• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • قوانین خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

expand_more
{{ctrl.notification}}

قوانین خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

تمامی عملیات خرید بلیط اتوبوس در سایت رسپینا24 مشمول قوانین تجارت الکترونیک بوده و هرگونه تخلف پیگرد قانونی دارد.

 کلیه ی جزئیات ذکر شده برای بلیط اتوبوس، اعم از قیمت، نوع اتوبوس، تاریخ و ساعت حرکت، توسط شرکت های مسافربری در سراسر کشور اعلام شده و رسپینا24 هیچ گونه مسئولیتی در قبال مغایرت احتمالی اطلاعات بر عهده نخواهد داشت.

 نرخ های ذکر شده برای بلیط اتوبوس در سایت رسپینا24 کاملا بروز و معتبر می باشند.

 قوانین مربوط به بلیط اتوبوس که حضوری خریداری شده باشد، شامل بلیط های اینترنتی بوده و تفاوتی بین این دو نوع بلیط وجود ندارد.

 در صورت قطع اینترنت پس از پرداخت نرخ بلیط اتوبوس توسط مسافر و اتمام فرآیند پرداخت بانکی، مشخصات بلیط اتوبوس از طریق سایت رسپینا24 در دسترس مسافر خواهد بود. برای اطلاع و استعلام مشخصات بلیط اتوبوس خود با کارشناسان رسپینا24 تماس حاصل نمایید.

 در صورت عدم صدور بلیط بعد از خرید قطعی بلیط اتوبوس، بعد از 48 ساعت به صورت خودکار و توسط بانک هزینه به حساب مسافر برگشت داده خواهد شد.

 مسافر باید اطلاعات و کدهای اعلام شده توسط سایت رسپینا24 را حفظ و نگهداری نماید. هرگونه اطلاع رسانی در خصوص خرید یا استرداد، از طریق ارسال پیامک و ایمیل انجام می شود. مسئولیت صحت شماره ی تماس و آدرس پست الکترونیک بر عهده ی مسافر خواهد بود.

 قبل از تایید و خرید قطعی، به زمان و مقصد سفر باید دقت شود. در صورت انتخاب اشتباه زمان و مقصد سفر توسط مسافر، امکان تغییر و جابه جایی تاریخ حرکت وجود نداشته و رسپینا24 مسئولیتی را برعهده نخواهد گرفت.

 خرید قطعی بلیط اتوبوس به منزله ی دریافت کد 12 رقمی شماره ی بلیط می باشد.

 مسافر حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت باید به دفتر شرکت مسافربری در پایانه ی مبدا مراجعه نموده و با ارائه ی شماره ی بلیط، نسبت به تایید بلیط اتوبوس خود اقدام نماید.

 تاخیر، تعجیل و کنسلی حرکت اتوبوس از طرف شرکت های مسافربری بوده و رسپینا24 در این زمینه مسئولیتی ندارد.

 در صورت وجود هر گونه ابهام و سوال در خصوص خرید بلیط اتوبوس از سایت رسپینا24، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

شرایط و قوانین کنسلی بلیط اتوبوس

 امکان استرداد بلیط اتوبوس تنها برای مسافرانی امکان پذیر خواهد بود که بلیط خود را از طریق سامانه ی خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رسپینا24 خریداری کرده باشند.

 تا یک ساعت قبل از حرکت 10 درصد و بعد از آن تا 50 درصد از مبلغ بلیط به عنوان جریمه استرداد و کنسلی حذف خواهد شد و مابقی به حساب مسافر عودت می گردد.

 در صورت تقاضای مسافر برای استرداد بلیط اتوبوس، بعد از کسر درصدی از مبلغ بلیط، مابقی به حساب بانکی شخص برگشت داده خواهد شد.

 لازم به ذکر است، بعد از کنسلی یا استرداد بلیط اتوبوس، وجه به حسابی برگشت داده خواهد شد که خرید بلیط با آن صورت گرفته باشد.

 امکان خرید مجدد بلیط استرداد شده وجود ندارد