{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز

بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز را می توانید با انتخاب جایگاه صندلی و ارزان ترین قیمت از رسپینا خریداری کنید. رسپینا علاوه بر این خدماتی از قبیل رزرو در سریع ترین زمان و امکان انتخاب شرکت اتوبوس رانی دلخواه را در اختیار مسافرین خود قرار داده است. در این مطلب قصد داریم به بررسی مهمترین جزئیات و مسائل مورد نیاز برای رزرو بلیط اتوبوس از رسپینا بپردازیم.

رزرو بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز از رسپینا

خرید بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز

اغلب مسافرین برای خرید بلیط از این ترمینال، آن را از شرکت های اتوبوس رانی حاضر در این ترمینال و به صورت حضوری خریداری می کنند. در این صورت علاوه بر هزینه بلیط، مبلغی اضافه به عنوان کارمزد به شرکت ارائه دهنده بلیط پرداخت می کنند. در نتیجه قیمت تمام شده بلیط برای شما بیشتر خواهد شد. رسپینا معتبر ترین سایت فروش بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز رزرو این بلیط را به 2 صورت اینترنتی و تلفنی با کمترین میزان روکشی به مشتریان ارائه می دهد که در ادامه به راهنمای رزرو این بلیط از رسپینا می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید تا بلیط خود را در کمتر از 1 دقیقه رزرو کنید.

در گام اول بالای همین صفحه بخش سربرگ، ضمن وارد نمودن شیراز به عنوان شهر مبدا، مقصد و تاریخ سفر جاده ای خود را مشخص نموده و گزینه جستجو را کلیک نمائید.

در قسمت لیست اتوبوس ها، گزینه مورد نظر را با توجه به قیمت، زمان سفر و شرکت اتوبوس رانی ارائه دهنده بلیط انتخاب کنید.

در صفحه بعد ابتدا جایگاه صندلی مد نظر خود را در اتوبوس تعیین نموده و سپس مشخصات تمام مسافرین همراه خود را با توجه به کارت ملی و شناسنامه افراد وارد فرمائید.

با ثبت اطلاعات وارد شده، این موارد مجددا برای شما نمایش داده شده که در صورت بررسی و صحت این مشخصات، می توانید با انتخاب گزینه ادامه و پرداخت، به درگاه الکترونیکی بانک هدایت شوید.

با پرداخت هزینه بلیط اتوبوس امیرکبیر شیراز به صورت آنلاین، فایل آن در صفحه نمایش گر شما قابل مشاهده بوده و می توانید آن را دانلود کنید. همچنین مشخصات این بلیط برای شما پیامک می گردد.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز

رزرو بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز تلفنی

چنانچه به هر دلیل قصد انجام مراحل فوق و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه امیرکبیر شیراز را نداشتید می توانید بلیط خود را به صورت تلفنی و از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان رسپینا خریداری کنید. برای این منظور کافیست با شماره تلفن های رسپینا تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با کارشناس مورد نظر، شهر مبدا و مقصد خود را وارد نموده و از ارزان ترین قیمت این بلیط در روزهای آتی مطلع شوید. در این صورت زمان سفر خود را تعیین نموده و شماره حساب شرکت رسپینا را جهت واریز مبلغ بلیط دریافت کنید. پس از واریز مبلغ بلیط، می توانید طی تماس مجدد و اعلام مشخصات فیش واریزی، لینک دانلود این بلیط را از طریق پیامرسان های مخلتف دریافت نمائید.

قیمت بلیط اتوبوس ترمینال امیر کبیر شیراز

نرخ بلیط اتوبوس پایانه امیر کبیر شیراز در طول سال تنها تنها یک بار (معمولا در اسفند ماه هر سال) و زیر نظر سازمان راهداری کشور انجام می شود. اما در برخی زمان های سال، شرکت های اتوبوس رانی هزینه های سفرهای مختلف جاده ای از ترمینال امیر کبیر شیراز را با اعمال تخفیف های مختلف کاهش می دهند. شما می توانید قیمت این بلیط را در 15 روز آینده با انتخاب گزینه تاریخ در بالای همین صفحه مشاهده نموده و بهترین زمان را برای انجام سفر جاده ای خود مشخص کنید. در ادامه به بررسی مهم ترین مسائل تاثیر گذار در نوسان قیمت بلیط های این ترمینال می پردازیم.

طول مسیر جاده ای: مهم ترین عامل موثر در نرخ رزرو اتوبوس های ترمینال امیرکبیر شیراز، طول مسافت و مدت زمان پیمایش در مسیر های مختلف ترمینال امیرکبیر است. این موضوع می تواند تا 2 برابر در قیمت بلیط تاثیر گذار باشذ. مثلا قیمت بلیط اتوبوس شیراز بوشهر ترمینال امیرکبیر، کمتر از نصف قیمت این بلیط به مقصد تهران ارائه می شود.

برند اتوبوس برگزار کننده: اتوبوس های این ترمینال در انواع اسکانیا، ولوو و مان به مشتریان ارائه می شود. نرخ بلیط اتوبوس اسکانیا ترمینال امیرکبیر نسبت به سایر برند های ارائه دهنده این بلیط ارزان تر است.

عوامل موثر در قیمت بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز

قیمت بلیط اتوبوس وی آی پی ترمینال امیرکبیر

نرخ اتوبوس های vip ترمینال امیرکبیر به علت ارائه خدماتی از قبیل صندلی های تخت خواب شو، فضای آرام داخل کابین، داشتن مانیتور در پشتی هر صندلی، ارائه پذیرایی در حین سفر و بسیاری از امکانات دیگر، در مسیرهای طولانی حدودا 2 برابر و در مسیرهای کوتاه مدت، تقریبا 1.5 برابر بیشتر از نرخ اتوبوس های معمولی در این پایانه مسافربری است. استفاده از این اتوبوس ها به علت راحتی و خستگی کمتر در طول مسیر، برای مسیرهای طولانی پیشنهاد می شود.

قیمت بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز برای کودکان

نرخ این بلیط برای تمام افراد حاضر در اتوبوس در صورت استفاده از صندلی ها یکسان است. اما چنانچه فرزند نوزاد زیر 2 سال همراه خود دارید، می توانید آن را در بغل خود نشانده و به وی صندلی اختصاص ندهید تا از پرداخت هزینه بلیط برای نوزاد خود معاف شوید.

نرخ رایگان بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز برای کودکان زیر 2 سال در صورت عدم استفاده از صندلی

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

در این مطلب به بررسی مهم ترین جزئیات در مورد خرید این بلیط اشاره شد. چنانچه به هر دلیل پس از خرید این بلیط، قصد استرداد آن را داشتید می توانید از زمان خرید تا 1 ساعت پس از آن، بدون پرداخت جریمه کنسل نمائید. اما کنسلی بلیط پس از این زمان تا 1 ساعت قبل از حرکت اتوبوس با 10 درصد جریمه و پس از این زمان، 50 درصد جریمه به همراه دارد. پس از خرید این بلیط از رسپینا تیمی از کارشناسان این مجموعه به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به تمام سوالات و مشکلات احتمالی شما حتی در پایانه مقصد می باشند. جهت ارتباط با تیم پشتیبانی رسپینا کافیست از بخش نیاز به راهنمایی، درخواست و شماره تلفن خود را قرار داده و در کمتر از 10 دقیقه منتظر تماس کارشناسان رسپینا باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین اتوبوس ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز

چگونه می توان از ارزان ترین بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز مطلع شد؟ expand_more

با بررسی نمودار قیمتی در پایین صفحه می توانید از این موضوع مطلع شده و بلیط خود را در بهترین زمان خریداری کنید. همچنین در بالای صفحات مسیر، می توانید از ارزان ترین زمان برای خرید بلیط اتوبوس این ترمینال مطلع شوید.

اگر بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز را بخریم ولی سوار اتوبوس نشویم می توانیم هزینه ی آن را پس بگیریم؟ expand_more

در این صورت باید با تعاونی ذکر شده در بلیط تماس بگیرید و اعلام کنید که نمی خواهید سوار اتوبوس شوید. هزینه استرداد بلیط‌ اتوبوس ترمینال امیرکبیر در صورتی که از ساعت حرکتشان گذشته باشد، طبق قوانین با کسر ۵۰ درصد حساب می شود.

آیا قیمت بلیط اتوبوس ترمینال امیرکبیر شیراز برای کودکان و افراد بزرگسال متفاوت است ؟ expand_more

قیمت بلیط اتوبوس از این ترمینال برای کودکان و افراد بزرگسال هیچ تفاوتی ندارد. اما طبق قانون راهداری اگه بچه‌ای زیر 2 سال داشته باشید در صورت عدم تخصیص صندلی، لزومی به تهیه بلیط نیست ولی برای کودکان بالای 2 سال شما ملزم به رزرو صندلی هستید.