{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس شیراز

بلیط اتوبوس شیراز را می توانید از رسپینا با امکان انتخاب شرکت اتوبوسرانی به دلخواه و با ارزان ترین قیمت رزرو کنید. در این مطلب به بررسی تمام موارد حائز اهمیت در رزرو این بلیط می پردازیم.

رزرو بلیط اتوبوس شیراز از رسپینا

خرید بلیط اتوبوس شیراز

اکثر مسافرین بلیط های اتوبوس شیراز را از شرکت های ارائه دهنده بلیط و به صورت حضوری خریداری می کنند. در این صورت علاوه بر هزینه بلیط، مبلغی به عنوان کارمزد از مسافرین دریافت می کنند. رسپینا این بلیط را به 2 صورت اینترنتی و حضوری در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در ادامه به بررسی این روش ها می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس شیراز

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید و بلیط اتوبوس این مسیر را در کمتر از 1 دقیقه رزرو کنید.

ابتدا در بالای همین صفحه، اقدام به ورود شهر مبدا، مقصد و زمان سفر خود کنید.

سپس در صفحه لیست اتوبوس ها، گزینه مورد نظر را با توجه به شرکت ارائه دهنده، نوع اتوبوس، قیمت و زمان حرکت اتوبوس مشخص نمائید.

سپس جایگاه مورد نظر خود را در اتوبوس مشخص نموده و مشخصات خود را با توجه به اطلاعات کارت ملی و شناسنامه به صورت دقیق وارد فرمائید.

در صورت ثبت اطلاعات وارد شده، پیش فاکتور بلیط برای شما نمایش داده شده که با تایید مشخصات وارد شده، می توانید با انتخاب گزینه "ادامه" به درگاه الکترونیکی بانک هدایت شوید.

با پرداخت هزینه این بلیط به صورت آنلاین، لینک دانلود آن در صفحه نمایش شما قابل مشاهده بوده و مشخصات بلیط برای شما پیامک می گردد.

* از هدیه رسپینا در این قسمت غافل نشوید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس شیراز رسپینا

خرید بلیط اتوبوس شیرازی فوری

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود می توانید از طریق تماس با شماره تلفن های پایین صفحه بلیط خود را رزرو کنید. به این صورت که ضمن تماس با کارشناسان قطار و اتوبوس رسپینا، ضمن اطلاع از ارزان ترین قیمت بلیط اتوبوس شیراز از مبدا شما در روزهای آتی، شماره حساب رسپینا برای شما ارسال می گردد. برای قطعی شدن رزرو کافیست مبلغ بلیط را به شماره کارت ارسالی واریز نموده و طی تماس مجدد با کارشناسان، مشخصات فیش واریزی را اعلام نمائید. در این صورت لینک دانلود بلیط شما از طریق پیامرسان های مختلف برای شما ارسال می گردد.

قیمت بلیط اتوبوس شیراز

نرخ این بلیط به مسائل مختلفی از قبیل طول مسافت جاده ای، نوع اتوبوس، شرکت ارائه دهنده و نحوه رزرو بلیط بستگی دارد. نرخ بلیط های این وسیله نقلیه بر خلاف هواپیما، با افزایش تقاضای مردم تغییر نکرده و معمولا در اواخر هر سال از سمت سازمان راهداری، نرخ این بلیط برای سال آینده تعیین می شود. با این حال می توان با انجام روش هایی که در ادامه به آن ها می پردازیم، بلیط خود را با قیمت ارزان تر رزرو کنید.

لیست قیمت بلیط اتوبوس شیراز از تهران

بلیط ارزان قیمت اتوبوس شیراز

با بررسی نمودار قیمتی در هر صفحه می توانید از بهترین زمان برای رزرو این بلیط مطلع شوید. مثلا با بررسی نمودار قیمتی صفحه بلیط اتوبوس تهران شیراز مشخص می شود نرخ این بلیط در طول ماه ثابت بوده و تنها در یکی از روزها با قیمت تقریبا 2 برابری ارائه می شود. همچنین در صورتی که از اتوبوس مخصوصی برای سفرهای خود استفاده می کنید، می توانید قیمت این بلیط را در طول هفته مطلع شده و بهترین زمان را برای رزرو این اتوبوس با کمترین هزینه در نظر بگیرید.

اطلاع از ارزانترین بلیط اتوبوس تهران شیراز

قیمت ارزان ترین بلیط اتوبوس شیراز

در بالای صفحات هر مسیر، ارزان ترین قیمت بلیط اتوبوس شیراز از مبدا شهرهای مختلف نوشته شده که با مطالعه آن می توانید بلیط خود را با ارزان ترین قیمت رزرو کنید. همچنین با انتخاب گزینه تاریخ در هر صفحه، ارزان ترین قیمت بلیط اتوبوس شیراز نمایش داده شده که با استفاده از آن می توانید این بلیط را با کمترین قیمت رزرو کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با رزرو بلیط اتوبوس شیراز، تیمی از کارشناسان قطار و اتوبوس رسپینا به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به هر گونه سوال و مشکل در زمینه خرید، مشاوره و استرداد این بلیط می باشند. در صورت ایجاد ابهام در مورد این مسائل کافیست در بخش "نیاز به راهنمایی" ضمن ارائه درخواست و سوال، منتظر باشید تا کارشناسان این مجموعه در کمتر از 10 دقیقه با شما تماس برقرار کنند. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین اتوبوس ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط اتوبوس شیراز

چگونه می توان از ارزان ترین بلیط اتوبوس شیراز مطلع شد؟ expand_more

با بررسی نمودار قیمتی در پایین صفحه می توانید از این موضوع مطلع شده و بلیط خود را در بهترین زمان خریداری کنید. همچنین در بالای صفحات مسیر، ارزان ترین زمان خرید این بلیط نوشته شده است.

اگر بلیط اتوبوس شیراز را بخریم ولی سوار اتوبوس نشویم می توانیم هزینه ی آن را پس بگیریم؟ expand_more

در این صورت باید با تعاونی ذکر شده در بلیط تماس بگیرید و اعلام کنید که نمی خواهید سوار اتوبوس شوید. هزینه استرداد بلیط‌ اتوبوس شیراز در صورتی که از ساعت حرکتشان گذشته باشد، طبق قوانین با کسر ۵۰ درصد حساب می شود.

آیا قیمت بلیط اتوبوس شیراز برای کودکان و افراد بزرگسال متفاوت است ؟ expand_more

قیمت بلیط اتوبوس شیراز برای کودکان و افراد بزرگسال هیچ تفاوتی ندارد. اما طبق قانون راهداری اگه بچه‌ای زیر 5 سال داشته باشید و در کنار مادرش باشد لزومی به تهیه بلیط نیست ولی برای کودکان بالای 5 سال شما ملزم به رزرو صندلی هستید.