{{ctrl.notification}}
respina

بلیط قطار شیراز

بلیط قطار شیراز را می توانید با ارزان ترین قیمت و انتخاب شرکت ریلی دلخواه از رسپینا رزرو کنید. در این مطلب به بررسی تمام موارد مهم در خرید این بلیط می پردازیم.

رزرو بلیط قطار شیراز از رسپینا

خرید بلیط قطار شیراز

رسپینا برای رزرو بلیط های قطار شیراز خدمات مختلفی به مسافرین ارائه می دهد. رزرو بر مبنای نرخ مصوب شرکت ریلی، رزرو کوپه به صورت کامل، رزرو کوپه مخصوص بانوان، حمل خودرو با قطار و ... از مزایای رسپینا در رزرو بلیط قطار این شهر هستند. در ادامه به روش های خرید بلیط قطار شیراز می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط قطار شیراز

برای این منظور کافیست طبق مراحل زیر عمل نموده و این ببلیط را در سریع ترین زمان رزرو کنید.

ابتدا در قسمت سربرگ بالای همین صفحه، شهر مبدا، مقصد و زمان سفر خود را مشخص نموده و دکمه جستجو را انتخاب کنید.

در صفحه لیست قطارها، گزینه مورد نظر را با توجه به شرکت های ریلی ارائه دهند، مدت زمان پیمایش و قیمت بلیط، انتخاب کنید.

سپس مشخصات مسافرین را با توجه به اطلاعات کارت ملی و شناسنامه افراد به صورت دقیق وارد کنید.

در این صورت خدمات مورد نظر خود را انتخاب نموده و با ثبت اطلاعات، پیش فاکتور بلیط برای شما نمایش داده می شود.

با انتخاب گزینه "ادامه" و پرداخت آنلاین وارد صفحه پرداخت الکترونیکی بانک می شوید.

در این صورت ضمن پرداخت هزینه بلیط به صورت اینترنتی، لینک دانلود بلیط بر روی نمایشگر شما قرار گرفته و رزرو شما قطعی می شود.

رزرو بلیط قطار شیراز فوری

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود می توانید از طریق تماس با شماره تلفن های پایین صفحه، ضمن برقراری ارتباط با کارشناسان رسپینا، ارزان ترین نرخ این بلیط را در روزهای آتی مطلع شده و شماره حساب رسپینا را جهت واریز وجه دریافت کنید. با واریز هزینه بلیط این مسیر، لینک دانلود بلیط برای شما از طریق پیامرسان های مختلف ارسال خواهد شد.

رزرو اینترنتی بلیط قطار شیراز

خرید بلیط قطار شیراز با هتل

از خدماتی که رسپینا در رزرو بلیط قطار شیراز به مسافرین ارائه می دهد، امکان رزرو اقامتگاه در شیراز است. با استفاده از این خدمت می توانید با خیال راحت برای مدت زمان خود در شیراز، هتل رزرو کنید.

قیمت بلیط قطار شیراز

بلیط قطار برای شیراز از مبدا شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، قم، بندرعباس، اهواز، تبریز، کرمانشاه، رشت، زاهدان و کاشان ارائه می شود. نرخ بلیط قطار به شرکت ریلی ارائه دهنده، فاصله بین شهرها و خدمات ارائه دهنده قطار بستگی دارد. شما می توانید این بلیط را به صورت اینترنتی و حضوری خریداری کنید. در رزرو بلیط قطار شیراز به صورت حضوری، شرکت ارائه دهنده، علاوه بر دریافت هزینه بلیط، مبلغی به عنوان کارمزد از مسافرین دریافت نموده در نتیجه هزینه تمام شده بیشتر خواهد شد.

بلیط ارزان قیمت قطار شیراز

رسپینا بلیط قطار شیراز را با کمترین میزان روکشی و به صورت اینترنتی و تلفنی به مسافرین ارائه می دهد. همچنین انتخاب شرکت ریلی، خدمات ارائه دهنده و نوع قطار به دلخواه مسافر صورت می گیرد. در صفحه لیست قطار ها با استفاده از فیلتر قیمت می توانید از ارزان ترین نرخ بلیط قطار در آن روز مطلع شوید.

رزرو بلیط قطار شیراز با ارزان ترین قیمت

نرخ ارزان ترین بلیط های قطار شیراز به مبدا و خدمات ارائه دهنده قطارهای مختلف بستگی دارد. قطار های 5 ستاره فدک در شهر شیراز، ایستگاه ندارند. نکته قابل توجه این است که قیمت بلیط قطار شیراز در طول سال معمولا یکسان است. برای اطلاع از این موضوع می توانید جدول میانگین نرخی ماهانه را در پایین هر صفحه بررسی کنید.

بلیط ارزان قیمت قطار شیراز

برای رزرو بلیط های ارزان قیمت قطار شیراز می توانید با قطار های ارزان قیمت شرکت رجا از جمله قطار پارسی، 4 تخته نوین و 4 تخته سپهر و سالنی صبا سفر کنید. ارزان ترین قیمت بلیط قطارهای شیراز در بالای صفحات مسیرهای مختلف نوشته شده که به وسیله آن می توانید این بلیط را با ارزان ترین قیمت در طول هفته رزرو کنید. مثلا بلیط قطار تهران شیراز در بازه زمانی اسفند 1400، روزهای 4 شنبه ارزان ترین قیمت را داشته است. همچنین با بررسی نمودار قیمتی پایین این صفحه می توانید از ارزان ترین نرخ این بلیط در یک ماه آینده مطلع شوید.

شرکت های ریلی ارائه دهنده بلیط قطار شیراز

قیمت بلیط قطار فدک شیراز

قطار های 5 ستاره از جمله فدک در شهر شیراز، توقف نداشته اما چنانچه قصد رزرو بلیط قطارهای با کیفیت شیراز را دارید، می توانید با قطار های 4 ستاره شرکت ریلی نورالرضا به سفر بپردازید. این قطارها با ارائه انواع غذا در رستوران، روزنامه، دستگاه پیجر مهماندار، سرویس ایرانی و فرنگی، سیستم تهویه هوا و صوت و تصویر، به مسافرین خدمات مناسبی در طول سفر ارائه می دهد. همچنین نرخ این بلیط نسبت به سایر شرکت های ارائه دهنده قطار شیراز، گران تر است.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با رزرو بلیط های قطار شیراز، کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تمام سوالات و مشکلات شما در این زمینه خواهند بود. برای ارتباط با رسپینا می توانید از طریق بخش "نیاز به راهنمایی" ضمن ارائه درخواست و قرار دادن شماره تلفن، منتظر تماس کارشناسان رسپینا در کمتر از 10 دقیقه باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.