{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس ترمینال بیهقی تهران

بلیط اتوبوس ترمینال بیهقی تهران را می توانید با انتخاب جایگاه صندلی دلخواه و با ارزان ترین قیمت از رسپینا رزرو کنید. رسپینا برای خرید این بلیط همچنین خدماتی از قبیل انتخاب شرکت اتوبوس رانی دلخواه و رزرو در سریع ترین زمان را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. به علت این که این ترمینال در خیابان آرژانتین تهران قرار دارد، بسیاری از مسافرین این ترمینال را با نام آرژانتین می شناسند.در این مطلب قصد داریم به بررسی کامل مهم ترین جزئیات رزرو این بلیط بپردازیم.

شماره تماس پایانه بیهقی تهران: 02188534384

رزرو بلیط اتوبوس ترمینال بیهقی تهران از رسپینا

خرید بلیط اتوبوس ترمینال بیهقی

مسافرین برای خرید بلیط اتوبوس این ترمینال، معمولا آن را از پایانه های فروش بلیط در پایانه بیهقی و به صورت حضوری خریداری می کنند. در این صورت علاوه بر هزینه بلیط، مبلغ کارمزد شرکت فروشنده بلیط را نیز پرداخت نموده و هزینه تمام شده بیشتری به عهده مسافرین خواهد بود. رسپینا معتبر ترین سامانه فروش بلیط اتوبوس پایانه بیهقی، رزرو انواع مختلف اتوبوس های این پایانه را به 2 صورت اینترنتی و تلفنی با کمترین میزان روکشی در اختیار مشتریان قرار می دهد. در این قسمت به راهنمای رزرو این بلیط از رسپینا می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال بیهقی

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و بلیط خود را در کمتر از 1 دقیقه رزرو کنید.

ابتدا از بالای همین صفحه بخش سربرگ، شهرهای مبدا و مقصد خود را وارد نموده و گزینه جستجو را کلیک نمائید.

در قسمت لیست اتوبوس ها، ابتدا گزینه ترمینال بیهقی را از قسمت فیلتر های پایین صفحه فعال نموده تا تنها مسیر هایی که از مبدا این ترمینال انجام می شود برای شما نمایش داده شود. سپس گزینه مورد نظر را با توجه به قیمت اتوبوس، شرکت برگزار کننده و نوع اتوبوس انتخاب کنید.

در صفحه بعد ابتدا جایگاه مورد نظر خود را در داخل اتوبوس انتخاب نموده و در پایین صفحه مشخصات مسافرین را با توجه به اطلاعات کارت ملی و شناسنامه افراد وارد فرمائید.

* توجه داشته باشید در صورت ورود اشتباه اطلاعات مسافرین، از ورود شما به داخل اتوبوس ممانعت به عمل آمده و مجبور به کنسلی و خرید مجدد بلیط خواهید بود.

با ثبت اطلاعات وارد شده می توانید این مشخصات را در صفحه بعد مشاهده نموده و در صورت بررسی و تایید این موارد با انتخاب گزینه ادامه و پرداخت آنلاین، به درگاه الکترونیکی بانک هدایت شوید.

با پرداخت هزینه بلیط به صورت آنلاین، می توانید لینک این بلیط را در صفحه نمایش گر خود مشاهده و آن را دانلود کنید. همچنین مشخصات بلیط برای شما پیامک می شود.

خرید بلیط اتوبوس ترمینال آرژانتین تلفنی

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود می توانید این بلیط را از طریق تماس تلفنی با کارشناسان رسپینا رزرو کنید. برای این منظور کافیست پس از برقراری ارتباط با داخلی مورد نظر، شهر مبدا و مقصد سفر جاده ای خود را به کارشناس مربوطه اعلام نموده و از ارزان ترین قیمت این بلیط در یک ماه آینده مطلع شوید. در این صورت تاریخ سفر خود را تعیین نموده و شماره حساب رسپینا را جهت واریز هزینه بلیط دریافت می کنید. با پرداخت و واریز مبلغ بلیط، می بایست مجددا با کارشناس مربوطه تماس گرفته و ضمن اعلام مشخصات فیش واریزی، لینک دانلود این بلیط را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال بیهقی رسپینا

قیمت بلیط اتوبوس ترمینال بیهقی تهران

نرخ این بلیط ها بر خلاف پرواز های این شهر، به میزان تقاضای مسافرین بستگی نداشته و در طول سال تغییر ندارد. قیمت بلیط اتوبوس ترمینال آرژانتین تهران تنها یک بار در اواخر هر سال و زیر نظر سازمان راهداری افزایش پیدا کرده و در طوذ سال ثابت می ماند. اما در برخی زمان ها، شرکت های اتوبوس رانی برای فروش بیشتر بلیط های خود تخفیف های مختلفی به مسافرین ارائه می دهند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت این بلیط در 15 روز آینده، گزینه تاریخ در بالای همین صفحه را انتخاب نموده و به لیست قیمتی بلیط اتوبوس های ترمینال بیهقی دسترسی پیدا کنید. در نوسان قیمت این بلیط عواملی نظیر طول مسیر جاده ای، نوع اتوبوس، برند اتوبوس برگزار کننده و بازه سنی مسافر تاثیر گذار است که در این قسمت به بررسی این موارد می پردازیم.

طول مسیر جاده ای: این عامل می تواند تا 3 برابر در قیمت بلیط های این ترمینال نقش داشته باشد. مثلا قیمت بلیط اتوبوس تهران تبریز ترمینال بیهقی حدودا 3 برابر این بلیط به مقصد اصفهان ارائه می شود. با توجه به این که اغلب مسیرهای این ترمینال به شهرهای شمالی و غربی انجام می شود، نمی توانید از این ترمینال به مقصد مشهد سفر کنید.

برند اتوبوس برگزار کننده: پوشش دهی بلیط های اتوبوس ترمینال آرژانتین را تنها شرکت همسفر به عهده داشته و با اتوبوس های اسکانیا، ولوو و مان انجام می شود. قیمت رزرو اتوبوس های اسکانیا نسبت به سایر شرکت های مسافربری، ارزان تر است.

نوع اتوبوس: قیمت رزرو اتوبوس های وی آی پی این ترمینال با توجه به خدماتی از قبیل صندلی های تخت خواب شو، فضای آرام داخل کابین، ارائه پذیرایی در حین سفر و ... در بعضی مسیرها می تواند قیمت 2 برابری نسبت به اتوبوس های معمولی داشته باشد. اما این اتوبوس ها به علت راحتی و امکان استراحت بیشتر، برای سفر های طولانی مدت پیشنهاد می شود.

بازه سنی مسافر: در صورت استفاده از صندلی، نرخ این بلیط برای تمام سنین یکسان است. اما در صورتی که به فرزند زیر 2 سال همراه خود، صندلی اختصاص ندهید، از پرداخت هزینه بلیط معاف خواهید بود.

عوامل موثر در قیمت بلیط اتوبوس ترمینال بیهقی تهران

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

در این مطلب به تمام نکات مهم در مورد خرید این بلیط اشاره شد. چنانچه به هر دلیل پس از خرید این بلیط، قصد استرداد آن را داشتید می توانید در ساعت اول پس از خرید بلیط به صورت رایگان وجه پرداختی را با کسر 500 تومان عودت نمائید. در غیر این صورت تا 1 ساعت قبل از حرکت اتوبوس جریمه 10 درصد و پس از این زمان، کنسلی بلیط با 50 دصرد جریمه همراه است. با رزرو بلیط اتوبوس پایانه بیهقی می توانید روی پشتبانی 24 ساعته کارشناسان رسپینا حتی در ترمینال مقصد حساب باز کنید. برای ارتباط با تیم پشتبانی رسپینا می توانید گزینه بله را در قسمت نیاز به راهنمایی انتخاب نموده و ضمن قرار دادن درخواست و شماره تلفن خود، منتظر تماس کارشناسان در کمتر از 10 دقیقه باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین اتوبوس ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...