{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس تهران

بلیط اتوبوس تهران را می توانید از رسپینا با ارزان ترین قیمت و انتخاب شرکت مسافری دلخواه رزرو کنید. در این مطلب به بررسی تمامی مسائل در خرید این بلیط می پردازیم.

رزرو بلیط اتوبوس تهران از رسپینا

خرید بلیط اتوبوس تهران

رسپینا این بلیط را با انتخاب جایگاه صندلی اتوبوس به دلخواه، اطلاع از قیمت ها در یک ماه آینده و مقایسه نرخ ارزان ترین بلیط، به مشتریان خود ارائه می دهد. همچننین شما می توانید اطلاعات هر مسیر را در قسمت پایین صفحه مشاهده نموده و از زمان اولین حرکت اتوبوس، شلوغ ترین و خلوت ترین زمان حرکت اتوبوس مطلع شوید. رسپینا رزرو بلیط اتوبوس تهران را به 2 صورت اینترنتی و تلفنی به مشتریان خود ارائه داده که در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس تهران

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب دنبال نموده و رزرو خود را در کمتر از 1 دقیقه قطعی نمائید.

ابتدا از بالای همین صفحه اقدام به ورود شهر مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود کنید.

در صفحه لیست بلیط اتوبوس، گزینه مورد نظر خود را با توجه به شرکت مسافربری، نوع اتوبوس ارائه دهنده، زمان حرکت و قیمت آن انتخاب فرمائید.

سپس مشخصات خود را با توجه به اطلاعات کارت ملی و شناسنامه به صورت دقیق وارد کنید.

در صورت ثبت اطلاعات وارد شده، پیش فاکتور بلیط برای شما نمایش داده می شود که با تایید آن و انتخاب گزینه "ادامه" به درگاه الکترونیکی بانک هدایت می شوید.

با پرداخت هزینه بلیط به صورت آنلاین، لینک دانلود در صفحه نمایشگر شما قابل مشاهده بوده و مشخصات بلیط برای شما پیامک می شود.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس تهران

خرید بلیط اتوبوس تهران فوری

چنانچه به هر دلیل قصد انجام مراحل فوق و رزرو بلیط به صورت اینترنتی را نداشتید، می توانید با برقراری تماس با کارشناسان رسپینا، ضمن اعلام شهر مبدا و مقصد، از ارزان ترین بلیط اتوبوس تهران در یک ماه آینده مطلع شده و آن را انتخاب کنید. در این صورت شماره حساب رسپینا برای شما ارسال می شود. با واریز مبلغ بلیط به شماره کارت ارسالی، طی تماس مجدد با مشاورین و اعلام مشخصات فیش واریزی، لینک دانلود این بلیط را می توانید از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

قیمت بلیط اتوبوس تهران

نرخ این بلیط به مسائل مختلفی از قبیل طول مسیر جاده ای، نوع اتوبوس، شرکت مسافربری، امکانات و بازه سنی مسافر بستگی دارد. یکی از مهم ترین مسائل تاثیر گذار در نرخ بلیط اتوبوس تهران، روش رزرو این بلیط است. اکثر مردم بلیط اتوبوس تهران را از پایانه های اتوبوس رانی شهر مبدا خود به صورت حضوری خریداری می کنند. در این صورت علاوه بر پرداخت هزینه بلیط، مبلغی به عنوان کارمزد به شرکت ارائه دهنده پرداخته و هزینه بیشتری به شرکت مربوطه پرداخت می کنند.

بلیط ارزان قیمت اتوبوس تهران

برای کاهش قیمت های بلیط پیشنهاد می شود آن را به صورت آنلاین از مراکز فروش بلیط اتوبوس تهران، رزرو کنید تا علاوه بر قیمت کمتر، امکان مقایسه شرکت های مختلف برای شما فراهم شود. همچنین بلیط اتوبوس تهران برای کودکان زیر 5 سال در صورت عدم اختصاص صندلی، رایگان محاسبه شده و برای افراد بالای این سن، به طور کامل محاسبه خواهد شد. شما می توانید با انتخاب گزینه تاریخ در بالای این صفحه، از ارزان ترین نرخ این بلیط در 30 روز آینده مطلع شوید.

ارزان ترین قیمت بلیط اتوبوس تهران

در بالای صفحات هر مسیر از بلیط های اتوبوس تهران، ارزان ترین نرخ این بلیط در طول هفته نوشته شده که به مطالعه آن می توانید این بلیط را با ارزان ترین قیمت خریداری کنید. همچنین در پایین هر صفحه نیز نمودار قیمتی بلیط اتوبوس تهران در طول ماه، نشان داده شده که با بررسی آن می توانید این بلیط را با کمترین قیمت از رسپینا خریداری کنید. مثلا با بررسی نمودار قیمت صفحه بلیط اتوبوس مشهد تهران، مشخص می شود در روزهای شنبه هر هفته، قیمت این بلیط در بازه زمانی فروردین 1401، ارزان ترین نرخ را داشته و با نزدیک شدن به روزهای پایانی این ماه، قیمت بلیط کاهش یافته است.

اطلاع از ارزان ترین زمان خرید بلیط اتوبوس مشهد با بررسی نمودار قیمتی

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با رزرو بلیط اتوبوس تهران از رسپینا، تیمی از کارشناسان مجرب این مجموعه به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تمام سوالات مسافرین در زمینه خرید، استرداد و مشاوره این بلیط هستند. برای ارتباط با تیم پشتیبانی رسپینا کافیست در بخش "نیاز به راهنمایی" سوال و درخواست خود را وارد نموده و منتظر باشید تا کارشناسان در کمتر از 10 دقیقه با شما تماس برقرار کنند. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین اتوبوس ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط اتوبوس تهران

چگونه می توان از ارزان ترین بلیط اتوبوس تهران مطلع شد؟ expand_more

با بررسی نمودار قیمتی در پایین صفحه می توانید از این موضوع مطلع شده و بلیط خود را در بهترین زمان خریداری کنید. همچنین در بالای صفحات مسیر، ارزان ترین زمان خرید این بلیط نوشته شده است.

اگر بلیط اتوبوس تهران را بخریم ولی سوار اتوبوس نشویم می توانیم هزینه ی آن را استرداد کنیم؟ expand_more

در این صورت باید با تعاونی ذکر شده در بلیط تماس بگیرید و اعلام کنید که قصد سوار شدن به اتوبوس را ندارید. هزینه استرداد بلیط‌هایی که از ساعت حرکتشان گذشته طبق قوانین با کسر ۵۰ درصد حساب می شود.

آیا قیمت بلیط اتوبوس تهران برای کودکان و افراد بزرگسال متفاوت است ؟ expand_more

قیمت بلیط اتوبوس تهران برای کودکان و افراد بزرگسال هیچ تفاوتی ندارد. اما طبق قانون راهداری اگه بچه‌ای زیر 5 سال داشته باشید و در کنار مادرش باشد لزومی به تهیه بلیط نیست ولی برای کودکان بالای 5 سال شما ملزم به رزرو صندلی هستید.