{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس ترمینال شرق تهران

بلیط اتوبوس ترمینال شرق تهران را می توانید با ارزان ترین قیمت و انتخاب شرکت اتوبوسرانی دلخواه از رسپینا رزرو کنید. یکی از مهم ترین مسیرهای دسترسی از تهران به شهرهای شرقی و شمالی کشور، خرید بلیط ترمینال شرق تهران است. شما می توانید این بلیط را به مقصد اکثر این شهرها از جمله مشهد، ساری و بجنورد خریداری کنید. در این مطلب به بررسی تمام جزئیات این بلیط می پردازیم.

رزرو بلیط اتوبوس ترمینال شرق از رسپینا

خرید بلیط اتوبوس ترمینال شرق تهران

برای رزرو اتوبوس های ترمینال شرق به شهرهای شرقی و شمالی کشور، اکثر مسافرین این بلیط را به صورت حضوری و با مراجعه به باجه های فروش بلیط اتوبوس از این ترمینال به مسافرین ارائه می دهند. در این صورت مسافرین مجبور به پرداخت هزینه اضافی بابت کارمزد به شرکت ارائه دهنده بلیط هستند. پیشنهاد می شود برای کاهش هزینه های سفر جاده ای از این ترمینال، این بلیط را به صورت آنلاین و با امکان مقایسه نرخ شرکت های اتوبوسرانی از سایت های معتبر فروش بلیط اتوبوس ترمینال شرق تهران خریداری کنید. رسپینا بلیط ترمینال پایانه شرق تهران را به 2 صورت اینترنتی و تلفنی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال شرق تهران

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید و بلیط خود را در کمتر از 2 دقیقه رزرو نمائید.

ابتدا در بالای همین صفحه قسمت سربرگ، تهران را عنوان شهر مبدا وارد نموده و مقصد مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس با مشخص کردن زمان سفر، گزینه جستجو را کلیک کنید.

در صفحه لیست اتوبوس ها، قسمت سمت راست صفحه، از بخش ترمینال مبدا، گزینه ترمینال شرق را انتخاب نموده و گزینه مورد نظر خود را از بین اتوبوس های ارائه دهنده با توجه به شرکت اتوبوسرانی، قیمت و زمان حرکت انتخاب کنید.

سپس شماره صندلی مد نظر خود را مشخص نموده و اطلاعات مسافرین را با توجه به مشخصات کارت ملی و شناسنامه به صورت دقیق وارد فرمائید.

با ثبت اطلاعات وارد شده، مشخصات مسافرین برای شما نمایش داده شده که در صورت تایید این اطلاعات می توانید با انتخاب گزینه "ادامه" به درگاه الکترونیکی بانک هدایت شوید.

در صورت پرداخت هزینه بلیط اتوبوس به صورت آنلاین، لینک دانلود این بلیط برای شما نشان داده می شود و مشخصات آن برای شما پیامک می گردد.

رزرو تلفنی بلیط اتوبوس ترمینال شرق تهران

چنانچه مایل به انجام مراحل رزرو اینترنتی و پرداخت آنلاین نبودید، می توانید این بلیط را به صورت تلفنی از کارشناسان رسپینا رزرو کنید. به این صورت که ضمن تماس با شماره تلفن های پایین صفحه، ترمینال شرق را به عنوان مبدا اعلام نموده و شهر مقصد خود را انتخاب نمائید. در این صورت ضمن اطلاع از ارزان ترین نرخ اتوبوس های ترمینال شرق تهران، در روزهای آتی، شماره حساب رسپینا برای شما ارسال می گردد. با واریز هزینه بلیط به شماره حساب ارسالی، می بایست مجددا با کارشناسان رسپینا تماس گرفته و ضمن اعلام مشخصات فیش واریزی، لینک دانلود این بلیط را از طریق پیامرسان های مختلف دریاف کنید.

قیمت بلیط اتوبوس ترمینال شرق تهران

نرخ بلیط اتوبوس ترمینال شرق تهران علاوه بر روش رزرو بلیط به مسائل مختلفی از قبیل طول مسافت جاده ای، زمان خرید بلیط و نوع اتوبوس بستگی دارد. این ترمینال با 9 شرکت های اتوبوس رانی از قبیل جوان سیر ایثار، آرتا سبلان، تعاونی 15 ترمینال شرق، میهن نور آریا، تعاونی 7 عدل شرق، تعاونی 14 پارسیان، ایران پیمان، ایران پیما و سیر و سفر قرار داد داشته که از مهم ترین و در اکثر مواقع، گران ترین شرکت های طرف قرارداد با ترمینال شرق تهران، می توان به تعاونی 7 عدل، سیر و سفر و ایران پیما اشاره کرد.

بلیط ارزان قیمت اتوبوس ترمینال شرق تهران

اتوبوس ارزان ترین وسیله حمل و نقل در کشور بوده و قیمت ناچیزی برای مسافرین در پی دارد. اما با انجام برخی راهکارها می توانید این بلیط را با قیمت ارزان تر نیز رزرو نموده و هزینه کمتری بابت سفر خود داشته باشید. مسیر های خروجی ترمینال شرق تهران به شهرهای گرگان، بجنورد، ساری، بابل، بابلسر، آمل، نور، مشهد و سبزوار انجام می شود. اگر قیمت اتوبوس های معمولی و VIP در مسیرهای مختلف را بررسی کنیم، مشخص می شود قیمت بلیط اتوبوس ترمینال شرق VIP حدودا 1.6 برابر قیمت اتوبوس های معمولی است. مثلا با بررسی قیمت بلیط اتوبوس تهران مشهد (در بازه زمانی فروردین 1401) متوجه می شویم نرخ اتوبوس های VIP، هزار 190 هزار تومان بوده در صورتی که این بلیط برای اتوبوس های معمولی تنها 113 هزار تومان خریداری می شود. همچنین برای کاهش هزینه های سفر با اتوبوس از ترمینال شرق تهران می توانید برای کودک زیر 5 سال خود، بلیط تهیه نکنید. طبق قوانین راهداری، کودکان زیر 5 سال در صورت عدم تخصیص صندلی، از پرداخت هزینه بلیط این وسیله نقلیه معاف می باشند. اما در صورت داشتن صندلی، می بایست بلیط رزرو کنند. همچنین رزرو بلیط برای افراد بالای این سن با هزینه کامل انجام می شود.

لیست قیمت بلیط اتوبوس پایانه بیهقی تهران

یکی از خدماتی که رسپینا در رزرو بلیط ارزان قیمت از ترمینال شرق تهران انجام می دهد، امکان مشاهده قیمت بلیط در یک ماه آینده است. شما می توانید با انتخاب گزینه تاریخ در بالای صفحات هر مسیر، جدولی از قیمت های این بلیط در صفحه نمایش داده شده که می توانید برای رزرو ارزان قیمت این بلیط برنامه ریزی بهتری داشته باشید. همچنین در پایین این صفحه نیز، نمودار قیمتی برای کاهش هزینه های سفر زمینی برای شما نمایش داده شده که با بررسی آن می توانید از بهترین زمان خرید ارزان قیمت این بلیط مطلع شوید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با رزرو بلیط اتوبوس های ترمینال شرق تهران، تیمی از کارشناسان خبره رسپینا به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تمام سوالات و درخواست های شما در زمینه خرید، استرداد و مشاوره این بلیط می باشند. توجه داشته باشید استرداد بلیط این ترمینال از زمان خرید تا 1 ساعت پیش از حرکت اتوبوس با 10 درصد و از 1 ساعت مانده به حرکت اتوبوس به بعد، هزینه این بلیط با 50 درصد جریمه به شما عودت می گردد. برای ارتباط با کارشناسان رسپینا می توانید در بخش نیاز به راهنمایی، سوال و درخواست خود را ارائه داده و ضمن قرار دادن شماره موبایل، منتظر باشید تا کارشناسان با شما تماس برقرار کنند. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین اتوبوس ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط اتوبوس ترمینال شرق تهران

چگونه می توان از ارزان ترین بلیط اتوبوس ترمینال شرق تهران مطلع شد؟ expand_more

با بررسی نمودار قیمتی در پایین صفحه می توانید از این موضوع مطلع شده و بلیط خود را در بهترین زمان خریداری کنید. همچنین در بالای صفحات مسیر، می توانید از ارزان ترین زمان برای خرید بلیط اتوبوس تبریز مطلع شوید.

اگر بلیط اتوبوس ترمینال شرق را بخریم ولی سوار اتوبوس نشویم می توانیم هزینه ی آن را پس بگیریم؟ expand_more

در این صورت باید با تعاونی ذکر شده در بلیط تماس بگیرید و اعلام کنید که نمی خواهید سوار اتوبوس شوید. هزینه استرداد بلیط‌ اتوبوس ترمینال شرق در صورتی که از ساعت حرکتشان گذشته باشد، طبق قوانین با کسر ۵۰ درصد حساب می شود.

آیا قیمت بلیط اتوبوس ترمینال بیهقی برای کودکان و افراد بزرگسال متفاوت است ؟ expand_more

قیمت بلیط اتوبوس از این ترمینال برای کودکان و افراد بزرگسال هیچ تفاوتی ندارد. اما طبق قانون راهداری اگه بچه‌ای زیر 5 سال داشته باشید در صورت عدم تخصیص صندلی، لزومی به تهیه بلیط نیست ولی برای کودکان بالای 5 سال شما ملزم به رزرو صندلی هستید.