{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران

بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران را می توانید با ارزان ترین قیمت و انتخاب شرکت اتوبوسرانی دلخواه از رسپینا رزرو کنید. با اتوبوس شرکت های گیتی پیما و ایران پیما، می توانید از این ترمینال به ااکثر شهرهای غربی کشور سفر کنید. در این مطلب به بررسی مهم ترین مسائل در خرید این بلیط می پردازیم.

رزرو بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران از رسپینا

خرید بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران

اکثر مسافرین برای خرید بلیط اتوبوس از این ترمینال، آن را به صورت حضوری با مراجعه به باجه های فروش بلیط این وسیله نقلیه در ترمینال شرق خریداری می کنند. در این صورت علاوه بر هزینه بلیط، مبلغی به عنوان کارمزد از مسافرین دریافت شده و هزینه تمام شده گران تر خواهد بود. رسپینا بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران را به صورت اینترنتی و تلفنی با نرخ مصوب و کمترین میزان روکشی به مشتریان ارائه می دهد. در این قسمت به بررسی این روش ها می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران

برای انجام این کار، ابتدا شهر تهران را به عنوان مبدا خود در نظر بگیرید. سپس مقصد سفر خود انتخاب کرده و تاریخ سفر خود را در بالای همین صفحه تعیین کنید.

در قسمت لیست اتوبوس ها، ابتدا در بخش ترمینال مبدا، گزینه ترمینال غرب را انتخاب نمائید تا تنها اتوبوس های به مقصد این ترمینال برای شما نمایش داده شود. سپس گزینه مورد نظر خود را با توجه به شرکت اتوبوسرانی، قیمت و زمان حرکت، انتخاب نمائید.

در صفحه بعد، شماره صندلی مورد نظر را از بین صندلی های باقی مانده در اتوبوس تعیین نموده و مشخصات مسافرین را با توجه به اطلاعات کارت ملی و شناسنامه افراد به دقت وارد کنید.

با ثبت اطلاعات وارد شده، مشخصات شما در صفحه بعد نشان داده می شود و در صورت تایید آن ها می توانید به درگاه الکترونیکی بانک هدایت شوید.

در صورت پرداخت هزینه بلیط به صورت آنلاین، لینک دانلود بلیط در صفحه نمایش گر شما قابل مشاهده بوده و مشخصات آن به شماره تلفن همراه وارد شده پیامک می گردد.

در این قسمت می توانید از هدیه رسپینا شامل کارت شارژ سیم کارت های اعتباری بهره مند شوید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال غرب رسپینا

رزرو تلفنی بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود می توانید از طریق تماس با شماره تلفن های پایین صفحه، ضمن برقراری ارتباط با کارشناسان، اعلام کنید که قصد رزرو بلیط از مبدا ترمینال غرب را داشته و مقصد سفر خود را نیزعلام نمائید. در این صورت ضمن اطلاع از ارزان ترین نرخ این بلیط در یک ماه آینده، شماره حساب رسپینا را جهت واریز وجه دریافت می کنید. با واریز هزینه بلیط به شماره کارت ارسالی، مجددا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید. با اعلام مشخصات فیش واریزی، می توانید لینک دانلود این بلیط را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

قیمت بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران

نرخ رزرو اتوبوس از مبدا ترمینال آزادی تهران با توجه به شرکت اتوبوس رانی، نوع اتوبوس، زمان خرید بلیط و طول مسافت جاده ای متفاوت است. ترمینال غرب بزرگ ترین پایانه مسافر بری کشور بوده و حدودا 29 شرکت، ارائه دهنده بلیط از این ترمینال هستند. معتبر ترین شرکت های اتوبوسرانی ترمینال غرب تهران شامل همسفر، ایران پیما، رویال سفر، سیر و سفر، عدل و گیتی پیما می شوند. همچنین قیمت رزرو اتوبوس های VIP از شهر های مختلف، بیشتر از اتوبوس های درجه 1 است. مثلا بلیط اتوبوس تهران اردبیل با اتوبوس های VIP، حدودا 20 هزار تومان گران تر از این بلیط با اتوبوس عادی این مسیر برای هر مسافر است.

شرکت های ارائه دهنده بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران

لیست قیمت بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران

با انتخاب تاریخ در صفحات هر مسیر از اتوبوس های ترمینال غرب تهران به شهرهای غربی کشور، لیستی از جدول قیمت بلیط ها در 30 روز آینده برای شما نشان داده می شود. با بررسی این جدول می توانید بلیط خود را با ارزان ترین قیمت خریداری کنید. همچنین در پایین هر صفحه می توانید با استفاده از جدول قیمتی، زمان اولین حرکت اتوبوس را مطلع شده و از قیمت های این بلیط مطلع شوید.

ارزان قیمت ترین بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران

مسیرهای خروجی از این ترمینال اکثرا به شهرهای اردبیل، ارومیه، اسلام آباد غرب، املش، اهر و آذر شهر صورت می پذیرد. این پایانه همچنین مبدا سفر های خارجی به شهرهای مختلف از قبیل استانبول و ایروان است. طبیعتا هر چه فاصله بین شهرها بیشتر باشد، نرخ این بلیط گران تر خواهد بود. مثلا بلیط اتوبوس تهران ارومیه، نرخ بیشتری (حدودا 1.5 برابر) نسبت به این بلیط به مقصد آستارا دارد. قیمت بلیط اتوبوس ترمینال غرب ارتباطی با زمان سفر شما در طول سال نداشته و در هر سال تنها یک بار این قیمت تغییر می کند. اما نوسان نرخ این بلیط در طول هفته متفاوت است. در بالای هر صفحه، ارزان ترین قیمت این بلیط در طول هفته نوشته شده که با مطالعه آن می توانید این بلیط را در بهترین زمان خریداری کنید. علاوه بر این در صورت همراه داشتن کودک زیر 2 سال، چنانچه به وی صندلی اختصاص ندهید، مجبور به رزرو بلیط نخواهید بود. اما برای افراد بالای 5 سال، این هزینه به طور کامل محاسبه خواهد شد.

بلیط رایگان اتوبوس ترمینال غرب برای کودکان زیر 2 سال در صورت عدم استفاده از صندلی ها

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با رزرو بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران از رسپینا، تیمی از کارشناسان برجسته این مجموعه به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تمام سوالات و مشکلات احتمالی شما در زمینه خرید، استرداد یا مشاوره این بلیط می باشند. توجه داشته باشید کنسلی بلیط های این ترمینال از زمان رزرو تا قبل از حرکت اتوبوس، 10 درصد و در صورت جا ماندن از اتوبوس 50 درصد جریمه در پی دارد. برای ارتباط با مشاورین رسپینا می توانید از طریق بخش نیاز به راهنمایی، سوال و مشکل خود را ارائه داده و با قرار دادن شماره تلفن همراه خود، منتظر برقراری ارتباط با کارشناسان باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین اتوبوس ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران

چگونه می توان از ارزان ترین بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران مطلع شد؟ expand_more

با بررسی نمودار قیمتی در پایین صفحه می توانید از این موضوع مطلع شده و بلیط خود را در بهترین زمان خریداری کنید. همچنین در بالای صفحات مسیر، ارزان ترین زمان خرید این بلیط نوشته شده است.

اگر بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران را بخریم ولی سوار اتوبوس نشویم می توانیم هزینه ی آن را استرداد کنیم؟ expand_more

در این صورت باید با شرکت اتوبوسرانی ارائه دهنده بلیط تماس بگیرید و اعلام کنید که قصد سوار شدن به اتوبوس را ندارید. هزینه استرداد بلیط ترمینال غرب تهران در صورتی که از ساعت حرکتشان گذشته باشد، طبق قوانین با کسر ۵۰ درصد حساب می شود.

قیمت بلیط اتوبوس ترمینال غرب تهران برای کودکان و افراد بزرگسال چگونه است ؟ expand_more

نرخ بلیط این اتوبوس ها برای کودکان و افراد بزرگسال هیچ تفاوتی ندارد. اما طبق قانون راهداری اگه بچه‌ زیر 5 سال داشته باشید و صندلی اشغال نکرده باشد، لزومی به تهیه بلیط نیست ولی برای کودکان بالای این سن شما ملزم به رزرو صندلی هستید.