{{ctrl.notification}}
تورهای پیشنهادی گرجستان
05191012900 phone

تور گرجستان یعنی لذت قدم زدن در سواحل آرام و رسیدن به اوج هیجان با تفریحات آبی در باتومی و غرق شدن در زیبایی های طبیعتی بی نظیر و تماشای تلفیق تاریخ و مدرنیته در بناهای تفلیس، باعث شده اند این روزها خرید آنلاین تور گرجستان از اهمیت ویژه ای برخوردار شود. برای داشتن سفری فوق العاده عالی با آگاهی از تمام جوانب سفر، پیشنهاد میکنیم در کنار خرید تور مسافرتی راهنمای جامعی از این سفر را مطالعه کنید. در ادامه نکات مهمی که در طول سفر برایتان حکم یک راهنما  دارند را مطالعه کنید. با رسپینا24 همراه باشید.

تور گرجستان - رسپینا24

معرفی کلی گرجستان

گرجستان یکی از کشورهای شرقی اروپایی به شمار می آید که به خوبی توانسته تاریخ و مدرنیته را در خودش تلفیق کند. بناهای تاریخی که هر کدام در گوشه ای از گرجستان جلوه گری میکنند، بیانگر گذشته ای پر از اتفاقات و فراز و نشیب هستند. گرجستان تا قرن سیزدهم یک کشور آرام بود که از جنگ و حکومت رانی ها به دور بود، اما دنیا یک روی دیگر هم دارد و روی ناخوش آن با حمله ی مغول ها در قرن سیزدهم به گرجستان نشان داده شد. حاصل روی کار آمدن حکومت و دولت های جدید و پیروزی و شکست های گرجستان را امروز میتوانید با خرید تور گرجستان مشاهده کنید.  

تور گرجستان - رسپینا24

با خرید آنلاین تور گرجستان، بازدید از جاذبه های گردشگری را از دست ندهید

بسیار مهم است که هدفتان از رزرو تور گرجستان چیست؟ اگر عاشق سواحل آرام و تفریحات آبی هستید ، با  تور گرجستان بهتر است به باتومی سفر کنید و در مقابل، برای لذت بردن از تماشای بناهای باستانی و تاریخی و طبیعت خارق العاده، تفلیس را انتخاب کنید. از جمله مکان های دیدنی که با خرید بلیط پروازگرجستان یا خرید آنلاین تور می توانید مشاهده کنید، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

* منطقه ی لاگودخی                                         * پارک ملی Borjomi-Kharagauli

* پارک ملی جاواختی                                       * منطقه محافظت شده Vashlovani

* قلعه ناریکالا                                                * ملی Mtirala   

* کلیسای جامع سامبا                                       * کلیسای Gergeti Trinity

* کوه کازبک                                               * ساحل  Gonio

* واردزیا                                                    * ساحل Kvariati

با خرید آنلاین تور گرجستان چه آب و هوایی را شاهد خواهیم بود

یکی از ویژگی های مهم آب و هوایی گرجستان، تنوع بسیار زیاد در اقلیم آب و هوایی شهرهای مختلف آن است. در حالت کلی میشه گفت تابستان و زمستان نه چندان گرم و سردی را در این کشور شاهد خواهید بود.

بهترین زمان برای خرید آنلاین تور گرجستان

فرقی نمیکند خرید بلیط پرواز یا خرید تور را برای چه مقصدی انجام داده اید، در هر صورت باید زمان مناسبی را برای سفر انتخاب کنید. افرادی که قصد دارند به گرجستان بروند و و سفر خوشی را تجربه کنند، در هر فصل و ماهی ، شرایط ایده آلی را از نظر آب و هوایی تجربه خواهند کرد. اگر از اون دسته افرادی هستید که عاشق اسکی هستید ، فصل زمستون زمان خوبی برای خرید آنلاین تور تفریحی گرجستان است.

خرید تور گرجستان

بهترین مراکز خریدی که با خرید تور گرجستان نباید از آنها غافل شد

یکی از بهترین بخش های سفر، مخصوصا برای خانم ها، خرید و قدم زدن در مراکز خرید می باشد. اگر با خرید تور گرجستان، شهر باستانی تفلیس را انتخاب کردید، می توانید از مراکز خرید زیر برای انجام خرید های خود استفاده کنید:

* مرکز خرید تفلیس Tbilisi Mall

* مرکز خرید مرانی

* بازار درای بریج Dry Bridge

* مرکز خرید جی تی سی GTC

* مرکز خرید لیلو  Lilo Mall

* بازار میدان  Meidan Bazaar

* خیابان پِکینی Pekini Street

تور گرجستان - رسپینا24

به آن دسته از افرادی که باتومی را برای مقصد سفرشان انتخاب کرده اند ، لیست مراکز خرید زیر را پیشنهاد میکنیم:

* مرکز خرید متروسیتی باتومی

* مرکز خرید طلا و جواهرات باتومی

* مرکز خرید پلازا باتومی

* خوپا یا بازارهای سنتی باتومی

* مرکز خرید chic bebe

تور گرجستان - رسپینا24

معروف ترین غذاهایی که با خرید تور گرجستان  باید امتحان کنید

آشنایی با فرهنگ غذایی ملل مختلف، یکی از بهترین تجربه هایی است که در طول سفر بدست می آید. گرجی ها به داشتن غذاهای متنوع و خوشمزه که اغلب با پنیر درست می شوند، معروف اند و حیف است حال که قصد سفر به گرجستان را دارید ،  غذاهای مختلف را در برنامه خود قرار ندهید. از معروف ترین غذاهای گرجی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

* خاچاپوری آجارولی

* خینکالی

* دگابجلیا

* آچما

* الارجی

پخالی

نادوگی

تور گرجستان - رسپینا24

با خرید این سوغاتی ها، خوبی های سفر به گرجستان را به یادگار ببرید

میخواهید بدانید در طول سفر به گرجستان، پشت ویترین مغازه ها دنبال چه چیزایی برای خرید سوغاتی بگردید؟ موارد زیر دقیقا همان چیزایی هستند که می توانید با خرید تور گرجستان برای خودتان و عزیزانتان بخرید:

* فرش و گلیم

* پاپاخی Papakhi

* رومیزی سنتی

* کانتسی Kantsi

* قاشق های نقره

* خنجر گرجی

* تِکا Teka

تور گرجستان - رسپینا24

اطلاعات کاربردی که با خرید آنلاین تور گرجستان باید بدانید

* کد کشور: 995

* اختلاف ساعت با ایران: نیم ساعت جلوتر از ایران

* پول رایج: لاری

* زبان رسمی: گرجی

تور گرجستان - رسپینا24

با خرید تور گرجستان در چه هتل های میتوانیم اقامت کنیم؟

برای خرید تور گرجستان با تنوع بسیار بالایی از انواع هتل ها روبرو خواهید شد که هر یک مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. در نتیجه باید بتوانید با امکانات و شرایط موجود در هتل و اتاق ها را کاملا بررسی کنید تا سفرتا ن از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. این یک واقعیت است که هر چه هتل ها تعداد ستاره های بیشتری داشته باشند، در نتیجه شرایط بهتری در آنها موجود می باشد و قیمت بالاتری خواهند داشت. برای اینکه بتوانید تور گرجستان را با قیمت مناسب تری بخرید، می توانید از تعداد ستاره های هتل بکاهید و تورهایی را انتخاب کنید که هتل های ارزان تری را پیشنهاد می دهند.

خرید تور گرجستان از رسپینا24

برای خرید بلیط هواپیما یا خرید آنلاین تور گرجستان، سایت رسمی خرید آنلاین تور رسپینا24 یکی از بهترین گزینه هاست. برای خرید آنلاین تور گرجستان، کافیست وارد منوی تور شده و بعد از جستجو و مقایسه، تور مورد نظر خود را خریداری کنید.

نیاز به راهنمایی دارید؟