{{ctrl.notification}}

تور مشهد از قزوین

تضمین ارزان ترین نرخ تور مشهد از قزوین

تور مشهد از قزوین را می توانید با استفاده از آفرهای ویژه خدمات گردشگری از رسپینا تهیه فرمائید. با توجه به ازدحام جمعیت مشهد در برخی از فصول سال، مطالعه این مطلب می تواند شما را در برنامه ریزی تور مشهد کمک نماید.

تور مشهد از قزوین

تور مشهد از قزوین با قطار

با توجه به عدم امکان خدمات دهی فرودگاه قزوین برای سفر به مشهد مقدس، بهترین گزینه برای سفر زمینی، تور مشهد با قطار می باشد. در این مطلب نکات قابل اهمیت قبل از رزرو تور مشهد ریلی از مبدا قزوین را مورد بررسی قرار می دهیم.

ایستگاه مبدا: راه آهن قزوین (میدان دوچرخ خیابان امام)

ایستگاه مقصد: راه آهن مشهد بلوار راه آهن

فاصله قزوین تا مشهد: حدودا 1050 کیلومتر

مدت زمان پیمایش قطار این مسیر: بین 13 ساعت و 20 دقیقه تا 13 ساعت و 45 دقیقه

شرکت ریلی ارائه دهنده خدمات مسیر و قطارهایی پوشش دهنده: شرکت های فدک، بن ریل و مهتاب ارائه دهنده قطارهای 5 ستاره فدک، 4 ستاره غزال و 3 ستاره 6 تخته پارسی در این مسیر هستند.

ایستگاه های بین راهی: کرج، تهران، سمنان و شاهرود

تور مشهد با قطار قدک از قزوین

قطار فدک یکی از لوکس ترین قطارهای کشور می باشد. این قطار با بهره گیری از امکانات و تجهیز وسایل مدرن برای سفر، برای مسافرینی که به راحتی حین سفر اهمیت می دهند مناسب است. در این مطلب به امکانات این قطار اشاره می کنیم.

پهن کردن فرش قرمز برای مسافرین در هنگام ورود به قطار

سرو نوشیدنی خوشامدگویی

نور پردازی مناسب قطار به طوری که باعث اذیت چشم ها نشود

ارائه گهواره برای کودکان و ویلچر برای کم توان یا دارای معلولیت در صورت درخواست

عایق های صوتی و حرارتی برای حذف صداهای مزاحم

ایجاد جریان هوا تازه در واگن

قابلیت تنظیم دما بین 22 تا 26 درجه

بزرگتر بودن تخت ها نسبت به سایر قطارها

سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

کترینگ غذا های سرد و گرم همراه با سرو غذاهای ایرانی و فرنگی

* این قطار در ایستگاه سمنان توقف ندارد.

تور مشهد از قزوین با قطار فدک

جزئیات تور مشهد از قزوین با اتوبوس

مبدا سفر: انتهاب اتوبان آیت اله ترابی، میدان تهران قدیم، بلوار خرمشهر ترمینال قزوین

مقصد: پایانه مسافر بری امام رضا، انتهای خیابان امام رضا، ترمینال مشهد

مسافت مسیر جاده ای: 1010 کیلومتر

مدت زمان سفر: حدود 12 ساعت و 30 دقیقه

شرکت برگزار کننده سفر و نوع اتوبوس: شرکت سیر و سفر ایران با ارائه اتوبوس های با صندلی تخت شو

قیمت تور مشهد از قزوین

نرخ این تور به مسائل مختلفی از قبیل نوع وسیله نقلیه برگزار کننده سفر، امکانات وسیله نقلیه، روش رزرو تور، امکانات هتل محل اقامت و ... متفاوت است. با توجه به اینکه فرودگاه قزوین، ارائه کننده تور هوایی مشهد از قزوین نمی باشد، در این مطلب فقط به بررسی تور زمینی این مسیر می پردازیم.

وسیله رفت و برگشت: شما به وسیه قطار و اتوبوس می توانید این سفر را انجام دهید. نرخ سفر با قطار به علت سفر راحت تر، بهره گیری از امکانات مختلف بیشتر از سفر با اتوبوس است.

روش رزرو: فروش این تور به روش های حضوری، تلفنی و آنلاین انجام می شود. اگر شما تور خود را حضوری رزرو کنید، می بایست مبلغی اضافه بابت کارمزد به شرکت ارائه دهنده تور بپردازید.

امکانات وسیله نقلیه: هرچه شرکت برگزار کننده سفر امکانات بیشتری داشته باشد هزینه سفر شما نیز بیشتر است.

امکانات هتل محل اقامت: این مورد نیز می تواند باعث نوسان هزینه زیادی در سفر شما شود. شما می توانید هتل های مشهد را از رسپینا رزرو نموده و آن ها را با هم مقایسه کنید.

رزرو تور مشهد از قزوین رسپینا

رسپینا مزایای ویژه ای از قبیل آفر ویژه تور، انتخاب وسیله حمل و نقل، امکان خرید تور ترکیبی، تقویم توری، سرویس خبرم کن را در اختیار خریداران تور این مجموعه قرار داده است. در ادامه به بررسی برخی از این مسائل می پردازیم.

آفر ویژه تور رسپینا: اگر شما در بین ساعت 14 الی 16 از رسپینا خرید کنید، 100 هزارتومان تخفیف رزرو تور از این مجموعه هدیه می گیرید.

انتخاب وسیله نقلیه: شما می توانید این سفر را با اتوبوس یا قطار انجام دهید. در این صورت می بایست گزینه مربوط به هرکدام را از قسمت وسیله نقلیه انتخاب نمائید.

خرید تور ترکیبی: تور ترکیبی زمانی است که می خواهید شما مسیر رفت را با اتوبوس و برگشت خود را با قطار (یا بالعکس) انجام دهید. کافی است در قسمت رزرو تور، در بخش وسیله نقلیه روی گزینه دلخواه کلیک نمائید.

تقویم تور: پس از اتخاب گزینه تاریخ رفت، زمان های سفر در یک ماه آینده برای شما نشان داده می شود. همچنین ارزان ترین نرخ مشخص شده در این بازه برای شما مشخص شده است.

سرویس خبرم کن: اگر قصد انجام سفر با مبلغ مورد نظر خود را دارید، در بالای همین صفحه این گزینه را انتخاب نمائید. سپس مشخصات و شماره تماس خود را وارد می نمائید. سیستم به صورت خودکار به محض رسیدن به قیمت دلخواه شما، این موضوع را به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.

سرویس خبرم کن در تور مشهد از قزوین

تور اقساطی مشهد از قزوین

با در نظر گرفتن مسائل بالا، شما می توانید به جای استفاده از تور اقساطی، اقدام به رزرو ارزان قیمت این تور نمائید. رسپینا نیز تور قزوین به مشهد را به صورت قسطی ارائه نمی دهد.

راهنمای رزرو تور

شما می توانید تور مشهد از قزوین رسپینا را برای خود و خانواده خود به 2 صورت اینترنتی و تلفنی رزرو نمائید. در ادامه به بررسی این 2 روش می پردازیم.

روش اول – رزرو اینترنتی

کافی است در قسمت سربرگ در بالای همین صفحه، تاریخ رفت و برگشت برای تور خود انتخاب نمائید. همچنین می بایست تعداد افراد همراه شما اعم از کودک یا نوزاد را وارد نمائید.

* توجه داشته باشید شما در این صفحه می توانید تعداد اتاق هتل و نوع وسیله نقلیه را مشخص کنید.

در صفحه بعد وسیله نقلیه رفت و سپس برگشت را وارد نموده و سپس روی هتل اقامت خود کلیک نمائید.

در صفحه بعد به لیست اتاق هتل ها دسترسی پیدا کرده و اتاق مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سپس با وارد نمودن مشخصات تمام مسافرین (مطابق مندرجات کارت ملی)، تایید اطلاعات وارد شده، قوانین و راهنما به صفحه درگاه بانکی منتقل خواهید شد.

در صورت پرداخت، واچر هتل برای شما فعال شده و رزرو شما قطعی خواهد شد.

روش دوم – رزرو تلفنی بلیط

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم پویا، شما می توانید طی تماس با کارشناسان رسپینا رزرو تور خود را قطعی نمائید. در این صورت شماره کارت برای واریز مبلغ سفر شما ارسال شده می شود. پس از وارز وجه لینک رزرو هتل برای شما ارسال خواهد شد.

کنسلی تور مشهد از قزوین

اگر برنامه سفر شما به این شهر تغییر کرد، می توانید پس از اعمال جریمه ایرلاین و شرکت ریلی و همچنین هتل رزرو شده این تور را به صورت اینترنتی با انتخاب گزینه کنسلی در صفحه رزرو تور، مطابق راهنمای صفحه عمل نمائید.

همچنین اگر به اینترنت دسترسی ندارید می توانید طی تماس با تیم پشتیبانی رسپینا درخواست کنسلی تور خود را ارائه دهید.

نکات مهم در رزرو تور مشهد از قزوین

توجه داشته باشید هتل ها در شهر مشهد از ساعت 14 خدمات ارائه می دهند. همچنین زمان تخلیه این هتل ها ساعت 12 می باشد.

در صورتی که به همراه خانواده خود قصد سفر به این شهر را دارید حتما مدارک محرمیت را به همراه داشته باشید تا برای ورود به هتل مانعی برای شما ایجاد نشود.

نرخ کودکان در هتل ها متفاوت است. هر هتل با توجه به ضوابط خود این مورد را قیمت گذاری می کند.

نیاز به راهنمایی دارید؟