{{ctrl.notification}}

تور مشهد هتل جواد

لیست ارزان ترین تورهای مشهد هتل جواد از تهران

مرتب سازی بر اساس :
خبرم کن! اطلاع از تور های ویژه
مشاور تور
{{row.admin_name}}
{{row.admin_cellphone}} {{row.admin_dakheli}}داخلی:
تور از {{row.from_name}} به {{row.to_name}}
{{row.night_count}} {{row.day_count}}
{{row.tour_name}}
حداقل نرخ
{{row.min_price}}
نمایش
هتل {{hotel.hotel_name}}
star_rate
{{hotel.hotel_address}}
{{hotel.hotel_catering}}
نرخ هر نفر
{{hotel.hotel_price}}تومان

وسیله نقلیه

رفت :
{{row.go_by}}
برگشت :
{{row.return_by}}

خدمات تور

{{row.services}}

توضیحات

{{row.description}}
ریال {{row.price}}
تور های تلفنی بیشتر

لیست آفرهای مشهد هتل جواد از تهران

آفرهای رسپینا تایم
افرهای
تمام شد

آفرها به صورت محدود و روزانه قرار داده خواهد شد

منتظر پیشنهاد بعدی باشید .

تور مشهد هتل جواد را می توان از رسپینا با بهترین آفرها و ارزانترین قیمت رزرو نمود. این مجموعه برای رزرو تور مشهد در این هتل خدمات مختلفی به مشتریان ارائه می دهد که در ادامه به این موارد اشاره می کنیم.

رزرو تور مشهد هتل جواد از رسپینا

خرید تور مشهد هتل جواد

هتل جواد مشهد یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین هتل ها میان مسافرین است و با رزرو تور هتل جواد مشهد می توان از شرایط و خدمات ویژه ای بهره مند شد. یکی از این خدمات، انتخاب وسیله نقلیه رفت و برگشت به دلخواه است. به این صورت که با رزرو تور ترکیبی هتل جواد مشهد، می توان وسیله نقلیه رفت را پرواز و مسیر برگشت را به صورت ریلی انجام دهید. رسپینا برای خرید تور مشهد این هتل، 3 روش اینترنتی، تلفنی و از طریق اپلیکیشن را به مشتریان ارائه می دهد. در این قسمت به بررسی این روش های رزرو می پردازیم.

خرید اینترنتی تور مشهد هتل جواد

برای رزرو این تور مشهد می توان مراحل زیر را به ترتیب انجام و تور مورد نظر را در سریعترین زمان و کمتر از 2 دقیقه رزرو نمود.

ابتدا از بالای همین صفحه وسیله مورد نظری که قصد سفر با آن را دارید، مشخص شود. سپس تعداد مسافران را اعم از بزرگسال، کودک (2 تا 12 سال) و نوزاد (کمتر از 2 سال) تعیین و ضمن مشخص کردن تاریخ رفت، مدت زمان اقامت تور و وسیله نقلیه مدنظر را برای سفر رفت و برگشت به مشهد انتخاب شود. در نهایت مسافر می تواند با انتخاب گزینه جستجو به صفحه لیست وسایل نقلیه هدایت شود.

در صفحه بعد و بخش انتخاب وسیله نقلیه، ابتدا وسیله مورد نظر را برای سفر رفت مشخص کنید. برای این منظور ابتدا از بین گزینه های هواپیما، قطار یا اتوبوس یک مورد را مشخص و سپس با توجه به قیمت وسیله نقلیه، زمان انجام سفر و شرکت ارائه دهنده این وسیله، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از انجام مراحل فوق، همین موارد را برای سفر برگشت خود انجام دهید. البته توجه داشته مسافر می توان در صورت تمایل سفر رفت را به صورت زمینی و مسیر برگشت را به صورت هوایی (یا بالعکس) انجام دهید. در انتها با اتخاب گزینه دلخواه به قسمت بعد هدایت می شوید.

پس از انتخاب وسایل نقلیه مسیر رفت و برگشت تور مشهد هتل جواد، می بایست این هتل را از بین اقامتگاه های ارائه شده انتخاب کنید. از مزایای این هتل، فاصله کم آن با حرم است. بنابران از بهترین انتخاب ها برای مسافرینی شناخته می شود که اصلی ترین قصد آن ها از رزرو تور مشهد هتل 4 ستاره، زیارت از حرم است. در این صفحه برای اطلاع از آدرس این هتل می توان گزینه نمایش بروی نقشه را کلیک و آدرس دقیق هتل را روی نقشه به صورت آنلاین مشاهده کنید. البته آدرس هتل در بالای این قسمت نیز نوشته شده است. همچنین برای اطلاع از امکانات هتل نیز می توان گزینه جزئیات را در صفحه کلیک کنید و از خدمات و امکاناتی که این اقامتگاه ها به مسافران ارائه می دهد، مطلع شوید. اگر اتاق مورد نظر شما در بین اتاق های ارائه شده در صفحه نبود، می توان با انتخاب گزینه نمایش همه اتاق ها، تمام آن ها را در یک قاب مشاهده نمود. در نهایت می توانید با مشخص کردن تعداد اتاق و تخت اضافه، گزینه انتخاب را کلیک کنید و به صفحه بعد هدایت شوید.

اطلاع از آدرس دقیق هتل جواد تور مشهد

* برای انتخاب وسیله نقلیه، مسافر می بایست توجه داشته باشد که پذیرش این هتل در تور مشهد از ساعت 14 هر روز صورت می گیرد و بهتر است 1 ساعت قبل از زمان پذیرش به مشهد رسیده باشید. همچنین زمان تخلیه تمامی اتاق ها در این هتل نیز ساعت 12 انجام می شود.

در صفحه ورود اطلاعات مسافران، می بایست ابتدا مشخصات تمام همسفران خود را با توجه به کارت ملی و شناسنامه مسافران وارد کنید. این مشخصات شامل کد ملی مسافر، نام و نام خانوادگی آن ها به فارسی و لاتین و تاریخ تولد مسافر می شود. سپس با بررسی نکات مهم ارائه شده در آن قسمت، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه مسافران همراه خود را وارد کنید. در نهایت با درج کد امنیتی وارد شده، به صفحه تایید اطلاعات منتقل می شوید.

در صفحه تایید اطلاعات می بایست موارد درج شده در قسمت قبل را تایید و بررسی کنید. در صورتی که این اطلاعات با مشخصات مسافر مطابقت نداشت، ضمن انتخاب گزینه ویرایش اطلاعات به صفحه قبلی هدایت شوید و مجددا این مشخصات را وارد کنید. اما در صورتی که قصد رزرو تور مشهد هتل جواد را برای شخص دیگری دارید می توان با انتخاب گزینه پیامک پیش فاکتور، پیامک پرداخت و لینک رزرو بلیط وسیله نقلیه و واچر هتل را برای مسافر ارسال کرد. با انجام این مراحل، مسافر اصلی می تواند در سریعترین زمان نسبت به رزرو این تور اقدام کند. همچنین اگر از مشخصات وارد شده خود اطمینان دارید، کافیست با انتخاب گزینه ادامه و پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت بانکی منتقل شوید.

در بخش نهایی با وارد کردن مشخصات کارت بانکی شامل شماره کارت،شناسه بانکی و رمز دوم کارت خود، گزینه پرداخت را کلیک کنید و رزرو خود را قطعی کنید. در این صورت فایل دانلود بلیط وسیله نقلیه رفت و برگشت و واچر هتل  برای شما ارسال شده و لینک این تور برای شما پیامک می گردد. در انتها می توانید هدیه رسپینا را که شامل شارژ سیم کارت های اپراتورهای مختلف می شود، دریافت کنید.

رزرو اینترنتی تور مشهد هتل جواد

رزرو تلفنی تور مشهد هتل جواد

در صورتی که به رمز دوم اینترنتی کارت خود دسترسی ندارید می توانید تور خود را ضمن تماس تلفنی و برقراری ارتباط با کارشناسان رسپینا رزرو کنید. به این صورت که ضمن تماس با شماره تلفن های پایین صفحه با داخلی کارشناسان تور ارتباط برقرار کنید و ضمن مشخص کردن شهرهای مبدا و مقصد تور خود، از ارزانترین قیمت تور مشهد هتل جواد در یک ماه آینده مطلع شوید. با انجام این کار می توانید زمان دقیق تور خود با وسیله نقلیه رفت و برگشت و هتل دلخواه را به همراه مدت زمان آن به کارشناسان رسپینا اعلام و شماره حساب رسپینا را از کارشناسان این مجموعه دریافت کنید. در این صورت می توانید ضمن واریز هزینه تور به شماره کارت ارسالی در مدت 10 دقیقه، مجددا با کارشناسان رسپینا تماس بگیرید. سپس ضمن اعلام مشخصات فیش واریزی، رزرو شما انجام شده و می توانید لینک دانلود فایل تور را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

رزرو ارزان تور مشهد به صورت تلفنی

خرید تور مشهد هتل جواد با اپلیکیشن رسپینا

یکی از آسان ترین روش های رزرو تور مشهد هتل جواد، از طریق اپلیکیشن رسپینا صورت می گیرد. این اپلیکیشن را می توانید از پلی استور گوگل یا کافه بازار دانلود کنید. برای رزرو این تور ابتدا باید در اپلیکیشن رسپینا گزینه تور را انتخاب کنید. سپس وسیله نقلیه مورد نظر خود  شهر مبدا را نیز تعیین کنید.

رزرو تور مشهد هتل جواد با اپلیکیشن رسپینا

قیمت تور لاکچری مشهد هتل جواد

طبیعتا با توجه به این که این تور لاکچری مشهد امکانات زیادی را در اختیار مسافران قرار می دهد،. در نتیحه باید هزینه نسبتا بالایی نیز برای رزرو این تور مدنظر قرار دهید. البته در عوض پرداخت هزینه های بالای این تور می توانید از آفرها و خدمات رسپینا به صورت رایگان بهره مند شوید. قیمت تور مشهد هتل جواد به عوامل مختلف بستگی دارد که در این قسمت به بررسی این موارد می پردازیم.

زمان سفر: به علت این که مشهد، مهم ترین شهر زیارتی در کشور محسوب می شود، قیمت تورهای این شهر در زمان اعیاد و عزاداری های مذهبی و در نزدیکی این زمان ها با افزایش قیمت چشمگیری همراه می شود. قیمت این تور خصوصا در زمان عید نوروز، حدودا 3 تا 4 برابر قیمت این تور در زمان های عادی سال است. اما در حالت کلی بهترین زمان رزرو تور مشهد هتل جواد، شهریور ماه است. در این زمان به علت آب و هوای مناسب شهر مشهد و همچنین آخرین تعطیلات قبل از شروع مدارس و دانشگاه ها، قیمت تور نسبت به سایر ماه ها گران تر است. نرخ این تورها خصوصا در صورتی که با هواپیما انجام شوند، به میزان تقاضای مسافران بستگی دارد. لذا زمانی که تقاضای مسافران برای رزرو تور کاهش پیدا می کند، با قیمت ارزانتری ارائه می شود. در ادامه به بررسی زمان های کاهش نرخ این تور می پردازیم.

بهترین زمان خرید ارزان تور مشهد هتل جواد

یکی از مهم ترین مسائلی که در قیمت این تور موثر است، نوع اتاق های هتل است. بهترین اتاق این هتل اتاق چهار تخته(سه تخته با سرویس اضافه) فولبرد هتل جواد است که در این تور دارای بالاترین قیمت است. در صورت رزرو این اتاق در تور مشهد هتل جواد می توانید تا 4 نفر همراه خود داشته باشید. اما اگر قصد رزرو تور ارزان هتل جواد را دارید، می توانید اتاق یک تخته این هتل را رزرو کنید. در این قسمت به بررسی امکانات اتاق های تور مشهد هتل جواد می پردازیم.

قیمت تور مشهد هتل جواد

قیمت تور مشهد هتل جواد برای خردسال

اگر این تور را به صورت هوایی رزرو کنید می توانید در صورت رزرو پرواز به صورت سیستمی از 20 تا 70 درصد کاهش قیمت بلیط برای کودکان و 70 تا 100 درصد کاهش قیمت برای رزرو بلیط نوزاد بهره مند شوید. همچنین در صورتی که تور مشهد با قطار vip یا سایر قطارها را رزرو کنید، برای کودکان، 50 درصد قیمت و برای نوزادان، 10 درصد بهای بلیط را پرداخت می کنید. همچنین در صورت رزرو تور مشهد این هتل با اتوبوس، می توان بلیط نوزاد خود را در صورت عدم تخصیص صندلی به صورت رایگان رزرو نمود. اما اصلی ترین هزینه این تور مربوط به رزرو اتاق های این هتل است. هزینه تمامی اتاق ها در تور مشهد هتل جواد برای خردسال زیر 3 سال رایگان و برای افراد بالاتر از 3 سال به صورت کامل محاسبه می شود. در جدول زیر قیمت تور مشهد هتل جواد برای کودکان بررسی شده است:

کودکان زیر 3 سالکودکان بالای 3 سال
رایگاننرخ کامل

آفرهای تور مشهد هتل جواد

یکی از آفرها و تخفیف های رسپینا برای رزرو تور مشهد هتل جواد، ارائه آفرهای ارزان و خدمات متنوع است. یکی از آفرهای رسپینا برای رزرو ارزان قیمت این تور، کدهای تخفیف مختلفی است که در طول سال به مسافران ارائه می دهد. برای استفاده از این کد تخفیف می توان آن را از بالای صفحه برداشت و در قسمت ورود مشخصات، گزینه کد تخفیف دارم را کلیک و ضمن وارد کردن این کد، از تخفیف رسپینا برخوردار شوید.

علاوه بر این، رسپینا برای رزرو اینترنتی این تور، پروازهای خود را با ارزانترین نرخ به مسافران ارائه می دهد. برای خرید بلیط این پروازها کافیست در قسمت انتخاب وسیله نقلیه، پروازهایی که با نرخ تور نمایش داده شده را در مسیر رفت و برگشت انتخاب و تور هوایی این هتل را با ارزانترین نرخ رزرو کنید. همچنین در صورت رزرو تلفنی تور مشهد هتل جواد می توان از خدمات رسپینا شامل گشت رایگان درون شهری، ارائه صبحانه و وایفای رایگان در هتل بهره مند شد.

آفر تور مشهد هتل جواد

نکات رزرو تور مشهد هتل جواد

رزرو تورهای مشهد هوایی هتل جواد برای مدت زمان 1 شب تنها با تاییدیه کارشناسان تور امکان پذیر است.
کنسلی تورهای مشهد هتل جواد در زمان های پیک سفر خصوصا ایام نوروز انجام نمی شود و در صورت عدم انجام سفر در آن زمان، هزینه شما سوخت می شود.
رزرو توراین هتل در مشهد، برای کمتر از 3 شب در زمان پیک سفر امکان پذیر نمی باشد.

اگر قصد انجام سفر هوایی به مشهد را دارید، می بایست 1 ساعت و نیم قبل از پرواز در فرودگاه مبدا حضور داشته باشید. همچنین در صورت استفاده از قطار در این سفر، کافیست 1 ساعت قبل از حرکت قطار به راه آهن برسید. اما اگر این تور را با اتوبوس انجام می دهید، باید نیم ساعت قبل از حرکت در ترمینال حاضر شوید. البته سختگیری این موارد بیشتر برای هواپیما انجام می شود به طوری که در برخی زمان ها اگر پس از مهلت 1 ساعته مانده به پرواز به فرودگاه برسید، از ورود شما جلوگیری می شود.
پس از بخش ورود اطلاعات مسافران، قسمت تایید اطلاعات را به صورت دقیق بررسی کنید. چرا که در صورت ورود اشتباه مشخصات و عدم بررسی آن ها تور شما با مشخصات فرد دیگری رزرو شده و از سوار شدن شما به داخل هواپیما و قطار جلوگیری می شود. همچنین از ورود شما به هتل نیز جلوگیری می کند.

کلام پایانی

در این مطلب به صورت کامل در مورد تمام نکات لازم برای رزرو هتل جواد در تور مشهد و همچنین قیمت آن به بحث و گفتگو پرداخته شد. اگر در زمان رزرو این تور با مشکل قطعی برق یا اینترنت مواجه شدید، نگران نباشید چراکه کارشناسان رسپینا در صورت زمان بر بودن رزرو، جهت رفع مشکلات احتمالی با مسافر تماس برقرار می کنند. علاوه بر این در صورتی که برای استرداد یا مشاوره رزرو این تور، نیاز به راهنمایی داشتید، می توانید به صورت 24 ساعته روی پشتیبانی کارشناسان رسپینا حساب باز کنید. برای ارتباط با بخش پشتیبانی این مجموعه کافیست از طریق بخش نیاز به راهنمایی، سوال و درخواست خود را ارائه دهید و منتظر تماس از طرف کارشناسان در کمتر از 5 دقیقه باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید. . .

نیاز به راهنمایی دارید؟