{{ctrl.notification}}

تور کرمانشاه از مشهد

تضمین ارزان ترین نرخ تور کرمانشاه از مشهد

تور کرمانشاه از مشهد شروع سفری شگفت انگیز را برای ما به ارمغان می آورد. کرمانشاه اسم شهری است که این روزها زیاد می‌شنویم، شهری زیبا، خوش آب و هوا، با مردمانی خون‌گرم  و مهمان نواز که تجربه بسیار خوبی را برای مسافران رقم می زند. اغلب با رزرو تور کرمانشاه دغدغه هایی از قبیل رزرو اقامتگاه و تهیه بلیط برطرف می شود، البته گردشگرانی که این نوع سفر را انتخاب می کنند نیاز به اطلاعاتی در مورد شهر مقصد دارند که رسپینا این اطلاعات را در اختیار مسافران گرامی قرار می دهد پس در ادامه با ما همراه شوید.

تور کرمانشاه از مشهد

قیمت تور کرمانشاه از مشهد

عوامل مختلفی در هزینه سفر تاثیر گذار هستند که با برنامه ریزی و دقت در انتخاب تور مناسب می توان هزینه ها را کاهش داد. معمولا هواپیما سریع ترین و راحت ترین وسیله برای سفر است و در عین حال گران تر نسبت به اتوبوس و قطار نیز می باشد. عوامل دیگری که می تواند بر قیمت تور تاثیر بگذارد نحوه رزرو ، زمان رزرو ، تعداد روز های سفر و نوع هتل خواهد بود.

نحوه رزرو

نحوه خرید تور  یکی از عوامل موثر در قیمت تور  کرمانشاه از مشهد می باشد. در خرید به روش حضوری مشکلاتی از قبیل عدم برخورداری از امکان مقایسه قیمت تورها و امکانات آن وجود دارد؛ همچنین مسئول دفتر فروش تور  فقط می تواند تعداد محدودی از تور ها را برای شما شرح دهد اما شما به صورت آنلاین می توانید تمامی تور های مشهد کرمانشاه را رصد کنید و در آخر بهترین را انتخاب نمایید.

زمان رزرو تور کرمانشاه از مشهد

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت تور ها، زمان سفر می باشد. در زمان هایی از جمله تعطیلات نوروزی و آب و هوای مناسب کرمانشاه، معمولا هزینه سفر و خدمات آن افزایش یافته و به دنبال آن هزینه تور مشهد به کرمانشاه نیز  افزایش می بابد. با برنامه ریزی بهتر برای آغاز سفرتان در زمان کاهش ترافیک مسافران در کرمانشاه، می توانید از تور هایی با قیمت پایین تر بهره مند شوید.

تعداد روزهای سفر

با توجه به روزهایی که شما قصد دارید در سفر به سر ببرید، می توانید قیمت تور خود را افزایش یا کاهش دهید. اگر خواستار مقرون به صرفه بودن هزینه تور خود هستید، می توانید با کم کردن روزهای سفر هزینه را کاهش دهید.

تور مشهد کرمانشاه

نوع هتل

هنگام رزرو تور مشهد کرمانشاه به نوع هتلی که می خواهید در آن اقامت کنید بسیار دقت داشته باشید، زیرا بخش گسترده ای از هزینه های سفر معمولا صرف اقامت می شود. شما می توانید با رزرو هتل های 2 ستاره با امکاناتی کمتر، هزینه سفر خود را کاهش دهید. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که به امکانات اقامتگاه خود بسیار اهمیت می دهند، می توانید هتل های 5 ستاره که از امکانات و خدمات ویژه ای برخوردار هستند را انتخاب نمایید.

تور مشهد به کرمانشاه با هواپیما

 یکی از راحت ترین و سریع ترین روش های مسافرت، سفر های هوایی است. کسانی که استفاده بهینه از زمان سفر برایشان اهمیت زیادی دارد می توانند با انتخاب تور هوایی، در مدت زمانی اندک به شهر مقصد برسند و زمان بیشتری را به بازدید از جاذبه های شگفت انگیز کرمانشاه به خود اختصاص دهند.   

تور مشهد کرمانشاه با قطار

دو تور مشابه از نظر هتل و زمان سفر را در نظر بگیرید؛ اگر یکی با هواپیما و دیگری با قطار بسته شود اختلاف قیمت زیادی در قیمت دو تور مشاهده خواهد شد. بنابراین اگر تایم سفر بیشتری دارید می توانید از مسیر ریلی سفر خود را آغاز کنید تا هزینه سفر شما بسیار کاهش یابد. همچنین این امکان وجود دارد که مسیر رفت را با هواپیما و مسیر برگشت را با قطار انتخاب نمایید یا بالعکس.

معبد آناهیتا کرمانشاه

جاذبه های گردشگری کرمانشاه

کرمانشاه آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی بسیار دارد که آوردن آن در یک مقاله کاری بس دشوار است. در استان کرمانشاه ۳۰۰۰ اثر تاریخی برآورد شده‌ است که ۷۱۶ اثر آن به ثبت آثار ملی و یک اثر به ثبت آثار جهانی رسیده است که بیستون می باشد. با رزرو تور کرمانشاه از مشهد بازدید از این جاذبه ها برایتان میسر خواهد شد. از مهم ترین آثار تاریخی این شهر می توان به: طاق بستان، گوردخمه دکان داوود، سرآب نیلوفر، تکیه بیگلربیکی، تالاب هشیلان، غار قوری قلعه، باغ گل‌ها، معبد آناهیتا، طاق گرا و .... اشاره نمود. در ادامه سه مورد از این جاذبه ها را به اختصار توضیح می دهیم.

سرآب نیلو فر

سرآب نیلوفر (معمولا به غلط سراب نیلوفر نوشته می شود) دریاچه کوچکی در حدود 20 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل های نیلوفر آبی می باشد. در فصول گرم سال، غنچه ها و برگ های آن سر از آب برآورده و قسمت زیادی از آن را می پوشاند. اطراف این سرآب تأسیسات رفاهی، گردشگری و پارکی احداث شده است.

بیستون

کرمانشاه خیلی ها را یاد کتیبه بیستون می اندازد. کتیبه ای که بزرگترین سنگ نبشته دنیا است و هیبت آن شگفت زده تان خواهد کرد. محوطه بیستون که تنها اثر ثبت شده از کرمانشاه در فهرست جهانی است، نقوش تاریخی زیادی را در خود جای داده است. از کوه بیستون که به معنای جایگاه خدایان است و سنگ نبشته ای به فرمان داریوش که بر روی آن به سه خط میخی اکدی، عیلامی و پارسی باستان نوشته شده تا مجسمه هرکول که از شگفتی های این محوطه است. با رزرو تور کرمانشاه از مشهد از این ابنیه تاریخی برای خود خاطره بسازید.

تکیه بیگلربیگی

تکیۀ بیگلر بیگی یا عمارت فراش‌باشی تکیه‌ای است در بافت کهن شهرکرمانشاه  و در خیابان مدرس واقع شده است. این بنا در محله قدیمی فیض آباد، در کوچۀ بیگلری و در مقابل کوچۀ صارم الدوله واقع شده ‌است. این تکیه که در زمان قاجار به همت عبدالله خان ملقب به بیگلربیگی ساخته گردیده از لحاظ آیینه کاری و زیبایی، در میان تکیه‌های کرمانشاه بی‌نظیر می‌باشد. در سمت غربی حیاط، تالار آئینه‌کاری بزرگی ساخته شده که به حسینیه معروف است. این تالار با تزئینات چشم نواز و کتیبه‌های متعددی مربوط به دوران سلطنت مظفر الدین شاه مزین شده و در دو سوی دیگر، اتاق وسیع مهمانخانه بیگلربیگی واقع گردیده‌است. در حال حاضر تکیۀ بیگلربیگی به‌عنوان محل دو موزه خط و کتابت کرمانشاه و موزه پارینه سنگی زاگرس کرمانشاه مورد بازدید عموم قرار می‌گیرد. در موزۀ خط و کتابت، اسناد و نسخ خطی قدیمی از جمله اسنادی مربوط به خانوادۀ بیگلربیگی به نمایش گذاشته شده‌ است.

گوردخمه اسحاق وند کرمانشاه

چگونگی رزرو تور مشهد به کرمانشاه

شما می توانید با مراجعه به سایت رسپینا و انتخاب گزینه رزرو تور از نوار آبی رنگ بالای صفحه، وارد صفحه تورها شوید و سپس با وارد کردن شهر مبدا، مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، کلید جست و جو را فشار دهید تا لیست کاملی از تمامی تورها برای شما نمایش داده شود. همچنین می توانید با تماس با پشتیبانان ما، اطلاعات مورد نیاز در مورد تور را کسب کنید و با خیال راحت تور خود را رزرو نمایید.

استرداد تور مشهد کرمانشاه به صورت آنلاین

یکی از بهترین خدمات رسپینا استرداد آنلاین می باشد. اگر به هر دلیل سفرتان کنسل شد، می توانید بدون صرف زمان برای مراجعه حضوری، تنها با وارد شدن به پنل کاربری خود، استرداد را انجام دهید. پس از بررسی توسط کارشناسان و هماهنگی با هتل بابت تعیین میزان جریمه، مابقی مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد.

نیلوفر آبی کرمانشاه

رزرو تور کرمانشاه از مشهد با رسپینا

رسپینا یکی از معتبر ترین سایت های حال حاضر ایران برای رزرو تور و خدمات ویژه گردشگری می باشد. شما می توانید با مراجعه به سایت رسپینا، از امکان مقایسه بین تمامی خدمات و قیمت ها و همچنین امکان استرداد آنلاین و پشتیبانی 24 ساعته بهره مند شوید.

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول تور کرمانشاه از مشهد

در سفر با تور کرمانشاه از مشهد ساعت تحویل اتاق هتل به چه صورتی می باشد؟ expand_more

طبق قوانین هتل داری ساعت ورود به اتاق 14 و تحویل اتاق 12 میباشد

تفاوت اتاق توئین و دبل در هنگام رزرو هتل در تور مشهد کرمانشاه چیست؟ expand_more

هر دو ظرفیت دو نفر را دارند ولی دبل : یک تخت دو نفره – توئین : دو تخت یک نفره دارد