{{ctrl.notification}}
تورهای پیشنهادی کوش آداسی
05191012900 phone

تور کوش آداسی از مشهد تجربه شگفت انگیزی از سفر به یکی از زیباترین شهرهای ترکیه می باشد. شرکت رسپینا به عنوان یکی از بزرگ ترین ارائه دهندگان تور کوش آداسی در کشور، پکیج های شگفت انگیزی را از این مقصد زیبا برای طرفداران آن مهیا نموده است که در ادامه مزایای آن را بررسی نموده ایم.

تور کوش آداسی از مشهد

پرواز مستقیم از مشهد به ازمیر با هواپیمایی سپهران

ترانسفر زمینی از ازمیر به کوش آداسی

اخذ بیمه مسافرتی

ترانسفر فرودگاهی

لیدر با تجربه و فارسی زبان

رزرو هتل در کوش آداسی با به صرفه ترین قیمت ها و بهترین امکانات

جهت کسب اطلاعات بیش تر با شماره کارشناسان مربوط به هر پکیج تور تماس حاصل فرمائید.

شرایط سفر به ترکیه در زمان کرونا چگونه است؟

دولت ترکیه برای کنترل بیش تر شیوع ویروس و جلوگیری از ضررهای بیش تری که صنعت توریست آن در دوران کرونا متحمل شده است؛ قوانینی را برای مسافران خود وضع نموده است که به شرح زیر است:

- کلیه مسافران می بایست نتیجه منفی تست PCR خود را 72 ساعت قبل از پرواز ارائه دهند.

- کلیه مسافران می بایست اطلاعات فردی، اطلاعات پرواز و نیز هم چنین اطلاعات اقامتگاه خود در ترکیه را تا 72 ساعت قبل از پرواز در سامانه رسمی وزارت بهداشت این کشور ثبت کنند.

- پس از ثبت اطلاعات مذکور در سایت وزارت بهداشت ترکیه یک QR به مسافر تعلق می گیرد که می بایست آن را در سفر همراه خود داشته باشد؛ در غیراینصورت از پذیرش وی در فرودگاه ممانعت به عمل می آید.

- کلیه مسافران و شهروندان ترکیه برای تردد در مراکز عمومی می بایست HES کد داشته باشند. این کد 10 تا 12 رقمی وضعیت سلامت شخص و اطرافیان وی را مشخص می کند. برای اطلاع بیش تر از نحوه دریافت کد می توانید با کارشناسان تور خارجی رسپینا تماس حاصل فرمائید.

- استفاده از ماسک در کلیه مراکز و معابر عمومی ترکیه الزامی است.

نیاز به راهنمایی دارید؟