{{ctrl.notification}}
تورهای پیشنهادی مالدیو
05191012900 phone

تور مالدیو از شیراز را که سفری رویایی برایتان رقم خواهد زد را با هردو روش تلفنی و حضوری می توانید خریداری نمایید. برای خرید این تور مالدیو می توانید با اطلاع از شرایط خرید ، عوامل موثر بر قیمت ، مدارک لازم سفر به این جزیره ی خاص و خدمات رسپینا سفری راحت و حتی ارزان تر را تجربه نمایید.

تور مالدیو از شیراز رسپینا

قیمت تور مالدیو از شیراز چقدر است؟

از عواملی که بر قیمت این تور که شما را به رتبه اول مکان های توریستی در آسیا می رساند می توان به تعداد روزهای سفر، نوع هتل و درجه ی آن، زمان رزرو و ... است. آذر تا اسفند زمان پر بازدید این جزیره است که بنا به همین دلیل است که تور در این زمان گرانتر خواهد بود. اگر قصد رزرو تور ارزان مالدیو از شیراز را دارید بهتر است تعداد روزهای اقامت خود را کم کرده و یا در زمان خلوتی به این جزیره سفر کنید.

مدارک لازم سفر به مالدیو از شیراز

ویزای شما برای سفر به این جزیره به صورت فرودگاهی و به محض ورود صادر خواهد شد و شما نیازی به ویزا در کشور مبدا ندارید. همین موضوع هم باعث شده که این جزایر مورد توجه هموطنان شیرازی ما قرار گیرد. برای دریافت ویزای فرودگاهی نیاز است که چند نکته را در نظر بگیرید. پس از اینکه به مقصد مالدیو رسیدید ابتدا باید فرم مخصوص ویزا را پر نمایید و سرانجام هزینه ای جزئی بابت صدور ویزای خود به ماموران فرودگاه پرداخت کنید. مدارکی که برای این ویزا نیاز دارید شامل:

یک عکس تمام رخ

پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار

برگه رزرو هتل در جزیره

هزینه ۵۰ دلار به ازای تعداد روزهای اقامت

انجام تست پی سی ار 72 ساعت قبل از پرواز الزامی می باشد.

ویزای توریستی این جزیره دارای اعتبار یک ماهه است و اگر ویزای شما کاری باشد فقط 72 ساعت اجازه ی بودن در جزیره را دارد.

رزرو تور مالدیو از شیراز ارزان با رسپینا

شما علاقمندان به این تور جذاب می توانید به راحتی به صورت حضوری و یا تلفنی با مشاوران حرفه ای رسپینا مشورت نموده و سپس اقدام به تهیه تور شامل خرید آسان بلیط و رزرو اقامتگاه نمایید. از خدماتی که با رزرو از رسپینا به شما تعلق می گیرد می توان به پرواز رفت و برگشت با هواپیمایی فلای دبی، اقامت هتل همراه با صبحانه و پشتیبانی 24ساعته حرفه ای اشاره نمود که در صورت بروز مشکل در هر زمان به کمک شما خواهند شتافت. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

نیاز به راهنمایی دارید؟