{{ctrl.notification}}
تورهای پیشنهادی مالدیو
05191012900 phone

تور مالدیو از تهران اگر یک مکان در جهان وجود داشته باشد تا رویایی ترین سفر را تا به امروز برای شما درست کند ، مالدیو است. به خانه های ییلاقی روی آب ، تا دیوانه وار ترین آبی دریا ، همه در زیبایی مسحور کننده این جزیره تاثیر گذارند.ما در این راهنما تمامی اطلاعاتی که در هنگام خرید تور مالدیو باید داشته باشید، را در اختیار شما خواهیم گذاشت. همه چیز از نحوه رسیدن به مالدیو، بهترین استراحتگاه ها در مالدیو ، آب و هوا در مالدیو و موارد دیگر را شرح می دهیم،  با ما همراه باشید.

تور مالدیو از تهران

خرید تور مالدیو از تهران

مالدیو در حقیقت ، کشوری است در اقیانوس هند که جمعیتی برابر 428 هزار نفر دارد که البته نباید انتظار تنها این مقدار جمعیت را داشته باشید ، زیرا این جزیره سالانه مسافران زیادی را از سراسر دنیا به سوی خود می کشاند. مسافران می توانند در هتل های مالدیو که از تنوع و جذابیت زیادی برخوردارند اقامت نمایند.منطقه بسیار معروف این کشور بالی می باشد که دارای زیرساخت های بسیار مناسبی برای تمامی توریستان است. حس خنکای ابی که پای شما را گه گاه در خود می گیرد، گرمای ساحل شنی و البته حضور یک همراه ، همه تمام لذت هایی پیاده روی در ساحل مالدیو است که همیشه آن را در یاد شما نگه خوهد داشت.

تور مالدیو ارزان از تهران

قیمت تور مالدیو از تهران به فاکتورهای متفاوتی مانند قیمت بلیط و هتل های این جزیره و همچنین زمانی که شما قصد سفر دارید ارتباط داردبرای این که بتوانید هزینه حدودی سفر خود را محاسبه کنید ، نیاز است که در ابتدا قیمت رزرو اقامتگاه مد نظر خود ، تعداد شبی که قصد اقامت دارید و زمان سفر خود را تعیین کنید ، با این حال ما در ادامه هر کدام از این موارد را به تفکیک و مفصلا توضیح می دهیم.

تور ارزان مالدیو از تهران

بهترین زمان خرید تور

بهترین زمان برای خرید تور مالدیو از تهران از ماه نوامبر تا آوریل است. کشور مالدیو در تمام سال گرم و آفتابی است اما یک فصل خشک و یک فصل بارانی دارد. جوانب مثبت و منفی برای بازدید در هر فصل وجود دارد. مسافران به لطف کمی بارش و درجه حرارت بالا ، بین ماه های نوامبر و آوریل بهترین آب و هوا در مالدیو را تجربه خواهند کرد. اما متاسفانه شلوغ ترین زمان سال در جزیره همین بازه است. لذا ، نرخ اتاق در استراحتگاه ها و همچنین قیمت بلیط هواپیما گران است. با این حال ، از آنجا که هر تفرجگاه در جزیره جداگانه ای قرار دارد ، دیگر نیازی نیست که در یک قسمت ، جمعیت زیادی را تحمل کنید.

ماه مه تا اکتبر فصل بارانی مالدیو است ، این جزایر بین 5 تا 10 اینچ بارش ماهانه و اغلب وزش باد شدید دارند. بازدید کنندگان احتمالاً در این دوره از سال قیمت های بهتری پیدا خواهند کرد (هرچند که " قیمت بهتر" نسبی است ، از آنجا که مالدیو در تمام سال گران قیمت است). این زمان از سال برای گشت و گذارها محبوب است ، زیرا منطقه در این ماه امواج بزرگتری را مشاهده می کند و شما میتوانید موج سواری را هم تجربه کنید.

خرید تور از می تا اکتبر

مالدیو از آن جایی که در بین ماه های می تا اکتبر تعداد کمتری توریست دارد ، لذا شما می توانید از خلوتی نسبی جزیره و همچنین غواصی در آب های عمیق آن لذت ببرید. لذا هزینه خرید این تور هم به طبع کاهش خواهد یافت. در این بازه زمانی حجم بارندگی کاهش می یابد ، اما به هر حال شما باید انتظار طوفان های دریایی را داشته باشید.

خرید تور مالدیو از تهران دسامبر تا آوریل

برای حمام آفتاب، بین دسامبر و آوریل بهترین زمان برای خرید تور است. مثل همیشه ، بازدید کنندگان از دمای استوایی 80 درجه فارنهایتی لذت خواهند برد ( که در ماه های متفاوت نوسان دارد ). به هر حال ، دریای آرام شنا را برای شما بسیار راحت می کندیکی از معایب سفر در این موقع از سال ، هزینه زیادی است که مجبورید صرف کنید ، نرخ هتل ها در این زمان در اوج خود قرار دارد.

قیمت خرید پرواز

مهم ترین فاکتوری که در این مورد تاثیر گذار است ، زمان می باشدشما با انتخاب زمان مناسب حداقل تا 30 درصد هزینه های خود را کاهش می دهید. با این وجود در سایت خرید رسپینا، امکان جست و جو ارزان ترین پرواز به مقصد این کشور وجود دارد.

تور جزیره مالدیو

ترنسفر فرودگاهی

فرودگاه مالدیو در پایتخت مالدیو یعنی شهر ماله قرار دارد. هر یک از هتل هایی که در تورهای مالدیو از تهران در مالدیو ارائه می شود، در جزیره جداگانه ای از یکدیگر قرار دارد. لذا پس از رسیدن به خاک مجمع الجزایر مالدیو، امکان انتقال به سایر جزایر از طریق  قایق های تندروی مخصوص Speed Boat و یا هواپیماهای کوچک آبی Sea Plane را خواهید داشت. در حقیقت این انتقال از دو طریق انجام می شود . شما این امکان را دارید که با پرواز داخلی، به جزیره محل اقامت خود منتقل شوید ، که البته برای این موضوع بهتر است با کارشناسان رسپینا، در تماس باشید.

روش دوم ترنسفر از فرودگاه به هتل به وسیله قایق های توربوجت است. این قایق ها ، شما را به هر جزیره ای که تمایل داشته باشید ، منتقل می کنند. جهت اطلاع از تفاوت قیمت میان این دو روش انتقال از فرودگاه ، با کارشناسان رسپینا در ارتباط باشیداصلا امنیت قایق ها و یا هواپیماهای دریایی جای نگرانی ندارند، چرا که از بهترین تکنولوژی ها برای ساخت آن ها استفاده شده است. ظرفیت آن ها کمتر از 10 نفر است و می توان گفت به شکل خصوصی ترنسفر شما انجام می شود و نیازی به وصیت نیست!

جدول مشخصات برخی از هتل ها برای خرید تور

در جه کیفی هتل

نام هتل

آدرس

قیمت Double

امکانات

5 ستاره

سان آیلند ریزورت و اسپا

Maamigili

760 دلار

UAll Inclusive

هتل کرومبا

Male City

780 دلار

UAll Inclusive

پارادایز آیلند ریزورت و اسپا

Male City

850 دلار

UAll Inclusive

هتل ولاسارو مالدیو

Male City

900 دلار

UAll Inclusive

هتل ساحلی رویال آیلند

Dharavandhoo

975 دلار

UAll Inclusive

هتل شرایتون مالدیو فول مون

Furanafushi

990 دلار

UAll Inclusive

Dhigali Maldives

Meedhoo

1270 دلار

UAll Inclusive

هتل ویوانتا بای تاج – کرال ریف

Male City

1360 دلار

UAll Inclusive

4 ستاره

هالیدی آیلند مالدیو

Maamigili

740 دلار

UAll Inclusive

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اتاق هتل های تور مالدیو از تهران ، انواع اقامت گاه ها

قبل از اینکه هتل خود را رزرو نمایید بهتر است درباره انواع اتاق هایی که هتل های مالدیو در اختیار مسافران خود قرار می دهند بیشتر بدانید هتل های مالدیو اتاق های مختلفی را ارائه می دهند این هتل ها شامل موارد زیر هستند:

خدمات هتل ها

هتل های 4 و 5 ستاره زیادی برای خرید تور مالدیو از تهران وجود دارند. در اینجا تنها به بهترین های آن ها اشاره کردیم که امکانات بهتری را برای مسافران ارائه می کنند. انتخاب هتل به عهده مسافران است و شما می توانید هر هتلی را که به معیارهای شما نزدیک تر بود ، انتخاب کنید. در کل خدمات اقامتگاه های مالدیو به این شکل دسته بندی می شود.

- تنها صبحانه یا Bed & Breakfast

- صبحانه و شام یا صبحانه و نهار یا Half Board

- صبحانه، ناهار و شام، یا Full Board

- همه وعده های غذایی ، اسنک و نوشیدنی تا 12 شب یا All Inclusive

- همه وعده های غذایی ، اسنک و نوشیدنی تا 3 صبح روز بعد یا UAll Inclusive

 هر هتلی که در مالدیو انتخاب کنید ، رستوران و کافه دارد و تا زمانی که در آن ها حضور دارید می توانید مورد استفاده قرار دهیدهر یک از هتل های تور دارای چندین رستوران و کافه و بار هستند که مسافر در زمان حضور در هتل می تواند از آن استفاده کند. اکثر رستوران ها ، غذاهای دریایی ، ایتالیایی ، هندی ، چینی و فست فود سرو می کنند . چنان چه از میان خدمات  Bed & Breakfast را انتخاب کرده اید ، بهتر است بدانید که نهار و شام را می توانید در رستوران هتل صرف کنید اما هزینه آن به صورت جداگانه باید پرداخت گردد.

به صرفه ترین نوع خدمات Half Board است ، زیرا با توجه به صبحانه مفصلی که ارائه می شود معمولا دیرتر برای نهار گرسنه خواهید شد لذا نیازی به صرف نهار نخواهید داشت.  به علاوه ارائه وعده شام هتل از عصری آغاز می گردد شما در خیلی از روزها نیازی به صرف ناهار نخواهید داشت و اگر احیانا روزی خواستید ناهار بخورید می توانید به یکی از رستوران های موجود بروید و هزینه آن را بپردازید.

این قضیه در مورد نوشیدنی هم صدق می کند. اینکه شما خدمات Half Board بگیرید و هزینه نوشیدنی را جداگانه بپردازید برای شما به صرفه تر خواهد بود. با تمام این اوصاف اگر هزینه برای شما زیاد مهم نباشد و دنبال راحتی بیشتر باشید می توانید در هنگام رزرو این تور خدمات All Inclusive را درخواست نماییدحتما در نظر بگیرید که مالدیو یک کشور مسلمان است. لذا شما هر نوشیدنی که در Free Shop فرودگاه خریداری نمایید را می توانید ببرید ولی تمام غذاهای هتل حلال است .

تور مالدیو از تهران رسپینا

 اتاق های استاندارد

 این اتاق ها همانطور که از نام آنها مشخص است مانند سایر اتاق‌های هتل های دنیا طراحی شده اند و می توانید منظره آن را انتخاب نمایید. این اتاق ها در داخل ساختمان قرار دارد و معمولاً منظره رو به باغ و یا دریا دارند.

گاردن ویلا یا باغ ویلا

 این نوع اقامتگاه ها در حقیقت میوه های اختصاصی هستند که در داخل باغ و یا محوطه فضای سبز قرار گرفته اند. این ویلاهای یک طبقه هستند و معمولاً دارای استخر اختصاصی نیز می باشد که بسیار موردپسند مسافران تور مالدیو از تهران واقع شده است.

Beach Villa  یا ویلای ساحلی

 ویلاها در ساحل قرار دارند و به صورت اختصاصی مسافر می‌تواند از ساحل استفاده کند. در برخی از این اقامتگاه ها استخر مجزا نیز جهت استفاده گذاشته شده است.

Ocean Villa  یا ویلای اقیانوسی

نوع خاصی است ویلاهای ساحلی هستند که تنها در مکان قرار گیری با آنها متفاوت هستند. ویلای اقیانوسی در داخل آب و معمولاً بر روی سطح اقیانوس ساخته شده اندانواع دیگری از اقامت گاه ها در مالدیو وجود دارد  که خوب است در هنگام رزرو اقامتگاه خود از طریق کارشناس شرایط اقامت در ان ها را بپرسید. این اقامت گاه ها مانند خانه های ییلاقی ساحلی( Beach Bungalow ) ، خانه های ییلاقی روی اب(Water Bungalow)  و یا کلبه های روی آب  (Cottage) که تصویر فوق العاده ای برای سفر شما  می سازنددر هنگام رزرو هر کدام از این اقامتگاه ها حتما ذکر کنید که  قصد خرید این تور را دارید تا اتاق هانی مون را برای شما فراهم کنند.

تور مالدیو از تهران لحظه آخری رسپینا

خرید تور مالدیو از تهران رسپینا، راحت تر و کم هزینه تر

جهت خرید این تور به توصیه های گفته شده حتما دقت کنید. شما می توانید خرید اینترنتی بلیط هواپیما مالدیو و یا رزرو هتل ها و اقامتگاه های مالدیو و البته خرید تور خود را از طریق اپلیکیشن رسپینا انجام دهید. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

نیاز به راهنمایی دارید؟