خرید بلیط ارزان قطار دلیجان از رسپینا

معرفی قطار دلیجان

قطار دلیجان از واگن های لوکس و درجه 1 فرانسوی تشکیل شده که کوپه ای 4 تخته هستند. ایستادن در کنار پنجره ی سالنی که از 11 واگن شکل گرفته و تماشای مناظر زیبا و لذت بردن از آرامشی که بخاطر دوجداره بودن بدنه قطار و پنجره هاست، می تواند سفری به یادماندنی را برایتان به ارمغان آورد. برخورد خوب مهمانداران و نظم و سکوت و شرابط مطلوب برای استراحت، از جمله ویژگی های خوبی می باشد که با قطار دلیجان در اختیارتان قرار میگیرد.

امکانات قطار دلیجان

با انتخاب قطار دلیجان می توانید از امکانات و شرایط ایده آلی نسبت به هزینه ی ارزانی که برای خرید بلیط آن پرداخت میکنید بهره مند شوید که عبارتند از:

* ارائه ی غذا و انوع نوشیدنی های گرم و سرد در رستوران

* سرویس خواب تمیز

* سیستم تهویه مطبوع هوا

* بدنه ی دو لایه و عایق در برابر حرارت و صدا

* شیشه های دوجداره

* سیستم صوتی و تصویری (ال سی دی 5 اینچی)

* توزیع کتاب و مجلات در صورت درخواست مسافر

* 2 سرویس بهداشتی در هر واگن

صندلی های قطار دلیجان

مسیرهای تردد قطار دلیجان

قطار دلیجان با داشتن امکانات مطلوب و شرایط ایده آل و البته قیمت مناسب، برای سفرهای طولانی ریلی یکی از گزینه های خوب هست و در حال حاضر در مسیرهای زیر مسافران را جا به جا میکند.

تهران به مشهد

تهران به تبریز

قزوین به مشهد

سمنان به مشهد

نکات مهم در رزرو قطار دلیجان

برای رزرو قطار دلیجان، مانند هر نوع قطار دیگر، نیاز به رعایت برخی قوانین می باشد که عدم توجه به آنها ممکن است به ضررتان باشد. از مهم ترین نکات که باید  مد نظر داشته باشید، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

در زمان خرید بلیط  به ورود صحیح اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، شماره ملی توجه داشته باشید چون عدم تطابق اطلاعات روی بلیط با کارت شناسایی مسافران به منزله ی این است که مسافر بدون بلیط می باشد.

در صورت منصرف شدن از سفر بعد از خرید بلیط ، لازم است تا نسبت به استرداد بلیط اقدام کنید. اگر بلیط تان را اینترنتی خریده اید، باید وارد همان سایت شده و استرداد آنلاین انجام دهید. لازم به ذکر است که تنها تا 90 دقیقه قبل از زمان حرکت قطار برای استرداد بلیط فرصت دارید.