قطار میلاد

قطار میلاد کوپه ای شش تخته

چرا خرید بلیط قطار میلاد؟

در بین قطارهای متنوعی که در شرکت رجا و سایر شرکت های خصوصی ریلی ایران، قطارهای کوپه ای 6 تخته بخاطر داشتن هزینه ی پایین برای خرید بلیط و شرایط موجود در کوپه ها یکی از بهترین گزینه ها برای سفرهای خانوادگی و گروهی به شمار می آید. قطار 6 تخته میلاد نیز در لیست قطارهای 6 تخته ی رجا و در کلاس 1 قرار دارد و در مسیرهای مختلفی تردد دارد. لازم به ذکر است که واگن های این قطار از نظر فنی، درجه ی A دارند و کاملا امن هستند.

در سفر با قطار شش تخته میلاد و سایر قطارهای رجا می توانید از پذیرایی توسط مهمانداران زبده و مجرب برخوردار شوید. در صورتیکه تمایل به صرف غذا در داخل قطار را دارید، می توانید در هنگام خرید بلیط میلاد درخواست غذا داده و از غذاهای با کیفیت در رستوران این قطار استفاده نمایید.

قطار میلاد رجا

امکاناتی  قطار میلاد که در اختیار مسافران قرار میگیرد

علاوه بر شرایط مطلوب در کوپه ها، یکی از دلایلی که باعث شده اند تا قطار شش میلاد در لیست قطارهای کلاس 1 رجا قرار بگیرند، امکاناتی می باشد که در طول مسیر در اختیار مسافران قرار میگیرد. از جمله امکانات موجود در قطارهای میلاد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

* ارائه ی بسته های پذیرایی رایگان

* فروش تنقلات

* توزیع روزنامه و نشریات در روزهای غیر تعطیل در صورت تمایل مسافر

* فروش غذا در رستوران قطار

* سیستم تهویه مطبوع هوا

* سرویس خواب تمیز قطار میلاد

* ارائه ی ویلچر برای مهمانان با مشکلات جسمی و سالمندان

* سیستم صوتی و تصویری در کوپه

* ارائه ی بطری رایگان آب برای هر مسافر در کوپه

* جعبه ی کمک های اولیه

* سرویس بهداشتی فرنگی (ثابت و سیار)

قطار شش تخته میلاد

مسیرهای تردد قطار میلاد

مسیرهای تردد  قطار 6 تخته میلاد عبارتند از:

* خرید بلیط قطار تهران تبریز

* تبریز مشهد - تهران طبس-

خرید بلیط قطار میلاد از رسپینا

رسپینا یکی از بهترین سامانه های معتبر برای خرید اینترنتی بلیط  می باشد که تمام مسیرهای تردد آن را پوشش می دهد. برای خرید بلیط  کافیست از کادر بالای این صفحه وارد منوی قطار شوید و بعد از ورود اطلاعات مورد نیاز، در کمترین زمان و به راحت ترین شیوه ی ممکن، بلیط سفر را دریافت نمایید و سفری امن را شروع نمایید. البته لازم است بدانید که با دانلود و نصب اپلیکیشن اندروید و ios رسپینا، علاوه بر خرید بلیط می توانید از امکان استرداد آنلاین و پشتیبانی 24 ساعته و تخفیف های ویژه نیز بهره مند گردید.