بلیط قطار اهواز اراک

ارزانترین نرخ: شنبه

07/03 یکشنبه
--
07/04 دوشنبه
--
07/05 سه شنبه
--
07/06 چهارشنبه
--
07/07 پنجشنبه
--
07/08 جمعه
۱۵۳ ت
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار اهواز اراک

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
رجا رجا 3ستاره4تخته البرز کوپه 4 نفره
یکشنبه 1401/07/03 13:00
152,600 تومانء
رجا رجا 3ستاره4تخته البرز کوپه 4 نفره
دوشنبه 1401/07/04 15:10
152,600 تومانء
رجا رجا 3ستاره4تخته البرز کوپه 4 نفره
جمعه 1401/07/08 15:10
152,600 تومانء

اطلاعات قطار اهواز به اراک

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 4 نفره
مدت سفر :
10 ساعت
مسافت
507 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ اهواز :
ساعت 13:00
آخرین حرکت از مبدأ اهواز :
ساعت 13:00
شلوغ ترین روزها :
یکشنبه
خلوت ترین روزها :
یکشنبه

قیمت بلیط اهواز اراک چقدر است؟

۱۵۲٬۶۰۰ تومانء
۱۰۱٬۷۳۴ تومانء
۵۰٬۸۶۸ تومانء
01 07
02 07
03 07
04 07
08 07
10 07
11 07

قیمت بلیط قطار اهواز اراک بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی یکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبه
بلیط قطار اهواز اراک رجا رجا -----1526000-

میانگین قیمت بلیط قطار اهواز اراک در هر ماه

۱۵۲٬۶۰۰ تومانء
۱۰۱٬۷۳۴ تومانء
۵۰٬۸۶۸ تومانء
بهمن1400
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار اهواز اراک

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
ticktickclosecloseclosetickclose

بلیط قطار اهواز اراک از جمله سفرهای ریلی که شروع سفری مقرون به صرفه و اقتصادی برای گردشگران به ارمغان می آورد می باشد. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار اهواز اراک و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار رسپینا، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار اراک؟

شهر اراک  از جمله  شهر هایی است که به دو سده قبل یعنی دوره قاجار برمی‌گردد و در قدیم به نام این شهر به عراق مشهور بوده و به دلیل اینکه با عراق عرب اشتباه نشود به  عراق عجم مشهور شد. اراک سومین ومدرن‌ترین و زیباترین شهر بزرگ غرب کشور بعد از کرمانشاه و اهواز است.

کارهایی که در اراک باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار اراک از اهواز ورق زدن تاریخ ایران در شهر اراک است. وصف اراک با مرور تاریخ قاجاریه بسیار شنیدنی می شود. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی اراک عبارتند از: رودخانه قره چای، غار کیخسرو، غار خونزا، غار سفیدخانی، حمام تاریخی چهارفصل، خانه حسن پور، مدرسه سپهداری، امامزاده ابراهیم، کلیسای مسروب.

بهترین زمان برای سفر به اراک

خرید ارزان ترین بلیط قطار اهواز اراک باعث می شود به شهری با آب و هوای نیمه خشک و  سرد سفر کنیم. در این شهر زمستان بسیار سرد و تابستان های بسیار گرم را تجربه می کنید. بهترین زمان سفر به این شهر بهار و پاییز است.

حمل و نقل عمومی در اراک

 با توجه به اینکه اراک مرکز استان مرکزی است، رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد در اراک می توانید از وسایل نقلیه عمومی همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید اما تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار اراک

جهت خرید بلیط قطار اهواز اراک از رسپینا  کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار اهواز اراک

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار اراک، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای اهواز به اراک در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار اراک

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی اراک و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار اراک با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار اهواز اراک فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در اراک

بعد از خرید بلیط قطار رزرو هتل به عنوان یکی از دغدغه های مسافران است. معمولا  در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر می توانیداز هتل های مناسب این شهربهره مند شوید. از هتل های مشهور این شهر به موارد زیر می توان اشاره نمود: هتل امیر کبیر اراک، هتل زاگرس اراک، هتل آفتاب اراک.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا

بلیط ارزان اراک

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا  ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار اهواز از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار اهواز اراک ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

ایستگاه راه آهن اراک

ایستگاه راه آهن اراک د محدوده ی خیابان چهار سرباز قرار دارد. این ایستگاه راه آهن از مهمترین ایستگاههای مسافربری اراک است.  از جمله سفرهای ریلی اراک که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار اراک  اهواز، قطار اراک مشهد ، قطار اراک اندیمشک ، قطار اراک خرمشهر، قطار اراک اهواز.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس اهواز اراک

برای خرید بلیط اتوبوس اهواز اراک کافیست وارد منوی بلیط اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس و هواپیما که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

جهت  خرید بلیط اتوبوس اهواز اراک کلیک کنید.

با از رسپینا روی زمین نمی مانید..

شرکت های ریلی در مسیر اهواز اراک

قطارهای بیشتر از اهواز

آیا به بلیط برگشت از اهواز به اراک نیاز دارید ؟ بلیط قطار اراک اهواز