مسیر بالعکس
ارزانترین نرخ:
02191012900 calling
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
timerPause متاسفانه مسیری با فیلترهای انتخابی شما وجود ندارد
اطلاع از پیش فروش بلیط قطار
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند.
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط قطار قزوین ارومیه سفر به یکی از کلانشهرها در شمال غرب کشور ایران است. این شهر بیش از سه هزار سال قدمت دارد و اما برای خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید که، قیمت بلیط قطار قزوین ارومیه و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

بلیط قطار قزوین ارومیه _رسپینا 24

چرا خرید بلیط قطار قزوین ارومیه؟

خرید بلیط قطار قزوین ارومیه آغازگر سفر به شهر ارومیه است که در زمان سلطنت رضاشاه پهلوی به دلیل علاقه رضاشاه به نام رضائیه مشهور بوده و مرکز استان آذربایجان غربی می باشد. وجه تسمیه این شهر از نام اورمی که در میان آذربایجانی ها مشهور است گرفته شده است و بعد از انقلاباسلامی به نام ارومیه گفته می شود. دارالنشاط ، پاریس ایران ، شهر آب ، شهر ادیان، مذاهب و اقوام از القاب ارومیه است. به لحاظ قومیتی بیشتر ارامنه و مسیحی های کشور در این شهر حضور دارند.

کارهایی که در ارومیه با خرید بلیط قطار قزوین ارومیه باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار قزوین ارومیه کندوکاو تاریخ ایران توسط گردشگران در گوشه ای از سرزمین کوروش می باشد. این شهر در دوره های پیشین به عنوان یکی از بزرگترین کانون های مذهبی و علمی بوده است و بر اثر حوادث تاریخی بارها و بارها ویران شده و مجددا با ترمیم به شکل ا.لیه خ.د برگشته است. از قرن پانزدهم که ترکان عثمانی جایگزین امپراطور روم شرقی شدند ، شهر ارومیه از مهمترین شهرهابوده و دارای برج و باروهای مهم بود که دو اثر مهم آن برج سه‌گنبد و مسجدجامع و اماکن و جاذبه های گردشگری زیر می باشد: دریاچه ی ارومیه، آبشار سوله دوکل ارومیه، پارک جنگلی شیخ تپه، بازار تاریخی ارومیه، موزه ی ارومیه.

بهترین زمان برای سفر به ارومیه با خرید بلیط قطار قزوین ارومیه

ارزان ترین بلیط قطار قزوین ارومیه به شهری با آب و هوای بسیار مطلوب سفر کنیم . زمستان های این شهر سرد و تابستان هایش گرم می باشد. سفر بهار و تابستان بهترین زمان سفر می باشد.

بلیط قطار قزوین ارومیه و حمل و نقل عمومی در ارومیه

حمل و نقل عمومی مانند تاکسی ،اتوبوس های درون شهری درارومیه جهت رفاه حال گردشگران تعبیه شده است و تاکسی های بی سیم در زمانهای پرواز و بصورت شبانه روزی برای جابجایی مسافر آماده ارائه خدمات می باشند.

ایستگاه راه آهن ارومیه

ایستگاه راه آهن ارومیه از طریق خط راه‌آهن مراغه-ارومیه به راه‌آهن آذربایجان (قزوین-تبریز) متصل شد. این ناوگان ریلی در ۲۸ آبان ۱۳۹۷ تأسیس شده وسفرهای ریلی ارومیه که در این ایستگاه انجام می شود که شامل موارد زیر می باشد: قطار ارومیه قزوین، قطار ارومیه مشهد ، قطار ارومیه زنجان ، قطار ارومیه مراغه.

بلیط قطار قزوین ارومیه _رسپینا 24

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار قزوین ارومیه

جهت خرید بلیط قطار قزوین ارومیه از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو ارزان بلیط قطار قزوین ارومیه

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید ارزا ن بلیط قطار قزوین ارومیه، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای قزوین به ارومیه در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب بلیط قطار قزوین ارومیه، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار قزوین ارومیه

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار قزوین ارومیه عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی ارومیه و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار ارومیه با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار قزوین ارومیه فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در ارومیه

رزرو هتل یکی از مهمترین بخش های سفر بعد از خرید بلیط قطار قزوین ارومیه محسوب می شود. رزرو آنلاین هتل به وسیله سایت گردشگری رسپینا 24 امکانپذیر است و می توانید از هتل های مناسب این شهربهره مند شوید. از هتل های مشهور این شهر به موارد زیر می توان اشاره نمود: هتل آنا ارومیه، هتل آریا ارومیه، هتل ماه کیمیا ارومیه.

بلیط قطار قزوین ارومیه _رسپینا 24

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار قزوین ارومیه در رسپینا24

بلیط ارزان ارومیه

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط قطار قزوین ارومیه و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار قزوین ارومیه از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار قزوین ارومیه ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

خرید بلیط هواپیما قزوین ارومیه

رسپینا24 تمامی پروازهای داخلی منتهی به قزوین را پوشش داده و می توانید با قیمت های واقعی بلیط را برای مسیر مورد نظر خریداری کنید. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما قزوین ارومیه لازم است وارد منوی خرید بلیط هواپیما از کادر بالای صفحه شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل مبدا، مقصد و تاریخ سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه جستجو لیست کاملی از تمام پروازهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب هر یک از گزینه های ارائه شده می توانید خرید بلیط هواپیما قزوین ارومیه را انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس قزوین ارومیه

برای خرید بلیط اتوبوس قزوین ارومیه کافیست وارد منوی بلیط اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس و هواپیما که از سامانه رسپینا24 خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

جهت خرید بلیط اتوبوس قزوین ارومیه کلیک کنید.

با خرید ارزان بلیط قطار قزوین ارومیه از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

بلیط قطار قزوین ارومیه , خرید ارزا ن بلیط قطار قزوین ارومیه , خرید آنلاین بلیط قطار قزوین ارومیه , رزرو اینترنتی بلیط قطار قزوین ارومیه

آخرین بلیط های قطار فروخته شده در رسپینا