مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
در حال جستجوی قطار های مسیر انتخابی شما
اطلاع از پیش فروش بلیط قطار
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط قطار قم به کرمانشاه

questions ایا نام مسافر یا تاریخ سفربعد از رزرو نهایی قابل ویرایش است؟
arrow down icon

خیر بلیط حتما باید استرداد شود و دوباره رزرو گردد

questions نوزاد زیر 2سال نیاز به بلیط دارد؟
arrow down icon

برای نوزادان زیر2سال درصورت عدم تخصیص جا،10درصد مبلغ بلیط به عنوان مبلغ بیمه دریافت میشود

questions در یه کوپه دربست چند نفر همراه اضافه میتوان برد؟
arrow down icon

فقط یک مسافر.البته وجه کامل بلیط در قطار از ایشان دریافت شده وفقط هم اجازه ماندن درهمان کوپه را دارد

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط قطار قم کرمانشاه شروع سفری مقرون به صرفه به همراه لذت سفر با قطار در دل کوه و دشت است که بسیار دلچسب تر از سفر در اوج آسمان است. معمولا سفرهای ریلی بیشتر توسط افرادی که عاشق دیدار از طبیعت هستند خریداری می شود و هزینه کمتری نیز دارد. و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها اینجا توضیح داده شده است.

بلیط قطار قم کرمانشاه

چرا خرید بلیط قطار قم کرمانشاه؟

با خرید بلیط قم کرمانشاه به این شهرکه دارای بقایای اماکن مربوط به زمان ماقبل تاریخ است سفر می کنید. شهر کرمانشاه از لحاظ جمعیتی در رده نهم و بزرگترین شهر کردنشین ایران است که به عنوان مرکز سیاسی - اداری غرب کشور مطرح است. از اهمیت بسیاری در ایران و بخش غربی آسیا برخوردار است. کرمانشاه در طول سلسله های گوناگون پیشینه تاریخی و میراث فرهنگی غنی را تجربه کرده است.

ایستگاه راه آهن کرمانشاه

ایستگاه راه آهن کرمانشاه یکی از بزرگ ترین ایستگاه های راه آهن کشور است. این ایستگاه در سال 96 و به عنوان طرح راه آهن غرب کشور به طول 605 کیلومتر افتتاح شد. از جمله سفرهای ریلی کرمانشاه که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار کرمانشاه قم، قطار کرمانشاه مشهد.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار قم به کرمانشاه

جهت خرید بلیط از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو قطار قم کرمانشاه

بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار کرمانشاه، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای قم به کرمانشاه در ماه های آتی است. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شد.لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را قرار دهید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

لازم است بعد از انتخاب بلیط قطار قم کرمانشاه، اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی در سیستم وارد کنیم. سپس روی دکمه "ثبت" کنید.

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این قسمت صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

جاذبه های گردشگری کرمانشاه

قیمت بلیط قطار قم کرمانشاه

درنرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط ها فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قم به کرمانشاه عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط قطار قم به کرمانشاه نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی کرمانشاه و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط کرمانشاه با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی همه شبیه به یگدیگر نیستند و از لحاظ امکانات و شرایط متفاوت می باشند و از این رو اساس امکانات، بلیط های آنها نرخ گذاری می شود. بلیط قطار قم کرمانشاه فدک بخاطر امکانات بسیار عالی اقیمت بالایی دارد و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی هستند که باعث خرید بلیط ارزان قطار می شوند.

قطار قم کرمانشاه

خدمات خرید اینترنتی بلیط در رسپینا

بلیط ارزان کرمانشاه

فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط

خرید آنلاین بلیط از رسپینا امکان استرداد آنلاین بلیط از بهترین خدمات است. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

رزرو اینترنتی بلیط قم کرمانشاه گاهی اوقات با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگویبه این مشکلات هستند.

اقامت در کرمانشاه

بعد از بلیط قطار قم کرمانشاه مهمترین عامل اسکان است. معمولا اقامت و اسکان از مهمترین گزینه های سفر است. در کرمانشاه گردشگران زیادی دیده می شود که تاریخ مرور کنند، از این رو رزرو هتل در این شهر از اهمیت در فصل سفر بسیار انجام می شود. معمولا هتل و اقامتگاه در این شهر زیاد دیده می شود. خوشبختانه این امر از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر خواهد بود. از پرطرفدارترین هتل های این شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود: هتل بزرگ کرمانشاه، هتل آلیانس کرمانشاه.