مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
در حال جستجوی قطار های مسیر انتخابی شما
اطلاع از پیش فروش بلیط قطار
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط قطار گرگان به قائمشهر

questions چطور به صورت اینترنتی بلیط قطار را تهیه کنیم ؟
arrow down icon

سامانه های بسیاری هستند که خدمات گردشگری را به صورت اینترنتی ارائه می دهند اما شما می توانید در رسپینا به صورت بسیار آسان بلیط قطار خود را به صورت اینترنتی تهیه کرده و از تخفیفات و خدمات این سامانه نیز بهره مند شوید.

questions قائمشهر چه جاذبه های گردشگری دارد؟
arrow down icon

قائمشهر یکی از زیباترین مناطق ایران است و همچنین دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی مختلفی است از جمله بهترین جاذبه های قائم شهر عبارت اند از پل آجری بالاتجن، جنگل کوتنا، تپه های باستانی گردکوه، سد زمزم ومقبره سید ابوصالح.

questions چرا خرید بلیط قطار گرگان قائمشهر؟
arrow down icon

بهترین و راحت ترین راه برای سفر به قائمشهر قطار می باشد. به این خاطر که استراحت در واگن های قطار و دیدن مسیر فوق العاده گرگان قائمشهر لذت این سفر را دو برابر می کند.

questions چرا خرید بلیط قطار از رسپنا
arrow down icon

رسپینا با داشتن بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه خدمات گردشگری امروزه یکی از بهترین سامانه ها برای خرید اینترنتی بلیط قطار و دیگر بلیط ها می باشد همچنین شما با خرید از رسپینا، از خدمات و تخفیفات متنوع این سامانه نیز بهره مند می شوید.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط قطار گرگان قائمشهر بهترین روش برای سفر به این منطقه رویایی و دوست داشتنی استتماشای مسیر فوق العاده گرگان تا قائمشهر پشت پنجره های قطار و استراحت و آرامش مطلق در آن، لذت سفر شما را چند برابر می کندبا رسپینا همراه باشید تا بیشتر از این شهر زیبا و نحوه سفر به آن با هزینه بسیار کم آشنا شوید.

چرا خرید بلیط قطار گرگان قائمشهر

شاید بتوان گفت بهترین و لذت بخش ترین نوع سفر به قائمشهر سفر با قطار می باشدمسیر بین گرگان و قائمشهر به حدی زیبا و دلنواز است و سفر به این شهر بدون تماشای جاده آن، بی انصافی بزرگی در حق شما می باشد.  قائمشهر یکی از قدیمی و کهن ترین شهر های ایران می باشداین شهر به علت داشتم آب و هوایی معتدل و دوست داشتنی به همراه طبیعت زیبا یکی از شهر های محبوب برای گردشگران استهمچنین مکان های تاریخی این منطقه از دیگر دلایل معروفیت آن میان گردشگران می باشد..

سفر به قائمشهر با رعایت پروتکل های بهداشتی

امروزه شیوع ویروس کرونا موجب نگرانی افراد زیادی شده برای مسافرت کردن شده است. رعایت پروتکل های بهداشتی امری ضروری در سفر می باشد. به همین خاطر شرکت های ریلی بعد از شروع به کار پس از چند ماه تعطیلی به رعایت کامل موارد بهداشتی در واگن های قطار پرداخت اند تا مطمئن شوند هیچ مشکلی برای مسافران به وجود نمیاید. امروزه تمامی شرکت های ریلی موارد همچون ارائه ماسک و دستکش، تب سنجی و فرایند ضد عفونی کردن کابین را انجام می دهند. اما رعایت یک سری اصول نیز به عهده مسافران می باشد. این موارد عبارت اند از :   

خرید اینترنتی بلیط به جای خرید حضوری آن

استفاده از ماسک و دستکش به همراه مواد ضد عفونی موقع حضور در راه آهن

رعایت فاصله اجتماعی در راه آهن

استفاده از تاکسی هنگام خروج از راه آهن و ضد عفونی کردن دست ها پس از پیاده شدن از تاکسی.

جاذبه های گردشگری قائمشهر

این شهر دارای مناطق دیدنی متنوع و جذابی است که سالانه گردشگران بسیاری را مجذوب و شیفته خود می کندطبیعت و تاریخچه قائمشهر دارای شهرت بسیاری میان مردم ایران است و تلفین این دو با یک دیگر مناطق دیدنی بسیاری را در شهر به وجود آورده.  معروف ترین مکان های دیدنی قائمشهر عبارت اند از :  دریاچه گل پل، پارک جنگلی تلار، س    جاذبه توریستی و تفریحی تالاب کرچنگ، آب بندان ساروکلا، خیبوس، تالاب قادی کلا، سد برنجستانک، پل آجری بالاتجن، جنگل کوتنا، تپه های باستانی گردکوه، سد زمزم ومقبره سید ابوصالح .

 در ادامه بیشتر درباره برخی از معروف ترین این جاذبه ها صحبت می کنیم.

پارک جنگلی تلار: این منطقه خوش آب و هوا در 7 کیلومتری قائمشهر قرار دارد و دارای یک نام نظامی می باشد. این منطقه به درختان سر سبز و محیط جنگلی بسیار زیبایش معروف است و امروزه یکی از محبوب ترین مناطق دیدنی قائمشهر محسوب می شود.

سد زمزم : این سد در هشت کیلومتری قائمشهر قرار دارد و جزء منطقه حفاظت شده محسوب می شود. طول این سد 242 متر و عرض آن به اندازه 10 متر می باشد. سد زمزم دارای هسته رسی است که البته یکی از دلایل معروفیت آن نیز می باشد. در واقع این سد به منظور ذخیره سازی آب ساخته شده است اما امروزه یکی از دیدنی های قائمشهر نیز می باشد.

خیبوس : منطقه خیبوس در نزدیکی جنگل های جنوبی قائمشهر قرار دارد. این منطقه یکی از مناطق چهار گانه محیط زیست محسوب  می شود و جزء محبوب ترین مناطق گردشگری قائمشهر محسبوب می شود.

چشمه آب معدنی هزارون : یکی از دیدنی ترین مناطق قائمشهر در مجاورت امامزاده زکریا و آب معدنی آن است. این چشمه دارای آب بسیار شیرینی است و یکی از لذت بخش ترین مکان های گردشگری قائمشهر محسوب می شود.

نکات مهم در خرید بلیط قطار گرگان قائمشهر

معیارهای مختلفی جهت تعیین قیمت بلیط قطار وجود دارددانستن این فاکتورها برای خرید ارزان بلیط امری ضروری می باشد

مهم ترین فاکتورها در تعیین نرخ بلیط در مورد قطار ها عبارت اند از :

بازه زمانی خرید بلیط

 افزایش و یا کاهش نرخ تقاضا برای خط ریلی هر شهری بر روی قیمت قطار آن شهر تاثیر به سزایی داردبه طور مثال، شما در روزهای تعطیل و یا مناسب های خاص شاهد افزایش قیمت بلیط ها هستید و در فصل امتحانات شاهد کاهش قیمت هابه همین دلیل اگر کمی در انتخاب زمان سفرتان دقت کنید میتوانید با قیمت هخای مناسب تری بلیط مورد نظرتان را تهیه کنید.

نوع قطار

قطار های مختلفی برای  رفت و آمد به قائمشهر وجود دارند که هر کدام از آنها خدمات و امکانات مخصوص به خود را دارند و همچنین متناسب با خدمات و امکانات شان قیمت آنها نیز متفاوت می باشدهرچه امکانات قطار ها بیشتر باشد، قیمت آنها نیز بیشتر است،

 استرداد بلیط

پس از خرید بلیط قطار گرگان قائمشهر اگر هرگونه رخدادی برای شما پیش بیاید و شما را از سفر منصرف کند می توانید بلیط خریداری شده را لغو کنیدپس از ثبت درخواست استرداد بلیط بررسی های لازم انجام می شود و پس از کسر جریمه مابقی مبلغ برای تان ارسال می شودقوانین استرداد بلیط برای قطار به شرح زیر می باشد.اگر ۱۲ روز قبل از حرکت درخواست خود را ثبت نمایید ۹۰ درصدُ اگر ۳ الی ۱۲ ساعت قبل از حرکت درخواست خود را ثبت کنید ۷۰ درصد و  اگر در ساعات نزدیک به حرکت اقدام به استرداد بلیط کنید ۵۰ درصد از مبلغ اصلی به شما بازگردانده می شود.

نحوه خرید اینترنتی بلیط قطار گرگان قائمشهر

برای خرید بلیط قطار گرگان قائمشهر از رسپینا لازم است مراحل زیر را طی کنید

گام اول : جستجو ارزان ترین بلیط

اگر در زمان معینی تصمیم ندارید سفر کنید و میتوانید در انتخاب زمان سفر تان کمی صبر کنید، می توانید با استفاده از جدول ارزان ترین قطار های گرگان قائمشهر، ارزان ترین بلیط ها را پیدا کنید اما اگر مصمم هستید که در زمان مشخصی به این سفر بروید، لازم است در جدول جستجو مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظرتان را مشخص کنید و بر روی دکمه جستجو کلیک نمایید.

گام دوم : ثبت اطلاعات مسافر

بعد از اینکه قطار مورد نظرتان را انتخاب کردید، لازم است اطلاعات مسافر را دقیق و کاملا مطابق اطلاعات کارت شناسایی فرد وارد کنید و بعد آن را ثبت کنید

گام سوم : بررسی صحت اطلاعات

در این بخش صحت اطلاعاتی را که در مرحله قبل وارد کرده بودید تایید کنید. بعد از تایید اطلاعات شما به صفحه پرداخت آنلاین هدایت می شوید. در اینجا مبلغ تعیین شده برای بلیط مورد نظرتان را با استفاده از یکی از کارت های عضو شتاب خود پرداخت نمایید تا بلیط آنلاین قطار برای تان ارسال شود.

اقامت در قائمشهر

از اولویت های هر کس در سفر انتخاب بهترین مکان برای اقامت می باشد. در قائمشهر هتل ها خوبی با قیمت های به صرفه ای می  توانید پیدا کنید. نکاتی درباره
هتل در قائمشهر وجود دارند که با رعایت آنها می توانید با قیمت های بهتر و ارزان تری هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.

رزرو اینترنتی هتل

با رزرو اینترنتی هتل مورد نظر خودتان شاهد قیمت بسیار کمتری نسبت به رزرو حضوری آن هستید. این به خاطر قرارداد های بلند مدت سامانه های گردشگری با هتل ها و تخفیفاتی این سامانه ها به کاربران ارائه می دهند می باشد.

زمان رزرو

یکی از مهم ترین فاکتورهای تعیین قیمت در هتل ها، بازه زمانی رزرو می باشد. اگر در تعطیلات و یا مناسبت های خاص که تقاضا برای رزرو زیاد است اقدام کنید با قیمت های گران تری نسبت به ایام معمولی و روزهای کاری مواجه می شوید.

 چرا خرید بلیط قطار گرگان قائمشهر از رسپینا

رسپینا به عنوان یکی از بهترین مراجع خرید اینترنتی بلیط و هتل می باشد که بیش از 10 سال در این حوزه تخصص و تجربه دارد. همچنین این سامانه دارای خدمات و تخفیفات مختلفی می باشد و در ادامه آنها را بررسی می کنیم.

 ارائه تخفیفات مختلف

این سامانه علاوه بر تخفیفاتی که به صورت کلی بر روی تمامی خدمات خوذد قرار داده است، در رویداد ها و مناسب های مختلف نیز تخفیفاتی را به کاربران خود ارائه می دهد تا آنها بتوانند با بهترین و ارزان ترین قیمت خدمات مد نظر خود را دریافت کنند.

امکان استرداد بلیط

یکی از بهترین خدمات رسپینا امکان استرداد آنلاین بلیط در آن می باشد. اگر در هر بخش از سفرتان با مشکلی مواجه شوید و یا از مسافرت منصرف شوید می توانید در سامانه رسپینا درخواست استرداد بلیط خود را ثبت کنید تا پس از انجام بررسی های لازم توسط مسئولین شرکت های ریلی جریمه استرداد کسر شده و مابقی مبلغ برای تان واریز شود.

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان مجرب و حرفه ای رسپینا در هر وقت از شبانه روز آماده پاسخ گویی به کاربران می باشند. اگر در هر بخش از سفرتان مشکلی به وجود آید می توانید با تیم پشتبانی رسپینا تماس بگیرید تا سریعا مشکل شما را بررسی و حل نمایند.