مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
در حال جستجوی قطار های مسیر انتخابی شما
اطلاع از پیش فروش بلیط قطار
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط قطار گرگان پیشوا از مسیرهایی است که به دلیل فقدان سفر هوایی و سفر زمینی، متقاضی بیشتری دارد و در اینجا نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید از قبیل مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار همین طور شیوه های استرداد بلیط ها توضیح می دهیم.

بلیط قطار گرگان پیشوا - رسپینا 24

چرا خرید بلیط قطار گرگان پیشوا؟

یکی از شهرهای استان تهران که در 45 کیلومتری جنوب تهران قرار دارد و تاریخچه این شهر به پنجاه هزار سال پیش می رسد. تا پایان حکومت شاهان قاجاریه این شهرامامزاده جعفر(ع) نامیده می‌شده و در زمان ساخت راه‌آهن سراسری تهران-مشهد در سال 1317شمسی عبور خط آهن از این شهر، نام آن از امامزاده جعفر به پیشوا تغییر کرد.

کارهایی که در پیشوا با خرید بلیط قطار گرگان پیشوا باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار پیشوا از گرگان به شهری از شهرهای نزدیک تهران است که مهاجرین کمتری نسبت به دیگر شهرهای اطراف تهران دارد . این شهر از به پاکدشت و از سمت جنوب به جواد آباد ورامین و از غرب به بخش مرکزی ورامین ختم می شود. این شهر از قسمت شرقی به گرمسار می رسد. بیشتر مردمان شهر پیشوا بومی همین همین شهر هستند. اکنون اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی پیشوا عبارتند از: آب انبار قدیمی پیشوا، تپه شغالی پیشوا، امامزاده جعفر(ع) پیشوا،

بهترین زمان برای سفر به پیشوا با خرید بلیط قطار گرگان پیشوا

خرید ارزان ترین بلیط قطار گرگان پیشوا فرصتی برای سفر به شهری که به شهر گلها مشهور است می باشد. این شهر آب و هوای معتدل و نیمه خشک دارد ونسبت به وارمین و گرمسار معتدل تر می باشد. فصل مناسب سفر به این شهر بهار و تابستان است.

بلیط قطار گرگان پیشوا و حمل و نقل عمومی در پیشوا

این شهرز به پایتخت نزدیک است و رفت و آمد به این شهر از طریق سیستم حمل و نقل عمومی بسیار راحت صورت می گیرد. شما می توانید از تاکسی ها و وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس و تاکسی های شهر استفاده کنید، که معمولا استفاده از تاکسی هزینه بیشتری دارد.

ایستگاه راه آهن پیشوا

ایستگاه راه آهن پیشوا در مسیر خط راه‌آهن در حد فاصل ورامین_گرمسار قرار دارد و این ایستگاه راه‌آهنی ست که در داخل شهر پیشوا قرار دارد و ایستگاه پایانی ریل باس تهران-پیشوا است.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا24 یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

بلیط قطار گرگان پیشوا - رسپینا 24

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار گرگان پیشوا

جهت خرید بلیط قطار گرگان پیشوا از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار گرگان پیشوا

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید ارزان بلیط قطار گرگان پیشوا ، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای گرگان به پیشوا در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب بلیط قطار گرگان پیشوا ، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار گرگان پیشوا

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار گرگان پیشوا عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

همانطور که می دانید تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط در خرید بلیط هواپیما نیز اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار گرگان پیشوا نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی پیشوا و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار پیشوا با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار گرگان پیشوا فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در پیشوا

معمولا در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و این امر بعد از خرید بلیط قطار گرگان پیشوا حائز اهمیت می باشد. طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا رزرو هتل و اقامتگاه امکانپذیر می باشد. برای اقامت در این شهر باید از سوئیت استفاده کنید

بلیط قطار گرگان پیشوا - رسپینا 24

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار گرگان پیشوا در رسپینا

بلیط ارزان پیشوا

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه ارزان بلیط قطار گرگان پیشوا و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار گرگان پیشوا از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار گرگان پیشوا ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

با خرید ارزان بلیط قطار گرگان پیشوا از رسپینا روی زمین نمی مانید...