{{ctrl.notification}}

بلیط قطار شیراز شهرضا

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های شنبه است

بلیط قطار شیراز شهرضا

شنبه

03/07

بررسی

یکشنبه

03/08

بررسی

دوشنبه

03/09

161 ت

سه شنبه

03/10

بررسی

چهارشنبه

03/11

بررسی

پنجشنبه

03/12

بررسی

جمعه

03/13

بررسی

شنبه

03/14

بررسی

یکشنبه

03/15

بررسی

دوشنبه

03/16

بررسی

سه شنبه

03/17

بررسی

چهارشنبه

03/18

بررسی

پنجشنبه

03/19

بررسی

جمعه

03/20

بررسی

شنبه

03/21

بررسی

یکشنبه

03/22

بررسی

دوشنبه

03/23

بررسی

سه شنبه

03/24

بررسی

چهارشنبه

03/25

بررسی

پنجشنبه

03/26

بررسی

جمعه

03/27

بررسی

شنبه

03/28

بررسی

یکشنبه

03/29

بررسی

دوشنبه

03/30

بررسی

سه شنبه

03/31

بررسی

چهارشنبه

04/01

بررسی

پنجشنبه

04/02

بررسی

جمعه

04/03

بررسی

شنبه

04/04

بررسی

یکشنبه

04/05

بررسی

بروز رسانی : 7 خرداد ساعت 12:11

اولین حرکت قطار شیراز شهرضا

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

اطلاعات حرکت قطار شیراز شهرضا

تعداد سفر های روزانه:
1
انواع قطار های مسیر:
- کوپه 4 نفره
مدت زمان سفر:
6 ساعت
مسافت:
398 کیلومتر
زمان اولین حرکت از شیراز شهرضا:
ساعت 16:50
آخرین حرکت از مبدا شیراز :
ساعت 16:50
خلوت ترین روزها:
شلوغ ترین روزها:

کمترین قیمت بلیط قطار شیراز شهرضا بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
بلیط قطار شیراز شهرضا رجا
0 رجا یکشنبه

-

-

161,000

-

-

-

-

برنامه حرکت قطار شیراز شهرضا

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه

شرکت های ریلی در مسیر شیراز شهرضا

رجا

رجا

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 1
تعداد رای ها : 1

بلیط قطار شیراز شهرضا و عبور از این شهر لذت سفر را بیشتر می کند.از ان جایی بلیط هواپیما را بعضی از افراد بخاطر ترس از پرواز خریداری نمی کنند، قطار همیشه  درصورتی که بلیط خریداری می کنید باید نکات ضروری که جهت خرید بلیط نیاز است را بدانید. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط باید بدانید، قیمت بلیط قطار  و مزایا و محدودیت های خرید بلیط ، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

بلیط قطار شیراز شهرضا

چرا خرید بلیط شهرضا؟

 این شهر با موقعیت خاص بر سر راه 5 استان قرار دارد.پیشینه هنر سفالگري در شهرضا به قرن دوم هجری می رسد. شهر شهرضا در استان اصفهان قرار دارد این شهر قبل ازورود عسگریان وجود داشته است.

کارهایی که در شهرضا باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط شهرضا از شیراز  دیدار از تاریخ ایران است. شهرضا در زمان صفویه از روستا و قریه به شهر تبدیل شد و در زمان قاجاریه بیشتر توسعه یافت. تماشای جاذبه های تاریخی این دیار لذت بی کران دارد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی شهرضا عبارتند از: امامزاده شاهرضا، مسجد جامع شهرضا، بازار تاریخی شهرضا، کاروانسرای ملک، دشت لاله‌های واژگون دهاقان، زرچشمه، روستای هونجان.

بهترین زمان برای سفر به شهرضا

خرید ارزان ترین بلیط قطار شیراز شهرضا باعث می شود تا شهر علما و ادیبان سفر کنیم. به دلیل اختلاف متوسط دمای سالانه جنوبی‌ترین قسمت شهرستان و بخش غربی آن به ۶ درجه سانتی‌گراد می‌رسد. بهترین فصل سفر برای این شهر بهار توصیه می شود.شهری با آب و هوای دوحالته می باشد. در قسمتی از این شهر آب و‌ هوای جلگه‌ای و قسمتی دیگر آب و هوای گرم و خشک دارد.

حمل و نقل عمومی در شهرضا

با توجه به اینکه شهرضا در استان اصفهان قرار دارد، رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در شهرضا می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط شهرضا

جهت خرید بلیط قطار شیراز شهرضا از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار شیراز شهرضا

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار شهرضا، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای شیراز  به شهرضا در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط شهرضا

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط  قطار شیراز به شهرضا عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی شهرضا و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط شهرضا با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار شیراز شهرضا فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

اقامت در شهرضا

بعد از خرید بلیط رزرو هتل یکی از اصلی ترین مسائل در سفر است. معمولا  در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر می توانیداز هتل های مناسب این شهربهره مند شوید. در شهرضا هم می توانید از رزرو هتل و هتل آپارتمان یا سوئیت بهره مند شوید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط در رسپینا

بلیط ارزان شهرضا

زمانی که به قیمت های چند روز آینده ی یک مسیر واقف باشید و در عین حال طیفی وسیع از قطار ها را برای انتخاب پیش روی خود داشته باشید، مطمعنّا خواهید توانست ارازن ترین نرخ را برای سفر خود برگزیده، و بلیط را خریداری نمایید. رسپینا تمامی این ویژگی ها را در تمام صفحات خود برای مسیر های متفاوت قرار داده است و دیگر بدون دغدغه می توانید به آسانی ارازن ترین خرید ها را انجام دهید.

استرداد آنلاین بلیط

یکی از مواردی که باید در هنگام خرید های خود در هر سایتی در نظر بگیرید، امکان استرداد انلاین می باشد. زیرا ممکن است عوامل بسیاری سبب شود که از خرید خود منصرف گردید. رسپینا این امکان را به شما می دهد تا بتوانید از طریق پنل کاربری خود در سایت، بلیط های خود را به صورت انلاین و با کمترین خسارت ممکن استرداد دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار شیراز شهرضا ممکن است با مشکلاتی  مانند ابهام در نوع رزرو کوپه و تعداد نفرات داخل ان، یا عدم صدور بلیط پس از پرداخت وجه مواجه گردید، خواهید توانست سریعا با کارشناسان پشتیبانی رسپینا تماس بگیرید. این خدمت به صورت 24 ساعته در اختیار شما قرار می گیرد.

ایستگاه راه آهن شهرضا 

این ناوگان ریلی دارای قدمت یک قرن می باشد و از قديمی ترين خطوط ريلی ساخته شده در کشورمان ایران می باشد. ایستگاه راه آهن شهرضا در سال 1919میلادی در امتداد راه آهن هندوستان به وسیله ی انگلیسی ها احداث گردید. از جمله سفرهای ریلی شهرضا که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار شهرضا شیراز، قطار شهرضا مشهد.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس شیراز شهرضا

برای خرید بلیط اتوبوس شیراز شهرضا کافیست وارد منوی بلیط اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس و هواپیما که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

جهت  خرید بلیط اتوبوس شیراز شهرضا کلیک کنید.

با  رسپینا روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از شهرضا به شیراز نیاز دارید ؟

جستجو بلیط قطار

از شهرضا با قطار به سفر خود ادامه دهید

بلیط قطار شهرضا مشهد

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

چند ساعت قبل حرکت قطار بایدخودرو تحویل داده شود؟ expand_more

یک ساعت قبل از زمان حرکت قطار، ماشین را به انبار تحویل دهید.

هزینه صدور بلیت برای کودکان چقدر است ؟ expand_more

برای افراد 2تا 12 سال با 50درصد تخفیف محاسبه میشود

در یه کوپه دربست چند نفر همراه اضافه میتوان برد؟ expand_more

فقط یک مسافر.البته وجه کامل بلیت در قطار از ایشان دریافت شده وفقط هم اجازه ماندن درهمان کوپه را دارد

ایا نام مسافر یا تاریخ سفربعد از رزرو نهایی قابل ویرایش است؟ expand_more

خیر بلیط حتما باید استرداد شود و دوباره رزرو گردد