... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
در حال جستجوی قطار های مسیر انتخابی شما
اطلاع از پیش فروش بلیط قطار
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط قطار تبریز وان را می توانید به صورت اینترنتی و تلفنی از رسپینا تهیه کنید. این خرید، شروع مقرون به صرفه ای برای مسافران این شهر است. با وجود پیشرفت بسیار خوبی که در عرصه حمل و نقل هوایی وجود دارد، همچنان سفر با قطارهای کوپه ای برای مسافران محبوب است. قطار علاوه بر این که ارزان و مقرون به صرفه است، این امکان را برای مسافران فراهم می کند تا از مناظر سرسبز بین راهی ترکیه هم لذت ببرند. اگر می خواهید درباره بلیط قطار این سفر اطلاعات بیشتری داشته باشید و از نحوه خرید ارزان ترین بلیط مطلع شوید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

 بلیط قطار تبریز وان - رسپینا 24

خرید ارزان ترین بلیط قطار تبریز وان

مسیر ریلی بین تبریز تا وان طولی به اندازه ۳۳۴ کیلومتر دارد . از این رقم ۱۰۷ کیلومتر مربوط به خاک ترکیه و ۲۲۴ کیلومتر آن متعلق به خاک ایران است. قطار تبریز وان دروازه جدیدی برای مسافرانی است که قصد دارند به نزدیک ترین بخش اروپایی سفر کنند و تجربه متفاوتی از یک سفر آسیایی - اروپایی داشته باشند.

از تبریز تا وان با قطار چقدر راه است؟

اگر قصد خرید ارزان ترین بلیط تبریز وان را دارید بهتر است بدانید که حدود ۸ ساعت تا وان فاصله دارد. این قطار که دوشنبه ها تبریز را به مقصد وان ترک می‌کند مطابق آخرین اطلاعات ۱۱ شب حرکت خواهد کرد و از آن طرف از خاک ترکیه سه شنبه ها ساعت ۱۱ شب بازگشت دارد. پیشنهاد می شود قبل از سفر خود ، اگر از تاریخ دقیق بازگشت خود اطلاع دارید ، اقدام به خرید بلیط قطار وان به تبریز کنید.

قطارهای مسیر تبریز وان

در حال حاضر هیچ قطاری، پوشش دهنده این مسیر نمی باشد. مسافرت زمینی از تبریز به وان، در حال حاضر (زمستان 1400) تنها با ون گزینه امکان پذیر است. چنانچه شما قصد سفر زمینی به وان را دارید می توانید خود را از اقصی نقاط کشور با قطار به تبریز برسانید و از تبریز تا خوی با اتوبوس حرکت کنید. سپس از شهر خوی با ون به سمت وان سفر کنید.

راهنمای سفر ریلی به وان از تبریز

اگر برای سفر به وان، مسیر ریلی را انتخاب نمودید، قیمت آن نسبت به سفر هوایی ارزان خواهد بود. اما این مسیر نیز شرایط خود را دارد که در این مطلب به بررسی این موارد می پردازیم.

سفر ریلی به ترکیه برای هموطنان نیازی به ویزا نداشته و تنها وجود پاسپورت با اعتبار 6 ماهه کافی است.

اگر قصد سفر تفریحی به این شهر را دارید، باید قبل از 3 ماه اقامت به کشور خود بازگردید. در غیر این صورت می بایست بر اساس قوانین، درخواست صدور ویزا نمائید.

با توجه به شرایط کرونایی حال حاضر و مطابق مصوبه دولت ترکیه، مسافرین این کشور می بایست کارت دیجیتال واکسیناسیون به زبان انگلیسی که از زمان دز دوم حداقل 14 روز می گذرد داشته باشند. در غیر این صورت می بایست تست PCR منفی با اعتبار 72 ساعت ارائه دهند.

پس از رزرو بلیط، باید QR حس کد را دریافت نموده و پرینت آن را در مرز تحویل مامورین دهید.

قیمت خرید ارزان ترین بلیط قطار تبریز وان

قیمت خرید ارزان ترین بلیط قطار تبریز وان نوسان زیادی نخواهد داشت اما با این وجود معیارهای وجود دارند که می توانید توسط آن ها این رقم را کنترل کنید.

به صورت کلی قیمت خرید بلیط قطار توسط فاکتورهایی تعیین می‌شوند که تمامی این فاکتورها با یکدیگر نرخ بلیط قطار را تعیین می کنند.

این ها شامل موارد زیر هستند:

 بلیط قطار تبریز وان - رسپینا 24

1-اولین معیار موثر در قیمت خرید ارزان ترین بلیط قطار تبریز وان : زمان انتخابی سفر شما

وان مانند هر شهر دیگری دارای های سیزن و لوسیزن است. در کل این اصطلاحات به خلوتی و یا شلوغی شهر اشاره دارد چنانچه شما در فصل شلوغ ترکیه به آن سفر کنید نه تنها قیمت خرید بلیط قطار تبریز وان را ارزان نخواهید یافت بلکه باید بودجه بیشتری را برای رزرو اقامتگاه خود را کنار بگذارید.

به صورت کلی تعداد زیاد جمعیت به معنای افزایش تقاضا برای سرویس‌های و یا خدمات گردشگری است.

جهت خرید بلیط قطار تهران آنکارا کلیک کنید.

2-دومین معیار موثر در قیمت خرید ارزان ترین بلیط قطار تبریز وان : قیمت ارز

از آن جایی که محاسبات قیمت بلیط قطار تبریز وان بر اساس قوانین بین الملل راه آهن خاورمیانه انجام می شود لذا قیمت خرید بلیط قطار ارتباط زیادی با ارزش یورو در زمان سفر شما دارد. در زمان نگارش مقاله قیمت بلیط قطار تبریز به وان 11 یورو است که با یک حساب کتاب سرانگشتی می توانید قیمت دقیق آن را محاسبه نمایید.

مطابق این مقررات قیمت خرید بلیط قطار تهران آنکارا 43 یورو و بلیط قطار تهران وان۲۰ یورو در نظر گرفته شده است. مطابق توافقات میان ایران و ترکیه قطارهای این مسیر توسط شرکت رجا برای مسافران ارائه خواهد شد.

در رابطه با قطار تبریز وان و نحوه عبور از گمرک

قطار تبریز وان آن که در سال ۱۳۸۰ خط ریلی آن تاسیس شد روزهای دوشنبه در ساعت ۱۱ شب از ایستگاه تبریز خارج میشود و پس از آن در ایستگاه سلماس گذرنامه مسافران بررسی خواهد شد.

با عبور از ایستگاه سلماس وارد ایستگاه رازی می شوید در این ایستگاه مامورین امنیتی خاک ترکیه اقدام به بررسی گذرنامه های مسافرین می کنند .

پس از عبور از ایستگاه کاپیکوی ترکیه به مقصد خود خواهید رسید این برنامه به صورت هفتگی اجرا خواهد شد.

بلیط قطار تبریز وان - رسپینا 24

آیا قطار فدک در مسیر تبریز وان فعالیت دارد؟

خیر، با توجه به امکانات قطار فدک بسیاری از مسافران درخواست سفر با این قطار را دارند. اما این قطار در مسیرهای داخل کشور از قبیل تهران مشهد فعالیت دارد و این مسیر را پوشش دهی نمی کند.

چگونه اقدام به خرید بلیط قطار تبریز وان کنیم؟

در سال های گذشته خیلی از افراد جهت خرید بلیط قطار یا هواپیما باید به صورت حضوری دفاتر خرید بلیط مراجعه می کردند اما با پیشرفت تکنولوژی و گستره استفاده از اینترنت هم اکنون خرید اینترنتی بلیط قطار تبریز وان نسبت به مدل خرید کلاسیک آن محبوبیت بیشتری دارد.

جهت خرید ارزان ترین بلیط قطار تبریز وان سه شیوه متفاوت وجود دارد:

خرید بلیط قطار تبریز وان از طریق اپلیکیشن رسپینا

شما می توانید با نصب اپلیکیشن رسپینا در هر زمان اقدام به خرید بلیط قطار و رزرو هتل در ترکیه نمایید شیوه کار با اپلیکیشن بسیار آسان می باشد، تنها کافیست مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص نمایید.

خرید ارزان ترین بلیط قطار تبریز وان از طریق وب سایت رسپینا

روش دوم که می توانید برای خرید ارزان ترین بلیط قطار رجا تبریز وان استفاده کنید ، وب سایت خرید بلیط های قطار رسپینا است. در این وب سایت از طریق گزینه " بلیط قطار " که در منوی اصلی بالا صفحه قابل مشاهده است می توانید به جدول جست و جوی بلیط دسترسی داشته باشید. در این جدول پس از وارد کردن مقصد و مبدا و همچنین زمان سفر خود ، تمامی بلیط های قطار تبریز وان در مقابل شما ظاهر خواهد شد.

 بلیط قطار تبریز وان - رسپینا 24

خرید بلیط قطار تبریز وان از طریق تماس تلفنی

شما می توانید با استفاده از تماس تلفنی با شماره 05131402 استفاده از مشاوره کارشناسان رسپینا خرید بلیط خود را به شیوه‌ای بسیار راحت انجام دهید.

کارشناسان قطار رسپینا به صورت شبانه روزی از طریق تماس تلفنی و یا شبکه های اجتماعی آماده به پاسخگویی شما هستند.

بسیاری از مسافران تصور می‌کنند تنها راه سفر به ترکیه از طریق خرید بلیط هواپیما تهران استانبول و یا تهران آنکارا است اما جالب است بدانید در مرداد ماه امسال تحول عجیبی در حمل و نقل زمینی ایران و ترکیه اتفاق افتاد و آن بازگشایی قطارهای تهران استانبول و تهران وان بود.

قیمت بالاتر قطار تهران استانبول بسیاری را جهت خرید بلیط قطار تبریز به وان مشتاق تر کرده است. مسیر قطار تبریز وان برای آن دسته از مسافرانی که قصد تماشای زیبایی‌های ترکیه را دارند هیجان بیشتری را فراهم کرده است.

قطار تبریز وان در پرمسافرترین مسیر خارجی

قطار تبریز وان آن ۲۰۰ نفر ظرفیت دارد که با توجه به استقبال بی نظیر مسافران آن، می توان این انتظار را داشت که ظرفیت حمل و نقلی آن افزایش پیدا کند.

با توجه به هدف گذاری ناوگان ریلی کشور در آینده ای نه چندان دور شاهد افزایش تعداد مسافران به ۵۰۰ نفر خواهیم بود.