{{ctrl.notification}}

بلیط قطار اهواز

اطلاع از پیش فروش بلیط قطار

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند.

بلیط قطار اهواز را می توانید از رسپینا با انتخاب شرکت ریلی دلخواه و خرید با ارزان ترین نرخ رزرو کنید. در این مطلب به بررسی تمام نکات مهم در رزرو این بلیط قطار می پردازیم.

بلیط قطار اهواز

خرید بلیط قطار اهواز

برخی از شرکت های خدمات مسافرتی، اقدام به فروش بلیط قطار اهواز حضوری می کنند. این شرکت ها معمولا علاوه بر مبلغ بلیط، هزینه ای به عنوان کارمزد از مسافرین دریافت نموده و قیمت تمام شده این بلیط برای مسافر، گران تر خواهد شد. رسپینا یکی از معتبرترین دفاتر فروش بلیط قطار اهواز در کشور، این بلیط را به صورت اینترنتی و تلفنی با کمترین میزان روکشی در اختیار مسافرین قرار می دهد.

خرید اینترنتی بلیط قطار اهواز

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید و این بلیط را در سریع ترین زمان رزرو کنید.

ابتدا در بالای همین صفحه، مبدا، مقصد و زمان سفر خود را مشخص کنید.

سپس در بخش لیست قطارها، گزینه مورد نظر را با توجه به شرکت ریلی، قیمت و زمان سفر انتخاب نمائید.

صفحه بعد، اطلاعات مسافرین را با توجه به مشخصات کارت شناسایی، به صورت دقیق وارد کنید.

در این صورت پیش فاکتور بلیط و مشخصات صندلی رزرو شده برای شما نمایش داده می شود. با تایید اطلاعات در این قسمت به درگاه پرداخت الکترونیکی متصل می شوید.

با پرداخت هزینه بلیط به صورت آنلاین، لینک دانلود آن بر روی صفحه نمایش شما قرار گرفته و مشخصات بلیط برای شما ارسال می شود.

خرید اینترنتی بلیط قطار اهواز

خرید بلیط قطار اهواز فوری

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود می توانید از طریق تماس با کارشناسان رسپینا، ضمن اطلاع از ارزان ترین نرخ این بلیط در روزهای آتی، شماره حساب رسپینا را جهت پرداخت مبلغ بلیط دریافت کنید. در این صورت هزینه بلیط را به شماره حساب ارسالی واریز نموده و مشخصات فیش واریزی را طی تماس مجدد با کارشناسان اعلام نموده تا لینک دانلود بلیط از طریق پیامرسان های مختلف برای شما ارسال شود.

آفرهای بلیط قطار اهواز

رسپینا خدمات مختلفی برای رزرو بلیط قطار اهواز در خدمت مسافرین قرار می دهد. در این قسمت به ارائه مزایای شرکت رسپینا در رزرو بلیط این شهر اشاره می کنیم.

رزرو اقامتگاه در اهواز همزمان با رزرو بلیط قطار

رسپینا رزرو هتل در شهر اهواز را همزمان با رزرو قطار این مسیر به مسافرین ارائه می دهد. برای دسترسی به این امکان کافیست فیلتر مربوطه را در قسمت بالای صفحه فعال کنید. توجه داشته باشید با توجه به این که پذیرش اکثر هتل های این شهر در ساعت 14 انجام می شود، از هماهنگی زمان رسیدن قطار به اهواز با زمان پذیرش، اطمینان پیدا کنید.

قطار اهواز فدک

رزرو بلیط قطار اهواز با کوپه دربست

رزرو کوپه به صورت کامل برای زمانی است که حداقل 3 نفر مسافر همراه خود داشته باشید. در این صورت می توانید با پرداخت هزینه صندلی برای نفر اضافی کوپه خود را به صورت دربست رزرو کنید. در این صورت چنانچه نفر اضافی همراه داشته باشید خدمات ایستگاهی و پذیرایی به وی تعلق نگرفته و همچنین نمی تواند از کوپه خارج شود.

رزرو بلیط حمل خودرو با قطار اهواز

چنانچه در سفر به اهواز قصد همراه داشتن خودروی خود را دارید، می توانید بلیط حمل خودرو با این وسیله نقلیه را در بخش مسافران عادی، انتخاب نموده و برای جابجایی در این شهر کار آسانی داشته باشید. توجه داشته باشید تنها ارائه دهنده بلیط حمل خودرو قطار اهواز، شرکت رجا بوده و برای رزرو این بلیط حتما از 10 روز قبل به فکر تهیه بلیط باشید تا با تکمیل ظرفیت مواجه نشوید.

رزرو بلیط کوپه اختصاصی قطار اهواز

چنانچه قصد راحتی بیشتر در طول سفر ریلی دارید، می توانید بلیط های مخصوص خواهران و برادران را تهیه کنید. این فیلتر نیز در بخش مسافران عادی قابل مشاهده است. نکته حائز اهمیت در مورد این بلیط، ممنوعیت ورود پسران کودک بالای 6 سال به کوپه بانوان و دختران بالای 6 سال به کوپه آقایان است.

رزرو بلیط قطار اهواز

قیمت بلیط قطار اهواز

نرخ این بلیط به طول مسیر ریلی و زمان سفر شما بستگی دارد. با انتخاب گزینه تاریخ در صفحات هر مسیر ریلی، لیستی از قیمت های این بلیط در یک ماه آینده برای شما نمایش داده می شود. همچنین در پایین صفحه می توانید نمودار نرخی روزانه را در طول ماه مشاهده کنید. مثلا با بررسی نمودار صفحه بلیط قطار تهران اهواز در بازه زمانی اسفند 1400، می توان متوجه شد نرخ این بلیط در روزهای پایانی سال نسبت به روزهای ابتدایی اسفند، افزایش قابل توجهی داشته در نتیجه برای خرید این بلیط بهتر است آن را در اوایل ماه خریداری نمائید.

بلیط ارزان قیمت قطار اهواز

ارزان ترین نرخ رزرو این بلیط از شهر های مختلف در بالای هر صفحه نوشته شده که با مطالعه آن می توانید بلیط خود را با نرخ کمتر خریداری کنید. همچنین بررسی نمودار ماهانه قیمتی، شما را در خرید ارزان قیمت این بلیط کمک می کند. مثلا ارزان ترین قیمت بلیط قطار مشهد اهواز در روزهای شنبه هر هفته ارائه می شود. همچنین قیمت این بلیط در ماه فروردین ارزان تر از اسفند و بهمن ماه است.

قیمت بلیط قطار اهواز

قیمت بلیط قطار فدک اهواز

شرکت های ریلی رجا، فدک، بن ریل و مهتاب تنها مجموعه های فعال برای فروش بلیط قطار اهواز هستند. بلیط قطار فدک اهواز تنها از مبدا تهران به مسافرین عرضه می شود. نرخ بلیط این قطار 5 ستاره با توجه به خدمات ارائه دهنده از جمله پهن کردن فرش قرمز برای مسافرین، خدمات پذیرایی منحصر بفرد، سرو نوشیدنی خوشامد گویی، پیجر مهماندار و بسیاری از امکانات دیگر، حدودا 3 برابر نرخ قطارهای 4 ستاره است.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با رزرو بلیط قطار اهواز تیمی از کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تمام سوالات و مشکلات شما در زمینه رزرو، استرداد یا مشاوره این بلیط هستند. برای ارتباط با کارشناسان رسپینا کافیست در بخش "نیاز به راهنمایی" درخواست خود را ارائه داده و ضمن وارد نمودن شماره موبایل، منتظر باشید تا از طرف رسپینا در کمتر از 10 دقیقه با شما تماس گرفته شود. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

بلیط قطار

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین قطار ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط قطار اهواز

بلیط قطار اهواز را به چه صورت می توان از رسپینا رزرو کرد؟ expand_more

شما می توانید این بلیط را به صورت اینترنتی و تلفنی از رسپینا در سریع ترین زمان رزرو کنید.

آیا قطارهای فدک به مقصد اهواز به مسافرین خدمات ارائه می دهند؟ expand_more

بله، این قطار تنها از مبدا تهران به مسافرین خدمات ارائه داده و نرخ آن با توجه به امکانات، بیشتر از سایر قطارها است.

رسپینا چه خدماتی برای رزرو بلیط قطار اهواز به مسافرین ارائه می دهد؟ expand_more

رسپینا این بلیط را با امکان رزرو اقامتگاه در اهواز، رزرو کوپه دربست، رزرو کوپه مخصوص خواهران و برادران، کرایه خودرو همراه با قطار و رزرو با ارزان ترین قیمت به مسافرین ارائه می دهد.