خرید بلیط قطار تهران به شیراز با رسپینا24

شرایط بسیار مناسب در سفرهای ریلی باعث شده اند تا هر روز به اهمیت آن افزوده شود و برای مثال خرید بلیط قطار تهران به شیراز در طول روز بارها انجام میشود و شیوه ای مناسب برای سفر می باشد. خرید بلیط قطار تهران به شیراز با توجه به نوع قطاری که انتخاب می کنید، نرخ و شرایط متفاوتی را برایتان ارائه می دهند که می توانند در گران یا ارزان بودن سفر و کیفیت آن موثر باشد. در ادامه نگاهی به خرید بلیط قطار تهران به شیراز و امکانات هر یک از قطارهای این مسیر خواهیم داشت. خرید بلیط قطار تهران به شیراز با رسپینا24

خرید اینترنتی بلیط قطار شیراز تهران

خرید اینترنتی بلیط قطار تهران به شیراز

برای داشتن سفرهای ارزان و با کیفیت در مرحله ی اول باید مقایسه ی نرخ، نوع قطار و امکانات هریک را مد نظر داشته باشید. بدون شک با مراجعه ی حضوری به آژانس های مسافرتی چنین شرایطی برایتان فراهم نخواهد شد و به همین خاطر باید خرید اینترنتی بلیط قطار تهران به شیراز را انتخاب نمایید. با خرید اینترنتی بلیط قطار تهران به شیراز از سایت های معتبر و جامع، این امکان برایتان فراهم میشود تا براحتی قیمت ها را در ساعات مختلف و در قطارهای گوناگون با هم مقایسه نمایید و در نهایت انتخابی آگاهانه داشته باشید.

خرید بلیط قطار تهران به شیراز با کمترین قیمت

اگر به دنبال سفر ارزان با خرید بلیط قطار تهران به شیراز هستید، پیشنهاد می کنیم خرید بلیط قطارهای 3 ستاره را انتخاب کنید و با توجه به امکانات و شرایط موجود در آنها، شک نکنید که پشیمان نخواهید شد. قطار 3 ستاره الوند یکی از بهترین قطارهای ارزان می باشد که می توانید در خرید بلیط قطار تهران به شیراز انتخاب کنید و از شرایط ایده آل در کوپه های 4 نفره ی آن بهره مند شوید. قیمت ارزان در کنار شرایط مناسب و ایده آل از جمله ویژگی های انتخاب این قطار محسوب میگردند.

سفر لوکس با خرید بلیط قطار تهران به شیراز

فاصله ی زیاد بین شیراز به تهران باعث میشود تا اغلب افراد به دنبال شرایط مناسب برای استفاده از قطارهای لوکس باشند. برای خرید بلیط قطار تهران به شیراز می توانید یکی از قطارهای نور، پلور و سریر را انتخاب کنید که همگی کوپه ای و 4 تخته هستند. برای مثال، اگر خرید بلیط قطار نور را مد نظر دارید لازم است بدانید که این قطار استاندارد بین المللی راه آهن را شامل میشود و امکاناتی مانند سرویس خواب تمیز و راحت، سیستم تهویه مطبوع هوا در کوپه ها، سیستم صوتی و تصویری، ارائه ی هدفون به مسافران، پخش موزیک در صورت تمایل مسافر، سیستم صوتی اطلاع رسانی و غذا و نوشیدنی در آن ارائه می گردد.

قطار های اتوبوسی شیراز

خرید بلیط قطار تهران به شیراز از قطارهای پلور سبز

یکی از بهترین گزینه هایی که برای خرید بلیط قطار تهران به شیراز می توانید انتخاب نمایید، قطارهای پلور سبز می باشد که شرایط بسیار خوب و ایده آلی را برای سفر ارائه می دهند. واگن های قطار پلور سبز دارای 10 کوپه ی 4 تخته می باشد که در مجموع 40 نفر ظرفیت دارند و با داشتن ظاهری کاملا تمیز و محیطی آرام، امکانات ویژه ای در کوپه ها ارائه می گردد که عبارتند از:

* سیستم تهویه مطبوع هوا با امکان تنظین درجه توسط مسافر

* 2 دستگاه LCD با امکانات صوتی و تصویری

* سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی و مجهز به سپتیک (درب های سرویس بهداشتی بخاطر داشتن سپتیک در هنگام توقف در ایستگاه قفل نمی شوند)

* یک وعده پذیرایی رایگان

* پریز برق 220 ولت در هر یک از کوپه ها

* فروش تنقلات و غذا در رستوران

* ویلچر

* کتابخانه

چطور بلیط قطار تهران به شیراز را بخریم؟

برای خرید بلیط قطار تهران به شیراز در مرحله ی اول باید بتوانید سایت مناسبی را انتخاب کنید که تمام ویژگی های مورد نیاز برای خرید آسان و ارزان را ارائه دهد. سایت رسمی خرید اینترنتی بلیط قطار رسپینا24، با پوشش تمامی مسیرهای ریلی داخلی و فراهم کردن شرایط مناسب برای خرید بلیط قطار تهران به شیراز با کمترین قیمت و با راحت ترین شیوه ممکن، می تواند گزینه ی مناسبی باشد. تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا24، در کنار شما و همراه شماست تا در صورت بروز هرگونه مشکل در حین خرید بلیط قطار تهران به شیراز، نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمایند.

قطار کرج مشهد

خرید بلیط قطار تهران به شیراز ، قطار فدک شیراز

قطار فدک قطار پنج ستاره ای است که مسافران را در مسیر تهران - مشهد ، قم - مشهد و تهران - شیراز جا به جا می نماید. این شرکت که در سال ۱۳۹۳ تاسیس شد از قطار های ساخت آلمان استفاده نموده است و انقدر توانسته است در مدت زمان بسیار کوتاهی محبوبیت زیادی در میان مسافران به دست آورد.

نرخ بلیط قطار فدک در سه رده بندی کلی قرار دارد :

کلاس ویژه : همانطور که از نام آن پیداست برای مسافران این رده‌بندی نرخ بلیط قطار امکانات متفاوت و پیشرفته ای در نظر گرفته شده است. سیستم های صوتی و تصویری پیشرفته ، سرو غذا های اصلی و انواع نوشیدنی های سرد و گرم از جمله این امکانات است.

کلاس تجاری ( بیزینس کلس ) :  گروه تجاری امکاناتی میان کلاس ویژه و اکنومی کلاس دارند. به عنوان مثال استفاده از سرویس خواب های بسیار با کیفیت از جمله امکانات این گروه است برای مسافرانی که احتیاج به وسایل خاص دارند ( مانند مسافران معلول ) به راحتی می توانند به تمامی خدماتی که احتیاج دارند دسترسی داشته باشند.

کلاس اقتصادی ( اکونومی کلس ) :  قطار فدک همان گونه که از قطارهای ۵ ستاره انتظار می رود ، مسافران خود را سرویس دهی می کند و مسافران می توانند از تمامی امکانات استاندارد آن استفاده نمایند.

 امکانات قطار فدک :

همان طور که از نام قطار پنج ستاره فدک توقع می رود لیست امکانات بسیار خوب این قطار به این شرح می باشد:

1-سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

2- وکیوم

3- وای فای

4- عایق صوتی

5- عایق حرارتی

6- دوربین های مدار بسته

7-امکان تنظیم دمای هر کوپه

8-امکان استفاده از ویلچیر برای مسافران

بلیط اتوبوس تهران شیراز

خرید بلیط قطار تهران به شیراز ، قطار نور

در کل همیشه قطار های کوپه ای طرفدار بیشتری دارند مخصوصاً اگر قصد داشته باشید که به صورت خانوادگی به سفر بروید. در این میان قطارهایی مانند قطار لوکس البرز ، قطار فدک و … به شدت در میان مسافران شهرها محبوب تر هستند. قطارهای چهار تخته نور یکی از بهترین قطارهای شرکت حمل و نقل ریلی رجا است. این قطار که در خطوط رفت و برگشتی مانند قطار تهران مشهد ، قطار اصفهان مشهد ، قطار تهران شیراز ، قطار کرج مشهد  فعالیت می کند  ویژگی هایی به این شرح دارد .

امکانات و خدمات قطار تهران به شیراز نور :

- سیستم تهویه هوا

- پریز برق

- سیستم صوتی و تصویری

- روزنامه و کتاب

- وای فای

- سرویس بهداشتی فرنگی و سرویس بهداشتی ایرانی

- ویلچیر برای استفاده افراد کم توان و معلول

- رستوران و بوفه

بلیط اتوبوس تهران شیراز

برنامه حرکت قطار شیراز به تهران

جهت اطلاع از برنامه حرکت قطار شیراز به تهران بهتر است از طریق سایت عمل نمایید. شما می توانید از طریق جدول جستجوی قطارها تمامی قطار های شیراز به تهران را در تمام روزها مشاهده کنید. زمان حرکت قطار شیراز به تهران و تهران به شیراز زمان تعیین شده ای ندارد . این مسیر حدود ۹ سال است که از طریق حمل و نقل ریلی در حال فعالیت می باشد و چهار قطار متفاوت آن را پوشش می‌دهند.

جهت خرید بلیط اتوبوس تهران شیراز کلیک کنید.

هزینه قطار شیراز به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط قطار همانند هواپیما ارتباط زیادی به زمان تقاضای شما برای خرید دارد. چنان چه در فصل هایی که شیراز به اوج شلوغی  خود می رسد به آن سفر کنید ممکن است علاوه بر هزینه بلیط قطار در سایر موارد مانند ، هنگام رزرو هتل در شیراز مجبور به پرداخت هزینه بیشتری باشید.

جهت اطلاع از هزینه تمامی قطارهای شیراز ( هزینه بلیط قطار تبریز به شیراز ، قیمت بلیط قطار شیراز مشهد رفت و برگشت ، قیمت بلیط شیراز به اصفهان و… ) می توانید با یک جستجو ساده در وب سایت رسپینا ۲۴ عمل کنید.

از تهران تا شیراز با قطار چند ساعت راه است؟

 در ابتدا باید بگوییم که پاسخ این سوال ارتباط مستقیمی با قطاری دارد که شما بلیط آن را خریداری می کنید . اما با احتساب سرعت معمولی برای یک قطار می توان گفت که با سرعت ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت از تهران تا شیراز بین ۱۸ تا ۲۰ ساعت فاصله است.

باید این را بدانید که اگر قصد سفر به شیراز با قطار های اتوبوسی شیراز را دارید و در زمان سفر شما ممکن است تا ۲۴ ساعت هم به طول بیانجامد .

هزینه بلیط قطار تبریز به شیراز

جهت خرید بلیط هواپیما تهران شیراز کلیک کنید.

ایستگاه های بین راهی قطار تهران شیراز کدامند؟

ایستگاه های قطار تهران شیراز کدامند؟ مطابق نقشه خطوط ریلی ایران ، مسیر قطار تهران شیراز از شهر اصفهان عبور می کند و مهم ترین ایستگاه های محور شیراز ، اسد آباد ، شهرضا ، ایزدخواست ، آباده ، صفاشهر ، قادرآباد ، پاسارگاد ، مرودشت می باشد.

بهترین زمان برای خرید بلیط قطار شیراز به تهران کدام است؟

 برای خرید بلیط قطار شیراز به تهران بهتر است حداقل ۷۲ ساعت پیش از حرکت اقدام به رزرو کوپه نمایید .از مهم ترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار شیراز تهران آن است که اکثر سامانه های خدمات حمل و نقل ریلی پشتیبان دارند با استفاده از از قسمت پشتیبانی می توانید تمام مشکلات خود را حل نمایید.

جهت خرید آسان تر بلیط قطار تهران به شیراز می توانید از اپلیکیشن رسپینا 24 استفاده کنید. در این اپلیکیشن شما می توانید به راحتی به اقدام به رزرو هتل ، خرید تور و خرید بلیط هواپیما نمایید.