• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط قطار تهران ساری

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط قطار تهران ساری

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های شنبه است

بلیط قطار تهران ساری

پنجشنبه

05/27

38 ت

جمعه

05/28

38 ت

شنبه

05/29

38 ت

یکشنبه

05/30

38 ت

دوشنبه

05/31

38 ت

سه شنبه

06/01

38 ت

چهارشنبه

06/02

38 ت

پنجشنبه

06/03

38 ت

جمعه

06/04

38 ت

شنبه

06/05

38 ت

یکشنبه

06/06

38 ت

دوشنبه

06/07

38 ت

سه شنبه

06/08

38 ت

چهارشنبه

06/09

38 ت

پنجشنبه

06/10

38 ت

جمعه

06/11

بررسی

شنبه

06/12

بررسی

یکشنبه

06/13

بررسی

دوشنبه

06/14

بررسی

سه شنبه

06/15

بررسی

چهارشنبه

06/16

بررسی

پنجشنبه

06/17

بررسی

جمعه

06/18

بررسی

شنبه

06/19

بررسی

یکشنبه

06/20

بررسی

دوشنبه

06/21

بررسی

سه شنبه

06/22

بررسی

چهارشنبه

06/23

بررسی

پنجشنبه

06/24

بررسی

جمعه

06/25

بررسی

بروز رسانی : 27 مرداد ساعت 04:45

info پیش رزرو قطار در صورت باز شدن لیست قطار ها

اولین حرکت قطار تهران ساری

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

رجا رجا

2ستاره6تخته نسيم

کوپه 6 نفره

پنجشنبه 1401/05/27

08:20

90,000 تومان

رجا رجا

2ستاره6تخته نسيم

کوپه 6 نفره

جمعه 1401/05/28

08:20

90,000 تومان

رجا رجا

2ستاره6تخته نسيم

کوپه 6 نفره

شنبه 1401/05/29

08:20

90,000 تومان

رجا رجا

2ستاره6تخته نسيم

کوپه 6 نفره

یکشنبه 1401/05/30

08:20

90,000 تومان

رجا رجا

2ستاره6تخته نسيم

کوپه 6 نفره

دوشنبه 1401/05/31

08:20

90,000 تومان

رجا رجا

2ستاره6تخته نسيم

کوپه 6 نفره

سه شنبه 1401/06/01

08:20

90,000 تومان

رجا رجا

2ستاره6تخته نسيم

کوپه 6 نفره

چهارشنبه 1401/06/02

08:20

90,000 تومان

اطلاعات حرکت قطار تهران ساری

تعداد سفر های روزانه:
3
انواع قطار های مسیر:
- کوپه 6 نفره - سالنی - کوپه 4 نفره
مدت زمان سفر:
7 ساعت
مسافت:
251 کیلومتر
زمان اولین حرکت از تهران ساری:
ساعت 08:20
آخرین حرکت از مبدا تهران :
ساعت 21:55
خلوت ترین روزها:
سه شنبه
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه

کمترین قیمت بلیط قطار تهران ساری بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
بلیط قطار تهران ساری رجا
0 رجا جمعه

37,700

37,700

37,700

37,700

37,700

37,700

37,700

برنامه حرکت قطار تهران ساری

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه

شرکت های ریلی در مسیر تهران ساری

رجا

رجا

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 5
تعداد رای ها : 1

بلیط قطار تهران ساری سفری ارزان را رقم می زند از این رو به دلیل قیمت بالای پرواز و هراس از آن، سفر با قطار جایگزین مناسبی به سبب امنیت بالایی که دارد و کم هزینه بودن می باشد. قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار از رسپینا، باید راجع قیمت بلیط  و مزایا و محدودیت های خرید بلیط، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها بدانید. با ما در ادامه همراه باشید.

چرا خرید بلیط قطار تهران ساری رسپینا؟

 شهر ساری از مهم ترین شهرهای شمالی ایران است که همیشه پر از گردشگر است و این شهر در طول دارای پیشینه تاریخی می باشد. همواره مسافران زیادی در این مسیر ریلی تردد دارند و ممکن گاها تمامی قطار ها در یک روز خاص پر شود. با استفاده از سرویس چند بخرم رسپینا می توانید در صورت کنسل کردن بلیط توسط سایر مسافران، به صورت خودکار بلیط خود را تهیه نمایید و  با خبرم کن رسپینا می توانید از ارزان شدن بلیط ها در لحظه مطلع شوید.

بلیط قطار تهران ساری رسپینا

قیمت بلیط قطار تهران ساری

برای اینکه قیمت بلیط ها تعیین شود چندین عامل روی آن تاثیر می گذارند. مواردی که با کمی توجه به آن ها می توانید هزینه های سفر خود را کنترل کنید. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار تهران به ساری عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

همیشه زمانی که برای مسافرت انتخاب می کنید تاثیر بسیار بسزایی روی قیمت بلیط ان خواهد داشت. در زمان هایی که تقاضای همگانی برای سفر بالا می رود، نرخ بلیط تهران ساری نیز با افزایش رو به رو می شود. همچنین عکس همین داستان را نیز در بازه هایی از سال که مسافرت ها کاهش می یابد، مشاهده می کنیم که باعث نزول نرخ بلیط ها می شود.

نوع قطار

در خطوط ریلی ایران عزیزمان قطار های متنوعی در سطوح امکانات مختلف به ارائه سرویس می پردازند. همین امر تفاوت در کیفیت و امکانات باعث نوسانات نرخ بلیط می شود. به طوریکه قیمت بلیط قطار تهران ساری فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

قطار های مسیر تهران شمال 

در حال حاضر شرکت ریلی  رجا پوشش دهنده مسیر تهران شمال می باشد قطار های این مسیر عبارتند از: قطار 6 تخته نسیم، قطار اتوبوسی رجا و 4 تخته البرز.

راهنمای خرید ارزان بلیط تهران شمال

جهت خرید بلیط قطار تهران ساری از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 جستجو قطار تهران ساری

جست و جو قطار های این مسیر را می توانید از بخش قطار در سایت رسپینا انجام دهید. همچنین شما می توانید، ارزانترین نرخ هر روز را می توانید از صفحه ی قطار تهران به ساری مشاهده کنید. پس از انتخاب روز مورد نظرتان از بین شرکت های ریلی متفاوت می بایست یکی را انتخاب کنید.

 ثبت اطلاعات مسافر

در این مرحله باید اطلاعت درخواستی توسط سامانه را به درستی وارد کنید. حتما توجه کنید که هیچ گونه اشتباهی در شماه همراه و مشخصات فردی شما وجود نداشته باشد زیرا پس از دریافت بلیط، دیگر امکان ویرایش اطلاعات وجود نخواهد داشت.

پرداخت هزینه بلیط

شما می بایست هزینه بلیط را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید. پس از تکمیل فرایند بالا، خواهید توانست بلیط خود را دریافت کنید و اطلاعات مربوط به آن برای تلفن همراه و ایمیل شما ارسال خواهد شد.

ساعت حرکت قطار تهران ساری

برای اینکه برنامه حرکت قطار های این مسیر در هر روز را مشاهد کنید، می توانید روز مورد نظر برای سفر را از قسمت تقویم یا بخش جست و جو سایت رسپینا انتخاب نمایید تا لیستی از تمامی قطار ها در ان روز برای شما نمایش داده شود. همچنین زمان حرکت قطار از تهران و ساعت ورود به ایستگاه ساری نیز در این بخش نمایش داده می شود.

ایستگاه های مسیر قطار تهران ساری

قطار تهران ساری چند ساعت است؟

مدت زمانی که طول می کشد از تهران به شمال و علی الخصوص ساری سفر کنید در حدود 7 تا 8 ساعت است. دلیل این اختلاف ساعت نیزتفاوت قطار هایی است که در این خط ریلی فعالیت می کنند.

ایستگاه های توقف قطار تهران ساری

در مسیر تهران شمال به دلیل زیاد بودن شهر ها، توقف قطار نیز بیشتر است. ورامین و پیشوا اولین ایستگاه ها بعد از تهران هستند. گرمسار، بنکوه، کبوتردره، سیمین دشت، زرین دشت، فیروزکوه، ورسک، سرخ آباد، سوادکوه، پل سفید، زیرآب، شیرگاه و قائمشهر دیگر ایستگاه هایی هستند که قطار تهران شمال در ان ها توقف دارد.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار تهران به ساری در رسپینا

خرید بلیط از رسپینا با مزایای ویژه ای همراه است که در ادامه به آن پرداخته ایم: 

بلیط ارزان ساری

نرخ یک بلیط همواره ثابت نیست و ممکن است در طول یک هفته چندین بار دستخوش تغییراتی بشود. با استفاده از سامانه ی رسپینا، می توانید قیمت بلیط ها را تا چندین روز آینده مشاهده کنید، و ارزان ترینش را خریداری نمایید.

استرداد آنلاین بلیط

شاید برای شما زیاد پیش آمده باشد که بعد از یک خرید، مجبور به استرداد ان شده اید. این که یک سامانه امکان استرداد داشته باشد نکته ی مهمی است و از ان با اهمیت تراین است که فرایند کنسلی شما به سرعت و بدون دغدغه انجام پذیرد. سامانه ی آنلاین رسپینا با قرار دادن امکان استرداد آنلاین روی تمام خدمات خود، در راستای جلب رضایت و رفاه حال شما هموطنان عزیز گامی موثر برداشته است. 

پشتیبانی 24 ساعته

اگربعد از اینکه وجه مربوط به قطار تهران ساری را واریز نمودید، سامانه یا اینترنت قطع شود و قادر به دریافت بلیط خود نباشید می توانید در همان لحظه با کارشناسان پشتیبانی رسپینا تماس بگیرید تا جهت رفع مشکل شما اقدامات لازم را انجام دهند. در 24 ساعته شبانه روز، هر مشکل یا سوالی که برایتان پیش بیاید می توانید با تیم پشتیبانی رسپینا در میان بگزارید. 

رزرو کوپه دربست

از مزایای خرید اینترنتی از رسپینا می توان به رزرو کوپه دربست به صورت اینترنتی اشاره کرد.

اگر به هر دلیلی تمایل دارید کوپه خود را به صورت دربست رزرو کنید. سایت رسپینا این امکان را برای شما فراهم کرده است تا از بالای همین صفحه با انتخاب گزینه"کوپه دربست" کوپه خود را به صورت دربست انتخاب نمائید.

 رزرو همزمان هتل

از دیگر مزایای خرید از رسپینا انتخاب محل اقامت به همراه خرید قطار است.

برای این منظور کافی است تا هنگام خرید بلیط از بالای همین صفحه گزینه "رزرو قطار به همراه اقامت در هتل" را انتخاب بفرمائید.

ایستگاه راه آهن ساری

ایستگاه راه آهن ساری بخشی از راه آهن شمالی کشور است که در سال 1316 به بهره برداری رسید. این خط آهن از ایستگاه گرمسار در سمنان شروع می شود. طول خط آهن ساری 474 کیلومتر و  24 ایستگاه کوچک و بزرگ را شامل می شود. این ایستگاه در میدان راه آهن ساری واقع شده است. در رو به روی ایستگاه تاکسی وجود دارد که برای تردد به داخل شهر می توانید از آن ها استفاده نمایید.

بلیط قطار تهران به ساری - امکانات

بهترین زمان برای سفر با قطار تهران شمال

خرید ارزان ترین بلیط قطار تهران ساری با توجه به مو قعیت این شهر همواره دارای آب و هوای مطلوب می باشد و تابستان هایی معتدل و مرطوب و زمستان های سردو خشک دارد. این شهر نسبت به دیگر شهرهای شمالی ایران آب و هوایی مطلوب تر دارد.

حمل و نقل عمومی در ساری

ساری از جمله شهر های بزرگ است و ترد و رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در آن آسان نخواهد بود. در ساری می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

اقامت در ساری

بعد از خرید بلیط ، رزرور محل اقامت در از اهمیت ویژه ای برخوردار است و معمولا هتل و اقامتگاه و سوئیت اجاره ای در شهر های شمالی مانند ساری بیشتر دیده می شود. خوشبختانه این امر از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر خواهد بود. از پرطرفدارترین هتل های این شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود: هتل جنگلی سالاردره، هتل نارنج.

جهت رزرو هتل در ساری کلیک کنید.

سفر هوایی از تهران به ساری

رسپینا تمامی پروازهای داخلی منتهی به تهران را پوشش داده و می توانید با قیمت های واقعی بلیط را برای مسیر مورد نظر خریداری کنید. برای خرید اینترنتی بلیط پرواز تهران ساری لازم است وارد منوی  هواپیما از کادر بالای صفحه شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل مبدا، مقصد و تاریخ سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه جستجو لیست کاملی از تمام پروازهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب هر یک از گزینه های ارائه شده می توانید خرید بلیط هواپیما تهران ساری را انجام دهید.

جهت خرید بلیط هواپیما تهران ساری کنید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس تهران ساری

برای خرید بلیط تهران ساری کافیست وارد منوی اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

جهت  خرید بلیط اتوبوس تهران ساری کلیک کنید.

با  رسپینا روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از ساری به تهران نیاز دارید ؟

جستجو بلیط قطار

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بلیط قطار تهران ساری

در هنگام سفر با قطار تهران ساری چه مدارک شناسایی مورد نیاز شما خواهد بود؟ expand_more

پرینت بلیط و کارت شناسایی معتبر با خود همراه داشته باشید و همچنین اگر شامل تخفیف جانباز یا خانواده شهدا می شوید کارت معتبر مربوطه را به همراه داشته باشید.

هزینه صدور بلیط برای کودکان چقدر است ؟ expand_more

برای افراد 2تا 12 سال با 50درصد تخفیف محاسبه میشود

نوزاد زیر 2سال نیاز به بلیط دارد؟ expand_more

برای نوزادان زیر2سال درصورت عدم تخصیص جا،10درصد مبلغ بلیط به عنوان مبلغ بیمه دریافت میشود

در یه کوپه دربست چند نفر همراه اضافه میتوان برد؟ expand_more

فقط یک مسافر.البته وجه کامل بلیط در قطار از ایشان دریافت شده وفقط هم اجازه ماندن درهمان کوپه را دارد