{{ctrl.notification}}

بلیط قطار تهران بندرعباس

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های شنبه است

بلیط قطار تهران بندرعباس

شنبه

02/31

182 ت

یکشنبه

03/01

227 ت

دوشنبه

03/02

بررسی

سه شنبه

03/03

227 ت

چهارشنبه

03/04

227 ت

پنجشنبه

03/05

بررسی

جمعه

03/06

بررسی

شنبه

03/07

227 ت

یکشنبه

03/08

227 ت

دوشنبه

03/09

بررسی

سه شنبه

03/10

بررسی

چهارشنبه

03/11

بررسی

پنجشنبه

03/12

227 ت

جمعه

03/13

227 ت

شنبه

03/14

227 ت

یکشنبه

03/15

227 ت

دوشنبه

03/16

227 ت

سه شنبه

03/17

بررسی

چهارشنبه

03/18

بررسی

پنجشنبه

03/19

بررسی

جمعه

03/20

بررسی

شنبه

03/21

بررسی

یکشنبه

03/22

بررسی

دوشنبه

03/23

227 ت

سه شنبه

03/24

227 ت

چهارشنبه

03/25

227 ت

پنجشنبه

03/26

227 ت

جمعه

03/27

227 ت

شنبه

03/28

227 ت

یکشنبه

03/29

بررسی

بروز رسانی : 31 اردیبهشت ساعت 02:52

اولین حرکت قطار تهران بندرعباس

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

جوپار جوپار

شش تخته 3 ستاره كوير

کوپه 6 نفره

شنبه 1401/02/31

12:10

181,800 تومان

جوپار جوپار

شش تخته 3 ستاره كوير

کوپه 6 نفره

یکشنبه 1401/03/01

12:10

227,200 تومان

جوپار جوپار

شش تخته 3 ستاره كوير

کوپه 6 نفره

دوشنبه 1401/03/02

12:10

227,200 تومان

جوپار جوپار

شش تخته 3 ستاره كوير

کوپه 6 نفره

سه شنبه 1401/03/03

12:10

227,200 تومان

جوپار جوپار

شش تخته 3 ستاره كوير

کوپه 6 نفره

چهارشنبه 1401/03/04

12:10

227,200 تومان

جوپار جوپار

شش تخته 3 ستاره كوير

کوپه 6 نفره

پنجشنبه 1401/03/05

12:10

227,200 تومان

جوپار جوپار

شش تخته 3 ستاره كوير

کوپه 6 نفره

جمعه 1401/03/06

12:10

227,200 تومان

اطلاعات حرکت قطار تهران بندرعباس

تعداد سفر های روزانه:
1
انواع قطار های مسیر:
- کوپه 6 نفره - کوپه 4 نفره - سالنی
مدت زمان سفر:
20 ساعت
مسافت:
1282 کیلومتر
زمان اولین حرکت از تهران بندرعباس:
ساعت 12:10
آخرین حرکت از مبدا تهران :
ساعت 12:10
خلوت ترین روزها:
یکشنبه
شلوغ ترین روزها:
دوشنبه

کمترین قیمت بلیط قطار تهران بندرعباس بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
بلیط قطار تهران بندرعباس رجا
0 رجا یکشنبه

-

-

-

-

405,900

-

-

بلیط قطار تهران بندرعباس جوپار
0 جوپار یکشنبه

181,800

227,200

-

227,200

227,200

-

-

بلیط قطار تهران بندرعباس بن ریل
0 بن ریل یکشنبه

-

338,300

-

338,300

-

-

-

برنامه حرکت قطار تهران بندرعباس

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه

شرکت های ریلی در مسیر تهران بندرعباس

رجا

رجا

جوپار

جوپار

بن ریل

بن ریل

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 5
تعداد رای ها : 1

بلیط قطار تهران بندرعباس هم به عنوان بلیطی برای موارد بیزینسی تهیه می شود و هم به عنوان بلیط سفری و تور گردی در بندرعباس مناسب است. گاهی اوقات بنا به دلایلی مانند قیمت بالای بلیط و یا هراس از پرواز باعث می شود که خرید بلیط را انجام دهید. معمولا برای سفر با قطار هم هزینه کمتری را صرف می کنید و هم اینکه ایمن سفر می کنید. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط باید بدانید، قیمت قطار بندرعباس و مزایا و محدودیت های خرید بلیط ، همین طور شیوه های استرداد بلیط بلیط قطار می باشد.

خرید بلیط قطار تهران بندرعباس رسپینا

بلیط قطار تهران به بندرعباس

در این بخش برخی از اطاعات مورد نیاز شما در سفر به بندرعباس از تهران بیان شده است:

بهترین قطار تهران بندرعباس

به دلیل تردد بسیار زیاد در این مسیر، قطار های فراوانی از شرکت های مختلف در این خط ریلی سرویس‌ دهی دارند. می توانیم به شما برای انتخاب بهترین قطار ها برای سفر، تهیه بلیط قطار تهران بندرعباس فدک و یا قطار ۴ ستاره غزال با پذیرایی ویژه را پیشنهاد کنیم. همچنین قطارهای شرکت ریلی رجا نیز مانند ۴ ستاره غزال در سایت رسپینا می تواند گزینه مناسبی برای سفر در این مسیر باشد.

ساعت حرکت قطار تهران بندرعباس

برای اطلاع از برنامه حرکت قطارهای این مسیر پس از انتخاب روز سفر، لیست شرکت های ریلی فعال در آن روز برای شما قابل مشاهده خواهد بود. در قسمت بالای هر قطار ساعت حرکت از تهران و زمان رسیدن به شهر بندرعباس قابل مشاهده می باشد.

ایستگاه های بین راهی قطار تهران بندرعباس

در این مسیر ریلی شما بعد از حرکت از تهران به شهر محمدیه، کاشان بادرود و اردکان خواهید رسید. همچنین در ایستگاه های بعدی از شهرهای میبد، یزد، بافق و خاتون‌آباد عبور خواهید کرد. در ادامه مسیر سیرجان و زادمحمود در مسیر شما هستند و در ایستگاه آخر شما به بندرعباس خواهید رسید. از قسمت جزئیات قطار در سایت رسپینا می توانید ساعت رسیدن به هر کدام از این ایستگاه ها را مشاهده نمایید.

بلیط قطار برای ماشین از تهران به بندرعباس

اگر قصد دارید ماشین خود را از تهران به بندرعباس ببرید می توانید برای آن بلیط قطار تهران بندرعباس حمل خودرو از سایت رسپینا تهیه کنید. برای انجام این مهم ابتدا از منوی بالای صفحه گزینه مسافران عادی را به حمل خودرو تغییر دهید و سپس روز سفر را انتخاب کنید. در صورت وجود قطار با خواندن تمامی قوانین و اطلاع از شرایط موجود، می توانید بلیط مورد نظر را برای حمل اتومبیل تهیه کنید.

قطار تهران بندرعباس چند ساعت است؟

فاصله ۱۳۰۰ کیلومتری بین دو شهر با قطار در ۲۰ ساعت طی می‌شود. سفر با بعضی قطار ها ممکن است این زمان را نیم ساعت کاهش دهد.

آیا می توانیم با بلیط قطار بندر عباس به قشم برویم؟

برای اینکه بتوانید از خدمات خط ریلی کشور استفاده کنید، می توانید برای تهیه بلیط قطار قشم، تا بندرعباس از طریق راه آهن سفر کرده و سپس به وسیله ی کشتی و لنج به قشم سفر کنید.

ایستگاه راه آهن بندرعباس

ایستگاه راه آهن بندرعباس در سال ۱۳۷۳ به بهره برداری رسید و هم اکنون یکی از پر رفت و آمدترین ایستگاه های ریلی کشور می باشد. این ایستگاه تا مرکز شهر بندرعباس حدود ۵ کیلومتر فاصله دارد. موقعیت مکانی ایستگاه در بلوار راه آهن بندرعباس است. این مکان مجهز به امکانات چون نمازخانه، دستگاه خودپرداز، پارکینگ، رستوران و فروشگاه صنایع دستی می باشد.

ایمیل : [email protected]

تلفن ایستگاه : ۰۷۶۳۲۱۷۴۰۰۱ – ۰۷۶۳۲۱۷۴۰۰۲ – ۳۲۱۷۴۰۰۳ – ۰۷۶

راه های دسترسی به راه آهن تهران

برای رسیدن به را اهن تهران شما 3 مسیر را پیش رو دارید. ابتدا می توانید از هر نقطه شهر به چهار راه ولیعصر رفته و با سوار شدن به اتوبوس های بی آر تی، خود را به راه‌آهن برسانید.

روش دوم استفاده از خط متروی شهری است. با سوار شدن در یکی از ایستگاه های مترو قائم آزادگان می توانید خود را به راه آهن برسانید. سومین روش استفاده از ماشین شخصی است که باید از خیابان ولیعصر به سمت میدان ولیعصر حرکت کرده و از آنجا وارد راه‌آهن شوید.

قیمت بلیط قطار تهران بندرعباس ایستگاه ها

قیمت بلیط قطار تهران بندرعباس

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان محسوب میشود.

قیمت ارزانترین بلیط قطار بندرعباس

همانطور که می دانید تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط نیز اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی بندرعباس و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار تهران به بندرعباس رجا با تقاضای بسیار زیادی مواجه می شود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد و اگر قصد تهیه بلیط قطار با ارزانترین نرخ را داشته باشید ، انتخاب زمانی غیر از این بازه های زمانی راه حل شما خواهد بود.

قیمت بلیط قطار تهران بندرعباس فدک

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار فدک تهران بندرعباس بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان به شمار می روند.

راهنمای خرید بلیط قطار تهران بندرعباس

جهت خریدبلیط این سفر بیادماندنی از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

جستجو بلیط قطار به بندرعباس:

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار بندرعباس، استفاده از جدول ارزان ترین بلیط قطار تهران بندرعباس در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

ثبت اطلاعات مسافر قطار بندرعباس از تهران:

پس از یافتن بهترین قطار تهران بندرعباس، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

بررسی بلیط تهران بندر:

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بهترین قطار تهران به بندرعباس

رزرو بلیط قطار از تهران به بندرعباس رسپینا

در سفر با قطار از تهران به بندر می توانید از خدمات خرید آنلاین بلیط رسپینا بهره مند شوید:

بلیط قطار بندرعباس ارزان

یکی از مهم ترین خدمات رسپینا ، ارائه بلیط ارزان و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین

در داخل سایت رسپینا شما می توانید پنل کاربری خاص خود را داشته باشید. ویژگی این پنل این است که بعد از خرید اگر بخواهید بلیط مسیر قطار تهران بندرعباس خود را کنسل کنید می توانید وارد بخش مربوطه (مثلا قطار) شدید و گزینه ی استرداد بلیط قطار بندر عباس را بزنید. در ادامه سیستم درصد جریمه شما را محاسبه و مبلغ باقی مانده را در اسرع وقت به حساب شما عودت خواهد داد.

پشتیبانی 24 ساعته

از ویژگی های مثبت سامانه ی رسپینا امکان تماس رایگان با کارشناسان پشتیبانی این مجموعه می باشد . هر ساعتی از شبانه روز که در فرایند پرداخت هزینه یا استرداد شما مشکلی بوجود بیاید ، می توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن رسپینا به صورت رایگان با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را مرتفع کنند .

بهترین زمان برای سفر از تهران به بندرعباس

خرید ارزان ترین بلیط قطار تهران بندرعباس و سفر به بندرعباس را در اوایل بهار که مصادف با تعطیلات نوروز است می تواند از بهترین سفرها باشد. شهر بندرعباس در این بازه ی زمانی دارای آب و هوایی مطلوب است و معمولا در این بازه زمانی حضور گردشگران را بیشتر به خود می بیند. البته فصل زمستان و پاییز نیز برای سفر به بندرعباس عالی ست. تنها فصلی که برای سفر به بندر عباس توصیه نمی شود تابستان و ماههای تیر و مرداد است چرا که هوا بسیار گرم و شرچی می باشد.

حمل و نقل عمومی در بندرعباس

با توجه به اینکه شهر بندرعباس در اکثر روزهای سال مملوی از گردشگر و توریست است و وجود سیستم حمل و نقل عمومی مناسب باعث می شود تا تردد در سطح شهر بسیار آسان و راحت باشد. در بندر عباس انواع تاکسی و اتوبوس برای رفت و آمد در شهر تعبیه شده است.

با بلیط قطار بندرعباس رسپینا روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از بندرعباس به تهران نیاز دارید ؟

جستجو بلیط قطار

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

شرایط قوانین مفقود شدن بلیط قطار و اخذ بلیط المثنی قطار چگونه است؟ expand_more

در صورت گم شدن بلیط قطار، مسافر می تواند در بازه ی زمانی اداری به ایستگاه های راه آهن که فروش اینترنتی بلیط قطار انجام می دهند مراجعه نموده و بلیط المثنی دریافت نماید. برای دریافت بلیط المثنی حضور مسافر 45 دقیقه قبل از حرکت قطار در ایستگاه های راه آهن که به سیستم فروش آنلاین بلیط قطار مجهز می باشند الزامی است. امکان صدور بلیط المثنی تنها برای بلیط هایی که از طریق شبکه ی رایانه ای دریافت شده اند وجود دارد. امکان صدور مجدد بلیط المثنی وجود ندارد، در نتیجه در حفظ و مراقبت از بلیط المثنی دقت نمایید. صدور بلیط المثنی با پرداخت 5 درصد هزینه ی بلیط اصلی انجام می شود.

فروش بلیط های قطار به خانواده ی شهدا و جانبازان به چه شکل انجام میگیرد؟ expand_more

خانواده ی شهدا و جانبازان بالای 25 درصد، می توانند با ارائه ی کارت معتبر جانبازی یا بنیاد شهید، از مراکز فروش بلیط قطار، بلیط نیم بها تهیه نمایند. جانبازانی که در طول سفر نیاز به همراه دارند، شخص همراه با ارائه ی معرفی نامه از بنیاد می تواند بلیط نیم بها خریداری نماید.

آیا امکان ویرایش و تغییر اطلاعات بعد از اتمام فرایند خرید برای مسافران وجود دارد؟ expand_more

بعد از تکمیل فرآیند خرید بلیط قطار، امکان ویرایش و تغییر اطلاعات وجود ندارد. مسافران باید در ورود اطلاعات دقت داشته باشند.

قوانین خرید بلیط قطار تهران بندرعباس برای اتباع خارجی به چه صورت است؟ expand_more

اطلاعات مورد نیاز اتباع خارجی برای خرید بلیط قطار شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره ی گذرنامه می باشد. لازم به ذکر است، اتباع افغانستان در صورت نداشتن گذرنامه، برگه ی تردد با 10 الی 15 روز اعتبار باید همراه داشته باشند. فرزندان اتباع افغانستان، در صورتی که سن کمتر از 10 سال داشته باشند، می توانند از برگه ی تردد والدین خود استفاده نمایند. فرزندان بالای 10 سال باید برگه ی تردد جدا تهیه نمایند.