مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : جمعه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
در حال جستجوی قطار های مسیر انتخابی شما
اطلاع از پیش فروش بلیط قطار
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط قطار تهران به کرمان

questions فروش بلیط های قطار به خانواده ی شهدا و جانبازان به چه شکل انجام میگیرد؟
arrow down icon

خانواده ی شهدا و جانبازان بالای 25 درصد، می توانند با ارائه ی کارت معتبر جانبازی یا بنیاد شهید، از مراکز فروش بلیط قطار، بلیط نیم بها تهیه نمایند. جانبازانی که در طول سفر نیاز به همراه دارند، شخص همراه با ارائه ی معرفی نامه از بنیاد می تواند بلیط نیم بها خریداری نماید.

questions آیا مسافرانی که قطار را به عنوان وسیله ی نقلیه ی سفر خود انتخاب کرده اند در طول مسیر بیمه خواهند بود؟
arrow down icon

مسافران از لحظه ی سوار شدن تا خارج شدن از قطار بیمه می باشند. بیمه ی حوادث شامل هزینه ی خدمات درمانی و پزشکی، نقص عضو، فوت بخاطر آتش سوزی، انفجار و غیره می باشد.

questions ایا در طول سفر وعده غذایی وجود دارد؟
arrow down icon

درصورتیکه هنگام خرید بلیط برروی شرایط تهیه بلیط،وعده غذایی ذکرشده باشد میتوانید از دریافت ان در طول مسیر بهره مند شوید در غیر اینصورت در بسیاری از قطارها امکان خرید غذا به صورت جداگانه در طی مسیر وجود دارد

questions آیا امکان ویرایش و تغییر اطلاعات بعد از اتمام فرایند خرید برای مسافران وجود دارد؟
arrow down icon

بعد از تکمیل فرآیند خرید بلیط، امکان ویرایش و تغییر اطلاعات وجود ندارد. مسافران باید در ورود اطلاعات دقت داشته باشند.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط قطار تهران کرمان برای آن دسته از افراد می باشد که سفر با هواپیما را بنا به دلایلی ازجمله قیمت بالای پرواز و یا هراس از پرواز انتخاب نمی کند، این افراد می خواهند هزینه کمتری را صرف کنند و با قطار ایمن و کم هزینه سفرکنند. سفرهای ریلی بیشتر توسط این افراد خریداری می شود. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بهتر و آسان تر بلیط قطار از رسپینا نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط باید بدانید، قیمت بلیط و مزایا و محدودیت ها و همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

بلیط قطار تهران کرمان رسپینا

از تهران تا کرمان با قطار چند ساعت است؟

فاصله تهران تا کرمان با قطار در حدود ۹۸۰ کیلومتر می باشد در طول این مسیر شما از شهرهای جون قم کاشان و یزد عبور می کنید فاصله زمانی این مسیر ریلی بین ۱۳ تا ۱۵ ساعت می باشد علت متغیر بودن زمان سفر با قطار از تهران به کرمان نوع قطاری است که انتخاب می کنید به عنوان مثال قطارهای غزال مدت زمان کمتری نسبت به قطارهای کویر این مسیر را می ‌پیمایند.

ساعت حرکت قطار تهران کرمان

ساعت حرکت قطارها از سمت تهران به شهر کرمان با توجه به روز سفر متغیر می باشد به عنوان مثال در ابتدای هفته ممکن است قطار های بیشتری به سمت کرمان حرکت کنند. این امر باعث می‌شود شما در طول روز گستردگی بیشتری برای انتخاب زمان سفر داشته باشید. در بعضی ها نیز تنها دو قطار در این خط ریلی تردد دارد راحت ترین روش برای مشاهده ساعت حرکت قطارها از سایت رسپینا انتخاب روز صفر است تقویم بالای صفحه می باشد. پس از این کار لیستی از شرکت‌های ریلی به همراه ساعت حرکت از شهر تهران و زمان ورود به ایستگاه راه آهن کرمان برای شما نمایش داده خواهد شد.

چه قطار هایی در مسیر تهران کرمان وجود دارند؟

به دلیل اهمیت بسیار زیاد این خط ریلی قطارهای متنوعی در این مسیر سرویس ‌دهی شما می توانید. بلیط قطار تهران کرمان جوپار رجا و بن ریل این را به راحتی از سایت رسپینا تهیه نمایید. قطار هایی چون غزال، کویر و ارگ نیز در این مسیر ریلی سرویس دهی دارد.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار تهران کرمان

جهت خرید بلیط از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: یافتن قطار مناسب

در مسیر تهران کرمان شرکت های مختلفی سرویس دهی دارند و یافتن مناسب ترین قطار تهران کرمان از نظر امکانات و هزینه برای شما در صفحه ی این مسیر در سایت رسپینا فراهم شده است. تنها کافیست با وارد کردن نام مبدا و مقصد و تاریخ مورد نظرتان به تمامی شرکت های ریلی سرویس دهنده در این مسیر دسترسی پیدا کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، می بایست اطلاعاتی نظیر کد ملی و شماره همراه را وارد کرده و پس از بررسی نهایی به جهت عدم اشتباه در اطلاعات وارد شده، ثبت را انتخاب کنید.

گام سوم: پرداخت هزینه

در گام آخر خرید خود می بایست هزینه ی بلیط خود را به صورت انلاین پرداخت کنید تا بعد از آن بلیط شما نمایش داده شود و دریافت برایتان فعال گردد.

ایستگاه های قطار تهران کرمان

در مسیر قطار تهران به کرمان ایستگاه های بسیار زیادی وجود دارد و البته تعداد ایستگاه‌ها ممکن است با توجه به قطاری که برای سفر انتخاب می کنید تغییر کند. به عنوان مثال قطار ۴ ستاره ارگ در این مسیر از نزدیک به ۱۴ ایستگاه عبور می کند و قطار های ۴ ستاره غزال تنها از ۱۰ ایستگاه عبور دارند. شما می توانید لیست تمامی ایستگاه‌های مهم این خطر را در تصویر زیر مشاهده نمایید.

ایستگاه های قطار تهران به کرمان

قیمت بلیط قطار تهران کرمان

در تعیین قیمت بلیط ها دو مورد همیشه نقش اساسی را ایفا می کنند و نوسانات قیمتی را جهت می دهند. بازه ی زمانی سفر و نوع قطار همیشه مهمترین فاکتور های نرخ گذاری بوده اند که درادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

در طول یکسال هر روزی می تواند تاثییر مستقیم روی قیمت ها داشته باشد. شاید ایامی مانند عید قیمت ها را در یک بازه ی 2 هفته بالا ببرند و در ایامی چون شهادت ها و تعطیلات یک الی دو روزه ، قیمت ها مقطعی با افزایش رو به رو شوند. عکس همین داستان نیز صادق است و در ایام بدون مناسبت، کاهش نرخ ها را شاهد هستیم.

نوع قطار

برای هر مسیری که قصد خرید بلیط ان را دارید قطار های مختلفی ارائه سرویس دارند. این شرکت ها مانند قطارفدک یا رجا همگی به دلایل اختلاف در سرویس دهی و امکانات، نرخ های متفاوتی را نیز بر روی بلیط های قطار تهران کرمان قرار می دهند.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار تهران کرمان در رسپینا

3 قابلیت که تنها در رسپینا در هنگام خرید بلیط می توانید بهره مند شوید به شرح زیر می باشد:

بلیط ارزان کرمان

خرید بلیط قطار تهران به کرمان را به دو صورت می توانید ارزان خریداری کنید . ابتدا می توانید در داخل صفحه ی این مسیر ، تا یک ماه آینده از قیمت ها خبردار شوید . در میان این لیست می توانید ارزان ترین بلیط را خریداری کنید . همچنین اگر روی این مسیر سرویس خبرم کن را فعال کنید ، در همان لحظه ای که قیمت بلیط کاهش می یابد به شما اطلاع رسانی خواهد شد و می توانید به صرفه ترین خرید را داشته باشید .

استرداد آنلاین

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار تهران کرمان از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.فرایند استرداد بلیط به این صورت می باشد که ابتدا باید در سایت رسپینا پنل کاربری خود را فعال نمایید و بعد از کار وارد این پنل شوید. سپس از قسمت قطار بلیط خریداری شده شما نمایش داده خواهد شد. در کنار بلیط گزینه استرداد وجود دارد که بهد انتخاب آن همکاران ما بعد از بررسی استرداد شما نتیجه را به شما اعلام خواهند کرد.

پشتیبانی 24 ساعته

خدمات پس از فروش از مهمترین دلایل خرید شما از یک سایت می تواند باشد. رسپینا نیز در این زمینه از پیشگامان می باشد و شما در هر ساعتی از شبانه روز که به مشکلی در این سایت برخوردید می توانید با کارشناسان پشتیبانی رسپینا تماس بگیرید .

رزرو همزمان هتل

شما می توانید با خرید انلاین بلیط از رسپینا علاوه بر بلیط هتل مورد نظر خود را نیز رزرو کنید، برای این منظور کافی است تا از بالای همین صفحه و پیش از خرید انتخاب بلیط بر روی گزینه " رزرو قطار به همراه اقامت در هتل" را انتخاب نمائید.

رزرو کوپه ویژه بانوان

از دیگر مزایای رزرو بلیط اینترنتی از رسپینا انتخاب کوپه ویژه بانوان است، رسپینا این امکان را برای خانم های محترم فراهم کرده است که در صورت تمایل با انتخاب "کوپه مخصوص بانوان" از بالای همین صفحه در کوپه ویژه بانوان مسیر سفر تهران کرمان را طی کنند.

رزرو کوپه دربست

علاوه بر موارد ذکر شده از دیگر مزایای خرید بلیط از رسپینا رزرو کوپه دربست است، اگر تمایل دارید در سفر خود کوپه خود را به صورت دربست رزرو کنید می توانید از بالای همین صفحه گزینه "کوپه دربست" را انتخاب کنید.

اطلاعات ایستگاه راه آهن کرمان

این ایستگاه به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی شناخته می‌شود و در ابومهدی کرمان واقع شده است. از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارکینگ ماشین قرار دارد. برای دسترسی از این ایستگاه به شهر کرمان شما اتوبوس های واحد شهرداری و تاکسی را می توانید مورد استفاده قرار دهید. فاصله ایستگاه تا شهر کرمان ۲۰ دقیقه می باشد و ارزانترین روش سفر استفاده از از اتوبوس های واحد که در این ایستگاه توقف دارند خواهد بود.

خرید بلیط قطار تهران کرمان

رزرو بلیط قطار تهران کرمان با اپلیکیشن رسپینا

سفر ازتهران به کرمان را با خرید انواع بلیط با وسایل نقلیه ای چون؛ هواپیما، قطار، اتوبوس در هر زمان و هر مکان به صورت اینترنتی می توانید با اپلیکیشن سامانه رسپینا اقدام به خرید نمایید. همچنین این سامانه با دارا بودن پشتیبانی24 ساعته در صورت بروز هر گونه مشکل در کنار همراهان عزیز خود می باشد.