{{ctrl.notification}}

بلیط قطار بندرعباس

اطلاع از پیش فروش بلیط قطار

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند.

بلیط قطار بندرعباس را می توانید از رسپینا با استفاده از بهترین شرکت های ریلی و با ارزان ترین نرخ خریداری کنید. در این مطلب به ارائه نکات حائز اهمیت در رزرو بلیط این وسیله نقلیه به مقصد بندرعباس می پردازیم.

رزرو بلیط قطار بندرعباس از رسپینا

خرید بلیط قطار بندرعباس

رسپینا برای رزرو بلیط های قطار بندرعباس خدمات مختلفی به مسافرین خود ارائه می دهد. در این قسمت به خدمات این شرکت در رزرو بلیط قطار این شهر می پردازیم.

خرید بلیط قطار بندرعباس با هتل

یکی از مهم ترین خدمات رسپینا در رزرو بلیط قطار بندرعباس، رزرو همزمان اقامتگاه در این شهر است. با استفاده از این امکان، می توانید اقامتی بدون نگرانی در بندرعباس داشته باشید. برای این منظور کافیست در صفحه اصلی، گزینه رزرو اقامتگاه همراه با قطار را انتخاب نموده و به انتخاب هتل مد نظر در این شهر بپردازید.

خرید بلیط قطار بندرعباس با رزرو کوپه دربست

چنانچه قصد سفر ریلی به بندرعباس به صورت خانوادگی یا گروهی دارید، می توانید این گزینه را در صفحه بلیط قطار بندرعباس فعال کنید. توجه داشته باشید تنها در صورتی می توانید از این امکان استفاده کنید که تعداد مسافرین داخل کوپه حداقل 3 نفر باشد. در این صورت هزینه صندلی اضافی با کسر خدمات ایستگاهی و پذیرایی از مسافرین دریافت می شود. همچنین در صورت همراه داشتن نفر چهارم در قطار، خدماتی به وی ارائه نمی شود.

رزرو کوپه مخصوص بانوان در بلیط قطار بندرعباس

اگر برای خرید بلیط قطار های عادی بندرعباس با مشکل مواجه شدید، می توانید با رزرو کوپه های مخصوص خواهران و برادران در قطار بندرعباس، سفر خود را به صورت آسان تر انجام دهید. برای رزرو این کوپه ها می توانید از قسمت مسافران عادی، گزینه "مخصوص خواهران" را انتخاب نموده و بلیط آن را خریداری کنید. توجه داشته باشید ورود کودکان پسر بالای 6 سال به داخل کوپه بانوان ممنوع است.

رزرو بلیط حمل خودرو با قطار بندرعباس

بندرعباس یکی از پر طرفدارترین شهرها برای خرید بلیط حمل خودرو با قطار است. برای رزرو این بلیط کافیست گزینه حمل خودرو با قطار را در قسمت مسافران عادی انتخاب نموده و این بلیط را رزرو کنید. توجه داشته باشید شرکت رجا تنها ارائه دهنده بلیط های حمل خودرو بندرعباس است. همچنین برای رزرو این بلیط باید از حداقل 10 روز قبل به فکر خرید آن باشید چرا که در زمان های نزدیک به حرکت، این قطار با تکمیل ظرفیت مواجه می شود.

خرید بلیط قطار غزال بندرعباس

قطارهای 4 ستاره غزال، از پر طرفدارترین قطارها برای سفر ریلی به بندرعباس هستند. این قطار در مسیر بندرعباس دارای تمام استانداردهای بین المللی راه آهن است. قطار های غزال بندرعباس امکاناتی نظیر میز غذا خوری تاشو، پذیرایی با بسته های مخصوص، سیستم صوتی و تصویری، ارائه هدفون، ارائه ویلچر، مایکروفر، آب سرد کن و ... برای مسافرین ارائه می دهد. برای رزرو بلیط قطارهای غزال بندرعباس کافیست در قسمت قطار ها، این نام را جستجو کرده تا تنها قطارهای 4 ستاره غزال به شما نشان داده شود.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط قطار بندرعباس

رزرو بلیط قطار بندرعباس رسپینا

برخی شرکت های ارائه دهنده بلیط قطار بندرعباس، بلیط این قطار را به صورت حضوری به مسافرین ارائه می دهند. این شرکت ها علاوه بر دریافت مبلغ بلیط، هزینه ای به عنوان کارمزد از مسافرین دریافت می کنند. رسپینا بلیط این وسیله نقلیه به مقصد بندرعباس را با کمترین میزان روکشی و به صورت اینترنتی و تلفنی در سریع ترین به مشتریان عرضه می کند.

خرید اینترنتی بلیط قطار بندرعباس

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید و این بلیط را در کمتر از 1 دقیقه رزرو کنید.

ابتدا در بالای همین صفحه مبدا و تاریخ سفر خود را مشخص کنید.

در قسمت لیست قطارها، گزینه مد نظر خود را با توجه به ساعت حرکت قطار، شرکت ریلی و نرخ بلیط انتخاب نمائید.

سپس مشخصات افراد را با توجه به اطلاعات کارت ملی و شناسنامه مسافرین به طور دقیق وارد فرمائید.

در این صورت پیش فاکتور بلیط برای شما نمایش داده شده و می توانید از جایگاه خود در این قطار مطلع شوید.

با تایید اطلاعات وارد شده می توانید وارد صفحه پرداخت الکترونیکی شوید.

با پرداخت آنلاین مبلغ بلیط، لینک دانلود آن برای شما فعال شده و مشخصات بلیط برای شما پیامک می گردد.

رزرو فوری بلیط قطار بندرعباس

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود می توانید با شماره تلفن های پایین صفحه تماس گرفته و ضمن اعلام مبدا و مقصد قطار خود، از ارزان ترین قیمت این قطار مطلع شوید. در این شرایط شماره حساب رسپینا برای شما اعلام شده و با واریز هزینه بلیط، لینک دانلود آن از طریق پیامرسان های مختلف برای شما ارسال می شود.

قیمت بلیط قطار بندرعباس

پس از مشخص نمودن مبدا و مقصد با انتخاب تاریخ مد نظر برای سفر به بندرعباس، لیستی از قیمت های این سفر در یک ماه آینده برای شما نمایش داده خواهد شد. همچنین در صفحه هر مسیر در پایین صفحه، نمودار قیمتی بلیط ها در طول ماه ارائه شده که با بررسی آن می توانید از نرخ این بلیط مطلع شوید.

اطلاع از ارزان ترین بلیط قطار تهران بندرعباس با بررسی نمودار قیمتی

بلیط ارزان قیمت قطار بندرعباس

برای رزرو بلیط ارزان قیت قطار بندرعباس، بهتر است نمودار قیمتی روزانه را قبل از رزرو بلیط بررسی کنید. همچنین در بالای هر صفحه، ارزان ترین زمان برای رزرو بلیط آن مسیر نوشته شده که با مطالعه آن می توانید با کمترین هزینه این قطار را رزرو کنید. مثلا با بررسی نمودار قیمتی بلیط قطار تهران بندرعباس مشخص می شود قطار این مسیر در روزهای شنبه، ارزان ترین نرخ را داشته است. همچنین قیمت این بلیط در طول ماه (بازه زمانی اسفند 1400) تقریبا ثابت بوده است.

قیمت بلیط بهترین قطار بندرعباس

قطارهای 5 ستاره فدک، نورالرضا و زندگی دارای خط ریلی برای بندرعباس نیستند. شرکت های ریلی بن ریل، جوپار و رجا ارائه دهنده قطارهای بندرعباس هستند. بهترین قطار در این مسیر، 4 ستاره غزال با پذیرایی ویژه است که نسبت به قطارهای دیگر، قیمت حدودا 2 برابری دارد.

شرکت های ریلی ارائه دهنده بلیط قطار بندرعباس

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

در این مطلب سعی شد تمام نکات مورد نیاز برای خرید بلیط قطار بندرعباس به شما ارائه شود. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام می توانید از طریق بخش "نیاز به راهنمایی" ضمن ارائه درخواست، شماره موبایل خود را وارد نمائید تا کارشناسان در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس برقرار کنند. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

بلیط قطار

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین قطار ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط قطار بندرعباس

بلیط قطار بندرعباس را به چه صورت می توان از رسپینا رزرو کرد؟ expand_more

شما می توانید این بلیط را به صورت اینترنتی و تلفنی از رسپینا در سریع ترین زمان رزرو کنید.

رسپینا چه خدماتی برای رزرو بلیط قطار بندرعباس به مسافرین ارائه می دهد؟ expand_more

رسپینا این بلیط را با امکان رزرو اقامتگاه در بندرعباس، رزرو کوپه دربست، رزرو کوپه مخصوص خواهران و برادران، کرایه خودرو همراه با قطار و رزرو با ارزان ترین قیمت به مسافرین ارائه می دهد.

به چه صورت می توان از ارزان ترین بلیط قطار بندرعباس مطلع شد؟ expand_more

ارزان ترین قطار هر مسیر در بالای هر صفحه نوشته شده همچنین با استفاده از نمودار های قیمتی بلیط قطار در مسیرهای مختلف می توانید از ارزان ترین نرخ این بلیط مطلع شوید.