مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : یکشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...

در حال جستجوی بلیط اتوبوس اصفهان به رامسر

questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط اتوبوس اصفهان رامسر

questions هر مسافر، چند کیلو بار می تواند همراه خودش داشته باشد؟
arrow down icon

طبق قوانین سازمان راهداری، وزن بار مجاز برای هر مسافر حدود ۲۰ کیلوگرم است. البته در سفرهای خارجی حمل بار تا سقف ۳۰ کیلوگرم هم می‌تواند در نظر گرفته می شود. اما برای بیش‌تر از ۲۰ کیلوگرم بار باید هزینه‌ای به شرکت مسافربری بابت اضافه بار پرداخت نمایید.

questions اگر بلیط را بخریم ولی سوار اتوبوس نشویم می توانیم هزینه ی ان را پس بگیریم؟
arrow down icon

باید با تعاونی ذکرشده در بلیط تماس بگیرید و اعلام کنید که نمی خواهید سوار اتوبوس شوید. هزینه استرداد بلیط‌هایی که از ساعت حرکتشان گذشته طبق قوانین با کسر ۵۰ درصد حساب می شود.

questions مسافت اصفهان تا رامسر چقدر است؟
arrow down icon

برای پیمودن مسافت اصفهان تا رامسر شما 3 مسیر پیش رو دارید: مسیر اول 729 کیلومتر، مسیر دوم 719 کیلومتر و مسیر سوم که 806 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسافت بین 9 تا 11 ساعت زمان نیاز است.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط اتوبوس اصفهان رامسر سفر به یکی از زیباترین شهرهای شمال کشور را برایتان به ارمغان می آورد. جالب است بدانید از رامسر به عنوان عروس شهرهای شمالی یاد می شود. این شهر که در میانه دریا، جنگل و کوه واقع گردیده دارای جاذبه های دیدنی بسیار زیادی می باشد؛ از جمله این جاذبه ها می توان به جنگل دالخانی، تله کابین رامسر، روستای جواهرده، قلعه مارکوه، پارک جنگلی صفارود و... اشاره کرد. برای تهیه بلیط اتوبوس به مقصد عروس شهرهای شمالی در ادامه با رسپینا هراه شوید.

بلیط اتوبوس اصفهان رامسر

اطلاعات مورد نیاز قبل از تهیه بلیط اتوبوس اصفهان رامسر

* برای پیمودن مسافت اصفهان تا رامسر شما 3 مسیر پیش رو دارید: مسیر اول 729 کیلومتر، مسیر دوم 719 کیلومتر و مسیر سوم که 806 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسافت بین 9 تا 11 ساعت زمان نیاز است.

* آب و هوای رامسر در تابستان ها گرم و مرطوب و در زمستان ها بسیار سرد می باشد. بنابراین بهترین فصل برای سفر به این شهر اوایل بهار و پاییز خواهد بود.

خرید بلیط اتوبوس اصفهان رامسر از رسپینا

شما می توانید به راحتی بلیط اتوبوس اصفهان رامسر خود را از سایت رسپینا تهیه نمایید تا علاوه بر امکان مقایسه بین قیمت ها و انواع اتوبوس، در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی از پشتیبانی تیم حرفه ای رسپینا به صورت 24 ساعته بهره مند شوید.

آیا به بلیط برگشت از رامسر به اصفهان نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس رامسر اصفهان