ارزان ترین نرخ : جمعه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...

در حال جستجوی بلیط اتوبوس کرج به محلات

questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط اتوبوس کرج محلات با امکان رزرو از تمامی شرکت های اتوبوس رانی فعال در این مسیر از سایت رسپینا قابل خرید می باشد. برای تهیه بلیط اتوبوس کرج به محلات کافی است تاریخ سفر خود را از بالای همین صفحه انتخاب نمایید. امکان مشاهده امکانات اتوبوس ها به همراه فیلتر ساعت حرکت، از دیگر قابلیت های است که سامانه رسپینا در اختیار شما قرار می دهد. 

خرید بلیط اتوبوس کرج محلات

شما می توانید به صورت اینترنتی و در کم تر از 1 دقیقه نسبت به رزرو بلیط خود از رسپینا اقدام نمائید. مراحل به ترتیب زیر است:

- از بالای همین صفحه، تاریخ سفر را انتخاب و بر روی "جستجو" کلیک کنید.

- پس از انتخاب تاریخ، لیستی از اتوبوس های مختلف با امکانات مختلف به شما نمایش داده می شود که بر اساس ساعت حرکت مدنظر خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

- در قدم بعد می بایست صندلی مدنظر خود را انتخاب کرده و مشخصات مسافر یا مسافران را به صورت صحیح و منطبق با مشخصات شناسنامه و کارت ملی وارد کنید.

- در مرحله آخر پس از نمایش تمامی اطلاعات وارد شده توسط شما و در صورت تایید آن، به درگاه بانکی خواهید رفت و پس از پرداخت هزینه کد بلیط به شما نشان داده می شود.

مسافران محترمی هم که به رمز دوم اینترنتی دسترسی ندارند، می توانند به راحتی از طریق تماس با تیم پشتیبانی پرواز رسپینا، بلیط موردنظر خود را رزرو نمایند. کافیست با شماره های شرکت که در پایین همین صفحه درج شده است، تماس حاصل فرمائید تا شماره حساب مجموعه جهت واریز برای شما پیامک گردد. پس از اطلاع دادن مشخصات فیش واریزی، اطلاعات بلیط از طریق پیامک و یا پیام رسان ها برای شما ارسال خواهد شد.