{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس کرمان زاهدان

ارزانترین نرخ اتوبوس معمولا در روزهای شنبه است

بلیط اتوبوس کرمان زاهدان

بروز رسانی : 02 فروردین 03:00

اولین حرکت اتوبوس کرمان زاهدان

نوع اتوبوس
روز حرکت
ساعت حرکت
مبلغ

معمولی

1402/01/04

13:00

101,000 تومان

معمولی

1402/01/04

20:30

101,000 تومان

اطلاعات حرکت اتوبوس کرمان زاهدان

تعداد سفر های روزانه:
2
انواع اتوبوس های مسیر:
- وی ای پی - معمولی
مدت زمان سفر:
مسافت:
زمان اولین حرکت از کرمان زاهدان:
ساعت 13:00
آخرین حرکت از مبدا کرمان :
ساعت 22:31
خلوت ترین روزها:
شنبه
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه

ارزان ترین نرخ بلیط اتوبوس کرمان زاهدان در هر روز

برنامه حرکت اتوبوس کرمان زاهدان

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه

میانگین نرخ بلیط اتوبوس کرمان زاهدان در هر ماه

شرکت های اتوبوس رانی در مسیر کرمان زاهدان

تعاونی 1 ایران پیما
تعاونی 1 ایران پیما
ماهان سفر
ماهان سفر
تعاونی 17 پیک صبا
تعاونی 17 پیک صبا
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 5
تعداد رای ها : 18

بلیط اتوبوس کرمان زاهدان بلیطی است که شما را از مرکز بزرگترین استان کشور به مرکز دومین استان بزرگ ایران  می رساند. مسیرها و راه های متنوعی برای سفر از کرمان به زاهدان وجود دارد که از جمله آن ها می توان به خرید بلیط بلیط اتوبوس اشاره کرد. حتی با توجه به وجود فرودگاه در هر دو شهر، شما می توانید از طریق سفر هوایی و ریلی نیز از کرمان به دیار سیستان و بلوچستان ایران سفر کنید. اگر می خواهید بدانید راه های خرید ارزان تر بلیط برای اتوبوس در این مسیر چیست و زاهدان چه جاذبه های گردشگری در دل خود دارد، با ما همراه باشید تا با آنها آشنا شوید.

چرا خرید بلیط اتوبوس کرمان زاهدان؟ چرا اتوبوس؟

افراد مختلف اهداف متفاوتی از سفر به شهر زاهدان دارند. شاید هدف شما سفر به زاهدان باشید و از آنجا بخواهید به شهر کوچکتری بروید و شاید هم قرار است چند روزی در این شهر اقامت کنید. زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان است.هر چند این شهر قدمت زیادی ندارد و گسترش خود در سالهای اخیر را بیشتر مدیون انتخابش به عنوان پایتخت سیستان و بلوچستان است.  زاهدان شهری است که در گذشته به نام دزدآب شناخته می شده است و چند دهه قبل به نام زاهدان نامیده شد. شهر زاهدان علاوه بر فرودگاه دارای ایستگاه راه آهن نیز هست که باعث می شود شما با سفر ریلی نیز بتوانید به این شهر سفر کنید.

اما برای سفر با اتوبوس کرمان زاهدان نه نیازی به تحمل تاخیر هواپیما است و نه نشستن در سالن انتظار قطار و نه حتی طی کردن مراحل مختلف بازرسی و بررسی بلیط.

بلیط اتوبوس کرمان زاهدان

چرا بلیط اتوبوس کرمان زاهدان را آنلاین بخریم؟

برای دانستن این موضوع باید آن را در دو بخش توضیح بدهیم.

سلامتی و صرفه جویی در زمان

حقیقت این است که در صورت خرید اینترنتی ، شما می توانید از بسیاری از ضررها جلوگیری کنید. اما منظور ضررهای مالی نیست. بلکه ضررهایی مهم تر از آن مقصود ماست. برای مثال، خرید اینترنتی می تواند باعث حفظ سلامتی شما با کمتر در معرض آلودگی هوا قرار گرفتن و حفظ فاصله گذاری اجتماعی شود. به این موارد باید تولید کمتر آلودگی هوا، کمتر ماندن در ترافیک های کلافه کننده و صرفه جویی در زمان را هم اضافه کرد.

استفاده از تخفیفات اینترنتی

چرا خرید اینترنتی بلیط اتوبوس کرمان زاهدان از طریق سایت رسپینا به سود شماست؟ وارد بخش اتوبوس در سایت رسپینا بشوید و مبدا و مقصد مور نظر خودتان را انتخاب کنید. در کمال تعجب می بینید که قیمت بلیط در حالت خرید آنلاین ارزان تر از همان بلیط در حالتی است که به صورت حضوری خریداری می کنید. برای اینکه اطمینان بیشتری نسبت به قیمت ها در سایت رسپینا داشته باشید، قیمت همان بلیطی را که بررسی کرده اید، تلفنی از آژانس های مختلف پرس و جو کنید.

برنامه برای گردش در زاهدان

زاهدان با وجود کمتر شناخته شده بودن بین ایرانی ها، دارای جاذبه های گرشگری قابل توجهی است که قسمتی از این جاذبه ها و مکان های دیدنی، طبیعی محسوب می شود. در ادامه، ما به معرفی آثار تاریخی و جاذبه های شهر زاهدان خواهیم پرداخت. البته ما تنها به بعضی از آنها اشاره خواهیم کرد.

خرید آنلاین بلیط اتوبوس کرمان زاهدان

حمل و نقل عمومی در زاهدان

گزینه های حمل و نقل عمومی در زاهدان برای شما متنوع نیست. شما می توانید بزای جابه جایی در شهر زاهدان از وسایل حمل و نقل عمومی مثل تاکسی های معمولی و آنلاین و اتوبوس های شهری شهرداری استفاده نمایید. توجه کنید که هزینه اتوبوس های شهری کمتر از دیگر گزینه ها می باشد.

اقامت در زاهدان

زاهدان اقامتگاه هایی جهت اقامت در این شهر دارد که از سطوح مختلف خدمات و امکانات را دارا می باشند. برای اینکه اقامتی خوب در زاهدان داشته باشید بهتر از از سایت رسپینا اقدام به رزرو اقامتگاه نمایید تا خیال تان بابت محل اقامت در این شهر راحت باشد.

سفر با اتوبوس یا قطار

اتوبوس مسیر های بیشتری را پوشش می دهد. یعنی تقریبا در تمام شهر های ممتوسط و کوچک تا شهرهای بزرگ ایران اتوبوس برای جابه جایی بین شهری وجود دارد چرا که بسیاری از شهرها فاقد فرودگاه و مسیر ریلی می باشند. اما در مورد زاهدان که دارای سیستم حمل و نقل ریلی است می توان بر روی گزینه ی قطار هم حساب کرد. در هر صورت قطار هر چند راحتی بیشتری در حین سفر برای شما بوجود می آورد اما پیشنهاد ما برای داشتن یک سفر ارزان و سریع، استفاده  از اتوبوس است.

اتوبوس کرمان زاهدان

نحوه  خرید بلیط اتوبوس کرمان زاهدان از رسپینا

طبق مراحل زیر عمل کنید تا بتوانید از سامانه رسپینا بلیط رزرو کنید:

  • در صفحه اصلی رسپینا، از منوی بالای صفحه بخش اتوبوس را گزینش کنید.
  • برای دسترسی سریع تر از قسمت چپ صفحه، مبدا کرمان را بیابیدد و بر روی آن کلیک کنید و پس از آن زاهدان را انتخاب کنید. لیستی از اتوبوس های مختلف با قیمت های مختلف و در روزهای متفاوت به شما نمایش داده می شود.
  • حالا اگر بلیط برای اتوبوس در روز خاصی را مد نظر تان دارید، در صفحه اتوبوس و در سمت راست صفحه مبدا کرمان و مقصد زاهدان را انتخاب کرده و سپس تاریخ سفر خود را وارد کنید. لیستی از انواع اتوبوس کرمان زاهدان که در تاریخ مد نظر حرکت می کنند نشان داده می شود که می توانید یکی را برای سفر خود انتخاب کنید .
  • در مرحله آخر اطلاعات خود و همراهان خود را وارد کرده و پس از تایید، هزینه آن را از طریق درگاه بانکی پرداخت نمایید.

بعد از پرداخت و اتمام مراحل، بلیت به شما نمایش داده خواهد شد.

امکان استرداد بلیط اتوبوس کرمان زاهدان

ممکن است برنامه های شما در روز سفر یا قبل از آن دستخوش تغییر شود . در این شرایط ممکن است نگران بلیط خریداری شده ود شوید. اما هیچ نگرانی به خود راه ندهید. شما می توانید در اولین فرصت به سایت رسپینا مراجعه کنید و از قسمت استرداد، تمامی مراحل را طبق خواست سایت طی کرنید و مبلغ پرداختی خود را با کمترین میزان جریمه مسترد نمایید.

خرید بلیط اتوبوس کرمان زاهدان از رسپینا

حالا می توانید بلیط مورد نظرتان یعنی بلیط کرمان زاهدان با وسیله نقلیه اتوبوس را خریداری کنید. همانطور که می دانید خدمات گردشگری باید با پشتیبانی و خدمات بعد از فروش همراه باشد.ممکن است در حین خرید خدمات رسپینا یا در مراحل دیگر مشکلی برای شما پیش بیاید. در این مورد نیز نگران نباشید. چرا که مجموعه ای از کارشناسان مجرب ما در سریع ترین شکل ممکن به شکل تلفنی و پاسخ گویی شبانه روزی در انتظار تماس های شما نشسته اند تا مشکلات احتمالی و سوالاتتان را پاسخ بدهند. بار سفر بندید و رسپینا را انتخاب کنید،

با رسپینا روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از زاهدان به کرمان نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس زاهدان کرمان

از زاهدان با اتوبوس به سفر خود ادامه دهید

بلیط اتوبوس زاهدان چابهار
بلیط اتوبوس زاهدان مشهد
بلیط اتوبوس زاهدان اصفهان
بلیط اتوبوس زاهدان راسک
بلیط اتوبوس زاهدان تهران
بلیط اتوبوس زاهدان شیراز
بلیط اتوبوس زاهدان ایرانشهر
بلیط اتوبوس زاهدان گرگان
بلیط اتوبوس زاهدان بیرجند
بلیط اتوبوس زاهدان خاش
بلیط اتوبوس زاهدان بندرعباس
بلیط اتوبوس زاهدان سراوان-سیستان وبلوچستان
بلیط اتوبوس زاهدان نیک شهر
بلیط اتوبوس زاهدان بم
بلیط اتوبوس زاهدان یزد
بلیط اتوبوس زاهدان جیرفت
بلیط اتوبوس زاهدان سیرجان
بلیط اتوبوس زاهدان کهنوج
بلیط اتوبوس زاهدان کارواندر
بلیط اتوبوس زاهدان دامن

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول کرمان زاهدان

چه زمانی قبل از حرکت اتوبوس باید در پایانه مسافربری باشیم ؟ expand_more

مسافر حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت باید به دفتر شرکت مسافربری در پایانه ی مبدا مراجعه نموده و با ارائه ی شماره ی بلیط، نسبت به تایید بلیط اتوبوس خود اقدام نماید.

چگونه متوجه شویم خرید بلیط ما تکمیل شده است ؟ expand_more

خرید قطعی بلیط اتوبوس به منزله ی دریافت کد 12 رقمی شماره ی بلیط می باشد

آیا پس از ثبت اطلاعات امکان ویرایش زمان حرکت و مقصد وجود دارد ؟ expand_more

قبل از تایید و خرید قطعی، به زمان و مقصد سفر باید دقت شود. در صورت انتخاب اشتباه زمان و مقصد سفر توسط مسافر، امکان تغییر و جابه جایی تاریخ حرکت وجود ندارد