{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما آبادان تهران

ارزانترین نرخ پرواز آبادان تهران معمولا در روز های است

بلیط هواپیما آبادان تهران

بروز رسانی :

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

پرواز آبادان تهران

اطلاعات مهم پرواز در این مسیر
فرودگاه مبدا :
فرودگاه بین المللی آبادان
فرودگاه مقصد :
فرودگاه مهر اباد
مدت زمان سفر :
-
مسافت :
-

نرخ پرواز آبادان تهران

میانگین نرخ پرواز درماه های گذشته

بلیط هواپیما آبادان تهران امروز

نرخ بلیط امروز در روزهای گذشته چقدر بوده است ؟

درمسیر آبادان به تهران چه ایرلاینهایی پرواز دارند ؟

چرا رسپینا ؟

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

به راحتی بلیط بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید خود لذت ببرید

از خرید خود لذت ببرید

بهترین نرخ ها و کد های تخفیف رات دریافت کنید
سفر لذت بخش را تجریه کنید

سفر لذت بخش را تجریه کنید

پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 3.5
تعداد رای ها : 2

بلیط هواپیما آبادان تهران تقاضای بسیاری از مسافرانی می باشد که از آبادان عازم پایتخت می شوند. زیرا مسافت طولانی این دو شهر سبب شده تا بسیاری از مسافران و تجار، بلیط های پرواز هواپیما را جایگزین سفرهای زمینی کنند. اگر شما نیز قصد تهیه بلیط هواپیما رسپینا را دارید، در ادامه این مقاله تمامی اطلاعات ضروری و مورد نیاز شما بررسی شده است. تا انتهای مطلب با رسپینا همراه باشید.

بلیط هواپیما آبادان تهران

چرا خرید بلیط هواپیما آبادان تهران ؟

سفر به پایتخت از جنبه های اقتصادی و سیاسی گرفته تا جاذبه های گردشگری فراوان، بهانه ای برای راهی نشدن باقی نمی گذارد. از آنجائی که هیچ گونه خط ریلی مسیر آبادان تا تهران را پوشش نمی دهد و از طرفی مسافت جاده ای نیز بسیار طولانی است، با احتساب هزینه سوخت، سفر با هواپیما چندان هم گران نخواهد بود. لذا برای این که از آبادان رهسپار تهران شوید، بهترین و به نوعی ارزان ترین مسیر، مسیر هوایی خواهد بود. جزئیات بیش تر این مسیر هوایی در ادامه مفصل تر مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

راهنمای خرید ارزان بلیط هواپیما آبادان تهران

برای اینکه بتوانید بلیط سفر خود را اینترنتی و ارزان خریداری کنید راه سختی را پیش رو ندارید و می توانید با مراجعه به یک سایت رسمی فروش خدمات گردشگری با طی 3 گام ساده اقدام به رزرو ارزان ترین بلیط نمائید، 3 مرحله ای که برای رزرو بلیط پیش رو دارید عبارت اند از:

گام اول : جستجو و انتخاب بلیط

در صفحه بلیط هواپیما تهران اطلاعات مبدا، مقصد و زمان پرواز را انتخاب نمائید. در صفحه بعد با لیستی از بلیط های این مسیر رو به رو می شوید. بعد از این که پرواز مورد نظر خود را یافتید، بر روی دکمه ی انتخاب کلیک نمائید تا به مرحله بعد وارد شوید.

گام دوم : ثبت اطلاعات و خرید بلیط

در این مرحله باید مشخصات مسافر را بر اساس مندرجات شناسنامه و کارت ملی، بدون غلط تایپی و به صورت صحیح برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما آبادان تهران وارد نمائید. وارد نمودن صحیح اطلاعات بسیار مهم است زیرا در اکثر موارد پس از تایید این موارد قابل اصلاح نیستند.

گام سوم: بررسی اطلاعات و پرداخت

به دلیل اهمیت بالای صحت اطلاعات مسافر، در صفحه بعد نیز سامانه از شما می خواهد تا مجدد اطلاعات را بررسی، ویرایش و در انتها تایید نمائید. در صورت تایید به درگاه های پرداخت منتقل می شوید و در نهایت خرید بلیط پرواز شما قطعی و صادر خواهد شد.

قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران در رسپینا

بعد از انتخاب زمان مناسب، فاکتورهای دیگری در نوبت قرار می گیرند که به ترتیب بر هزینه بلیط پرواز تهران اثر می گذارند. این فاکتورها عبارتند از: ایرلاین، کلاس پروازی و نوع بلیط که در ادامه جزء به جزء این فاکتورها را بررسی می کنیم تا شما بتوانید انتخاب و خرید هوشمندانه تری برای بلیط انجام دهید.

ایرلاین و کلاس صندلی پرواز

شرکت های هواپیمایی، بر اساس خدمات، ناوگان مسافربری و هم چنین نوع صندلی هواپیماهای خود، نرخ بلیط را تعیین می کنند. گاهی مشاهده می شود که برای یک مسیر طی یک زمان مشابه دو ایرلاین، هزینه های متفاوتی را برای بلیط ارائه می دهند. از طرف دیگر این که بلیط بیزینس کلاس را خریداری می کنید یا اکونومی کلاس، دلیل دیگری برای افزایش یا کاهش قیمت برای پرواز می باشد. اگر می خواهید نگرانی هزینه بلیط را نداشته باشید، بهتر است بلیط های اکونومی را جایگزین بلیط های بیزینسی کنید.

قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران

تاثیر نوع پرواز بر هزینه بلیط

چارتری یا سیستمی بودن بلیط نیز خود دلیلی برای تعیین نرخ بلیط است. بلیط های سیستمی بر اساس نرخ مصوب ارائه می شود و معمولا هزینه بالاتر دارند اما برای کودکان و نوزادان با تخفیف ارائه می شود. هم چنین هزینه آن در صورت کنسلی، قابل استرداد خواهد بود. از طرفی قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران از نوع چارتر در بیش تر موارد با تخفیف های ویژه از سوی شرکت چارتر کننده عرضه می شود و می تواند به صرفه تر باشد. اما برای هیچ گروه سنی تخفیف ندارد و هزینه آن پس از کنسلی، قابل عودت و استرداد نیست.

خرید بلیط رفت و برگشت آبادان تهران

با خرید بلیط رفت و برگشت در مسیر آبادان تهران می توانید سفری متفاوت را تجربه کنید. برای اینکه بتوانید بلیط را برای دو مسیر رزرو کنید کافیست هنگام طی کردن مراحل رزرو مسیر را برای دو طرفه تعیین کنید بعد از این کار با مشخص کردن زمان رفت و برگشت بلیط های موجود برایتان به نمایش گذاشته خواهد شد و می توانید از بین آنها بهترین گزینه را انتخاب نمائید.

اطلاعات پرواز بلیط هواپیما آبادان تهران

در دست داشتن اطلاعات دقیق از پرواز به شما کمک می کند تا با آگاهی بیشتری به سفر بپردازید. در این بخش تمامی اطلاعات مورد نیاز برای پرواز از شهر آبادان به تهران را بررسی می کنیم:

مسیر و مدت زمان پرواز

مسافت هوایی شهر آبادان تا تهران در حدود 660 کیلومتر می باشد، که هواپیما این مسیر را در مدت زمان تقریبی 1 ساعت و ربع طی می کند. مدت زمان دقیق پرواز می تواند با توجه به شرایط مختلف متغییر باشد، با در نظر گرفتن تمامی موارد بازهم بیشتر از 1 ساعت و نیم در هواپیما نخواهید بود.

ایرلاین های فعال در مسیر آبادان تهران

در حال حاضر ایرلاین های زیادی در این مسیر فعال هستند، هواپیمایی آسمان، کاسپین، وارش، قشم و کیش ایر برخی از ایرلاین های شرکت کننده در پروازهای مسیر آبادان تهران هستند. شما می توانید در زمان خرید بلیط براساس بودجه و یا شناخت قبلی که دارید یکی از این ایرلاین ها را برای سفر انتخاب کنید.

میزان بار مجاز

میزان بار مجازی که در پروازها می توانید با خود همراه داشته باشید در هر ایرلاین متفاوت است. اغلب کلاس های پروازی درجه یک و بیزینسی به عنوان خدمات خود، میزان بار مجاز بیش تری برای مسافر در نظر می گیرند. اما به طور کل، میزان بار مجاز در بیش تر ایرلاین ها، 20 کیلوگرم می باشد که همراه داشتن اضافه بار با پرداخت جریمه همراه خواهد بود.

ساعات و روز حرکت پروازهای آبادان به تهران

اغلب در مسیر آبادان به تهران همه روزه پرواز انجام می گیرد. اغلب ساعات پرواز بلیط هواپیما آبادان تهران متفاوت است و تابع زمان خاصی نیست. اما معمولا زمان پروازهای به مقصد پایتخت در این فرودگاه از ساعات 20 به بعد می باشد.

فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد مهم ترین فرودگاه ایران می باشد که تا پیش از انقلاب محل تردد پروازهای خارجی و داخلی بوده است، اما با ساخت فرودگاه امام خمینی تمامی پروازهای خارجی به فرودگاه جدید منتقل شد. حالا که قصد سفر هوایی به تهران را دارید بهتر است از نحوه دسترسی فرودگاه به شهر مطلع باشید. این فرودگاه از جنوب به بزرگراه فتح، از شرق به بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از شمال به بزرگراه لشکری می رسد. بنابراین چندین مسیر برای خروج و یا ورود به فرودگاه وجود دارد. انواع وسایل نقلیه وجود دارد که به‌ راحتی می توانید با آن ها از فرودگاه به شهر بروید. از تاکسی و اتوبوس گرفته تا مترو که مسافران زیادی از آن برای رفتن به شهر استفاده کنند.

ارزانترین بلیط هواپیما آبادان تهران

فرودگاه آبادان

فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان یکی از پر رفت و آمد ترین فرودگاه های کشور می باشد. فاصله فرودگاه تا مرکز شهر حدود 10 کیلومتر مربع است و دسترسی به آن آسان است. جالب است بدانید که این فرودگاه در ابتدا به عنوان فرودگاه کمکی مهرآباد بوده است و هرگاه که امکان فرود در آن فراهم نبود هواپیماها در فرودگاه آیت الله جمی تردد می کردند. ترمینال در نظر گرفته شده برای پروازهای داخلی در این فرودگاه از امکانات خوبی برخوردار است و از جمله مهم ترین آنها می توان به: خدمات خرید بلیط، رستوران، غرفه خرید سوغات، اتاق کودک و مادر و پارکینگ اشاره کرد.

حمل و نقل عمومی در تهران

با توجه به اینکه شهر تهران بزرگ ترین کلان شهر ایران است، تمهیدات ویژه ای برای حمل و نقل در این شهر در نظر گرفتته شده است و اگر به تهران سفر کردید نیازی نیست برای جا به جایی در شهر نگرانی داشته باشید. مسافران می توانند برای رفتن از فرودگاه مهرآباد به مرکز شهر از وسایل نقلیه ای همچون: مترو، اتوبوس و تاکسی استفاده کنند. مترو خط 4 تهران از فرودگاه مهرآباد بهترین انتخاب برای جا به جایی در سطح شهر است.

بهترین زمان برای سفر ارزان به تهران

اگر قصد دارید ارزان ترین پرواز آبادان تهران را خریداری کنید، بهتر است ایامی را انتخاب کنید که تهران از نظر تعداد گردشگر با میزان تقاضای کمی برای خرید بلیط سفر از آبادان به تهران برخوردار باشد. علاوه بر خرید ارزان تر بلیط پرواز این امکان برای شما وجود دارد تا به شکل ارزان تری رزرو اقامتگاه خود را انجام دهید. برای این امر باید از سفر به تهران در تعطیلات و همچنین مناسبت های خاص پایتخت دوری کنید. بطور کلی در زمستان خدمات گردشگری ارزان تری برای عموم در دسترس است اما پاییز بهترین فصل برای سفر ارزان به تهران و لذت بردن از هوای ملایم می باشد.

پرواز آبادان به تهران رسپینا

رزرو ارزانترین قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران از رسپینا

با توجه به نکاتی که در این مقاله بررسی کردیم حالا می توانید به راحتی اقدام به رزرو بلیط در سایت رسپینا کنید. بلیط های موجود در سامانه رسپینا، با پایین ترین نرخ و میانگین قیمت 5% ارزانتر نسبت به سایر وب سایت ها و مراکز خدمات مسافرتی ارائه شده است. برای اطمینان از این موضوع، اگر بلیط رزرو شده را جائی دیگر با قیمت پایین تر پیدا کردید، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید تا پس از بررسی معادل 2 برابر اختلاف قیمت به شما عودت شود. با رسپینا، روی زمین نمی مانید ...

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران چقدر است؟ expand_more

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید. هم چنین بلیط کودکان 2 تا 12 سال در صورت سیستمی بودن پرواز حدودا 75 درصد و بلیط نوزادان زیر 2 سال معادل 10 درصد بلیط بزرگسال محاسبه می شود.

میزان بار مجاز در پرواز آبادان تهران چقدر است؟ expand_more

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد.

در صورت حمل بار بیش از میزان مجاز، جریمه چگونه محاسبه می شود؟ expand_more

میزان جریمه بار به قیمت بلیط، طول مسیر هوایی و کلاس پروازی بستگی دارد. اما بطور میانگین معادل یک درصد قیمت بلیط محاسبه می شود.

چه ایرلاین هایی در مسیر هوایی آبادان تهران فعالیت دارند؟ expand_more

آسمان، ایران ایر و کیش ایر از جمله ایرلاین های فعال در این مسیر هستند.

آیا امکان انتقال بلیط هواپیما آبادان به تهران برای استفاده دیگران وجود دارد؟ expand_more

در صورت مغایرت نام مسافر در بلیط با اطلاعات کارت شناسایی، امکان انتقال به غیر و پذیرش مسافر وجود نخواهد داشت.