مسیر بالعکس
09/06 یکشنبه
--
09/07 دوشنبه
--
09/08 سه شنبه
--
09/09 چهارشنبه
--
09/10 پنجشنبه
--
09/11 جمعه
--
09/12 شنبه
--
09/13 یکشنبه
--
09/14 دوشنبه
--
09/15 سه شنبه
--
09/16 چهارشنبه
--
09/17 پنجشنبه
--
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید

بلیط هواپیما اراک عسلویه بهترین مسیر برای مسافرت بین این 2 شهر است. برای استفاده از اتوبوس ها شما باید در ترمینال بوشهر پیاده شده و مجددا بلیط بوشهر به عسلویه خریداری کنید. برای تهیه این بلیط هواپیما، اطلاعات زیر می تواند برای شما مفید باشد.

بلیط هواپیما اراک عسلویه

چرا رزرو بلیط هواپیما اراک عسلویه

فقدان مسیر ریلی و همچنین راه طولانی جاده ای در بین این 2 شهر باعث شده مسافرین برای سفر به این شهر از مسیر هوایی استفاده نمایند. چنانچه نگرانی بابت سفر و رزرو بلیط هواپیما عسلویه دارید، رسپینا با ارائه آفرهای ویژه در این سفر آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.

اطلاعات پرواز اراک عسلویه

پیش از رزرو بلیط هوایی این مسیر، اطلاعات پرواز به شما را در انتخاب بهترین پرواز کمک خواهد کرد. در ادامه مطلب به بررسی نکات قابل اهمیت برای مسافرین در این سفر می پردازیم.

پرواز اراک به عسلویه چه روزهایی است؟

به علت تردد کم مسافرین از اراک به عسلویه، خط هوایی این مسیر یک روز در هفته ارائه می شود. همچنین شرکت هواپیمایی فلای پرشیا برگزار کننده این پرواز می باشد.

مسافت هوایی و مدت زمان پرواز

فاصله هوایی بین فرودگاه اراک تا فرودگاه خلیج فارس (نام فرودگاه شهرستان عسلویه) حدودا 1100 کیلومتر می باشد که در مدت زمان 1 ساعت و 20 دقیقه با هواپیما پیموده می شود.

* توجه داشته باشید فاصله فرودگاه عسلویه تا مرکز بندر عسلویه، 23 کیلومتر است که با خودرو حدودا 25 دقیقه به طول می انجامد.

قوانین بار

این قوانین با توجه به کلاس پروازی و قوانین هر ایرلاین متفاوت است. معمولا وزن مجاز بار در پروازهای اکونومی کلاس تا 30 کیلوگرم است. این میزان در پروازهای بیزینس کلاس تا 30 کیلوگرم افزایش می باید. توجه داشته باشید طبق قوانین هواپیمایی فلای پرشیا وزن مجاز برای حمل بار به داخل هواپیما، 5 کیلوگرم است که این مقدار نباید از ابعاد مشخص بیشتر شود.

مسیر هوایی اراک عسلویه

قیمت بلیط هواپیما اراک به عسلویه

عوامل مختلفی از قبیل زمان سفر، ایرلاین برگزار کننده و نوع بلیط تهیه شده در نوسان قیمت بلیط تاثیر گذار است. در این مقاله به نکاتی که بیشترین تاثیر را در نوسانات نرخ پرواز اراک عسلویه دارند می پردازیم.

بازه زمانی بلیط

بسته به اینکه شما بلیط پرواز اراک عسلویه خود را در رزرو نمائید، قیمت این بلیط در نوسان است. معمولا زمان پس از تعطیلات به علت برگشت کارمندان، این قیمت بیشتر است.

ایرلاین برگزار کننده و کلاس پروازی

ایرلاین هایی که امکانات بیشتری دارند و خدمات بیشتری (مثل کترینگ هواپیما) به مسافرین خود ارائه می دهند، هزینه بالاتری نیز درپی دارند. همچنین همانطور که گفته شد پروازهای بیزینس کلاس نسبت به پروازهای اکونومی گران تر است. در بین پروازهای اکونومی کلاس R بهترین خدمات را ارائه داده و هزینه سفرهای این کلاس بیشتر است. رسپینا در صفحه رزرو هواپیما اراک عسلویه امکان مشاهده این 2 مورد را نیز برای شما فراهم آورده است.

نوع بلیط (شناور یا سیستمی)

نوع رزرو این بلیط نیز بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر گذار است. در ادامه مطلب به بررسی مزایا و معایب بلیط چارتری و سیستمی می پردازیم.

بلیط هواپیما اراک عسلویه رسپینا را چارتری رزرو کنیم یا سیستمی؟

همانطور که در قسمت قبل گفته شد هزینه رزرو بلیط چارتری ارزان تر از سیستمی است. بعضی موارد می تواند در این موضوع تاثیرگذار باشد.

در رزرو بلیط به صورت سیستمی، هزینه آن برای سنین 2 تا 12 سال تا 70% و برای نوزادان زیر 2 سال تا 90% تخفیف و حتی گاهی رایگان خواهد بود.بلیط های چارتری برای تمام سنین هزینه های یکسان در بر دارد.

یکی دیگر از معایب بلیط های چارتری غیر قابل کنسل بودن این نوع بلیط است. در رزرو بلیط هواپیما اراک به عسلویه به صورت سیستمی، شما نسبت به زمان کنسل نمودن بلیط این سفر می توانید وجه خود را عودت نمائید. این مقدار نیز با توجه به قوانین هر ایرلاین متفاوت است.

قوانین کنسلی بلیط هواپیما اراک عسلویه

طبق مواردی که در قسمت های پیش اعلام شد، اگر به هر دلیلی می خواهید بلیط سیستمی پرواز اراک عسلویه خود را کنسل نموده و وجه خود را عودت نمائید، توجه به جدول زیر، شما را از جزئیات این امکان مطلع خواهد نمود.

قوانین کنسلی ایرلاین فلای پرشیا

رزرو بلیط هواپیما اراک به عسلویه رسپینا چه مزایایی دارد؟

رسپینا به عنوان بزرگترین شرکت خدمات گردشگری در شرق کشور خدمات ویژه ای جهت بهبود کیفیت خدمات به مشتریان و رضایت مندی مسافرین پروازهای خود در نظر گرفته است. در این مطلب به برخی از مهم ترین این موارد اشاره می کنیم.

دسترسی به تقویم پروازی و مشاهده قیمت بلیط ها تا یک ماه آینده

یکی از خدمات رسپینا دسترسی مسافرین به تقویم پروازی، اطلاع از قیمت بلیط ها و مشخص نمودن ارزان ترین بلیط است. کافی است پس از وارد کردن مبدا و مقصد سفر، بر روی گزینه تاریخ رفت کلیک نمائید تا ضمن اعلام قیمت حدودی بلیط، ارزان ترین بلیط این مسیر در 30 روز آینده نیز برای شما مشخص شود.

استرداد بلیط پرواز اراک عسلویه در اسرع وقت

اگر به هر دلیل قصد کنسلی بلیط هواپیما اراک به عسلویه خود را دارید می توانید به صورت اینترنتی و تلفنی این بلیط را کنسل نمائید. با انتخاب گزینه کنسلی در بالای صفحه رزرو از نحوه استرداد بلیط خود مطلع شوید. شما می توانید با توجه به قوانین ایرلاین برگزار کننده وجه خود را عودت نمائید.همچنین به صورت تماس تلفنی نیز می توانید این درخواست را ارائه دهید.

رزرو بلیط پروازهای چارتر

بلیط های هواپیما اراک عسلویه به 2 صورت چارتری و سیستمی در سامانه فروش رسپینا در اختیار شما قرار دارند. شما با توجه به شرایطی که در قسمت های بالا به آن ها پرداختیم می توانید جهت رزرو بلیط خود اقدام نمائید. کافی است با انتخاب گزینه مربوطه (شناور یا سیستمی) فقط این نوع بلیط پرواز را برای شما نشان داده خواهد شد.

پشتیبانی 24 ساعته

چنانچه شما مسافرین محترم برای رزرو بلیط هواپیما اراک عسلویه با مشکلاتی مواجه شدید، تیم رسپینا با امکان پشتیبانی آنلاین و تلفنی به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم می باشد.

خدمات اختصاصی رسپینا برای بلیط هواپیما اراک به عسلویه

برقراری تماس آنلاین با پشتیبانان و کارشناسان پرواز (به صورت رایگان)

امکان اطلاع از کم ترین قیمت پرواز در 15 روز آینده از طریق کانال تلگرام رسپینا

اطلاع از تغییر قیمت های پرواز اراک عسلویه و اعلام مبلغ پیشنهادی سفر در قسمت سرویس خبرم کن

رزرو بلیط خودکار توسط سامانه با استفاده از آیکون چند بخرم ( توجه داشته باشید در این روش باید حساب کاربری شما به اندازه مبلغ بلیط شارژ داشته باشد.)

اطلاع رسانی از تاخیرات احتمالی ایرلاین های برگزار کننده سفر

* رسپینا تنها شرکت خدمات مسافرتی کشور است که تاخیرات سفر حتی برای یک دقیقه را به اطلاع مسافرین محترم میرساند و برای کسانی که زمان از اهمیت ویژه ای برای آن ها برخوردار است بهترین گزینه سفر است.

سرویس خبرم کن در پرواز اراک عسلویه

چگونه بلیط  پرواز اراک عسلویه رسپینا را رزرو نمائیم؟

شما می توانید به 2 صورت اینترنتی و تلفنی، بلیط مورد نظر خود را از وبسایت ما رزرو نمائید که در ادامه به این جزئیات می پردازیم.

روش اول - رزرو آسان اینترنتی بلیط هواپیما اراک عسلویه

برای این منظور کافیست در قسمت سربرگ (بالای صفحه) تاریخ سفر خود را انتخاب نمائید.

در صفحه لیست پروازها، بلیط پرواز مد نظر خود را کلیک نمائید.

در مرحله بعد باید اطلاعات مسافران را به صورت دقیق و با توجه به مندرجات کارت ملی وارد فرمائید.

* پس از وارد نمودن اطلاعات کارت ملی و شماره تماس و ایمیل اگر در صفحه معطل شوید، وبسایت به صورت خودکار این موضوع را به اطلاع کارشناسان رسپینا خواهد رساند تا آن ها در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

پس از تایید اطلاعات شما به صفحه پرداخت بانکی هدایت خواهید شد.

پس از پرداخت وجه از درگاه مربوطه لینک دانلود بلیط هواپیما اراک عسلویه برای شما ارسال می گردد.

رزرو بلیط به صورت رفت و برگشت

اگر شما جزو افرادی هستید که برای مدت زمان سفر خود برنامه ریزی نمودید می توانید بلیط رفت و برگشت خود را همزمان انتخاب نمائید.

روش دوم – رزرو بلیط به صورت تلفنی

در این روش افرادی که به رمز دوم پویا دسترسی ندارند می توانند از طریق تماس با تیم پشتیبانی رسپینا از امکانات و قیمت های بلیط های هواپیما اراک عسلویه در 30 روز آینده مطلع شوند. کافیست با شماره های کارشناسان ما که در ذیل قرار داده شده تماس بگیرید و هزینه سفر را از طریق سرویس کارت به کارت پرداخت نمائید.

اطلاع از تغییرات قیمت لحظه ای بلیط ها

همانطور که گفته شد بلیط های چارتری قیمت به نسبت پایین تری نسبت به بلیط سیستمی دارند. شما با استفاده از این سرویس رسپینا که با آیکون زنگوله در سمت راست صفحه رزرو به نمایش گذاشته شده می توانید مشخصات خود را وارد نمائید. تیم پشتیبانی رسپینا به محض تغییرات قیمت از طریق پیامک این اطلاعات را به سمع و نظر شما می رساند.

خدمات رزرو هتل در عسلویه

شما می توانید در صورت انتخاب گزینه رزرو هتل به همراه پرواز، تاریخ بازگشت خود را نیز انتخاب نموده و برنامه ریزی دقیق تری برای سفر خود داشته باشید. در این صورت می توانید از امکانات و خدمات هتل ها نیز مطلع شوید.

رزرو بلیط هواپیما اراک عسلویه رسپینا

با توجه به مطالب اعلام شده شما می توانید این پرواز را رزرو نمائید و نگرانی بابت استرداد و کنسلی آن نداشته باشید. تیم پشتیبانی رسپینا آماده خدمت رسانی به شما مسافرین گرامی می باشد. شما می توانید در صورت داشتن سوال یا مشکل، شماره تماس خود را در قسمت نیاز به راهنمایی وارد نمائید تا با شما تماس گرفته شود. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

سوالات متداول بلیط هواپیما اراک عسلویه

در زمان خرید بلیط هواپیما اگر رده سنی مسافری اشتباه وارد شود، آیا قابل اصلاح است؟

خیر. در صورت عدم انتخاب صحیح رده ی سنی، از سوار شدن مسافر به هواپیما جلوگیری خواهد شد.

امکان استرداد بلیط بعد از پرواز وجود دارد؟

در صورت عدم مراجعه مسافر به فرودگاه، بلیط no show بوده و می توانید نسبت به استرداد آن اقدام کنید.

میزان جریمه کنسلی بلیط هواپیما چقدر است؟

مقدار جریمه کنسلی متفاوت بوده و بر اساس قوانین هر ایرلاین محاسبه می شوند. همچنین لازم به ذکر است بلیط های چارتر اغلب قابل استرداد نبوده و این مورد به چارتر کننده بستگی دارد.

آیا به بلیط برگشت از عسلویه به اراک نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما عسلویه اراک