{{ctrl.notification}}
respina

بلیط هواپیما عسلویه

بلیط هواپیما عسلویه را اغلب مسافران اغلب برای خرید بلیط هواپیما این مسیر از مبدا تهران بکار می برند. اما برای راحتی بیشتر، می توانید مبدا و مقصد پروازی مدنظر خود را در کادرهای زیر وارد کنید تا به کلیه ی پروازهای عسلویه از مبدا شهر خود طی 30 روز آینده هدایت شوید.

بلیط هواپیما عسلویه را می توانید باتضمین قیمت 5% ارزانتر و همچنین انتخاب ایرلاین دلخواه از رسپینا رزرو کنید. این شرکت خدمات مختلفی از قبیل رزرو اقامتگاه همزمان با پرواز، رزرو بلیط پرواز عسلویه به صورت رفت و برگشت و سرویس های خدمات خبرم کن و چند بخرم را برای اطلاع از به مسافرین ارائه می دهد. در این قسمت به بررسی مهم ترین مسائل در خرید بلیط این مسیر می پردازیم.

رزرو بلیط هواپیما عسلویه از رسپینا

خرید بلیط هواپیما عسلویه

برخی از شرکت ها و آژانس های مسافرتی، بلیط این شهر را تنها به صورت حضوری در اختیار مشتریان قرار می دهند. در این صورت علاوه بر نرخ بلیط، مبلغی به عنوان هزینه کارمزد از مسافرین دریافت می کنند. رسپینا رزرو این بلیط را به 2 صورت اینترنتی و تلفنی و با کمترین میزان روکشی به مسافرین ارائه می دهد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما عسلویه

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و اقدام به خرید بلیط عسلویه در کمتر از 1 دقیقه کنید.

  1. ابتدا در بالای همین صفحه قسمت سربرگ، مبدا پرواز، مقصد و تاریخ پرواز را (به صورت یک طرفه یا رفت و برگشت) مشخص کنید.
  2. در صفحه لیست پرواز ها، گزینه مد نظر را با توجه به ایرلاین دلخواه، هزینه پرواز و زمان حرکت هواپیما، انتخاب نمائید. لازم به ذکر است که می توانید با استفاده از فیلتر های سمت راست صفحه و در قسمت نوع پرواز، گزینه چارتر را انتخاب کنید تا بلیط های این نوع پرواز بر روی صفحه نمایش داده شود. با این کار می توانید بلیط هواپیما عسلویه را به راحتی پیدا کنید.
  3. سپس اطلاعات دقیق مسافرین را با توجه به مشخصات شناسنامه و کارت ملی وارد فرمائید.
  4. با ثبت اطلاعات وارد شده، پیش فاکتور بلیط برای شما نمایش داده شده و در صورت تایید این اطلاعات می توانید وارد صفحه پرداخت الکترونیکی بانک شوید.
  5. در صورت پرداخت مبلغ این پرواز به صورت آنلاین، لینک دانلود بلیط برای شما نمایش داده شده و مشخصات آن از طریق پیامک به اطلاع شما می رسد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما عسلویه

خرید بلیط هواپیما عسلویه فوری

چنانچه به هر دلیل قصد انجام مراحل فوق را نداشتید، کافیست این بلیط را طی تماس با کارشناسان رسپینا در سریع ترین زمان رزرو کنید. به این صورت که با برقراری تماس، مسیر خود را به کارشناس مربوطه اعلام نموده و از ارزان ترین نرخ این بلیط در روز های آتی مطلع می شوید. در این صورت شماره حساب رسپینا برای شما اعلام می شود. با واریز هزینه این بلیط به شماره کارت ارسالی و اعلام مشخصات فیش واریزی، می توانید لینک دانلود بلیط خود را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

خرید بلیط رفت و برگشت

با فعال کردن گزینه رفت و برگشت در صفحه بلیط هواپیما می توانید پرواز رفت و برگشت را با تراکنش، خرید کنید. پس از وارد کردن مبدا مثلا تهران و عسلویه می توانید علاوه بر رزرو بلیط تهران عسلویه، بلیط هواپیما عسلویه تهران را نیز تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیما عسلویه

نرخ این بلیط به مسائل مختلفی از قبیل بازه زمانی، سفر، زمان رزرو پرواز، نوع بلیط، ایرلاین ارائه دهنده و نوع کلاس پروازی بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت این بلیط در ماه های اخیر، بررسی نمودار های قیمتی ماهانه، می تواند به شما کمک بسزایی کند. مثلا با بررسی این نمودار در صفحه بلیط هواپیما عسلویه از اصفهان در بازه زمانی اسفند 1400، مشخص می شود بهمن ماه بیشترین و ماه مهر، کمترین قیمت این پرواز را داشته است.

ارزان ترین قیمت بلیط پرواز عسلویه

پروازهای عسلویه از شهرهای تهران، مشهد، کیش، شیراز و اصفهان توسط ایرلاین های ماهان، کیش ایر، کاسپین، معراج و پارس ایر انجام می گیرد. با کاهش تقاضا برای رزرو پروازهای عسلویه، نرخ این بلیط نیز کاهش می باید. در بالای صفحات هر مسیر، ارزان ترین زمان برای خرید این بلیط ارائه شده که با خرید بلیط عسلویه در آن روز، هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. در صورتی که برای پروازهای خود، از ایرلاین های خاصی استفاده می کنید، برای کاهش هزینه ها، جدول قیمتی ایرلاین های مختلف را در پایین هر صفحه بررسی نموده و بهترین زمان را برای پرواز انتخاب کنید.

ارزان ترین قیمت بلیط پرواز عسلویه

قیمت بلیط ارزان عسلویه

رسپینا مدعی فروش بلیط هواپیما عسلویه با ارزان ترین قیمت است. اگر پس از خرید این بلیط از رسپینا، آن را با نرخ کمتری در سایت های دیگر مشاهده کردید، به اطلاع کارشناسان رسپینا برسانید. در صورت صحت این موضوع، 2 برابر اختلاف قیمت پرداختی به شما عودت می گردد. همچنین برای اطلاع از ارزان ترین زمان برای رزرو بلیط هواپیما عسلویه، نمودار قیمتی بلیط عسلویه از شهرهای مختلف قرار داده شده که بتوانید بلیط خود را با ارزان ترین قیمت خریداری کنید. مثلا با بررسی نمودار صفحه بلیط هواپیما تهران عسلویه (اواخر اسفند 1400) می توان متوجه شد که اگر بلیط خود را 5 روز قبل از پرواز رزرو کنید، مبلغ کمتری بابت آن هزینه خواهید کرد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با رزرو بلیط پرواز عسلویه از رسپینا، تیمی از کارشناسان این مجموعه به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در زمینه خرید، مشاوره و استرداد این بلیط بوده و شما را راهنمایی خواهند کرد. رسپینا تنها شرکت ارائه دهنده بلیط هواپیما عسلویه است که کمترین میزان تاخیرات پرواز (حتی برای 1 دقیقه) را به اطلاع مشتریان می رساند. برای ارتباط با کارشناسان کافیست بخش تماس رایگان اینترنتی (لینک پاین صفحه) را کلیک نموده و با انتخاب کارشناس مربوطه به بخش مورد نظر متصل شوید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.