مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما بندر لنگه به تهران

questions قیمت بلیط هواپیما بندرلنگه تهران چقدر است؟
arrow down icon

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید. هم چنین بلیط کودکان 2 تا 12 در صورت سیستمی بودن پرواز حدودا 75 درصد و بلیط نوزادان زیر 2 سال به میزان 10 درصد بلیط بزرگسال محاسبه می شود.

questions میزان بار مجاز در پرواز بندرلنگه تهران چقدر است؟
arrow down icon

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد.

questions رزرو بلیط هواپیما بندرلنگه تهران رسپینا نسبت به سایرین چه مزیتی دارد؟
arrow down icon

با رزرو از رسپینا، ضمن دسترسی آسان به ارزان بلیط ها، چنانچه پرواز حتی 1 دقیقه تاخیر داشته باشد، کارشناسان شرکت جهت اطلاع رسانی تا زمان پاسخگویی با مسافر تماس خواهند گرفت. هم چنین با فعال سازی سرویس خبرم کن سایت رسپینا به صورت رایگان، به محض ارزان شدن بلیط به شما پیامک ارسال خواهد شد.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما بندرلنگه تهران را می توانید با تضمین بهترین نرخ، اطلاع از بهترین زمان رزرو، اطلاع از کمترین تاخیرات پرواز و ... از رسپینا به 2 صورت اینترنتی و تلفنی رزرو کنید. برای رزرو بلیط هواپیما این مسیر می توانید مطابق راهنمای زیر عمل نمائید.

بلیط هواپیما بندرلنگه تهران

خرید بلیط هواپیما بندرلنگه تهران رسپینا

رزرو اینترنتی از یک سایت معتبر بهترین روش برای تهیه بلیط می باشد. شما می توانید به 2 صورت اینترنتی و تلفنی نسبت به رزرو بلیط هواپیما برای بند لنگه به تهران اقدام کنید که راهنمای هر یک به صورت زیر است:

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران از بندرلنگه

برای این منظور کافیست مراحل زیر را انجام داده تا بلیط مد نظر را در کمتر از 2 دقیقه رزرو نمائید.

ابتدا از بخش بالای صفحه در قسمت سربرگ، تاریخ پرواز خود را مشخص کنید.

در صفحه بعد، پرواز مد نظر خود را انتخاب نمائید.

سپس مشخصات مسافرین را با توجه به اطلاعات کارت ملی آن ها به صورت دقیق وارد فرمائید.

در صورت تایید اطلاعات وارد شده، وارد صفحه پرداخت الکترونیکی بانک شوید.

با پرداخت مبلغ بلیط به صورت آنلاین، لینک دانلود آن برای شما بر روی صفحه نمایش داده شده و مشخصات بلیط پیامک می گردد.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما بندرلنگه تهران رسپینا

خرید تلفنی بلیط هوایی بندرلنگه به تهران

علاوه بر رزرو اینترنتی شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان رسپینا، ضمن اطلاع از ارزان ترین پرواز این مسیر در یک ماه آینده، اقدام به رزرو آن نمائید. در این صورت شماره حساب رسپینا برای شما ارسال شده و با واریز مبلغ بلیط، لینک دانلود آن را دریافت کنید.

پرواز بندرلنگه تهران

در این قسمت به بررسی تمام اطلاعات مورد نیاز در رزرو پرواز این مسیر اشاره می کنیم.

فرودگاه مبدا: استان خوزستان، بندر لنگه، فرودگاه بندرلنگه

فرودگاه مقصد: تهران، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه مهرآباد

مدت زمان پرواز: حدودا 1 ساعت و 50 دقیقه

ایرلاین برگزار کننده: ایران ایر

فاصله هوایی: 1047کیلومتر

کلاس پروازی: اکونومی

بررسی فاصله هوایی بندرلنگه تهران

قیمت بلیط هواپیما بندرلنگه تهران

نرخ پرواز های این مسیر به زمان خرید بلیط، بازه زمانی سفر و بازه سنی مسافر بستگی دارد. شما می توانید نرخ رزرو این بلیط در یک ماه آینده را با انتخاب گزینه تاریخ در بالای همین صفحه مشاهده کنید. در این قسمت به بررسی تمامی عوامل موثر در نوسان قیمت بلیط می پردازیم.

زمان خرید بلیط: در صورتی که بلیط خود را به صورت چارتری خریداری می کنید، بهترین زمان برای رزرو بلیط هواپیما تهران از بندرلنگه در زمان های کم تردد، نزدیکی زمان پرواز است. البته در صورتی که بلیط قصد رزرو بلیط خود را در زمان های پیک سفر به تهران از بندرلنگه دارید، پیشنهاد می شود بلیط خود 2 تا 3 هفته قبل از پرواز رزرو کنید.

بازه زمانی سفر: شما می توانید با بررسی نمودار قیمتی ماهانه از ارزان ترین زمان برای پرواز از بندرلنگه به تهران مطلع شوید. طبق این نمودار ماه های آذر و مهر به ترتیب ارزان ترین پرواز و ماه اسفند و آبان، گران قیمت ترین پروازهای این مسیر را در طول سال داشته است.

بازه سنی مسافر: چنانچه در پرواز خود، مسافر خردسال (زیر 12 سال) همراه خود دارید، توصیه می شود بلیط خود را به صورت سیستمی رزرو کنید. چرا که می توانید برای رزرو بلیط کودکان (2 تا 12 سال) 50 درصد و برای رزرو بلیط نوزادان (زیر 2 سال) تنها 10 درصد نرخ بلیط را پرداخت کنید.

عوامل موثر در قیمت بلیط هواپیما بندرلنگه تهران

قیمت بلیط هواپیما چارتر بندرلنگه تهران

در حالت کلی، شرکت های چارتر کننده پرواز بندرلنگه تهران، بلیط پروازهای این مسیر را به صورت عمده از ایرلاین های ارائه دهنده پرواز خریداری می کنند. این شرکت ها در زمان های کم تردد، در صورت عدم تکمیل ظرفیت صندلی های پرواز، نرخ این بلیط را با کاهش 10 تا 50 درصد در اختیار مسافرین قرار می دهند. رسپینا برای خرید این بلیط، سرویس های خدماتی خبرم کن را برای اطلاع از ارزان شدن بلیط و سرویس چند بخرم را برای رزرو خودکار بلیط پرواز چارتری با ارزان ترین قیمت به مسافرین ارائه می دهد.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما بندرلنگه تهران با سرویس خبرم کن رسپینا

بلیط ارزان قیمت هواپیما بندرلنگه به تهران

رسپینا مدعی فروش بلیط هواپیمای بندرلنگه به تهران با ارزان ترین قیمت است. چنانچه پس از خرید این بلیط از رسپینا، قیمت آن را در سایت های دیگر با قیمت ارزان تر مشاهده کردید، می توانید این موضوع را به اطلاع کارشناسان رسپینا برسانید. در صورت صحت این مسئله، 2 برابر اختلاف قیمت پرداختی، به شما عودت می گردد. علاوه بر این رسپینا، کدهای تخفیفی در برخی مقاطع سال به مشتریان ارائه می دهد. به این صورت که در قسمت ورود اطلاعات شناسایی، گزینه "کد تخفیف دارم" را کلیک نموده و از کاهش قیمت بلیط این مسیر هوایی بهره مند شوید.

کد تخفیف رسپینا برای رزرو ارزان قیمت بلیط هواپیما بندرلنگه تهران

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با خرید بلیط، تیمی از کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تمامی سوالات و مشکلات شما حتی در فرودگاه مقصد می باشند. رسپینا تنها شرکت مسافرتی کشور است که کمترین میزان تاخیر این پرواز (حتی برای 1 دقیقه) را به اطلاع مشتریان می رساند. برای ارتباط با مشاورین این مجموعه می توانید از قسمت نیاز به راهنمایی با انتخاب گزینه "بله" درخواست و شماره تلفن را وارد نموده و منتظر تماس کارشناسان رسپینا باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

بندر لنگه به تهران -

پروازهای بیشتر از بندر لنگه

آیا به بلیط برگشت از تهران به بندر لنگه نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران بندر لنگه