مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : پنجشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما بوشهر به تهران

questions قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران چقدر است؟
arrow down icon

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

questions میزان بار مجاز در پرواز بوشهر تهران چقدر است؟
arrow down icon

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد.

questions جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای بوشهر تهران چقدر است ؟
arrow down icon

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد. هم چنین ممکن است در مواقعی بلیط های چارتر بوشهر تهران قابل کنسل شدن نباشند و کل مبلغ به عنوان جریمه سوخت شود.

questions برای خرید بلیط هواپیما بوشهر به تهران ارزان چه باید کرد؟
arrow down icon

سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا به محض ارزان تر شدن قیمت بلیط ها به صورت رایگان از طریق پیامک مطلع شوید. کافیست پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از سمت راست بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و درصد و بازه زمانی کاهش قیمت و شماره تلفن همراه خود وارد کنید.

questions چطور می توانم بلیط چارتر بوشهر تهران بخرم؟
arrow down icon

کافیست وارد جدول بلیط های سایت رسپینا شده و از فیلترهای سمت راست صفحه و قسمت نوع پرواز، گزینه چارتر را انتخاب کنید. در اینصورت تنها بلیط های چارتر بوشهر به تهران برای شما نمایش خواهد یافت.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

پرواز بوشهر تهران، به عنوان یکی از مسیرهای هوایی پر تردد داخلی، را می توانید در تمامی روزهای هفته و از ابتدای همین صفحه در رسپینا رزرو کنید. در وب سایت رسپینا می توانید از خرید بلیط هواپیما بوشهر تهران با پایین ترین نرخ و تضمین ارزانترین قیمت نسبت به سایر وب سایت ها و مراکز خدمات مسافرتی بهره مند شوید.

بلیط هواپیما بوشهر تهران

پرواز بوشهر تهران

پرواز بوشهر مشهد به میزبانی فرودگاه شهر بوشهر انجام شده که در فاصله 9 کیلومتری مرکز این شهر بندری قرار دارد. بلیط هواپیما بوشهر تهران را می توانید در تمامی روزهای هفته و از شرکت های هواپیمایی مختلف، از جمله آتا، ایران ایر، قشم ایر و ایرلاین های دیگر رزرو کنید.

فاصله هوایی بوشهر تهران

استان بوشهر در جنوب غربی کشور بوده که حدود 1050 کیلومتر با پایتخت فاصله دارد، اما فاصله هوایی آن با تهران حدود 750 کیلومتر است. مدت زمان پرواز بوشهر تهران، حدود یک ساعت الی یک ساعت و نیم است که با توجه به نوع هواپیما، شرکت هواپیمایی و شرایط جوی متغیر خواهد بود.

روز و ساعت پرواز بوشهر تهران

در حال حاضر بلیط هواپیما بوشهر تهران را می توان در تمامی روزهای هفته رزرو کرد. اطلاعات پرواز بوشهر به تهران را می توانید در ابتدای این صفحه برای تاریخ امروز مشاهده کنید. همچنین با استفاده از تقویم پروازی، می توانید با یک کلیک به اطلاعات پرواز تاریخ موردنظر در 30 روز آینده دسترسی داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران

اطلاعات فرودگاه مقصد پرواز بوشهر تهران

فرودگاه مهرآباد به عنوان فرودگاه میزبان پرواز بوشهر تهران، دارای 6 ترمینال بوده که هر یک میزبان شرکت های هواپیمایی خاصی است. پس از خرید بلیط هواپیما و دریافت کارت پرواز در فرودگاه، اطلاعات کامل آن از جمله شماره ترمینال را می توانید مشاهده کنید. پس از رسیدن به فرودگاه می توانید با استفاده از مترو در ایستگاه ترمینال 1 و 2 و همچنین ترمینال 4 و 6، به مرکز شهر بروید.

شرکت هواپیمایی مدت زمان پرواز ترمینال پرواز ورودی
هواپیمایی وارش یک ساعت و 15 دقیقه ترمینال 1
هواپیمایی ساها یک ساعت ترمینال 6
ایران ایرتور یک ساعت و نیم ترمینال 2
قشم ایر یک ساعت و نیم ترمینال 2
هواپیمایی آسمان یک ساعت و نیم ترمینال 6

خرید بلیط هواپیما بوشهر تهران

بلیط هواپیما بوشهر تهران را می توانید در وب سایت رسپینا و از ابتدای صفحه برای تاریخ امروز رزرو کنید. پس از انتخاب بلیط مورد نظر باید اطلاعات مسافرین را وارد کنید که با تایید اطلاعات، می توانید پیش فاکتور بلیط را مشاهده کرده که پس از پرداخت هزینه بلیط، لینک بلیط پرواز بوشهر تهران برای شما ارسال خواهد شد.

 • در صورتی که بلیط هواپیما بوشهر تهران را برای تاریخ دیگری نیاز دارید می توانید با استفاده از تقویم پروازی، تاریخ دلخواه را انتخاب کرده و پروازهای همان روز را مشاهده کنید.
 • علاوه بر این در این صفحه، گزینه هایی را مشاهده می کنید که می توانید با استفاده از آن ها، بلیط ها را بر اساس نوع شرکت هواپیمایی، نوع بلیط، کلاس پروازی و همچنین قمیت آن مشاهده کنید.
 • پس از انتخاب پرواز، در صفحه اطلاعات مسافرین می توانید تعداد مسافران نوزاد، کودک و بزرگسال را مشخص کنید که قیمت بلیط هریک در آن مشخص شده است.
 • اطلاعات مسافرین را به دقت و طبق اطلاعات کارت ملی وارد کنید. در صورتی که اطلاعات را به اشتباه وارد کنید، نمی توانید کارت پرواز دریافت کنید.

بلیط هواپیما بوشهر به تهران رسپینا

وب سایت رسپینا به منظور رزرو راحت، سریع و ارزان بلیط هواپیما، امکانات متعددی را فراهم کرده است برخی از آن ها شامل موارد زیر است:

 • تضمین ارزانترین قیمت: وب سایت رسپینا بلیط هواپیما بوشهر تهران را با تضمین ارزانترین قیمت نسبت به سایر وب سایت ها ارائه می دهد. پس از خرید بلیط هواپیما از رسپینا، در صورتی که همان بلیط را در سایتی دیگر با قیمت کمتر مشاهده کردید، می توانید دو برابر اختلاف قیمت را دریافت کنید.
 • اطلاع از باز شدن ظرفیت پرواز: در صورتی که بلیط بوشهر تهران را برای تاریخ مشخصی نیاز دارید و پروازهای آن روز رزرو شده باشند، سرویس خبرم کن رسپینا را فعال کنید. با فعالسازی این سرویس و ورود شماره تماس، در صورت باز شدن ظرفیت پرواز، برای شما پیامک ارسال خواهد شد.
 • امکان کنسلی و استرداد آنلاین بلیط: برای کنسلی آنلاین بلیط، می توانید وارد حساب کاربری شده و با ارسال پیام (تیکت) به پشتیبانی پرواز مورد نظر را استراد کنید. همچنین امکان استرداد آنلاین نیز وجود دارد. پس از کسر جریمه کنسلی از سوی ایرلاین، هزینه بلیط شما پس از 48 الی 72 ساعت به حساب شما عودت خواهد شد.
 • پشتیبانی 24 ساعته: تیم پشتیبانی رسپینا در تمامی ساعات شبانه روز، از لحظه خرید بلیط هواپیما تا رسیدن به فروگاه، پاسخگوی سوالات شماست. همچنین در صورتی که پرواز شما با تاخیر روبه رو شود، کارشناسان رسپینا، میزان تاخیر را به شما اطلاع می دهند تا در فرودگاه معطل نشوید.

خرید بلیط هواپیما بوشهر به تهران

بلیط هواپیما بوشهر تهران چارتر

بلیط هواپیما بوشهر تهران چارتری را می توانید در وب سایت رسپینا با انتخاب گزینه بلیط چارتر، با فیلتر نوع بلیط، رزرو کنید. بلیط های چارتری بوشهر تهران، همان بلیط سیستمی بوده که توسط شرکت های چارتر کننده ارائه می شود. به همین دلیل این بلیط ها دارای قوانین متفاوتی نسبت به بلیط های سیستمی است. برخی از این قوانین شامل موارد زیر است:

 • بلیط بوشهر به تهران چارتر نسبت به سیستمی از جریمه کنسلی بیشتری برخوردار است و حتی در برخی مواقع ممکن است کنسلی آن امکان پذیر نباشد (یعنی کنسلی بدون استرداد وجه باشد).
 • چنانچه مسافر از پرواز جا بماند، اگر بلیط او سیستمی باشد می تواند درخواست کنسلی نوشویی (no show) دهد تا بخشی از مبلغ بلیط به وی مسترد گردد. اما در صورتی که بلیط چارتر رزرو کرده باشید با از دست دادن پرواز، کل مبلغ بلیط سوخت خواهد شد.
 • در صورت تاخیر بیش از دو ساعت پرواز در فرودگاه که امکان کنسلی بدون جریمه را به مسافر می دهد که در پروازهای سیستمی نیاز به ارسال اصل بلیط مهر شده نیست. ولی همین شرایط در پرواز های چارتری، گاهی نیاز به ارسال اصل بلیط مهر شده برای آژانس چارتر کننده جهت دریافت کل وجه بلیط می باشد.
 • قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران چارتر همیشه نسبت به سیستمی ارزان تر نیست و گاهی اوقات که تقاضای سفر بیشتر می شود، این بلیط ها تا 2 برابر نیز افزایش نرخ پیدا می کنند.

بلیط لحظه آخری بوشهر به تهران

بلیط هواپیمای بوشهر تهران لحظه آخری در حقیقت نوعی بلیط چارتر است که در آخرین ساعات باقی مانده تا پرواز به دلیل عدم فروش تمامی ظرفیت اجاره شده از سوی شرکت چارترکننده با قیمت کمتر به فروش می رسند. همچنین بلیط های سیستمی که در ساعات نزدیک به پرواز کنسل می شوند، جزو بلیط های لحظه آخری هستند. برای خرید بلیط لحظه آخری بوشهر تهران نیازی به جستجوی سایت های مختلف ندارید و می توانید تنها در وب سایت رسپینا، بلیط لحظه آخری دلخواه را رزرو کنید.
با استفاده از سرویس چند بخرم در رسپینا، می توانید بلیط هواپیما بوشهر تهران لحظه آخری را با قیمت دلخواه رزرو کنید. برای فعالسازی این سرویس باید بلیط بوشهر تهران را انتخاب کرده و پس از ورود اطلاعات مسافرین، گزینه چند بخرم را در انتهای صفحه انتخاب کرده و اطلاعات آن مانند قیمت دلخواه و تاریخ و ساعت پرواز را وارد کنید. در صورتی که قیمت بلیط تا نرخ وارد شده کاهش یابد، رسپینا بلیط هواپیما را به صورت خودکار برای شما رزرو خواهد کرد.

قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران

قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران، با توجه به عوامل مختلفی می تواند متفاوت باشد اما در وب سایت رسپینا می توانید با تضمین ارزانترین قیمت، بلیط بوشهر تهران را رزرو کنید. این بلیط ها با برچسب تضمین نرخ در قسمت اطلاعات بلیط مشخص شده است که در صورت خرید آن ها می توانید از این تضمین قیمت بهره مند شوید. در صورتی که پس از رزرو این بلیط، همان بلیط را در سایتی دیگر با قیمت کمتر مشاهده کردید، می توانید با تماس با رسپینا، دو برابر اختلاف قیمت را دریافت کنید.
برخی از عوامل که بر قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران موثر هستند، در ادامه ذکر شده است:

 • زمان خرید بلیط هواپیما: در برخی از روزهای سال، که میزان مسافرت ها بیشتر است، به دلیل تقاضای بالا در خرید بلیط هواپیما بوشهر تهران، قیمت آن افزایش می یابد. با استفاده از تقویم پروازی رسپینا می توانید ارزان ترین بلیط 30 روز آینده را مشاهده و رزرو کنید.
 • نوع بلیط: هر کدام از بلیط های پرواز سیستمی و چارتر دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آن ها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع، بلیط چارتر ارزان تر بوده و بالعکس. همچنین قیمت بلیط چارتر و سیستمی برای کودک و نوزاد با یکدیگر متفاوت است. طوریکه در پرواز چارتری قیمت بلیط کودک و نوزاد با بزرگسال یکسان است.

سفر با اتوبوس از بوشهر به تهران

در صورتی که به هر دلیل نتوانید بلیط هواپیما بوشهر تهران را رزرو کنید، تنها انتخاب جایگزین شما، بلیط اتوبوس بوشهر تهران است. مدت زمان سفر زمینی با اتوبوس به تهران، حدود 13 ساعت است که در مقایسه با سفر هوایی، حدود 11 ساعت بیشتر است. اما هزینه بلیط آن در مقایسه با هواپیما کمتر می باشد که همین گزینه، سفر با اتوبوس را به ویژه برای خانواده ها مناسب تر می سازد.

راهنمای سفر از بوشهر به تهران

پس از خرید بلیط هواپیما بوشهر تهران، باید حدود یک ساعت و نیم قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید تا روند صدور کارت پرواز و تحویل چمدان انجام شود. شما می توانید این مراحل را در خانه و به صورت آنلاین از طریق وب سایت شرکت هواپیمایی که صادر کننده بلیط شماست، انجام دهید. در این صورت نیازی به حضور در فرودگاه از دو ساعت قبل نخواهید داشت. پس از دریافت کارت پرواز، باید از گیت امنیت عبور کرده و سپس سوار هواپیما شوید.
هواپیمای شما با توجه به شرکت هواپیمایی مربوطه، در یکی از ترمینال های 1، 2، 4 و 6 فرود می آید که پس از پیاده شدن از هواپیما به سمت ترمینال هدایت خواهید شد. با برداشتن چمدان از روی نقاله، سفر هوایی شما به اتمام خواهد رسید. در فرودگاه مهرآباد می توانید با استفاده از مترو، اتوبوس و یا تاکسی به مرکز شهر بروید. در صورتی که می خواهید از مترو استفاده کنید، باید مسیر خود را در ایستگاه بیمه مشخص کنید تا مسیر را اشتباه نروید.

بوشهر به تهران -

آیا به بلیط برگشت از تهران به بوشهر نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران بوشهر