مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : یکشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما گرگان به عسلویه

questions آیا کنسل کردن بلیط هواپیما از طرف خریدار جریمه دارد؟
arrow down icon

تمام کنسلی های بلیط از طرف مسافر، طبق قوانین هواپیمایی کشوری، شامل جریمه ی کنسلی می باشند.

questions در صورت لغو پرواز یا تاخیر بیش از دو ساعت که باعث انصراف مسافر از پرواز گردد، چه مدارکی جهت استرداد بدون جریمه لازم است؟
arrow down icon

باید بلیط یا رسید مهر شده توسط ایستگاه مبدا ارائه شود.

questions میزان بار مجاز در هواپیما چقدر است؟
arrow down icon

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب پروازهای داخلی بار مجاز 20 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما گرگان عسلویه را می توانید از رسپینا با مزایای ویژه از قبیل مشاهده ارزان ترین قیمت تهیه کنید. در ادامه مسائل مورد نیاز برای خرید بلیط هواپیما بررسی شده است.

بلیط هواپیما گرگان عسلویه رسپینا

اطلاعات پرواز گرگان عسلویه

فرودگاه مبدا: استان گلستان گرگان، کیلومتر 7 جاده آق قلا، فرودگاه بین المللی گرگان (شماره اطلاعات پرواز: 01731220199)

فرودگاه مقصد: استان بوشهر، بندر عسلویه ، میدان لنج، خیابان شهدا، فرودگاه خلیج فارس (شماره اطلاعات پرواز: 07731373838)

مدت زمان پرواز: حدودا 2 ساعت

مسافت هوایی: حدود 1550 کیلومتر

روز های سفر: به تعداد محدود (حداکثر 1 بار در هفته)

ایرلاین برگزار کننده: شرکت آسمان

کلاس پروازی: اکونومی کلاس

شناسه نرخی: این شناسه با توجه به کلاس پروازی تعیین می شود و با حروف انگلیسی روی بلیط درج می شود و روی میزان بار مجاز در هواپیما و استرداد بلیط تاثیر گذار است.

قوانین بار: برای کلاس های اکونومی 20 کیلوگرم (کلاس Y تا 25 کیلوگرم) می باشد.

مدت زمان پرواز گرگان عسلویه

قیمت بلیط هواپیما گرگان عسلویه

نرخ پرواز به مسائل مختلفی از قبیل نوع بلیط، روش رزرو بلیط هواپیما عسلویه و شناسه نرخی ایرلاین ارائه دهنده بستگی دارد. در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم.

نوع بلیط: معمولا بلیط های نوع چارتر قیمت کمتری نسبت به بلیط پرواز سیستمی دارند.

* طبق قوانین ایرلاین آسمان نرخ بلیط چارتر برای تمامی بازه های سنی یکسان است. اما رزرو بلیط پرواز گرگان عسلویه سیستمی برای نوزادان (زیر 2 سال) رایگان می باشد. توجه داشته باشید در این ایرلاین نرخ بلیط پرواز سیستمی برای کودکان نیز به اندازه بزرگسال محاسبه می گردد.

روش رزرو بلیط: شما می توانید بلیط این پرواز را به روش های اینترنتی، تلفنی و حضوری تهیه فرمائید. سیاست های هر شرکت برای افزودن کارمزد به مبلع بلیط متفاوت است. اما در حالت کلی این کارمزد به افزایش بهای بلیط می انجامد. بهتر است از رزرو اینترنتی به جای رزرو حضوری بهره ببرید.

شناسه نرخی: در بین پروازهای اکونومی، شناسه نرخی R و Y بهترین شرایط استرداد و مقدار بار را داشته و هزینه بیشتری دارد. همچنین شناسه O و Q از قیمت ارزان تر برخوردارند.

مزایای رزرو بلیط هواپیما گرگان عسلویه رسپینا

رسپینا برای این پرواز مزایای ویژه ای از قبیل دسترسی به ارزان ترین نرخ سفر در 15 روز آینده از طریق کانال تلگرام خود، رزرو اقامت هتل در شهر مقصد، رزرو بلیط رفت و برگشت و مزایای دیگری که در ادامه به آن ها می پردازیم.

دسترسی به تقویم پروازی

کافی است با انتخاب گزینه تاریخ رفت در بالای همین صفحه، به پرواز های یک ماه آینده این مسیر دست یابید. همچنین می توانید ارزان ترین نرخ پرواز در این بازه را که متمایز از سایر قیمت ها نشان داده شده مشاهده کنید.

سرویس خبرم کن

با استفاده از این سرویس که با آیکون زنگوله در صفحه لیست پروازها مشخص شده می توانید درصد پیشنهادی برای تخفیف بلیط خود را وارد نموده و پس از کاهش قیمت و رسیدن به مبلغ دلخواه سفر شما، سامانه به صورت خودکار به اطلاع می رساند.

سرویس چند بخرم

این خدمت نیز مکمل سرویس خبرم کن می باشد. این امکان در صفحه اطلاعات مسافران قسمت پایین نمایش داده شده و به این صورت است که شما پس از ورود اطلاعات مسافرین، مبلغ پیشنهادی خود را وارد نموده و ضمن اعلام زمان پیشنهدی سفر، بر روی دکه "ثبت" کلیک نمائید. در این صورت سیستم، بلیط پرواز شما را در صورت رسیدن به این مبلغ رزرو می کند. توجه داشته باشید برای استفاده از این سرویس باید حساب کاربری شما به اندازه مبلغ وارد شده شارژ داشته باشد.

* در صورتی که برای سفر خود زمان مشخصی در نظر دارید می بایست گزینه " خرید بلیط با هر نرخی پس از پایان تاریخ فوق" را انتخاب نموده تا در صورت عدم دسترسی شما در آن تاریخ به اینترنت، سیستم به صورت خودکار رزرو شما را قطعی کند.

اطلاع از تاخیرات احتمالی پرواز

رسپینا تنها شرکت خدمات گردشگری کشور می باشد که کمترین تاخیرات پرواز (حتی برای 1 دقیقه) را از طریق تماس به اطلاع مشتریان خود می رساند. همچنین در صورت عدم پاسخگویی تماس های مکرر مسافرین، به وسیله پیامک به اطلاع می رساند.

قوانین کنسلی بلیط پرواز گرگان به عسلویه

این بلیط را به 2 صورت اینترنتی و تلفنی قابل کنسلی است. توجه داشته باشید در صورت استرداد بلیط، مبلغ عودت داده شده به شما فقط با کسر جریمه کنسلی ایرلاین ارائه دهنده امکان پذیر است.

روش اینترنتی کنسلی بلیط: در روش کنسلی اینترنتی کافی است گزینه "کنسلی" در بالای همین صفحه را انتخاب نموده و از راهنمایی های لازم برخوردار شوید. برای کنسلی این بلیط به صورت اینترنتی می بایست وارد پنل کاربری خود شوید و ضمن ورود به صفحه پرواز داخلی از قسمت رزروها (استرداد) بلیط مسافر مورد نظر را کنسل نموده و با ورود شماره شبا (شناسه بانکی) هزینه کنسلی از 24 تا 72 ساعت پس از استرداد به حساب شما واریز می گردد.

روش کنسلی تلفنی: شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان رسپینا، درخواست کنسلی سفر خود را ارائه داده و در اسرع وقت عمل استرداد شما انجام می شود و مبلغ کسر شده به حساب شما عودت می گردد.

قوانین کنسلی بلیط پرواز گرگان عسلویه

راهنمای رزرو بلیط هواپیما گرگان عسلویه رسپینا

شما می توانید به 2 صورت اینترنتی و تلفنی رزرو بلیط هواپیما گرگان به عسلویه را انجام دهید. در ادامه این مطلب به چگونگی رزرو این 2 روش می پردازیم.

روش اول - رزرو اینترنتی بلیط

در این روش ابتدا می بایست تاریخ رفت سفر خود را در بالای همین با استفاده از زمان های سفر موجود انتخاب کنید.

سپس در صفحه لیست پروازها، گزینه هواپیما مورد نظر خود را کلیک کنید.

در صفحه بعد ابتدا تعداد مسافرین (بزرگسال و کودک) را وارد نمائید.

سپس اطلاعات تمام مسافران را وارد کنید. پس از تایید اطلاعات مسافران در صفحه بعد، به درگاه الکترونیکی بانکی هدایت خواهید شد.

* در صورت عدم مطابقت مشخصات مسافران با اطلاعات کارت ملی گزینه ویرایش اطلاعات را کلیک نمائید.

پس از پرداخت آنلاین وجه، علاوه بر ایجاد لینک دانلود بلیط بر روی صفحه، اطلاعات و لینک رزرو برای شما پیامک خواهد شد. در این صورت می توانید با گرفتن پرینت یا نشان دادن عکس بلیط از گیت فرودگاه عبور کنید.

روش دوم - رزرو تلفنی بلیط پرواز گرگان عسلویه

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم پویا، شما به 2 روش می توانید این بلیط را به صورت تلفنی رزرو نمائید.

شما می توانید طی تماس با کارشناسان رسپینا، علاوه بر بهره مندی از ارزان ترین نرخ سفر در 30 روز آینده برای پرداخت این مبلغ شماره کارت دریافت کنید. پس از واریز وجه به کارت ارسالی مجددا تماس گرفته و مشخصات فیش واریزی خود را اعلام می کنید. در این صورت لینک دانلود بلیط برای شما ارسال می گردد.

در روند رزرو در صفحه تایید اطلاعات مسافران، چنانچه دکمه " پیامک کارت به کارت " را کلیک کنید، پیامی حاوی قیمت سفر و شماره کارت سامان سیر رسپینا برای شما ارسال می شود و تا 10 دقیقه می توانید هزینه بلیط را به شماره کارت ارسالی واریز نمائید. سپس با شماره تماس درج شده در پیامک تماس گرفته و بلیط سفر خود را رزرو نمائید.

رزرو بلیط هواپیما گرگان عسلویه

با رزرو این بلیط از رسپینا، از خدمات پشتیبانی 24 ساعته این مجموعه به صورت رایگان بهره ببرید. شما می توانید در قسمت " نیاز به راهنمایی " با اعلام مشکل یا سوال خود در این قسمت و ورود شماره تلفن همراه خود، منتظر تماس مشاورین رسپینا بمانید. همچنین می توانید از تماس رایگان اینترنتی با کارشناسان (لینک پایین صفحه) استفاده کنید.

گرگان به عسلویه -

آیا به بلیط برگشت از عسلویه به گرگان نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما عسلویه گرگان