مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : جمعه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما ایلام به تهران

questions قیمت بلیط هواپیما ایلام تهران چقدر است؟
arrow down icon

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

questions میزان بار مجاز در پرواز ایلام تهران چقدر است؟
arrow down icon

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد.

questions جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای ایلام تهران چقدر است ؟
arrow down icon

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد. هم چنین ممکن است در مواقعی بلیط های چارتر ایلام تهران قابل کنسل شدن نباشند و کل مبلغ به عنوان جریمه سوخت شود.

questions برای خرید بلیط هواپیما ایلام به تهران ارزان چه باید کرد؟
arrow down icon

سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا به محض ارزان تر شدن قیمت بلیط ها به صورت رایگان از طریق پیامک مطلع شوید. کافیست پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از سمت راست بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و درصد و بازه زمانی کاهش قیمت و شماره تلفن همراه خود وارد کنید.

questions چطور می توانم بلیط چارتر ایلام تهران بخرم؟
arrow down icon

کافیست وارد جدول بلیط های سایت رسپینا شده و از فیلترهای سمت راست صفحه و قسمت نوع پرواز، گزینه چارتر را انتخاب کنید. در اینصورت تنها بلیط های چارتر ایلام به تهران برای شما نمایش خواهد یافت.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما ایلام تهران را می توانید در وب سایت رسپینا در کمتر از یک دقیقه و در همین صفحه رزرو کنید. با خرید بلیط ایلام تهران، می توانید از تضمین ارزانترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته استفاده کنید. در صورت خرید بلیط هواپیما ایلام تهران از رسپینا، در صورتی که همان بلیط هواپیما را در وب سایتی دیگر با قیمت کمتر مشاهده کردید، می توانید با تماس با کارشناسان، دو برابر اختلاف قیمت را از رسپینا دریافت کنید.

بلیط هواپیما ایلام تهران رسپینا

قیمت بلیط هواپیما ایلام تهران

قیمت بلیط هواپیما ایلام تهران با توجه به عوامل مختلف می توانید تغییر کند، با این وجود قیمت مصوب بلیط ایلام تهران برابر، 922.800 تومان است. این قیمت مربوط به بلیط سیستمی ایلام تهران بوده که در بیشتر روزها نیز قیمت آن ثابت است. با این وجود ممکن است در برخی از روزهای سال، به دلیل تقاضای بالا، قیمت بلیط ها افزایش یابد. قیمت بلیط ایلام تهران را می توانید با استفاده از تقویم پروازی رسپینا برای 30 روز آینده مشاهده کنید.

خرید بلیط هواپیما ایلام تهران

برای خرید بلیط هواپیما ایلام تهران می توانید از ابتدای همین صفحه، یکی از بلیط ها را انتخاب کرده و پس از تکمیل اطلاعات مسافرین، با پرداخت هزینه، لینک بلیط را دریافت کنید. بنابراین لازم است شماره تماس و ایمیلی را وارد کنید که در حال حاضر فعال است. در صورتی که قصد رزرو پرواز ایلام تهران برای تاریخ دیگری دارید از تقویم پروازی رسپینا استفاده کنید.

اطلاعات پرواز ایلام تهران

پرواز ایلام تهران در برخی از روزهای هفته برگزار می شود که تعداد پروازهای آن در روز نیز محدود است. هواپیمایی قشم ایر، ماهان، آسمان و ایران ایر در این مسیر فعال بوده که تعداد پرواز آن ها محدود می باشد. اطلاعات پرواز ایلام تهران را می توانید در ابتدای صفحه برای تاریخ امروز مشاهده کنید.

فاصله هوایی ایلام تهران

فاصله هوایی ایلام تهران حدودا 511 کیلومتر بوده که مدت زمان پرواز آن حدود یک ساعت و 10 دقیقه است. البته با توجه به نوع هواپیما و شرکت هواپیمایی این مدت زمان ممکن است تغییر کند. همچنین شرایط جوی نیز بر مدت زمان پرواز ایلام تهران موثر است.

میزان بار مجاز پرواز ایلام تهران

بار مجاز در پرواز ایلام تهران با توجه به سن مسافر و کلاس پروازی متغیر است. البته در این مسیر تنها کلاس اکونومی برگزار می شود که بار مجاز در آن به ازای هر مسافر برابر 20 کیلوگرم است. همچنین مسافران می توانند به ازای مسافر نوزاد، حدود 10 کیلوگرم با همراه داشته باشند.

مسیر پرواز ایلام تهران

بلیط هواپیما ایلام تهران چارتر

با استفاده از فیلترهای موجود در جدول پروازهای سایت، می توانید تنها بلیط هواپیما ایلام تهران چارتر را مشاهده کنید. بدین منظور با استفاده از فیلتر نوع بلیط، یکی از گزینه های "چارتر" یا "سیستمی" را انتخاب کنید تا تنها همان پروازها به شما نشان داده شود. بهتر است قبل از خرید این نوع بلیط ها، به قوانین آن توجه کنید که برخی از آن ها در ادامه ذکر شده است:

 • برای کنسلی بلیط پرواز ایلام تهران، نوع بلیط بر نحوه و میزان جریمه کنسلی تاثیرگذار خواهد بود. بطوریکه در بلیط چارتر، جریمه کنسلی نسبت به سیستمی بیشتر بوده و حتی در مواقعی نیز به دلیل ضوابط آژانس چارترکننده، کنسلی با عودت وجه امکان پذیر نمی باشد.
 • اگر مسافر از پرواز جا بماند و یا اینکه از بلیط استفاده نکند، در بلیط سیستمی، حتی بعد از پرواز نیز می تواند درخواست کنسلی دهد تا بخشی از مبلغ به عنوان نوشو (no show) را پس بگیرد. در صورتی که اگر بلیط رزرو شده چارتر باشد، این امکان فراهم نیست و کل مبلغ آن سوخت می شود.
 • نرخ بلیط ایلام به تهران چارتر برای کودک (2 تا 12 سال) و بزرگسال یکسان محاسبه می شود. در صورتی که در سیستمی ها، نرخ کودک معادل 50 تا 85 درصد بلیط بزرگسال است.

بلیط لحظه آخری ایلام تهران

این بلیط ها در حقیقت زیر مجموعه ای از چارتر هستند که در آخرین ساعات باقی مانده تا پرواز به دلیل عدم فروش تمامی ظرفیت اجاره شده از سوی شرکت چارترکننده با تخفیف به فروش می رسند. در وب سایت رسپینا می توانید با استفاده از سرویس خبرم کن و همچنین چند بخرم، از کاهش قیمت بلیط ایلام تهران در ساعات نزدیک به پرواز مطلع شده و یا به صورت خودکار و با نرخ دلخواه، توسط سیستم هوشمند رسپینا در سرویس چند بخرم رزرو کنید.
سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا از تغییر قیمت بلیط ایلام تهران در زمان دلخواه مطلع شوید. این سرویس را می توانید از قسمت لیست پروازهای جستجو شده با ورود قیمت دلخواه و شماره تلفن، فعال کنید. همچنین با فعالسازی سرویس چند بخرم در انتهای صفحه ورود اطلاعات مسافرین، می توانید بلیط ایلام تهران را با قیمت دلخواه و به صورت خودکار رزرو کنید.

قیمت بلیط هواپیما ایلام تهران

ایلام به تهران -

پروازهای بیشتر از ایلام

آیا به بلیط برگشت از تهران به ایلام نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران ایلام