مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : شنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما جهرم تهران را می توانید در کمتر از چند دقیقه با تضمین قیمت از ابتدای همین صفحه و با انتخاب یکی از پروازهای لیست نمایش داده شده، انتخاب کنید. پس از انتخاب بلیط هواپیما بدون ایجاد حساب کاربری وارد صفحه درج اطلاعات پرواز و در نهایت درگاه پرداختی خواهید شد.

خرید بلیط هواپیما تهران

راهنمای رزرو اینترنتی بلیط هواپیما جهرم تهران

جهت رزرو اینترنتی پرواز جهرم تهران در وبسایت رسپینا مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در ابتدای صفحه یکی از پروازهای جهرم به تهران را که با برنامه سفر شما هماهنگ است را انتخاب کنید. چنانچه روز دیگری را مد نظر دارید روی گزینه تغییر کلیک کرده و اطلاعات جدید را وارد نمایید.
 2. هنگام خرید بلیط جهرم تهران در صفحه لیست پروازها می توانید بلیط دلخواه را بر اساس نوع شرکت، نوع بلیط و کلاس پروازی انتخاب کنید.
 3. پس از انتخاب بلیط، در صفحه بعد با ورود اطلاعات مسافرین و پرداخت هزینه، اطلاعات آن برای شما ارسال خواهد شد.

پس از رزرو بلیط به منظور اطمینان از صحت بلیط رزرو شده، می توانید وارد صفحه پیگیری بلیط هواپیما رسپینا شوید. در این صفحه با ورود کد PNR و شماره ملی، اطلاعات بلیط رزرو شده را مشاهده خواهید کرد. در صورتی که نسخه کاغذی بلیط را نیاز داشته باشید، از این صفحه می توانید پرینت آن را تهیه کنید.

پرواز جهرم تهران

خرید بلیط تهران از جهرم نسبتا متقاضی بسیاری دارد و بلیط هواپیما تهران را با توجه به اهمیت این شهر و مرکزیت ایران دو گروه از مسافرین خریداری می کنند: دسته اول گردشگران و مسافرین داخلی هستند که جهت تفریح یا بیزینس به این شهر می آیند و دسته دوم مسافرین خارجی هستند که از کشورهای مختلف جهت گردشگری یا بازدید از نمایشگاهها و جشنواره ها وارد تهران می شوند. اطلاعات پرواز جهرم تهران را می توانید در ادامه مطالعه کنید.

مدت زمان پرواز جهرم تهران: فاصله هوایی جهرم به تهران 824 کیلومتر بوده که مدت زمان پرواز آن حدود 1 ساعت و نیم است. مدت زمان پرواز جهرم به تهران، بسته به نوع شرکت هواپیمایی و همچنین شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
روزهای پرواز جهرم به تهران: مسیر پروازی جهرم به تهران، پر تردد نیست. لیست پروازهای این مسیر را می توانید در ابتدای همین صفحه مشاهده کنید. تقویم پروازی رسپینا امکان رزرو بلیط هواپیما جهرم تهران تا 30 روز آینده را فراهم کرده است.
قوانین بار مجاز برای مسافران:‌ میزان باز مجاز پروازهای اکونومی 20 کیلوگرم و بیزینس کلاس تا 30 کیلوگرم است. همچنین می توانید تا 5 کیلوگرم را همراه خود را داخل کابین هواپیما ببرید.
فرودگاه مبدا: فرودگاه جهرم در استان فارس، شهر جهرم، نرسیده به جهرم و جنب دانشگاه آزاد قرار دارد. این فرودگاه دومین فرودگاه بزرگ استان فارس بعد از فرودگاه شیراز است.
فرودگاه مقصد: فرودگاه مهرآباد تهران میزبان پرواز جهرم به تهران است. این فرودگاه که در میدان آزادی و خیابان معراج قرار داشته، 6 ترمینال دارد که هر کدام به چند شرکت هواپیمایی اختصاص داده شده است.

قیمت بلیط هواپیما جهرم به تهران

قیمت بلیط هواپیما در تمامی مسیرهای پروازی تحت تاثیر شرایط مختلفی قرار دارد که مهم ترین آن می تواند فاصله مبدا و مقصد و همچنین نوع شهر مقصد است. معمولا بلیط هایی که به مقصد کلان شهرها صادر می شوند، به دلیل تقاضای بالاتر، قیمت بیشتری دارند.
در وب سایت رسپینا می توانید بلیط هواپیما جهرم تهران را با تضمین قیمت ارزان نسبت به سایر وب سایت ها، رزرو کنید. در صورتی که بلیط های مشخص شده با برچسب تضمین نرخ را از رسپینا رزرو کنید، و همان بلیط را در سایتی دیگر با قیمت کمتر مشاهده کردید، می توانید با تماس با کارشناسان، دو برابر اختلاف قیمت را از رسپینا دریافت کنید

قیمت بلیط هواپیما جهرم تهران رفت و برگشت

رزرو بلیط رفت و برگشت با خرید جداگانه بلیط از لحاظ قیمت هیچ تفاوتی نخواهد داشت. اما این مزیت را دارد که تنها با یک بار اقدام و پرداخت بها، بلیط رفت و برگشت را تهیه می کنید. همچنین می توانید بلیط مسیر برگشت را قبل از گران شدن آن رزرو کنید. برای خرید بلیط هواپیما جهرم تهران رفت و برگشت از رسپینا در کادر نارنجی رنگ بالای صفحه گزینه تغییر را انتخاب کنید تا پنجره ای برای شما باز شود. سپس با انتخاب گزینه رفت و برگشت و تاریخ پرواز، می توانید بلیط را رزرو کنید.

بلیط هواپیما جهرم تهران چارتر

بلیط های چارتری، توسط شرکت های واسطه ارائه می شوند که با خرید صندلی های یک هواپیما، آن را با قیمت متفاوت عرضه می کنند. هر کدام از این بلیط ها، دارای قوانین متفاوتی هستند که در ادامه ذکر شده است:

 • بلیط چارتر جهرم تهران جریمه کنسلی بیشتری نسبت به سیستمی دارد و حتی در مواقعی نیز چارترکننده امکان کنسلی و استرداد وجه را به مسافر نمی دهد.
 • از آنجائی که بلیط های پرواز سیستمی بر اساس مصوبه ایرلاین نرخ گذاری می شوند، لذا روند قیمتی با ثبات تری نسبت به چارتر دارند. خصوصا که پروازهای چارتری در زمان های اوج مسافرت ها، با رشد قیمتی بالایی (حتی تا 2 برابر بیشتر) هم مواجه می شوند که معمولا این اتفاق در بلیط سیستمی کمتر پیش می آید.
 • بلیط های پرواز سیستمی، امکان کنسلی نوشو (no show) دارند. یعنی اگر مسافر از پرواز جا بماند نیز می تواند درخواست کنسلی بلیط دهد تا بخشی از مبلغ آن به حساب وی مسترد گردد. در صورتی که بلیط چارتر تهران جهرم این امکان را ندارد و در صورت جا ماندن از پرواز نمی توانید از شرکت چارتر کننده هزینه ای دریافت کند.

بلیط هواپیما جهرم تهران

رزرو بلیط چارتر هواپیما جهرم تهران

در وب سایت رسپینا می توانید بلیط هواپیما جهرم تهران چارتری را تنها با یک کلیک رزرو کنید. پس از جستجوی پروازها، در صفحه لیست پروازهای جستجو شده می توانید با استفاده از فیلتر نوع بلیط در سمت راست، گزینه چارتری را انتخاب کنید. پس از آن تنها پروازهای چارتری را مشاهده خواهید کرد که با انتخاب آن ها و ورود اطلاعات مسافرین، بلیط هواپیما جهرم تهران چارتر برای شما رزرو می شود.

قیمت بلیط هواپیما جهرم تهران چارتر

قیمت بلیط هواپیما سیستمی و چارتری در پروازهای سیستمی، نرخ کودک (بین 2 تا 12 سال) معادل 50 تا 85 درصد بلیط بزرگسال محاسبه می شود. در صورتیکه بلیط هواپیما جهرم تهران هم برای کودک و هم برای بزرگسال با یک قیمت به فروش می رسد.

پروازهای لحظه آخری جهرم تهران

بلیط هواپیما لحظه آخری جهرم تهران در حقیقت همان چارتر است که در آخرین ساعات باقی مانده تا پرواز با تخفیف ارائه می گردد. معمولا برای خرید بلیط لحظه آخری باید سایت های متعدد را به منظور یافتن ارزانترین بلیط بررسی کرد. اما وب سایت رسپینا، سامانه ی هوشمندی تحت عنوان چند بخرم را طراحی کرده است که طی آن، مسافر برای یافتن ارزان ترین بلیط های پرواز لحظه آخری نیازی به پایش وب سایت ها ندارد.
با توجه به اینکه ممکن است در زمان ارزان شدن بلیط، دسترسی به اینترنت نداشته باشید لذا می توانید با خیال آسوده رزرو خودکار بلیط را نیز به عهده سامانه رسپینا بگذارید. سرویس محبوب "چند بخرم" بدین منظور طراحی شده است و لازمه آن ایجاد پنل کاربری در سایت و شارژ مبلغ تا میزان مورد نیاز برای رزرو بلیط است. بدین صورت که به محض تغییر قیمت، بلیط جهرم تهران توسط وب سایت رسپینا رزرو شده و سپس اطلاعات آن برای شما ارسال خواهد شد.

مزایای خرید بلیط هواپیما جهرم تهران در رسپینا

در وب سایت رسپینا امکاناتی فراهم شده است که علاوه بر رزرو راحت تر، می توانید بلیط هواپیما جهرم تهران را کمترین نرخ ممکن نیز رزرو کنید. برخی از مهم ترین امکانات وب سایت رسپینا برای خرید بلیط هواپیما جهرم تهران در ادامه ذکر شده است:
اطلاع از تاخیرهای پرواز جهرم تهران: رسپینا، اولین و تنها شرکت خدمات مسافرتی در کشور بوده که به محض اعلام تاخیر پرواز از سوی ایرلاین و فرودگاه، بلافاصله از طریق ارسال پیام صوتی به مسافر اطلاع رسانی می کند. لذا می توانید با خیال راحت از ساعت دقیق پرواز، بلیط موردنظر خود را خریداری کنید.
پشتیبانی 24 ساعته: یکی از مهم ترین مواردی که خدمات رسپینا را نسبت به سایرین متفاوت می کند، خدمات پشتیبانی 24 ساعته آن است. از زمانی که مسافر وارد سایت می شود تا پایان سفر، تیمی از کارشناسان خبره آماده پیگیری و پاسخگویی مشکلات احتمالی خواهند بود.
مشاهده ارزان ترین بلیط 30 روز آینده: با استفاده از تقویم پروازی رسپینا می توانید ارزانترین بلیط هواپیما جهرم تهران در 30 روز آینده را مشاهده کنید. این تقویم پروازی به شما کمک می کند تنها با یک کلیک، به پروازهای همان تاریخ دسترسی داشته باشید.

نمایش بیشتر arrow-down
جهرم به تهران -

پروازهای بیشتر از جهرم

آیا به بلیط برگشت از تهران به جهرم نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران جهرم