مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : پنجشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما جیرفت تهران را با تضمین ارزان‌ترین قیمت و در کمتر از چند دقیقه در ابتدای همین صفحه رزرو کنید. وبسایت رسپینا به شما این تضمین را می‌دهد اگر همان بلیط را در سایتی دیگر با قیمت کمتر مشاهده نمودید، می توانید معادل 2 برابر اختلاف قیمت را به عنوان خسارت دریافت نمائید.

خرید بلیط هواپیما تهران

پرواز جیرفت به تهران

آسان ترین روش برای سفر از جیرفت به تهران، سفر هوایی بوده که می توانید با خرید بلیط هواپیما در مدت زمان یک ساعت و 45 دقیقه به تهران برسید. با توجه به اینکه شهر تهران یکی از شهرهای مهم کشور است و از نظر سیاسی و تجاری اهمیت ویژه‌ای دارد، از شهر جیرفت به تهران نیز پروازهای منظمی برگزار می شود.

اطلاعات پرواز جیرفت به تهران 

اطلاعات پرواز جزئیاتی مانند مدت زمان پرواز، شرکت هواپیمایی، میزان بار مجاز و مواردی از این قبیل است که اطلاع از آن ها جزو ضرروریات سفر است. در ادامه برخی از مهم ترین اطلاعات پرواز جیرفت به تهران را بررسی می کنیم. 

مدت زمان پرواز      یک ساعت و 45 دقیقه 
فرودگاه مبدا فرودگاه جیرفت
فرودگاه مقصد فرودگاه مهرآباد تهران
میزان بار مجاز برای کلاس اکونومی 20 و برای بیزینس 30 کیلوگرم

چه شرکت های هواپیمایی پرواز جیرفت به تهران را ارائه می دهند؟ 

پرواز جیرفت به تهران، جزو مسیرهای پرتردد نیست و شرکت های هواپیمایی زیادی این پرواز را ارائه نمی دهند. هواپیمایی ماهان یکی از ایرلاین هایی است که پرواز جیرفت به تهران را در بصورت منظم برگزار می کند. در ابتدای همین صفحه می توانید با کمک فیلتر شرکت هواپیمایی، نمایش لیست پروازی را به ایرلاین دلخواه محدود کنید. 

پرواز جیرفت به تهران چه روزهایی است؟

پرواز جیرفت به تهران در تمام روزهای هفته ارائه نمی شود. برای روزهای پروازهای جیرفت به تهران می توانید از تقویم پروازی رسپینا کمک بگیرید. در ابتدای همین صفحه، امکان مشاهده و رزرو پروازهای مسیر جیرفت به تهران را تا 30 روز آینده فراهم شده است. 

بهترین زمان رزرو پرواز جیرفت به تهران 

برای این که سفر مطلوبی داشته باشید بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما جیرفت تهران شرایط آب و هوایی و هزینه های خدمات گردشگری را بررسی نمایید. از آن جایی که شهر تهران بر روی کوهپایه های البرز قرار دارد، اقلیم سرد و خشکی بر روی شهر حاکم می باشد و همین امر زمستان های بسیار سرد و تابستان های بسیار گرمی را برای شهر به دنبال داشته است.
برای بسیاری از مسافران هزینه ارزان خدمات گردشگری نسبت به آب و هوا اولویت بیشتری دارد، این گروه از مسافران بهتر است زمستان را برای مسافرت انتخاب کنند که سرمای هوا مانع حضور تعداد زیاد گردشگران می شود. لذا تقاضا برای خرید بلیط و رزرو هتل کاهش خواهد یافت. بازه زمانی دیگری که ممکن است برای شما دلنشین باشد، سفر در ایام نوروز است که شهر از حضور ساکنین خود خلوت می شود و می توانید چهره کم ترافیک شهر را ببینید.

بلیط هواپیما جیرفت تهران

خرید اینترنتی بلیط هواپیما جیرفت به تهران 

جهت خرید بلیط هواپیما جیرفت به تهران بصورت اینترنتی می توانید از راهنمای زیر کمک بگیرید. چنانچه در مرحله از رزرو به مشکلی برخورد کردید،  تیم پشتیبانی رسپینا 24 ساعته و هفت روز هفته آماده پاسخگویی هستند. 

 1. برای خرید بلیط هواپیما جیرفت تهران امروز از بالای صفحه یکی از بلیط ها را انتخاب کنید. در صورتی که بلیط روز دیگری نیاز دارید، از قسمت تقویم پروازی تاریخ مورد نظر را انتخاب کنید تا پروازهای همان روز به شما نشان داده شود.
 2. پس از انتخاب بلیط وارد صفحه اطلاعات مسافرین خواهید شد که باید اطلاعات مسافران به فارسی و لاتین با دقت وارد نمایید.
 3. در قسمت اطلاعات تماس باید ایمیل و شماره تلفن خود را که فعال است را وارد کنید.
 4. پس از تایید اطلاعات وارد صفحه پرداخت می شوید.
 5. در نهایت و پس از خرید موفق‌، لینک بلیط هواپیما رزرو شده برای شماره تماس و ایمیل شما ارسال می شود.

قیمت بلیط هواپیما جیرفت به تهران

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما جیرفت تهران فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز جیرفت تهران محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما جیرفت به تهران عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط جیرفت تهران 

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط هواپیما در هر مسیر، نرخ بلیط هواپیما نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی تهران و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز جیرفت تهران با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط هواپیما تهران نیز با افزایش مواجه می گردد.

شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید بلیط هواپیما در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

سیستمی یا چارتری بودن بلیط هواپیما جیرفت به تهران

با توجه به اینکه بلیط چارتر جیرفت تهران خریداری می کنید یا بلیط سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط هواپیما چارتر جیرفت تهران و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید بلیط چارتر تهران ارزان از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

 بلیط های چارتر جیرفت تهران

بلیط چارتر جیرفت به تهران 

بلیط هواپیما جیرفت تهران چارتر قوانین متفاوتی نسب به بلیط سیستمی دارد. در واقع بلیط چارتر توسط آژانس های هواپیمایی و شرکت های چارتر کننده بفروش می رسد و قیمت آن نیز همیشه ارزان نیست. 
چنانچه تمایل دارید این نوع بلیط را رزرو کنید کافیست از قسمت فیلترها، گزینه "چارتر" را فعال نمایید. البته قبل از رزرو، توصیه می کنیم با درنظر گرفتن قوانین و شرایط زیر، نوع بلیط خود را انتخاب نمائید:

 • درصورت کنسلی بلیط های سیستمی، میزان جریمه نسبت به بلیط چارتر جیرفت به تهران پایین تر خواهد بود. البته بلیط های چارتر همیشه هم قابل کنسل شدن نیستند و گاهی جریمه کنسلی قبل از پرواز به 100% هم می رسد.
 • در سیستمی ها، امکان کنسلی نوشو (no show) وجود دارد. بدین معنی که چنانچه مسافر از پرواز جا بماند، می تواند بخشی از مبلغ بلیط را استرداد نمایند. اما در پرواز چارتر جیرفت به تهران این سیستم صدق نمی کند و کل مبلغ بلیط سوخت خواهد شد.
 • در صورتی هم که پرواز بیش از 2 ساعت تاخیر داشته باشد، مسافر می تواند بلیط خود را بدون جریمه کنسل کند. البته اگر پرواز سیستمی باشد، نیازی به ارائه اصل بلیط مهر شده و فرستادن آن نیست. ولی در چارترها گاهی نیاز است مسافر اصل بلیط مهر شده را برای آژانس چارتر کننده جهت دریافت کل وجه بلیط ارسال کند.

بلیط هواپیما جیرفت به تهران لحظه آخری

بلیط هواپیما جیرفت به تهران لحظه آخری در حقیقت همان بلیط چارتر است که در ساعات باقی مانده تا پرواز به دلیل عدم تکمیل پرواز عرضه می شود. سامانه رسپینا این امکان را ایجاد کرده است تا مسافران بتوانند بدون نیاز به جستجوی پرواز جیرفت به تهران در روزهای مختلف، بلیط جیرفت به تهران لحظه آخری را با قیمتی مناسب تهیه کنند.
همچنین می توانید رزرو خودکار بلیط هواپیما جیرفت به تهران را هم بر عهده رسپینا بگذارید. کافیست ابتدا در سایت حساب کاربری ایجاد نموده و آن را تا میزان تقریبی هزینه بلیط شارژ کنید. سپس، بعد از انتخاب بلیط موردنظر، در قسمت اطلاعات مسافر، گزینه "چند بخرم" را انتخاب کنید. پس از وارد کردن اطلاعات و نرخ دلخواه، در صورت کاهش قیمت بلیط، رسپینا آن را به صورت خودکار رزرو می کند.

راهنمای سفر هوایی از جیرفت به تهران 

پس از رزرو بلیط هواپیما جیرفت به تهران باید به فرودگاه جیرفت بروید. توصیه می شود حداقل دو ساعت پیش از ساعت پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید. این فرودگاه در شمال شهر جیرفت و در جاده سد، بعد از نامجو قرار دارد. فاصله فرودگاه جیرفت تا مرکز شهر حدود 20 دقیقه بود و برای دسترسی به آن می توانید از تاکسی استفاده کنید.  پس از نشستن پرواز جیرفت به تهران در فرودگاه مهرآباد، ترمینال خروج هر ایرلاین متفاوت خواهد بود. پس از رسیدن به فرودگاه از نوار نقاله مربوطه، چمدان خود را برداشته و به سمت گیت خروجی بروید. برای پیدا کردن مسیر خود می توانید از تابلوهای راهنما نیز کمک بگیرید. مسافران می توانند با استفاده از تاکسی، مترو و اتوبوس به راحتی به فرودگاه دسترسی داشته باشند. 

جیرفت به تهران -

آیا به بلیط برگشت از تهران به جیرفت نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران جیرفت