• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط هواپیما کرمان اصفهان

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما کرمان اصفهان

ارزانترین نرخ پرواز کرمان اصفهان معمولا در روز های چهارشنبه است

بلیط هواپیما کرمان اصفهان

پنجشنبه

05/27

بررسی

جمعه

05/28

بررسی

شنبه

05/29

بررسی

یکشنبه

05/30

بررسی

دوشنبه

05/31

بررسی

سه شنبه

06/01

بررسی

چهارشنبه

06/02

بررسی

پنجشنبه

06/03

بررسی

جمعه

06/04

بررسی

شنبه

06/05

بررسی

یکشنبه

06/06

بررسی

دوشنبه

06/07

بررسی

سه شنبه

06/08

بررسی

چهارشنبه

06/09

770 ت

پنجشنبه

06/10

بررسی

جمعه

06/11

بررسی

شنبه

06/12

770 ت

یکشنبه

06/13

بررسی

دوشنبه

06/14

بررسی

سه شنبه

06/15

بررسی

چهارشنبه

06/16

بررسی

پنجشنبه

06/17

بررسی

جمعه

06/18

بررسی

شنبه

06/19

بررسی

یکشنبه

06/20

بررسی

دوشنبه

06/21

بررسی

سه شنبه

06/22

بررسی

چهارشنبه

06/23

770 ت

پنجشنبه

06/24

بررسی

جمعه

06/25

بررسی

بروز رسانی :

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

پرواز کرمان اصفهان

اطلاعات مهم پرواز در این مسیر
فرودگاه مبدا :
فرودگاه بین المللی کرمان
فرودگاه مقصد :
اصفهان
مدت زمان سفر :
-
مسافت :
-

نرخ پرواز کرمان اصفهان

میانگین نرخ پرواز درماه های گذشته

بلیط هواپیما کرمان اصفهان امروز

نرخ بلیط امروز در روزهای گذشته چقدر بوده است ؟

اولین پرواز کرمان اصفهان

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

4560

ماهان

شنبه 1401/05/29

770,000 تومان

4560

ماهان

چهارشنبه 1401/06/02

770,000 تومان

درمسیر کرمان به اصفهان چه ایرلاینهایی پرواز دارند ؟

نرخ بلیط پرواز کرمان اصفهان براساس ایرلاین

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
ماهان
کرمان اصفهان ماهان پنجشنبه

-

-

770,000

-

-

-

770,000

چرا رسپینا ؟

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

به راحتی بلیط بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید خود لذت ببرید

از خرید خود لذت ببرید

بهترین نرخ ها و کد های تخفیف رات دریافت کنید
سفر لذت بخش را تجریه کنید

سفر لذت بخش را تجریه کنید

پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 4
تعداد رای ها : 1

بلیط هواپیما کرمان اصفهان و سفر به اصفهان سفر به یکی از قدرتمند ترین شهرهای ایران به لحاظ گردشگری داخلی وخارجی می باشد، خرید بلیط به مقصد این شهر که در دنیا به نصف جهان شهرت دارد در تمامی طول سال متقاضی دارد. بارسپینا همراه شوید ...

خرید بلیط هواپیما کرمان اصفهان

چرا خرید بلیط هواپیما کرمان اصفهان رسپینا؟

پرواز کرمان اصفهان برای گردشگران داخلی قابل اهمیت است. اصفهان با مساحت در حدود 515 کیلومتر مربع یکی از شهرهای باستانی ایران است و بعد از مشهد مقدس سومین شهر ایران به لحاظ بزرگ بودن و جمعیتی که در آن قرارد دارد می باشد. در این شهر اغلب بناهای تاریخی و منحصر به فرد که اکثر آنها به عنوان میراث جهانی در سازمان یونسکو ثبت شده است دیده می شود.

کارهایی که باید در اصفهان انجام دهید:

با توجه به تعدد جاذبه های گردشگری و آثار تاریخی و باستانی اصفهان نیاز به زمان بیشتری دارید تا به تمامی جاذبه های گردشگری شهر اصفهان سری بزنید. آثار باستانی و تاریخی اصفهان شامل: عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام (مسجد شاه)، کلیسای وانک، منار جنبان، کاخ چهل ستون، کاخ هشت بهشت و... به حکومت دوره ی صفوی برمی گردد و آثار اصلی این شهر که بسیار مهم هستند عبارتند از: پل خواجو، پل شهرستان، سی و سه پل (پل الله وردی خان) و... نیز در حاشیه زاینده رود قرار دارند. این جاذبه های گردشگری اصفهان از دیدنی ترین و اصلی ترین جاذبه ها هستند که شما می توانید با سفر به اصفهان از آن ها دیدن کنید. ضمنا در سفر به نصف جهان خرید گز، پولکی، صنایع دستی مانند خاتم کاری ، مینا کاری، قلم زنی، پارچه های زرف بافت را فراموش نکنید.

مراکز خرید اصفهان

اصفهان علاوه بر بناها، مکان های تاریخی و آثار باستانی، بازارها و مراکز خرید جدید نیز دارد، این بازارها عبارتند از: بازار گل و گیاه اصفهان، سیتی سنتر، بازار موبایل اصفهان، بازار اصفهان، مجتمع پارک، بازار بزرگ اصفهان، بازار نقش جهان ،بازار قیصریه، مجتمع تجاری شهر (سیتی سنتر)، بازار ماهی خلیج فارس، مجتمع تجاری مارتین، مجتمع تجاری کوثر، ارگ جهان‌نما، فروشگاه دنیل تیسو، بازار سپاهان، بازار هنر اصفهان، مجتمع موبایل گلستان و بازارهای دیگری که می توانید به آنها سر بزنید.

بهترین زمان برای سفر به اصفهان

با توجه به اینکه شهر اصفهان در ارتفاعات قراردارد ، دارای سه نوع اقلیم آب و هوایی متفاوت می باشد. در این شهر تابستان های گرم ، زمستان های سرد و پربرف دیده می شود. در اصفهان آب و هوای بسیار خشک و گرم، نیمه مرطوب و نیمه خشک سه نوع از اقلیم آب و هوایی است. بهترین زمان سفر به اصفهان فصل تابستان و ایام عید نوروز تا پایان اردیبهشت می باشد.

قیمت بلیط هواپیما کرمان اصفهان

راهنمای خرید ارزان پرواز کرمان اصفهان

جهت خرید بلیط هواپیما اصفهان از گام های زیر باید استفاده کنید:

گام اول : جست و جو بلیط هواپیما کرمان اصفهان

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید. بهتر است از طریق جدول ارزان ترین پروازهای کرمان به اصفهان در ماه جاری ، پرواز مد نظر خود را انتخاب کنید و به سراغ گام دوم بروید.

در غیر این صورت در جدول جستجوی پرواز به مبدا و مقصد خود را به همراه تاریخ وارد نمایید و بر روی دکمه جست و جو کلیک کنید.

گام دوم : ثبت اطلاعات

پس از انتخاب بلیط هواپیما، نوبت به ثبت اطلاعات می‌رسد قبل از رزرو بلیط اصفهان باید اطلاعات خود را به صورت کاملا صحیح و با دقت وارد نمایید و در نهایت با انتخاب گزینه " ثبت" به مرحله بعد خواهید رفت.

گام سوم : بررسی صحت مشخصات

در صفحه بعدی با بررسی صحت مشخصات وارد شده و کلیک بر گزینه " ادامه" به صفحه پرداخت آنلاین هدایت خواهید شد.

قیمت بلیط هواپیما کرمان اصفهان

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما کرمان به اصفهان فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز کرمان اصفهان محسوب می شود. عوامل مهم در تعیین قیمت پرواز کرمان اصفهان عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید پرواز در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی اصفهان و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز کرمان اصفهان با تقاضای بسیار زیادی مواجه می شود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید پرواز در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

سیستمی یا چارتر

با توجه به اینکه پرواز کرمان اصفهان را چارتر خریداری می کنید یا سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید بلیط چارتر کرمان اصفهان ارزانتر از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

اقامت در هتل های اصفهان

یکی دیگر از خدماتی که در رسپینا برای شما عرضه شده است امکان رزرو اقامتگاه بصورت آنلاین می باشد. بعد از خرید بلیط اقامت از مهمترین گام های سفر است. هتل و شناخت هتل های مناسب از لحاظ قیمت و از لحاظ کیفیت در داشتن سفر خاطره انگیز موثر می باشد. با توجه به تنوع و قیمت های متخلف هتل های شهراصفهان میتوانید از گرانترین و بهترین هتل های اصفهان برای سفرتان استفاده کنید.

بلیط چارتر کرمان اصفهان

خدمات خرید اینترنتی بلیط در رسپینا

بلیط ارزان اصفهان

یکی از مهم ترین خدمات رسپینا، ارائه ارزان ترین قیمت های پرواز است تا دیگر نیازی به نگرانی درباره هزینه های سفر خود نداشته باشید. با استفاده از فیلترهای جست و جوی پرواز می توانید اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما کرمان به اصفهان نمایید.

پرواز چارتر کرمان اصفهان

رسپینا با ارائه خدمات مختلف در حوزه گردشگری ، دایره انتخاب را برای مسافران بزرگ تر کرده است. امکان خرید بلیط چارتر کرمان اصفهان یکی دیگر از خدمات رسپینا است تا با کمترین هزینه از تمامی خدمات پرواز بهره مند شوید.

بلیط لحظه آخری کرمان اصفهان

بلیط لحظه آخری کرمان اصفهان در حقیقت نوعی از بلیط های چارتری است که به زمان پرواز بسیار نزدیک شده است و چارتر کننده سعی دارد با کاهش قیمت صندلی های هواپیما را به مسافران اجاره دهد. البته زمان دقیقی برای خرید آن وجود ندارد، اما در نظر داشته باشید که همیشه در لحظات آخر بلیط های چارتری ارزان تر نیستند.

استرداد آنلاین

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط هواپیما کرمان اصفهان از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی پرواز کرمان اصفهان ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

سفر با قطار به اصفهان

یکی دیگر از راههای سفر به اصفهان قطار می باشد. اگر شما ترس از پرواز دارید و یا می خواهید سفر مقرون به صرفه تری داشته باشید می توانید اقدام به خرید بلیط قطار اصفهان نمایید. بلیط قطار در مقایسه با پرواز ارزان تر است و گزینه مناسبی برای افرادیست که ترس از ارتفاع و پرواز دارند.

رسپینا تمامی مسیرهای ریلی در ایران و برخی از مسیرهای خارجی را پوشش داده از این رو می توانید قیمت بلیط های قطار را برای مسیر مورد نظرتان ملاحظه کنید. برای خرید اینترنتی بلیط قطار کرمان تبریز لازم است وارد منوی قطار از کادر بالای صفحه شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل مبدا، مقصد و تاریخ سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه جستجو لیست کاملی از تمام قطارهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب هر یک از گزینه های ارائه شده می توانید خرید بلیط قطار کرمان تبریز را انجام دهید.

با اتوبوس از کرمان به اصفهان

با وجود پیشرفتی که در صنعت ریلی و هوایی کشور در طی سال های اخیر شاهد بودیم، همچنان اتوبوس یکی از محبوب ترین گزینه های مسافران در هنگام سفر است.علاوه بر این که برای خرید بلیط اتوبوس احتیاجی به صرف بودجه زیادی ندارید، اتوبوس یکی از بهترین وسیله ها جهت دسترسی به مناطق دورافتاده است. این دو عامل به اندازه کافی برای مسافران متقاعد کننده هستند، اگر قصد سفر با اتوبوس را دارید می توانید در وب سایت رسپینا این کار را به راحتی و در کمترین زمان و قیمت ممکن انجام دهید.

سفر از کرمان به اصفهان با پروتکل های بهداشتی

اکنون که کرونا مهمان ناخوانده دنیا ست، شرایط سفر کردن متفاوت است برای سفر رعایت پروتکل های بهداشتی ضامن سفری با امنیت خاطر و بدور از هر استرسی خواهد بود.

با خرید بلیط هواپیما کرمان اصفهان رسپینا ، روی زمین نمی مانید.

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بلیط هواپیما کرمان اصفهان

اگر به هر دلیلی بعد از خرید بلیط از سفر منصرف شدیم روش استرداد چگونه است؟ expand_more

استردا و کنسلی بلیط در هرنوع بلیطی چه چارتری چه سیستمی براساس شرایط استرداد و بر طبق قانون سامانه اینترنتی خرید بلیط رسپینا 24 می باشد.

عوامل موثر در قیمت بلیط شامل چه مواردی می شود؟ expand_more

نوع ایرلاین، کلاس پروازی، بلیط های سیستمی یا چارتر، فصل سفر از عوامل مهم در قیمت بلیط است.

زمان پرواز کرمان به اصفهان چقدر است؟ expand_more

کرمان و اصفهان با فاصله 576 کیلومتر از هم قرار دارند و مدت زمانی که باید در پرواز باشید تایمی در حدود 49 دقیقه می باشد.

بعد از خریدبلیط پرواز می توانیم اشتباهات بلیط را ویرایش کنیم؟ expand_more

این عملیات در برخی از ایرلاین ها با کسر درصدی جریمه صورت می گیرد و در برخی دیگر که بصورت سیستمی هستند باید استرداد انجام شود و مجددا بلیط خردیاری شود.تمامی موارد با درنظر گرفتن شرایط ایرلاین امکان پذیر است.