مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : جمعه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما کرمان به تهران

questions قیمت بلیط هواپیما کرمان تهران چقدر است؟
arrow down icon

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

questions میزان بار مجاز در پرواز کرمان تهران چقدر است؟
arrow down icon

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد.

questions جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای کرمان تهران چقدر است ؟
arrow down icon

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد. هم چنین ممکن است در مواقعی بلیط های چارتر کرمان تهران قابل کنسل شدن نباشند و کل مبلغ به عنوان جریمه سوخت شود.

questions برای خرید بلیط هواپیما کرمان به تهران ارزان چه باید کرد؟
arrow down icon

سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا به محض ارزان تر شدن قیمت بلیط ها به صورت رایگان از طریق پیامک مطلع شوید. کافیست پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از سمت راست بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و درصد و بازه زمانی کاهش قیمت و شماره تلفن همراه خود وارد کنید.

questions چطور می توانم بلیط چارتر کرمان تهران بخرم؟
arrow down icon

کافیست وارد جدول بلیط های سایت رسپینا شده و از فیلترهای سمت راست صفحه و قسمت نوع پرواز، گزینه چارتر را انتخاب کنید. در اینصورت تنها بلیط های چارتر کرمان به تهران برای شما نمایش خواهد یافت.

questions فاصله هوایی کرمان تهران چقدر است؟ چند ساعت طول می کشد با هواپیما از کرمان به تهران برسیم؟
arrow down icon

فاصله هوایی کرمان تهران حدود 799 کیلومتر بوده که مدت زمان پرواز آن حدود 2 ساعت است

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما کرمان تهران را در وب سایت رسپینا می توانید در کمتر از یک دقیقه و تنها با چند کلیک رزرو کنید. همچنین رسپینا با پوشش بلیط هواپیما از تمامی شرکت های هواپیمایی، بلیط پرواز کرمان تهران ماهان، آتا، کاسپین و ایران ایر را با پایین ترین قیمت در اختیار مسافران قرار می دهد. بلیط پرواز کرمان تهران دلخواه را از ابتدای صفحه می توانید رزرو کنید.

بلیط هواپیما کرمان تهران

بلیط هواپیما کرمان تهران در رسپینا

وب سایت رسپینا از زمان تاسیس آن تا کنون سعی کرده است خدمات متنوعی را به منظور رزرو ارزان و آسان بلیط هواپیما در اختیار مسافران قرار دهد. هنگام خرید بلیط هواپیما کرمان تهران از رسپینا می توانید از خدمات زیر استفاده کنید.

تضمین بهترین قیمت بلیط کرمان تهران

برای اینکه مطمئن شوید بلیط هواپیما رسپینا با بهترین و پایین ترین نرخ ارائه شده اند، اگر پس از رزرو، بلیط خود را در جائی دیگر با قیمتی پایین تر پیدا کردید به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید تا معادل 2 برابر اختلاف قیمت به شما عودت شود. این بلیط ها با برچسب تضمین نرخ به رنگ آبی در قسمت اطلاعات بلیط مشخص شده است.

اطلاع رسانی تاخیرهای پرواز

حتی اگر پرواز شما 1 دقیقه تاخیر داشته باشد، تیم پشتیبانی رسپینا میزان تاخیر را به شما اطلاع خواهد داد. با خرید بلیط هواپیما کرمان تهران نگران معطلی در فرودگاه نخواهید بود.

پشتیبانی 24 ساعته

اگر در مراحل قبل یا بعد از رزرو بلیط حتی در فرودگاه مقصد با مشکلی مواجه شدید، تیمی از کارشناسان خبره رسپینا آماده رفع مشکل خواهند بود. شما درخواست یا سوال خود را از طریق ارسال پیام از طریق حساب کاربری و یا برقراری تماس اعلام کنید تا مشکل شما در کمترین زمان برطرف شود.

اطلاع از کاهش قیمت بلیط هواپیما

در صورتی که پس از جستجوی پرواز کرمان تهران، بلیط دلخواه با قیمت مناسب را پیدا نکردید، می توانید با سرویس خبرم کن، از کاهش قیمت بلیط هواپیما مطلع شوید. این سرویس در سمت راست لیست پروازها قرار داشته که به صورت آیکون زنگوله ای شکل است. پس از انتخاب این گزینه، با تکمیل اطلاعات از جمله قیمت، تاریخ و شماره همراه، این سرویس برای شما فعال می شود. به محض کاهش قیمت بلیط در تاریخ ذکر شده، برای شما پیامکی ارسال خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما به صورت خودکار با نرخ دلخواه

در وب سایت رسپینا می توانید بلیط هواپیما را با نرخ دلخواه و در تاریخ مورد نظر رزرو کنید. این امکان با سرویس ویژه چند بخرم فراهم شده است. برای فعالسازی آن کافیست بلیط هواپیما را انتخاب کرده و پس از تکمیل اطلاعات مسافران، در انتهای صفحه، گزینه چند بخرم را انتخاب کرده و قیمت دلخواه را وارد کنید. پس از تایید اطلاعات، در صورتی که بلیط هواپیما در تاریخ مورد نظر با کاهش قیمت روبه رو شد، بلیط برای شما رزرو شده و برای شما پیامک ارسال خواهد شد.

بلیط هواپیما کرمان به تهران

خرید بلیط هواپیما کرمان به تهران

برای خرید بلیط هواپیما کرمان تهران در وب سایت رسپینا، از ابتدای همین صفحه، پرواز خود را انتخاب کرده و پس از تکمیل اطلاعات، بلیط را دریافت کنید. در صورتی که می خواهید برای تاریخ دیگری، بلیط هواپیما کرمان تهران را رزرو کنید، از تقویم پروازی استفاده کرده و با یک کلیک به تاریخ مورد نظر بروید. همچنین می توانید پروازها را بر اساس نوع شرکت هواپیمایی، نوع بلیط، کلاس پروازی و یا زمان پرواز و قیمت مرتب کنید.

بلیط هواپیما کرمان تهران رفت و برگشت

بلیط هواپیما کرمان تهران را می توانید در وب سایت رسپینا به صورت رفت و برگشت رزرو کنید. شما می توانید در ابتدای صفحه و از طریق کادر نارنجی، روی گزینه تغییر کلیک کرده و در پنجره باز شده، گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید. سپس با وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ، می توانید ابتدا بلیط رفت و سپس بلیط برگشت را تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیما کرمان تهران

قیمت بلیط هواپیما کرمان تهران با توجه به عوامل مختلف از جمله نوع بلیط می تواند متفاوت باشد. در این مسیر پروازی همانند بیشتر مسیرهای پروازی داخلی دو نوع بلیط سیستمی و چارتری ارائه می شود. قوانین و قیمت این بلیط ها با یکدیگر متفاوت بوده بطوریکه در بلیط سیتمی قیمت و قوانین مشخص تری وجود دارد. قیمت بلیط هواپیما از کرمان به تهران در نوع سیستمی برابر 1.321.000 تومان است. اما قیمت بلیط چارتر کرمان تهران ممکن است بالاتر باشد. علاوه بر این، عوامل دیگری وجود دارند که بر قیمت بلیط کرمان تهران موثر است.
زمان خرید بلیط هواپیما کرمان تهران، مهم ترین عامل دیگری است که بر قیمت آن موثر است. با افزایش تقاضا برای خرید بلیط، قیمت بلیط پرواز کرمان تهران نیز گران تر خواهد شد. این موضوع در ایامی مثل مناسبت های فرهنگی و اجتماعی مثل نمایشگاه کتاب، جشنواره فجر و یا سایر رویدادهای مهم کشوری و یا بین المللی نقش خود را بیشتر نشان می دهد. با تقویم پروازی رسپینا می توانید ارزانترین قیمت بلیط کرمان تهران 30 روز آینده را مشاهده کنید.

قیمت بلیط هواپیما کرمان به تهران ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان یکی از ایرلاین های فعال کرمان تهران بوده که پروازهای متعددی را به تهران انجام می دهد. ساعت پرواز کرمان تهران ماهان به همراه اطلاعات دیگر از جمله قیمت را می توانید در ابتدای صفحه مشاهده کنید. برای دسترسی بهتر می توانید با فیلتر نوع شرکت هواپیمایی تنها پروازهای این ایرلاین را مشاهده نمایید.

بلیط هواپیما کرمان به تهران ارزان قیمت

بلیط هواپیما کرمان تهران را می توانید در وب سایت رسپینا با ارزان ترین قیمت رزرو کنید. علاوه بر این در ابتدای صفحه می توانید با استفاده از تقویم پروازی، ارزان ترین بلیط هواپیما کرمان تهران را برای 30 روز آینده مشاهده کنید. در هر تاریخ، ارزان ترین قیمت بلیط پرواز مربوط به همان روز مشخص شده است. همچنین با استفاده از سرویس خبرم کن که در ابتدا معرفی شد، می توانید از کاهش قیمت بلیط هواپیما مطلع شده و بلیط ارزان دلخواه را رزرو کنید.

بلیط لحظه آخری کرمان به تهران

بلیط پرواز لحظه آخری کرمان تهران در حقیقت همان چارتر است که در آخرین ساعات قبل از پرواز با قیمت کمتر ارائه می شوند. قیمت پایین این بلیط ها به این دلیل است که صندلی های خالی پروازهای چارتر تا قبل از زمان پرواز هنوز تکمیل نشده است؛ لذا چارتر کننده برای جلوگیری از ضرر و زیان بیشتر، بلیط های خود را با قیمت ارزان تری ارائه می دهد. برای رزرو این بلیط ها نیاز است که سایت های متعدد را جستجو کرده و در بهترین زمان، ارزان ترین پرواز را انتخاب کنید.
اما در وب سایت رسپینا با استفاده از سرویس چند بخرم می توانید بلیط دلخواه را با ارزان ترین قیمت رزرو کنید. تنها کافیست برای بلیط مورد نظر، این سرویس را فعال کنید تا به محض کاهش قیمت، به صورت خودکار برای شما رزرو شده و اطلاعات آن برای شما ارسال شود. اینگونه نیازی به جستجوی مداوم سایت های فروش بلیط هواپیما نخواهید داشت.

رزرو بلیط هواپیما چارتر کرمان تهران

بلیط هواپیما کرمان تهران را می توانید به دو صورت سیستمی و چارتری از رسپینا رزرو کنید. در صورتی که می خواهید بلیط چارتر کرمان تهران را رزرو کنید، می توانید پس از مراجعه به لیست پروازها و انتخاب گزینه "چارتر" از قسمت "نوع بلیط" مستقیما به بلیط های چارتر دسترسی داشته باشید. شرایط و قوانین این بلیط ها در قیمت گذاری و همچنین شرایط کنسلی با یکدیگر متفاوت است که برخی از آن ها در ادامه ذکر شده است:

 • برای مسافرانی که کودک (2 تا 12 سال) دارند، انتخاب بلیط پرواز کرمان تهران سیستمی بهتر از چارتر است؛ چراکه هزینه بلیط های سیستمی برای کودکان کم تر از بزرگسالان محاسبه می شود. اما هزینه بلیط چارتر کرمان تهران برای هر تمام مسافران (کودک و بزرگسال) یکسان محاسبه می شود.
 • جریمه کنسلی بلیط پرواز کرمان به تهران چارتر نسبت به سیستمی بیشتر است و حتی در مواقعی نیز به دلیل ضوابط اعلام شده از سوی شرکت چارترکننده قابلیت کنسل شدن ندارند.
 • در پرواز سیستمی در صورتی که از پرواز خود جا بمانید، می توانید بخشی از هزینه بلیط را از شرکت هواپیمایی دریافت کنید. اما در بلیط چارتری، در صورت جا ماندن از پرواز، هزینه ای به شما عودت نخواهد شد.

پرواز کرمان تهران

پرواز کرمان تهران در بیشتر روزهای هفته توسط شرکت های هواپیمایی مختلف ارائه می شود. شرکت های هواپیمایی مختلف، این پرواز را در ساعت های مختلف شبانه روز برگزار می کنند که ماهان، ایران ایر و آتا بیشترین پروازها را پشتیبانی می کنند. اطلاعات دقیق تر در مورد پرواز کرمان تهران را می توانید در ابتدای صفحه مشاهده کنید.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز

فاصله هوایی کرمان تهران حدود 799 کیلومتر بوده که این فاصله را می توان در مدت زمان حدود 1 ساعت و 40 دقیقه از کرمان به تهران رسید. برخی پروازها در مدت زمان بیشتر یا کمتری از کرمان به تهران می رسند که به نوع هواپیما و شرایط جوی آن بستگی دارد. مدت زمان برخی از پروازهای ماهان 1 ساعت و 50 دقیقه است.

پرواز کرمان تهران

اطلاعات فرودگاه مقصد

تمامی پروازهای داخلی شهر تهران از طریق فرودگاه مهرآباد انجام می گیرد. فرودگاه مهرآباد دارای 6 ترمینال است که هر ترمینال میزبان تعدادی از ایرلاین ها می باشند. هنگام دریافت کارت پرواز در فرودگاه کرمان، اطلاعات ترمینال مقصد روی آن درج می شود که می توانید هنگام رسیدن به فرودگاه برای دریافت چمدان به همان ترمینال بروید.

شرکت هواپیمایی ترمینال ورودی
ماهان ترمینال 6
ایران ایر ترمینال 2
هواپیمایی آتا ترمینال 2
هواپیمایی زاگرس ترمینال 1

پس از رسیدن به فرودگاه مهرآباد می توانید با استفاده از مترو در ترمینال دو و چهار به مرکز شهر بروید. ساعت کاری متروی تهران از ساعت 6 الی 22:30 است و اگر در ساعتی از شبانه روز به فرودگاه رسیدید که مترو فعالیت نداشته باشد می توانید از تاکسی استفاده کنید.

راهنمای سفر هوایی از کرمان به تهران

نقطه آغاز سفر هوایی کرمان تهران، فرودگاه هاشمی رفسنجانی در شهر کرمان است. این فرودگاه دارای یک ترمینال ویژه پروازهای داخلی بوده که میزبان پرواز شما از کرمان به تهران است. این فرودگاه در بلوار جمهوری و 17 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد. پس از حضور در فرودگاه از یک ساعت و نیم قبل و دریافت کارت پرواز و انجام مراحل چک این، می توانید سوار هواپیما شده و پس از حدود 2 ساعت در فرودگاه مهرآباد پیاده شوید.
پس از پیاده شدن از هواپیما در فرودگاه مهرآباد می توانید با تاکسی و یا مترو، در کمترین زمان به مرکز شهر بروید. در فرودگاه مهرآباد امکانات مختلفی از جمله کافی شاپ و رستوران نیز وجود دارد که می توانید مدتی را در آنجا سپری کنید. در صورتی که برای تفریح و بازدید از جاهای دیدنی تهران به این شهر آمده اید برخی از مهم ترین جاهای دیدنی تهران به همراه آدرس در ادامه ذکر شده است:

پل طبیعت بزرگراه مدرس
برج میلاد بزرگراه شیخ فضل الله نوری
کاخ گلستان خیابان ناصرخسرو
کاخ نیاوران خیابان باهنر – میدان باهنر
دریاچه چیتگر بزرگراه خرازی – بلوار میعاد
پارک جنگلی لویزان بزرگراه زین الدین
موزه ملی ایران خیابان 30 تیر

سفر با قطار از کرمان به تهران

مسلما بهترین و راحت ترین گزینه برای سفر از کرمان به تهران، خرید بلیط هواپیما است. اما ممکن است گاهی اوقات هزینه های آن بیشتر شود، به ویژه زمانی که با خانواده سفر می کنید. در این شرایط گزینه دیگر پیش روی شما، خرید بلیط قطار کرمان تهران است. در این مسیر، قطارهای 4 و 6 تخته فعالیت دارند که به صورت 3 ستاره و 4 ستاره هستند. قیمت بلیط این قطارها با یکدیگر متفاوت بوده که گرانترین آن در تیر 1402، برابر 500 هزار تومان است. همچنین مدت زمان سفر از کرمان تا تهران با قطار، حدود 14 ساعت می باشد.

کرمان به تهران -

آیا به بلیط برگشت از تهران به کرمان نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران کرمان