مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما کیش همدان با توجه به فعالیت کم فرودگاه همدان از سوی ایرلاین ها با صورت محدود ارائه میگردد. وب سایت رسپینا به عنوان یکی از بزرگ ترین سامانه های رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما در کشور، در کنار تیم کارشناسان خبره پرواز داخلی خود، آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته به مسافران عزیز می باشد. هم چنین در ادامه مقاله کلیه نکات مهم از قبیل قیمت بلیط، اطلاعات مربوط به پرواز، نحوه رزرو و. . . بررسی شده است که توصیه می کنیم حتما تا پایان مطالعه بفرمائید.

بلیط هواپیما کیش همدان

چرا خرید بلیط هواپیما کیش همدان؟

شهر همدان در منطقه غربی و کوهستانی ایران و در دامنه کوه الوند قرار گرفته است. از آنجایی که برای سفر به همدان از کیش باید علاوه بر مسافت زمینی مقداری هم مسافت دریایی را طی کنید معمولا خرید بلیط هواپیما کیش همدان بهترین گزینه ای است که به ذهن مسافران می رسد. مهم نیست که برای بازدید از شهر همدان بلیط را خریداری می‌کنید یا یکی از شهروندان همدانی هستید که قصد بازگشت به دیار خود را دارید در هر صورت خرید بلیط هواپیما همدان بهترین گزینه برای داشتن یک سفر راحت است.

کارهایی که باید در همدان انجام دهید

سفر به یکی از کهن ترین شهرهای ایران جذابیت های بیشماری دارد. همدان که اولین پایتخت شاهنشاهی مادها بوده پس از این دوران شاهد اتفاقات بسیاری در درون خود بوده است.وجود جاذبه‌های تاریخی تمام جذابیت همدان نیست این شهر با قرار گیری بر روی طبیعت کوهستانی الوند جذابیت های طبیعی زیادی را برای علاقه مندان به محیط زیست همراه داشته است.

برای آنکه بتوانید در هنگام بازدید از شهر همدان تمام مکان های دیدنی آن را تماشا کنید بهتر از قبل از سفر خود لیستی از جاذبه های دیدنی آن برای خود تهیه کنید. مهم ترین مراکز شامل مواد زیر است:

غار علیصدر، مجموعه گنج نامه، آرامگاه ابوعلی سینا، آرامگاه بابا طاهر، گنبد علویان و تپه باستانی هگمتانه

مراکز خرید همدان

بازار و خرید جز جدایی ناپذیر از سفر است که معمولا مسافران را با هیجان به میدان جست و جو و خرید در شهر می کشاند. برای آن که بتوانید خرید راحت تری در شهر داشته باشید بهتر است لیستی از مهمترین مراکز خرید همدان قبل از سفر خود تهیه کنید.

مهم ترین مراکز خرید همدان شامل موارد زیر است:

پاساژ مهستان ، مجتمع تجاری الماس ، مرکز خرید شهرآرا ، مرکز خرید زاگرس ، مجتمع تجاری جهان نما، برج پاستور همدان

حمل و نقل عمومی در همدان

از آن جایی که قصد دارید سفر ارزانی داشته باشید ، بهتر است نحوه عملکرد سیستم حمل و نقل همگانی همدان را پیش از سفر بررسی نمایید. همدان چون شهر بزرگی نیست، سیستم حمل و نقل پیشرفته ای هم ندارد اما وجود اتوبوس و تاکسی برای تردد درون شهری راحت شما کافیست.

بلیط هواپیما کیش همدان

بهترین زمان برای سفر به همدان

همدان مانند هر شهر کوهپایه ای دیگر آب و هوای کوهستانی سرد دارد. زمستان و پاییز به دلیل بارش برف و باران و شرایط آب و هوایی بسیار سرد معمولا کمتر مسافری قصد سفر به این شهر را می کند. اگر قصد دارید سفر ارزانی به همدان داشته باشید بهتر است این ایام را برای سفر خود انتخاب کنید و چنان چه میخواهید در شرایط آب و هوایی خوبی به هگمتانه قدیم و همدان جدید سفر کنید، تابستان و بهار بهترین فصل هستند.

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما کیش به همدان

جهت خرید بلیط ارزان هواپیما کیش به همدان از گام های زیر باید استفاده کنید:

گام اول : جست و جو بلیط هواپیما

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید. بهتر است از طریق جدول ارزان ترین پروازهای کیش به همدان در ماه جاری ، پرواز مد نظر خود را انتخاب کنید و به سراغ گام دوم بروید. در این مرحله با انتخاب گزینه برگشت، میتوانید بلیط هواپیما کیش خود را نیز همزمان با بلیط رفت خریداری نمایید.

در غیر این صورت در جدول جستجوی پرواز به مبدا و مقصد خود را به همراه تاریخ وارد نمایید و بر روی دکمه جست و جو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات

پس از انتخاب پرواز، نوبت به ثبت اطلاعات می‌رسد قبل از رزرو بلیط هواپیمای همدان باید اطلاعات خود را به صورت کاملا صحیح و با دقت وارد نمایید و در نهایت با انتخاب گزینه " ثبت" به مرحله بعد خواهید رفت.

گام سوم : بررسی صحت مشخصات

در صفحه بعدی با بررسی صحت مشخصات وارد شده و کلیک بر گزینه " ادامه" به صفحه پرداخت آنلاین هدایت خواهید شد.

قیمت بلیط هواپیما کیش به همدان

قیمت بلیط های هواپیما به چند معیار متفاوت بستگی دارد که می توانید با آگاهی از آن ها به سادگی بلیط ارزان هواپیما کیش به همدان را خریداری کنید. این معیارها شامل موارد زیر هستند:

1-ایرلاین

2- کلاس هواپیمایی

3- بلیط چارتری یا سیستمی

4- زمان سفر به همدان

قیمت بلیط هواپیما کیش همدان

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما همدان فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز کیش همدان محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما کیش به همدان عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط هواپیما در هر مسیر، نرخ بلیط هواپیما نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی همدان و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز کیش همدان با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط هواپیما همدان نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید بلیط هواپیما در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

نوع بلیط هواپیما (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط چارتر کیش همدان خریداری می کنید یا بلیط سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط هواپیما چارتر کیش همدان و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید بلیط چارتر همدان ارزان تر از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

رزرو هتل در همدان

با هر نیت و در هر زمانی که به همدان سفر می کنید در نهایت باید جایی را برای سپری کردن شب داشته باشید. برای ان که بتوانید بهترین هتل ها را با ارزان ترین نرخ ها رزرو کنید، بهتر است پیش از سفر خود از رزرو هتل و یافتن اقامتگاه مطمئن شوید.

بهترین هتل های همدان شامل موارد زیر می باشد:

هتل بابا طاهر، هتل پارسیان، هتل بوعلی، هتل امیران، هتل آپارتمان خاتم، مهمانسرای جهانگردی و هتل امیران 2

جهت رزرو هتل همدان کلیک کنید.

بلیط ارزان همدان

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما در رسپینا

بلیط ارزان همدان

یکی از مهم ترین خدمات رسپینا، ارائه ارزان ترین قیمت های بلیط هواپیما است تا دیگر نیازی به نگرانی درباره هزینه های سفر خود نداشته باشید. با استفاده از فیلترهای جست و جوی پرواز می توانید اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما کیش به همدان نمایید.

بلیط چارتر همدان

رسپینا با ارائه خدمات مختلف در حوزه گردشگری ، دایره انتخاب را برای مسافران بزرگ تر کرده است. امکان خرید بلیط های چارتر کیش همدان یکی دیگر از خدمات رسپینا است تا با کمترین هزینه از تمامی خدمات پرواز بهره مند شوید.

بلیط لحظه آخری همدان

بلیط لحظه آخری در حقیقت نوعی از بلیط های چارتری است که به زمان پرواز بسیار نزدیک شده است و چارتر کننده سعی دارد با کاهش قیمت صندلی های هواپیما را به مسافران اجاره دهد. البته زمان دقیقی برای خرید آن وجود ندارد، اما در نظر داشته باشید که همیشه در لحظات آخر بلیط های چارتری ارزان تر نیستند.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط هواپیما همدان از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما همدان ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

امکان انتخاب فرودگاه

در رسپینا امکان انتخاب فرودگاه مقصد برای شما وجود دارد. اگر فرودگاه مقصد برای شما اهمیت دارد می توانید در هنگام جستجو فرودگاه مدنظر خود را انتخاب نمایید.

فرودگاه همدان

فرودگاه همدان با کد یاتای HDM ، یکی از فرودگاه های قدیمی ایران است که تاریخ ساخت آن به سال 1317 باز میگردد. این فرودگاه که در 10 کیلومتری شهر قرار دارد دارای امکاناتی نظیر دستگاه خودپرداز، بوفه تغذیه، پارکینگ می باشد. برای ان که خود را از فرودگاه به مرکز شهر برسانید باید از تاکسی های فرودگاه استفاده نمایید.

فرودگاه همدان در ۶ کیلومتری شهر قرار دارد و برای طی کردن این مسافت احتیاج به تاکسی های فرودگاهی هایی خواهید داشت.

مهم ترین پروازهای فرودگاه همدان شامل موارد زیر است:

پرواز مشهد همدان قشم ایر، پرواز کیش همدان قشم ایر

با خرید بلیط هواپیما کیش همدان رسپینا، روی زمین نمی مانید.

کیش به همدان -

آیا به بلیط برگشت از همدان به کیش نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما همدان کیش

از همدان با پرواز به سفر خود ادامه دهید