مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما کیش به رامسر

questions آیا قیمت بلیط های چارتری برای کودکان و نوزادان ارزانتر است؟
arrow down icon

در بلیط های چارتری قیمت بلیط در رده های سنی کودک و بزرگسال برابر هستند.

questions میانگین زمان پرواز کیش رامسر چقدر است؟
arrow down icon

مدت زمان تقریبی پرواز در این مسیر 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

questions آیا تاخیر بیش از 2 ساعت هواپیما شامل جرایم کنسلی می شود؟
arrow down icon

خیر. در این شرایط مسافر باید درخواست استرداد آنلاین بدون جریمه بدهد.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما کیش رامسر آغازگر یکی از طولانی ترین مسیرهای پروازی داخلی در کشور است که بخش مهمی از هزینه سفر را به خود اختصاص می دهید. سامانه رسپینا به عنوان یکی از بزرگ ترین ارائه دهندگان بلیط هواپیما در کشور، کلیه خدمات خود را با پوشش دهی سراسری ایرلاین ها در کنار پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان پرواز خود ارائه می دهد. هم چنین در این مقاله کلیه سوالات رایج مسافران و نکات مهم قبل از سفر را بررسی کرده ایم که توصیه می کنیم حتما تا انتها مطالعه بفرمائید.

بلیط هواپیما کیش رامسر

اطلاعات پرواز کیش به رامسر

قبل از رزرو بلیط هواپیما کیش رامسر، داشتن اطلاعات پرواز می تواند کمک شایانی به برنامه ریزی سفر شما کند که در ادامه مطلب به بررسی این مسائل می پردازیم.

پرواز کیش رامسر چه روزهایی انجام می شود؟

بر اساس تقویم گردشگری و برنامه ریزی ایرلاین ها، روزهای پرواز نیز متغیر است. برای مثال، در تعطیلات نوروز که جا به جایی مسافر میان این دو شهر زیاد است، سرویس هایی بیش تری برای این مسیر توسط شرکت های هواپیمایی ارائه می گردد. (اطلاعات بیش تر در خصوص بازه زمانی کنونی را می توانید از جدول پروازهای سایت از بالای همین صفحه بررسی بفرمائید.)

مدت زمان پرواز

مسافت میان این دو شهر حدودا 1700 کیلومتر است که با هواپیما در مدت زمان تقریبی 1 ساعت و 30 دقیقه پیموده می شود. البته این میزان با توجه به شرایط جوی و نوع ناوگان ممکن است تغییر نماید.

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط هواپیما کیش رامسر

در حال حاضر شرکت هواپیمایی کیش ایر برگزار کننده پرواز کیش به رامسر است. البته در زمان های افزایش ترافیک سفر، ممکن است سرویس سایر ایرلاین ها نیز ارائه گردد.

قوانین بار

این موضوع نیز با توجه به ایرلاین های برگزار کننده هر مسیر و همچنین نوع کلاس پروازی هر شرکت مقدار متفاوتی در بردارد. به طور معمول مقدار مجاز بار برای پرواز های اکونومی 20 کیلوگرم می باشد. این مقدار در پرواز های بیزینس کلاس تا 30 کیلوگرم قابل افزایش است. همچنین مقدار بار مجاز برای ساک دستی باید زیر 5 کیلوگرم باشد.

قیمت بلیط هواپیما کیش رامسر

قیمت بلیط ها هرگز طی سال روند ثابتی ندارد و بر اساس عوامل زیر دست خوش تغییر می شوند:

بازه زمانی بلیط

با افزایش تقاضای سفر به رامسر، قیمت بلیط کیش به رامسر نیز با تغییرات همراه است. معمولا در پایات تعطیلات نوروز که مسافران کیش قصد بازگشت به شهر خود را دارند، این میزان افزایش به بیشینه خود می رسد.

نوع بلیط (سیستمی یا شناور)

بهای بلیط چنانچه سیستمی باشد بر اساس مصوبه ایرلاین با نرخ نسبتا ثابت و اگر چارتر باشد بر اساس تصمیم شرکت چارترکننده و با نرخ لحظه ای تعیین می گردد. معمولا و طی اغلب اوقات سال، بلیط پرواز کیش به رامسر چارتر از سیستمی ارزان تر است؛ اما در شرایط افزایش تقاضای سفر این سیستم ممکن است معکوس گردد.

ایرلاین برگزار کننده پرواز

ایرلاین های مختلف، بهای بلیط هواپیما کیش رامسر را حول حداکثر مصوب برای هر مسیر، بر اساس عواملی هم چون کیفیت خدمات پرواز، کیفیت کابین و صندلی ها، نوع ناوگان هوایی و ... تعیین می نمایند. به همین علت نیز، گاهی مشاهده می کنیم که برای یک مسیر پروازی و در یک روز معین، چندین نرخ متفاوت بلیط ارائه می گردد.

کلاس های پروازی

نوع کلاس کابین صندلی نیز بر هزینه بلیط موثر است. کابین اکونومی کلاس به دلیل اینکه از کیفیت پایین تری برای ارائه خدمات و صندلی ها برخوردار است؛ لذا قیمت بلیط های آن نیز نسبت به اکونومی کلاس کم تر می باشد.

پرواز کیش به رامسر

بلیط هواپیما کیش رامسر را چارتری تهیه کنیم یا سیستمی؟

این سوالی است که اکثر مسافران جویای آن می شوند که در ادامه به صورت خلاصه تفاوت های مهم هر یک از این دو بلیط را بررسی نموده ایم.

- بلیط چارتر برای تمامی سنین قیمت یکسانی دربردارد. اما در سیستمی ها، این مبلغ برای افراد بزرگسال (12 سال به بالا)، کودکان (بین 2 تا 12 سال) و همچنین نوزادان (زیر 2 سال) متفاوت است.

* ایرلاین کیش ایر برای کودکان 2 تا 12 سال، تا 50% قیمت و برای نوزادان، تا 90% تخفیف در نظر گرفته است.

- بلیط پروازهای چارتری قابل کنسل شدن نیستند. اما اگر شما بلیط خود را به صورت سیستمی رزرو نموده اید می توانید آن را مطابق ضوابط ایرلاین ها، استرداد نمائید.

* برای اطلاع از ضوابط کنسلی بلیط ها، می توانید صفحه شرایط کنسلی بلیط هواپیما که در لینک آن در قسمت پایین قرار داده شده است را بررسی نمائید.

مزایای رزرو بلیط پرواز کیش به رامسر رسپینا

رسپینا به عنوان یکی از معتبر ترین سامانه های آنلاین خدمات مسافرتی کشور همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان خود می باشد. در این خصوص نیز با احترام به حقوق مسافر، مزایای زیر را عرضه نموده است:

دسترسی به تقویم پروازی

شما می توانید با استفاده از تقویم پروازی رسپینا برای سفر خود برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید همچنین به نرخ بلیط ها در یک ماه آینده دست پیدا کنید. همچنین می توانید با مقایسه این قیمت ها از ارزان ترین نرخ این بلیط ها مطلع شوید.

امکان مشاهده جزئیات پرواز

در صفحه پرواز و در باکس مربوط به هر بلیط، جزئیات آن از قبیل قیمت بلیط، ساعت و مدت زمان مدت زمان پرواز کیش به رامسر، کلاس صندلی، شماره پرواز و ... قرار گرفته است. لذا می توانید برای برنامه ریزی از آن بهره مند گردید.

امکان استرداد آنلاین بلیط در سریع ترین زمان

اگر به هر دلیلی در برنامه سفر شما تغییر به وجود آمد، می توانید رزرو بلیط خود را (اگر سیستمی باشد) از طریق قسمت کنسلی بالای سایت مطابق راهنمای ارائه شده، لغو نمائید. این مورد هم چنین از طریق برقراری تماس تلفنی با تیم پشتیبانی 24 ساعته پرواز نیز ممکن است. البته توجه داشته باشید که وجه پرداختی پس از کسر جریمه ایرلاین، استرداد می گردد.

پشتیبانی 24 ساعته

چنانچه در روند خرید آنلاین بلیط هواپیما و یا در فرودگاه با مشکل مواجه گردید، تیم کارشناسان رسپینا در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی و رفع مشکلات شما خواهند بود.

بلیط کیش به رامسر

خدمات اختصاصی رسپینا برای بلیط هواپیما کیش رامسر

- برقراری تماس اینترنتی با پشتیبانان و کارشناسان تیم رسپینا (به صورت رایگان)

- اطلاع از ارزان ترین نرخ های پرواز 15 روز اخیر از طریق کانال تلگرام رسپینا

- اطلاع رسانی لحظه ای تغییر قیمت بلیط ها با سرویس خبرم کن

- رزرو بلیط خودکار توسط سامانه با استفاده سرویس چند بخرم ( توجه داشته باشید در این روش باید حساب کاربری شما به اندازه مبلغ بلیط شارژ داشته باشد.)

- اطلاع رسانی تاخیرات احتمالی پرواز

* رسپینا تنها شرکت خدمات مسافرتی کشور است که تاخیرات سفر (حتی برای یک دقیقه) را به اطلاع مسافرین محترم میرساند.

راهنمای رزرو بلیط کیش به رامسر رسپینا

شما به 2 صورت اینترنتی و تلفنی، می توانید بلیط خود را از رسپینا رزرو نمائید که در ادامه هر یک بررسی شده است.

روش اول - رزرو اینترنتی بلیط هواپیما کیش رامسر

- برای رزرو اینترنتی بلیط، می‌توانید از بالای همین صفحه، اطلاعات مربوط به تاریخ رفت و برگشت را وارد نمائید.

- سپس از جدول لیست پرواز ها بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید.

- در مرحله بعد باید اطلاعات مسافر را به صورت دقیق و بر اساس اطلاعات شناسنامه و کارت ملی وارد نمائید.

- در قدم آخر پس از تائید اطلاعات مسافر جهت واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت می‌شوید. پس از واریز وجه لینک دانلود بلیط برای شما فعال خواهد شد.

اگر قصد دارید بلیط را به صورت دوطرفه رزرو نمائید، قبل از وارد کردن تاریخ سفر، فیلد رزرو بلیط به صورت رفت و برگشت را انتخاب نمائید و بلیط هواپیما کیش خود را نیز خریداری نمایید.

روش دوم – رزرو بلیط به صورت تلفنی

این روش مخصوص مسافرانی است که به رمز دوم دسترسی ندارند. شما می توانید از طریق تماس با تیم پشتیبانی رسپینا از کلیه بلیط های موجود طی یک ماه آینده به همراه جزئیات و قیمت هر یک مطلع شوید. کافیست با شماره های شرکت که در پایین قرار داده شده تماس بگیرید. در این روش نیز، اطلاعات شماره حساب برای شما از طریق پیامک و یا پیام رسان های موجود ارسال و با اطلاع مشخصات واریز وجه به کارشناسان، رزرو بلیط قطعی می گردد.

اطلاع از ارزان ترین قیمت بلیط پرواز کیش به رامسر

شما می توانید با فعال سازی سرویس خبرم کن رسپینا، به محض تغییر قیمت بلیط پروازهای چارتری، از طریق پیامک مطلع گردید. برای این منظور کافیست پس از مراجعه به لیست پرواز از سمت راست صفحه بر روی آیکون زنگوله کلیک نموده و جزئیات خواسته شده را وارد کنید. همچنین با فعال سازی سرویس چند بخرم رسپینا، در صورت داشتن شارژ موجودی و کاهش بلیط به نرخ دلخواه شما، رزرو آن به صورت خودکار توسط سامانه انجام خواهد شد.

بلیط پرواز کیش رامسر

رزرو همزمان بلیط با هتل

شما می توانید در صورت تمایل به صورت همزمان رزرو اقامتگاه در این شهر را نیز انجام نموده و یک بار اقدام به پرداخت فاکتور نمائید. برای این منظور کافیست هنگام از بالای همین صفحه، گزینه رزرو همزمان بلیط با هتل را انتخاب نمائید.

رزرو بلیط هواپیما کیش رامسر رسپینا

با توجه به مطالب گفته شده، شما می توانید نسبت به تهیه بلیط سفر خود از رسپینا اقدام فرمایید. توجه داشته باشید تیمی از کارشناسان ما همواره آماده خدمت رسانی به شما جهت پاسخ گویی به سوالات احتمالی هستند. همچنین شما می توانید در بخش نیاز به راهنمایی (قسمت پایین سمت راست) با وارد کردن مشخصات خود از تماس کارشناسان ما بهره مند شوید. با رسپینا روی زمین نمی مانید. . .

کیش به رامسر -

آیا به بلیط برگشت از رامسر به کیش نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما رامسر کیش