{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما نجف اصفهان

بلیط هواپیما نجف اصفهان

جمعه

30 / 02

بررسی

شنبه

31 / 02

بررسی

یکشنبه

01 / 03

بررسی

دوشنبه

02 / 03

بررسی

سه شنبه

03 / 03

بررسی

چهارشنبه

04 / 03

بررسی

پنجشنبه

05 / 03

بررسی

جمعه

06 / 03

بررسی

شنبه

07 / 03

بررسی

یکشنبه

08 / 03

بررسی

دوشنبه

09 / 03

بررسی

سه شنبه

10 / 03

بررسی

چهارشنبه

11 / 03

بررسی

پنجشنبه

12 / 03

بررسی

جمعه

13 / 03

بررسی

شنبه

14 / 03

بررسی

یکشنبه

15 / 03

بررسی

دوشنبه

16 / 03

بررسی

سه شنبه

17 / 03

بررسی

چهارشنبه

18 / 03

بررسی

پنجشنبه

19 / 03

بررسی

جمعه

20 / 03

بررسی

شنبه

21 / 03

بررسی

یکشنبه

22 / 03

بررسی

دوشنبه

23 / 03

بررسی

سه شنبه

24 / 03

بررسی

چهارشنبه

25 / 03

بررسی

پنجشنبه

26 / 03

بررسی

جمعه

27 / 03

بررسی

اولین پرواز نجف اصفهان

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

/1015/476/

Qatar Airways

جمعه 1401/02/30

9,983,000 تومان

/657/

Iran Air

جمعه 1401/02/30

11,905,500 تومان

/610/4634/476/

Oman Air

جمعه 1401/02/30

15,423,000 تومان

/610/4632/476/

Oman Air

جمعه 1401/02/30

15,423,000 تومان

/610/1149/476/

Oman Air

جمعه 1401/02/30

15,532,000 تومان

اطلاعات حرکت پرواز نجف اصفهان

تعداد سفر های روزانه:
93
انواع پرواز های مسیر:
اکونومی - بیزنس - فرست
مدت زمان سفر:
ساعت
مسافت:
5559 Km
زمان اولین حرکت از نجف اصفهان:
ساعت 03:30
آخرین حرکت از مبدا نجف :
ساعت 03:30
خلوت ترین روزها:
سه شنبه ها
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه ها

بلیط هواپیما نجف اصفهان را می توانید با انتخاب ایرلاین دلخواه و ارزان ترین قیمت از رسپینا رزرو کنید. این مجموعه برای رزرو این بلیط خدماتی از قبیل رزرو بلیط به صورت رفت و برگشت، انتخاب کلاس پروازی به دلخواه و اطلاع از بهترین زمان برای خرید ارزان قیمت این بلیط را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. در این مطلب به بررسی تمام جزئیات مورد نیاز در رزرو این بلیط می پردازیم.

رزرو بلیط هواپیما نجف اصفهان از رسپینا

خرید بلیط هواپیما نجف اصفهان

بسیاری از شرکت های ارائه دهنده پرواز نجف اصفهان، بلیط این مسیر را تنها به صورت حضوری در خدمت مسافرین قرار می دهند. این شرکت ها به عنوان واسطه عمل نموده و آن را از سایت های فروش بلیط هواپیما نجف اصفهان خریداری می کنند. در این صورت هزینه ای به عنوان کارمزد از مشتریان خود دریافت می کنند. در نتیجه هزینه بیشتری برای مسافر در پی دارد. رسپینا یکی از معتبر ترین دفاتر فروش بلیط هواپیما، پرواز این مسیر را به 2 صورت اینترنتی و تلفنی با کمترین میزان روکشی به مسافرین ارائه می دهد. در ادامه به بررسی روش های رزرو این بلیط می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما نجف اصفهان

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید و به آسانی بلیط خود را در کمتر از 1 دقیقه رزرو کنید.

ابتدا در بالای همین صفحه، تاریخ رفت (یا رفت و برگشت) پرواز خود را مشخص کنید.

در قسمت لیست پروازها، گزینه مورد نظر خود را با توجه به ایرلاین های نمایش داده شده، زمان پرواز، مدت زمان توقف و قیمت مشخص نمائید.

سپس اطلاعات مسافرین را با توجه به مشخصات پاسپورت و کارت ملی افراد به صورت دقیق وارد فرمائید.

در صفحه بعد اطلاعات وارد شده مسافران را مجدد مرور نموده و در صورت تایید آن ها، می توانید با انتخاب گزینه "ادامه" وارد صفحه پرداخت الکترونیکی شوید.

در صورت پرداخت هزینه به صورت آنلاین، لینک دانلود این بلیط برای شما نشان داده شده و مشخصات آن پیامک می گردد.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما نجف اصفهان

رزرو تلفنی بلیط هواپیما نجف اصفهان

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود می توانید بلیط این مسیر را به صورت تلفنی از رسپینا رزرو کنید. برای این منظور کافیست با شماره تلفن های رسپینا در پایین همین صفحه تماس گرفته و ضمن اخذ راهنمایی از کارشناسان رسپینا در مورد بهترین زمان پرواز و شرایط شهر مقصد، بلیط خود را انتخاب کنید. در این صورت شماره حساب رسپینا برای واریز وجه بلیط، برای شما پیامک می شود. با واریز هزینه بلیط به شماره حساب ارسالی، ضمن تماس مجدد با کارشناسان و اعلام مشخصات فیش واریزی، می توانید لینک دانلود بلیط خود را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

پرواز نجف اصفهان

در این قسمت به تمامی مسائل مورد نیاز در رزرو این بلیط اشاره کرده ایم که با مطالعه آن می توانید اطلاعات کاملی از پروازهای این مسیر به دست آورید.

فرودگاه مبدا: عراق، نجف، شارع الشرطه، فرودگاه بین المللی نجف

فرودگاه مقصد: ایران، اصفهان، منطقه صفه، بزرگراه فرودگاه، فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان

مدت زمان پرواز: در صورت انجام پرواز بدون توقف: بین 1 ساعت و 40 دقیقه تا 3 ساعت. البته مدت زمان این پرواز در صورت توقف در فرودگاه دوحه، مجموعا 5 ساعت و در صورت توقف در فرودگاه استانبول می تواند تا 8 ساعت نیز افزایش پیدا کند.

فاصله هوایی: 692 کیلومتر

ایرلاین های برگزار کننده: کاسپین، ایران ایر، قطر ایرویر، فلای دبی و ترکیش

کلاس پروازی: اکونومی و بیزینسی

بررسی فاصله هوایی نجف اصفهان

قیمت بلیط هواپیما نجف اصفهان

نرخ پرواز های این مسیر به بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزار کننده، کلاس پروازی و بازه سنی مسافر بستگی دارد که در ادامه به بررسی هر کدام از این موارد می پردازیم.

بازه زمانی سفر: با توجه به شرایط اقلیمی اصفهان و نجف، انجام پروازهای یک طرفه و رفت و برگشت در این مسیر، در فصل تابستان ارزان تر خواهد بود.

ایرلاین برگزار کننده: در صورت استفاده از ایرلاین های داخلی کشور، توقف کمتری در مسیر داشته و همچنین با توجه به محاسبه نرخ این پرواز به ریال، قیمت این بلیط کاهش خواهد داشت.

کلاس پروازی: در صورت استفاده از کلاس پروازی بیزینسی با توجه به خدمات ارائه دهنده از قبیل ترانسفر با خودروی شخصی تا هواپیما، پذیرایی در فرودگاه و داشتن صندلی های مخصوص و راحت در هواپیما نجف اصفهان، می بایست هزینه بیشتری پرداخت نمائید.

بازه سنی مسافر: اگر پرواز این مسیر را به صورت سیستمی رزررو کرده باشید، نرخ بلیط برای کودکان (2 تا 12 سال) حداقل 15 درصد نسبت به بلیط بزرگسال کمتر است. همچنین نرخ بلیط این مسیر برای نوزادان، حداقل 85 درصد نسبت به بلیط بزرگسالان کمتر است.

عوامل موثر در قیمت بلیط هواپیما نجف اصفهان

بلیط ارزان قیمت هواپیما نجف اصفهان

شما می توانید با انتخاب تاریخ در بالا همین صفحه، از ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما نجف اصفهان در 30 روز آینده مطلع شوید. همچنین ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما نجف اصفهان در 30 روز آینده با رنگ دیگری مشخص شده که می توانید با استفاده از آن بلیط خود را با کمترین قیمت رزرو کنید.

قیمت بلیط چارتر نجف اصفهان

شرکت های چارتر کننده پرواز، پیش فروش بلیط های سفر هوایی این مسیر را به صورت عمده از ایرلاین های برگزار کننده پرواز نجف اصفهان خریداری می کنند. چنانچه پرواز های این مسیر را در زمان های کم تردد و کم تقاضا مثل فصل تابستان و زمستان (به جز اعیاد و عزاداری ها) خریداری می کنید، می توانید با رزرو بلیط چارتر اصفهان از نجف، هزینه کمتری پرداخت کنید. چراکه شرکت های چارتر کننده در زمان های نزدیک به پرواز، در صورت عدم تکمیل ظرفیت صندلی ها، بلیط های خود را با کاهش 10 تا 50 درصدی در اختیار مشتریان قرار می دهند. البته توجه داشته باشید این بلیط برای بازه های سنی مختلف (به جز نوزاد) هزینه یکسانی در پی دارد.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما ارزان نجف اصفهان

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با خرید بلیط هواپیما نجف به اصفهان، تیمی از کارشناسان پرواز خارجی رسپینا به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تمام سوالات و مشکلات شما در زمینه مشاوره و استرداد این بلیط می باشند. برای ارتباط با مشاورین رسپینا می توانید از بخش تماس رایگان اینترنتی، داخلی مربوط به را انتخاب نموده و با کارشناسان رسپینا ارتباط برقرار کنید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

قیمت بلیط هواپیما نجف اصفهان چقدر است؟ expand_more

قیمت این بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از جدول نرخی بلیط پرواز نجف اصفهان بالای صفحه، از ارزان ترین قیمت بلیط هر ایرلاین طی یک ماه آینده مطلع شوید. تیم کارشناسان خبره پرواز خارجی رسپینا نیز به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره خواهند بود.

میزان بار مجاز در پروازهای نجف اصفهان چقدر است؟ expand_more

بر اساس شرایط هر ایرلاین متفاوت است. اما در بلیط های اکونومی، این میزان بین 25 تا 30 کیلوگرم و در پروازهای بیزینس کلاس، این میزان تا 35 کیلوگرم نیز قابل افزایش است. در جدول لیست پروازهای سایت در کنار هر بلیط، میزان بار مجاز آن نیز قید شده است.

میزان جریمه بار در پروازهای نجف اصفهان چقدر است؟ expand_more

میزان جریمه بار به قیمت بلیط، طول مسیر هوایی و کلاس پروازی بستگی دارد. به طور میانگین این جریمه به میزان یک درصد قیمت بلیط محاسبه می شود.