مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : دوشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما رفسنجان تهران بهترین انتخاب برای رفتن به تهران از مقصد رفسنجان است. تهران به دلیل نقش مهمی که در ساختار سیاسی و اداری دارد همیشه مقصد کاری بسیاری از مردم می باشد اما این تمام دلایل مسافران برای سفر نیست. این شهر با دارا بودن تاریخچه بسیار طولانی، ساختمان های دیدنی و مکان های جذاب زیادی برای عرضه کردن به گردشگران دارد. ما در ادامه روش هایی جهت خرید ارزان ترین بلیط هواپیما از رسپینا معرفی خواهیم نمود، با ما همراه باشید.

بلیط هواپیما رفسنجان تهران رسپینا

چرا خرید بلیط هواپیما رفسنجان تهران؟

تهران بزرگترین شهر ایران و بیست و پنجمین شهر پرجمعیت در جهان است که از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به منطقه کویری منتهی می شود، بنابراین آب و هوای شهر با مناطق شمالی آن متفاوت است. شمال شهر دارای آب و هوای خنک و خشک و جنوب آن دارای هوای گرم و خشک است. ساختار شهر ترکیبی عالی از سنت و مدرنیته است. تهران شهری معتبر قدیمی است که در گذشته به آن "شهر ری" گفته می شد. شهر ری هم اکنون در جنوب تهران واقع شده است. این شهر دارای بناهای قدیمی، مساجد باشکوه، بناهای دیدنی، پارک های عالی و همچنین ساختمان های مدرن است. تهران اگرچه به عنوان یک شهر تاریخی شناخته نمی شود اما دارای جاذبه های زیادی است که ارزش دیدن دارد.

راهنمای خرید بلیط هواپیما رفسنجان تهران

در خریدهای اینترنتی برای اینکه بتوانید بلیط را ارزان خریداری کنید راه سختی پیش رویتان قرار ندارد، تنها با یک جستجو ساده می توانید بلیط ارزان هواپیما را رزرو کنید. گام هایی که برای این کار باید طی کنید عبارت اند از:

گام اول : جست و جو و انتخاب پرواز

اولین مرحله ای که پس از انتخاب سایت برای خرید بلیط پیش رو دارید این است که از قسمت بالای صفحه پروازهای داخلی را انتخاب کنید، سپس شهر مبداء و مقصد را که در اینجا رفسنجان و تهران هستند را به همراه تاریخ سفر وارد کنید، تا لیست تمامی پروازهای موجود به نمایش گذاشته شود. با توجه به لیست و قیمت های موجود باید ارزان ترین پرواز را انتخاب کنید. در این مرحله اگر در انتخاب زمان منعطف باشید گزینه های بیشتری برای انتخاب خواهید داشت.

گام دوم : ثبت اطلاعات

پس از انخاب ارزان ترین بلیط هواپیما رفسنجان تهران باید برای ثبت اطلاعات اقدام کنید، در این صفحه اطلاعات شخصی از قبیل: نام و نام خانوادگی، شماره پاسپورت و شماره ملی از شما خواسته می شود.

گام سوم : بررسی صحت مشخصات و پرداخت

در گام سوم می توانید اطلاعات وارد شده را یکبار دیگر بررسی کنید، تا در صورت نیاز تغییرات در آن ایجاد نمائید. اگر اطلاعات مورد تاییدتان است کافی است دکمه ثبت را بزنید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید. در این قسمت پس از پرداخت هزینه بلیط به نام شما ثبت خواهد شد.

قیمت بلیط رفسنجان به تهران

بطور کلی قیمت بلیط های پرواز لحظه ای هستند و هیچگاه برای آنها هزینه ثابتی وجود نداشته است، اما برای تعیین نرخ کلی معیارهایی وجود دارد که در کاهش و افزایش قیمت پرواز بسیار موثر اند. ایرلاین، کلاس هواپیما، نوع بلیط و زمان سفر فاکتورهای اصلی برای نرخ گذاری از سوی شرکت های هواپیمایی هستند. در ادامه به بررسی این معیارها می پردازیم:

بازه زمانی خرید بلیط هواپیما رفسنجان تهران

تاریخ و زمان حرکت مهم ترین فاکتوری است که در هنگام خرید پرواز رفسنجان تهران باید به آن توجه داشته باشید، زیرا با توجه به افزایش و کاهش میزان سفر ها در زمان های مختلف به دلیل زیاد شدن ترددها هزینه های پرواز تغییر می کنند، به خصوص در مسیر تهران که یکی از شلوغ ترین مقصد های پروازی است.

ایرلاین و کلاس پروازی

برندهای مختلف ایرلاین ها با توجه به امکاناتی که دارند قیمت های بلیط پرواز را تعیین می کنند. اگر می خواهید که بلیط ارزان تری خریداری کنید در هنگام انتخاب بلیط به نوع صندلی آن توجه داشته باشید. در هواپیما صندلی های پرواز با توجه به موقعیتی که دارند کلاس بندی می شوند. این کلاس بندی به صورت، اکونومی، بیزینس و فرست می باشد و به میزان زیادی در گران و ارزان بودن بلیط تاثیر گذار است.

نوع بلیط پرواز رفسنجان به تهران

شرکت های هواپیمایی برای اینکه تمامی اقشار جامعه بتوانند از خدمات پرواز استفاده کنند امکانات متنوعی را برای هر بلیط در نظر می گیرند تا هر شخص بتواند با توجه به بودجه و نیازی که دارد برای رزرو اقدام کند. برای مثال بلیط های سیستمی و بلیط های ارزان قیمت چارتری دو نوع پرفروش بلیط های پرواز هستند. برای اینکه متوجه شوید که بلیطی که می خواهید خریداری کنید از چه نوعی است به اطلاعات آن در هنگام رزرو توجه کنید.

مدت زمان پرواز رفسنجان تهران

برنامه پرواز رفسنجان به تهران

برنامه پرواز و اطلاع از ریز نکات آن همیشه یکی از مواردی است که مسافران به دنبال آن هستند تا با استفاده از آن بتوانند برنامه ریزی دقیقی داشته باشند. در این بخش ما تمامی مواردی که برای سفر از رفسنجان به تهران باید بدانید را بررسی می کنیم.

روز و ساعت پرواز

در حال حاضر پروازها از مقصد رفسنجان به تهران 3 روز در هفته (سه شنبه، پنج شنبه و جمعه) صورت می گیرد. زمان پرواز بلیط هواپیما رفسنجان تهران بیشتر مواقع در ساعات پایانی روز (معمولا ساعت 23) می باشد.

مسافت هوایی و مدت زمان پرواز رفسنجان تهران

مسافت هوایی شهر تهران تا رفسنجان در استان کرمان حدود 870 کیلومتر مربع (538 مایل) می باشد، هواپیما این مسیر را در مدت زمان 1 ساعت طی می کند. با توجه به فاصله کوتاه این دوشهر با درنظر گرفتن تمامی مواردی که ممکن است باعث تاخیر شود شما بیشتر از 1 ساعت و ربع در هواپیما نخواهید بود.

کدام ایرلاین ها در این مسیر فعال اند؟

با توجه به کم بودن تقاضا و پروازها در مسیر رفسنجان به تهران ایرلاین ایران ایر تنها هواپیمایی است که در این مسیر فعال است. اما تمامی کلاس ها برای بلیط های پرواز این هواپیما موجود می باشد.

فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد مهم ترین فرودگاه کشور است که لقب شلوغ ترین فرودگاه را هم از نظر تعداد مسافران منتقل شده در سال دارا می باشد. این فرودگاه زمانی به عنوان پایانه اصلی پروازهای خارجی و داخلی شناخته می شده است اما پس از ساخت فرودگاه بین المللی امام خمینی و انتقال پروازهای خارجی به آن، تنها انتقال مسافران داخلی را بر عهده گرفت. برای رفتن به سطح شهر از فرودگاه امکانات حمل و نقلی کاملی در نظر گرفته شده است، که شما می توانید با توجه به شرایط یکی از آنها را انتخاب کنید.

فرودگاه رفسنجان

فرودگاه بین المللی رفسنجان واقع در کمربندی رفسنجان، فعالیت خود را از سال 1369 شروع کرده است. فرودگاه رفسنجان در زمینه صادرات و جا به جایی بار نقش بسیار مهمی را دارد. جالب است بدانید که این فرودگاه به عنوان آلترناتیو فرودگاه کرمان نیز در نظر گرفته شده و هر پروازی که امکان فرود در کرمان را نداشته باشد در باند مخصوص این فرودگاه تردد خواهد کرد. همچنین برای دسترسی از مرکز شهر رفسنجان به فرودگاه می توانید از تاکسی و یا خودرو شخصی استفاده کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما رفسنجان تهران رسپینا

اگر تا به حال خرید اینترنتی انجام داده باشید می دانید که مزایای آن به نسبت خرید حضوری بسیار بیشتر است چرا که در صورت رزرو بلیط آنلاین خدماتی به شما عرضه می گردد که امکان ارائه این خدمات در خرید های حضوری وجود ندارد. برخی از مزایای خرید اینترنتی بلیط پرواز به شرح زیر می باشد.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در خریدهای اینترنتی ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت رو به رو شویم همیشه پشتیبانی یکی از نیازهای ضروری می باشد، تا در صورت بروز مشکل بتوان با استفاده از راهنمایی تیم پشتیبانی اقدام به رفع ابهامات نمود. در سایت های معتبری همچون رسپینا تیم پشتیبانی خدمات فروش به صورت تمام وقت آماده خدمت رسانی به مسافران هستند.

بلیط رفسنجان تهران لحظه آخری

این نوع بلیط ها در واقع نوعی چارتر هستند، و همانطور که از اسمشان پیدا است زمان پرواز آنها بسیار نزدیک است. بنابراین با توجه به این موضوع شرکت های هواپیمایی سعی می کنند تا با کاهش قیمت ها تمامی صندلی های خالی هواپیما را اجاره دهند. امکان خرید این بلیط ها در سایت وجود دارد اما زمان دقیق فروش آن مشخص نیست.

رزرو بلیط ارزان

یکی از مهم ترین امکاناتی که باخرید اینترنتی به آن دسترسی پیدا می کنید تقویم پرواز ها در ماه جاری است. با وجود این دسترسی می توانید به راحتی به جستجو بپردازید و اگر زمان خاصی را مدنظر ندارید ارزان ترین بلیط موجود در ماه را برای مقصد مورد نظرتان انتخاب کنید. به علاوه با استفاده از سرویس خبرم کن رسپینا می توانید درصد کاهش قیمت مورد نظر و بازه ی زمانی که قصد خری بلیط در آن را دارید ثبت کنید. کافیست شماره خود را وارد نمایید تا به محض ارزان شدن بلیط در بازه ای که مشخص کرده اید به شما اطلاع رسانی شود تا اقدام به رزرو نمایید.

خرید ارزان ترین پرواز رفسنجان به تهران

استرداد آنلاین بلیط پرواز رفسنجان به تهران

استرداد آنلاین بلیط هواپیما رفسنجان تهران یک ویژگی خوب برای مسافران است، زیرا اگر بطور ناگهانی برنامه سفر تغییر کند، مسافر می تواند بدون نگرانی و از دست دادن زمان برای استرداد اقدام کند. در این زمینه توجه داشته باشید که هرچه تا زمان حرکت بیشتر وقت باشد خسارت کم تری متوجهتان خواهد شد.

بلیط پرفروش چارتری پرواز رفسنجان تهران

اگر از طرفداران سفرهای هوایی باشید می دانید که بلیط های هواپیما دارای انواع مختلفی هستند، در این بین بلیط های ارزان قیمت چارتری جزء محبوب ترین پروازها هستند زیرا در اکثر اوقات قیمت کم تری نسبت به دیگر بلیط ها دارند. امکان خرید این بلیط های پرفروش در سایت های معتبر خدمات گردشگری در دسترس مسافران قرار دارد. توجه داشته باشید که در مسیر رفسنجان به تهران تنها در زمان های پر مسافر این نوع بلیط های موجود می شود.

حمل و نقل عمومی در تهران

تهران پایتخت ایران یک کلان شهر بزرگ و پر رفت و آمد است که علاوه بر ساکنین شهر سالانه مسافران زیادی برای امور مختلف در این شهر تردد دارند. با توجه به جمعیت زیاد و میزان بالای تردد ها وضعیت حمل و نقل عمومی تهران در موقعیت خوبی قرار دارد. بنابراین اگر قصد سفر به تهران را دارید از این لحاظ نگرانی نداشته باشید، مترو، اتوبوس، تندرو و تاکسی وسیله های نقلیه عمومی تهران اند اما مترو برای جابه جایی در شهر بهترین گزینه می باشد چرا که از ترافیک بی شد از حد شهری به دور است. اگر بخواهید از فرودگاه مهرآباد به مرکز شهر بروید می توانید از خط 4 مترو استفاده کنید.

بهترین زمان برای سفر ارزان به تهران

یکی از معیارهای بسیار مهم در تعیین قیمت بلیط رفسنجان به تهران، زمانی است که شما برای سفر خود انتخاب می کنید. با انتخاب زمان مناسب، می توانید هزینه خرید بلیط پرواز خود را تا 30 درصد هم کاهش دهید. در نتیجه اگر زمان خاصی مد نظر شما نیست، سعی کنید برنامه سفر را برای تاریخی تنظیم کنید که شهر تهران از نظر تعداد گردشگر خلوت تر باشد. پیشنهاد می شود در تعطیلات و همچنین مناسبت های خاص سیاسی و یا فرهنگی که تعداد گردشگران تهران افزایش پیدا می کند، از سفر به این شهر خودداری کنید.

رزرو بلیط هواپیما رفسنجان تهران از رسپینا

با توجه به نکات ارائه شده در مورد نحوه رزرو اینترنتی بلیط رفسنجان تهران حالا می توانید به راحتی برای خرید از سایت رسپینا اقدام کنید. وب سایت رسپینا یکی از معتبرترین سایت ها در زمینه فروش خدمات گردشگری است که با عرضه خدمات متنوع گردشگری دایره انتخاب را برای مسافران بزرگ تر کرده است تا با آسوده خاطری بیشتر برای سفر برنامه ریزی کنند. در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با کارشناسان بخش پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

رفسنجان به تهران -

آیا به بلیط برگشت از تهران به رفسنجان نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران رفسنجان