مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما ساری تبریز بهترین انتخاب جهت بازدید از شهر قالی و هنر تبریز است. با استفاده از سفر هوایی زمان شما ذخیره خواهد شد و از طرفی هم با استفاده از ترفندهایی امکان کاهش قیمت آن وجود خواهد داشت. لذا هر طور محاسبه کنید خرید بلیط از ساری به تبریز به صرفه تر است. اما اگر کنجکاوید که بیشتر درباره نحوه خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت بدانید، حتما با وبسایت رسپینا که علاوه بر امکان رزرو آنلاین، تماس رایگان با کارشناسان رسپینا را نیز برایتان فراهم کرده است همراه بمانید.

خرید بلیط هواپیما ساری تبریز

چرا خرید بلیط هواپیما ساری تبریز؟

تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی است و یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران محسوب می شود. وقایع آثار تاریخی کشف شده در اطراف این شهر نشان می دهد که تاریخ تمدن در تبریز به حدود ۲۵۰۰ سال پیش نیز میرسد. سفر به تبریز علاوه بر این که شیرین است و مزه آن تا سالها از کامتان نخواهد رفت از طبیعت و مردم آن هم شگفت زده خواهید شد. برای آن که بتوانید این سفر را شیرین تر کنید بهتر است راحت ترین روش برای بازدید از آن را انتخاب نمایید. راحت ترین شیوه برای بازدید از این شهر سفر هوایی است زیرا در این شیوه زمان شما ذخیره خواهد بنابراین می توانید مدت زمان بیشتری را صرف گشت و گذار در شهر کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط هواپیما ساری تبریز

برای اینکه بتوانید بهترین بلیط پرواز را با کم ترین قیمت خریداری کنید، خرید اینترنتی بهترین راه است. برای این منظور شما ابتدا باید یکی از معتبر ترین سایت های خدمات گردشگری را برای رزرو بلیط انتخاب کنید. بعد از انتخاب سایت برای تهیه بلیط هواپیما تبریز و وارد شدن به آن با توجه به اینکه مسیر ساری تبریز یک مسیر داخلی است، پروازهای داخلی را انتخاب کنید و پس از آن مبداء، مقصد و تاریخ حرکت را مشخص کنید تا لیست پروازها نشان داده شوند، معمولا در تقویم پروازی سایت ها ارزان ترین بلیط مسیر در طی چند روز آینده به شما نمایش و پیشنهاد داده می شود. مرحله بعد پس از انتخاب بلیط این است که اطلاعات شخصی خودتان را برای رزرو وارد کنید و در آخر پس از بررسی اطلاعات با ورود به صفحه بعد هزینه بلیط را پرداخت می کنید تا بلیط به نام شما صادر گردد.

قیمت پرواز ساری به تبریز

برای تعیین قیمت بلیط پرواز معیار های متفاوتی وجود دارد که ما به عنوان مسافر می توانیم با آگاهی از این معیارها به سادگی بلیط مناسب تری را خریداری کنیم. فاکتورهای تعیین قیمت شامل: نوع بلیط، زمان خرید، کلاس هواپیمایی و ایرلاین می باشد. در ادامه موارد تاثیر گذار در مشخص شدن هزینه پرواز را بطور کامل بررسی می کنیم.

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به اینکه در تاریخ های مختلف ممکن است میزان تقاضا برای خرید بلیط با افزایش رو به رو شود، نرخ بلیط پرواز نیز در زمان ها مختلف متغییر خواهد بود. در همین راستا در بازه های زمانی مختلف به دلیل وجود مناسبت های خاص و یا ایام تعطیلات رسمی قیمت بلیط هواپیما ساری به تبریز با افزایش مواجه خواهد بود.

نوع بلیط هواپیما ساری تبریز

هنگامی که دارید بلیط پرواز را خریداری می کنید حتما به نوع بلیط دقت کنید، زیرا این فاکتور یکی دیگر از معیارهای اصلی در افزایش قیمت است. بلیط های سیستمی و بلیط های ارزان قیمت چارتری از معمول ترین بلیط های پرواز هستند که هر کدام دارای مزایا و محدودیت های خاص به خود هستند و بر همین اساس هم از لحاظ قیمت با هم تفاوت دارند. گاهی اوقات بلیط های سیستمی قیمت پایینی دارند و در برخی مواقع عکس آن ممکن می باشد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین و نوع هواپیمایی که هر کدام در ناوگان هوایی خود دارند، یکی دیگر از فاکتورهای اساسی در تعیین قیمت پرواز ساری به تبریز هستند. علاوه بر آن صندلی های هواپیما ها بر اساس نوع امکانات و شرایطی که دارند دارای کلاس بندی می باشند. این کلاس بندی اغلب به صورت اکونومی، بیزینس و فرست می باشد، این مورد به میزان زیادی بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. بلیط اکونومی ارزان ترین قیمت را دارد و بیزینس و فرست به ترتیب در رتبه های بعدی قرار دارند.

بلیط هواپیما ساری تبریز

خدمات خرید بلیط هواپیما ساری تبریز رسپینا

مسلما اگر بدانید که چه خدماتی با خرید اینترنتی بلیط شامل حالتان خواهد شد دیگر هیچگاه برای رزرو بلیط مسافرتی به دفاتر خدمات گردشگری مراجعه نخواهید کرد، زیرا علاوه بر مزایایی که دارد باعث صرفه جویی در زمان نیز خواهد شد. برخی از مزایای خرید اینترنتی بلیط عبارت است از:

خرید ارزان ترین بلیط

یکی از مهم ترین امکاناتی که در خرید اینترنتی پرواز ساری به تبریز در اختیارتان قرار می گیرد، دسترسی به لیست قیمت های پرواز در ماه اخیر است. با استفاده تقویم پرواز شما می توانید به راحتی تنها با یک جستجو کوتاه و یا با استفاده از فیلتر قیمت اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما برای مسیر ساری به تبریز کنید.

بلیط های ارزان قیمت چارتر

سایت های ارائه دهنده خدمات در حوزه های مختلف گردشگری سعی کرده اند تا با عرضه امکانات متنوع دایره انتخاب را برای گردشگران بزرگ تر کنند. امکان خرید بلیط ارزان قیمت چارتری یکی از مهم ترین دسترسی هایی است که برای مسافرین در رزرو اینترنتی بلیط فراهم گردیده است. این نوع بلیط ها برای برخی از مسیرها فعال اند. در حال حاضر بلیط هواپیما ساری تبریز از نوع چارتر موجود نمی باشد.

بلیط های پرفروش لحظه آخری

این بلیط ها در حقیقت نوعی از بلیط های پرطرفدار چارتر هستند، که تا زمان پرواز آنها زمان کمی باقی مانده است. بنابراین شرکت های هواپیمایی تصمیم می گیرند تا با کاهش قیمت ها تمامی صندلی های هواپیما را اجاره دهند. اما مشکل این است که زمان دقیقی برای خرید آن وجود ندارد و در زمان خرید باید عکس العملتان بالا باشد تا قبل از تکمیل ظرفیت بتوانید بلیط را به تعداد مورد نیازتان رزرو کنید.

استرداد آنلاین

در گذشته های نزدیک که خرید آنلاین وجود نداشت، مسافران مجبور بودند که در صورت تغییر برنامه سفر برای استرداد بلیط به دفتر خدمات گردشگری که از آن خرید کرده اند مراجعه کنند، و برای استرداد بلیط اقدام کنند. اما در حال حاضر امکان استرداد آنلاین برای کسانی که بصورت اینترنتی خرید می کنند فراهم شده است تا بتوانند در هر زمان و مکانی بلیط هواپیما ساری تبریز را استرداد و درصدی از مبلغ پرداختی را عودت کنند.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط ممکن است با مشکل رو به رو شوید، خدمتی تحت عنوان پشتیبانی 24 ساعته برایتان در نظر گرفته شده است تا در صورت نیاز به راهنمایی بتوانید با استفاده از آن برای رفع ابهامات و مشکلات بهره مند شوید. تیم پشتیبانی و کارشناسان فروش خدمات گردشگری به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی همواره آماده خدمت رسانی به شما گردشگران گرامی هستند.

فرودگاه تبریز

فرودگاه بین المللی شهید مدنی که از سال 1335 فعالیت خود را شروع کرده است در حال حاضر یکی از مهم ترین فرودگاه های ایران است. در این فرودگاه امکانات خوبی جهت رفاه حال مسافران مانند غرفه های خرید سوغات، دستگاه های خودپرداز، شعب بانک های مختلف، رستوران و سالن غذاخوری در نظر گرفته شده است. جهت رسیدن به هتل از این فرودگاه می توانید از تاکسی های مقابل درب خروجی و یا اتوبوس استفاده نمایید.

فرودگاه ساری

شهر ساری به عنوان مرکز استان مازندران یکی از بهترین فرودگاه های شمالی کشور را دارد. این فرودگاه با 5 ترمینال و 1 باند پرواز روزانه پذیرا تعداد مسافران زیادی است. فرودگاه دشت ناز ساری در فاصله 25 کیلومتری تا مرکز شهر قرار دارد و برای دسترسی به آن می توانید از تاکسی و یا ماشین شخصی استفاده کنید.

بلیط رفت و برگشت پرواز ساری به تبریز

یکی از بهترین راه ها برای سفر آسوده با هواپیما خرید بلیط رفت و برگشت مسیر است. با این کار میزان زیادی از دغدغه های شما به خصوص در زمانی که تعداد سفرها بالا است کاسته می شود. برای رزرو بلیط در دو مسیر رفت و برگشت می توانید در هنگام جستجو بلیط به جای مسیر یکطرفه، بلیط رفت و برگشت را انتخاب کنید و سپس با مشخص نمودن تاریخ از بین پروازهای موجود بهترین گزین را انتخاب نمائید

بلیط چارتر ساری تبریز

اطلاعات پرواز بلیط هواپیما ساری تبریز

قطعا در دست داشتن اطلاعات کافی از پرواز به مسافران کمک می کند تا با استرس کمتر و آسوده خاطری بیشتر مسیر پرواز را طی کنند از مهم ترین اطلاعات مورد نیاز هر مسافر که باید بداند می توان به مدت زمان پرواز، میزان مسافت هوایی، ساعت و روزهای حرکت اشاره نمود. این اطلاعات برای مسیر ساری به تبریز به شرح زیر است:

آیا مسیر ساری به تبریز چارتر دارد؟

معمولا بلیط های ارزان قیمت چارتری برای مسیرهایی هستند که تردد در آنها بالا است، در مسیر ساری به تبریز به دلیل کم بودن تعداد پروازهای مسیر و مسافرین معمولا این نوع بلیط ها وجود ندارند.

مسافت و زمان پرواز ساری به تبریز

فاصله بین دو شهر ساری و تبریز حدود 900 کیلومتر مربع می باشد که با سفر هوایی این مسافت تقریبا در مدت زمان 2 ساعت و 15 دقیقه طی می شود. البته گاهی مدت زمان پرواز با توجه به شرایط تغییر خواهد کرد اما هیچگاه این زمان بیشتر از 2 ساعت و نیم نخواهد شد.

ساعت و روزهای پرواز

معمولا پروازهای ساری به تبریز در دو روز هفته (اغلب چهارشنبه و جمعه ها) انجام می گیرند، در حال حاضر تنها ایرلاین فعال در این مسیر هوایی مربوط به شرکت هواپیمایی ایران ایر است که پروازهای آن اغلب در حدود ساعت 17 بعد از ظهر انجام می گیرد.

بهترین زمان برای سفر ارزان به تبریز

یکی از مهم ترین کارهایی که باید در هنگام سفر به یاد داشته باشید انتخاب زمان مناسب برای بازدید مقصد است. این تصمیم بر اساس سلیقه مسافر و همچنین بر اساس معیارهای خاصی گرفته می شود. اما برای آن که بتوانید ارزان به تبریز سفر کنید بهتر است زمانی را انتخاب کنید که این شهر از نظر تعداد گردشگر در وضعیت خلوت تری قرار داشته باشد. معمولا زمستان ها با کاهش دما مسافر کمتری قصد سفر به تبریز سرد را می کند بنابراین در این ایام هزینه کمتری برای رزرو بلیط پرواز و یا اقامتگاه را باید پرداخت کنید.

حمل و نقل عمومی تبریز

نکته دیگری که بهتر است قبل از پرواز ساری به تبریز بدانید آن است که سیستم حمل و نقل عمومی آن در شهر چگونه عمل می کند؟ تبریز به عنوان یک کلان شهر که بیشتر از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر شهروند در آن زندگی می کنند حمل و نقل خوبی جهت تردد درون شهری برای مسافران و شهروندان ارائه می‌کند. جهت جابجایی درون شهری می توانید از اتوبوس و یا مترو استفاده کنید. متروی تبریز ۵ خط دارد که تمام مناطق شهری را پوشش می‌دهد.

رزرو بلیط هواپیما ساری تبریز در رسپینا

برای رزرو بلیط پرواز در مسیر ساری تبریز می توانید با استفاده از اطلاعات داده شده در این مطلب اقدام کنید و اگر برای این منظور نیاز به راهنمایی و اطلاعات بیشتری داشتید با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. تیمی از حرفه ای ترین کارشناسان در رسپینا آماده اند تا در هر ساعت از شبانه روز به سوالات و ابهامات شما پاسخ دهند.

نمایش بیشتر arrow-down
ساری به تبریز -

آیا به بلیط برگشت از تبریز به ساری نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تبریز ساری