مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : چهارشنبه ها 02191012900
09/16 چهارشنبه
۸۸۴ ت
09/17 پنجشنبه
۸۷۵ ت
09/18 جمعه
۸۸۴ ت
09/19 شنبه
۸۸۴ ت
09/20 یکشنبه
۸۵۱ ت
09/21 دوشنبه
تکمیل ظرفیت
09/22 سه شنبه
۸۸۴ ت
09/23 چهارشنبه
۸۸۴ ت
09/24 پنجشنبه
۸۸۹ ت
09/25 جمعه
۸۸۴ ت
09/26 شنبه
۸۸۲ ت
09/27 یکشنبه
۸۸۲ ت
مرتب سازی بر اساس :
قیمت از کم به زیاد
مسیر بالعکس
17:10 arrow 18:10
تبریز (TBZ) ـ تهران (THR)
کاسپین هواپیمایی کاسپین - 47
- اکونومی - چارتری
ظرفیت : 5 نفر
۸۷۵٬۰۰۰ تومانء arrow
16:15 arrow 17:35
تبریز (TBZ) ـ تهران (THR)
ایران ایر هواپیمایی ایران ایر - 442
- اکونومی - سیستمی - Y
ظرفیت : 9 نفر
۸۸۱٬۵۰۰ تومانء arrow
15:15 arrow 16:30
تبریز (TBZ) ـ تهران (THR)
ایران ایرتور هواپیمایی ایران ایرتور - 937
- اکونومی - سیستمی - Y
ظرفیت : 4 نفر
۸۸۳٬۳۰۰ تومانء arrow
17:35 arrow 18:50
تبریز (TBZ) ـ تهران (THR)
آسمان هواپیمایی آسمان - 641
- اکونومی - سیستمی - Y
ظرفیت : 9 نفر
۸۸۳٬۳۰۰ تومانء arrow
16:40 arrow 17:40
تبریز (TBZ) ـ تهران (THR)
ماهان هواپیمایی ماهان - 1001
- اکونومی - سیستمی - BH
ظرفیت : 9 نفر
۸۸۳٬۳۰۰ تومانء arrow

بلیط هواپیما تبریز تهران را می توانید از سایت رسپینا با چند کلیک و تضمین ارزانترین قیمت برای ایرلاین های مختلف از جمله آتا تهیه کنید. برای رزرو بلیط هواپیما کافیست بلیط خود را در بالای همین صفحه انتخاب کرده و با ورود اطلاعات، لینک بلیط را دریافت کنید. با خرید بلیط از رسپینا می توانید از پشتیبانی24 ساعته رسپینا در مراحل مختلف بلیط استفاده کنید.

بلیط هواپیما تبریز تهران

خرید بلیط هواپیما تبریز تهران

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کافیست از بالای همین صفحه مراحل زیر را به ترتیب دنبال نمائید:

 1. برای خرید بلیط در تاریخ امروز، یکی از بلیط ها را در بالای صفحه انتخاب کرده و یا یک روز را از تقویم پروازی انتخاب کنید.
 2. در صفحه بعد و از جدول لیست پروازها، بلیط موردنظر را انتخاب کنید.
 3. اطلاعات مسافر را به صورت دقیق و بر اساس مندرجات کارت ملی وی وارد نمائید.
 4. در آخرین مرحله و پس از تایید اطلاعات مسافر جهت واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از واریز وجه، لینک دانلود بلیط تبریز به تهران برای شما ارسال می شود.

راهنمای خرید بلیط هواپیما تبریز تهران

بلیط تبریز تهران رسپینا

با خرید بلیط هواپیما تبریز به تهران یا سایر شهرها از سایت رسپینا می توانید از مزایایی ویژه این سایت بهره مند شوید که در ادامه بررسی شده است:

 • خرید بلیط با ارزان ترین نرخ: کلیه بلیط ها و خدمات ارائه شده در شرکت رسپینا بر اساس نرخ های مصوب شرکت های هواپیمایی و 5% ارزانتر نسبت به سایر وب سایت ها و مراکز خدمات مسافرتی ارائه شده است. اگر پس از رزرو، بلیط خود را در سایتی دیگر با قیمتی پایین تر پیدا کردید به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید تا معادل 2 برابر اختلاف قیمت به شما عودت شود.
 • انتخاب بلیط با جزئیات دلخواه: با استفاده از فیلترهای صفحه لیست پرواز شما قادر خواهید بود تا جزئیات بلیط موردنظر را انتخاب کنید. این جزئیات شامل مواردی هم چون انتخاب ایرلاین، زمان پرواز (صبح زود، صبح، ظهر، بعدظهر، عصر و شب) و نوع پرواز (سیستمی یا چارتر) می باشد.
 • امکان استرداد آنلاین بلیط: یکی از بهترین خدمات ارائه شده در رسپینا، امکان استرداد آنلاین بلیط در کوتاه ترین زمان است. بطوریکه مسافران می توانند هم از طریق حساب کاربری خود و هم از طریق تماس با تیم پشتیبانی شرکت، درخواست کنسلی خود را ثبت کنند تا وجه پرداختی پس از کسر جریمه ایرلاین ظرف مدت 48 تا 72 ساعت به حساب مسافر مسترد می گردد.
 • پشتیبانی 24 ساعته: با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط ممکن است با مسائل و مشکلاتی روبه رو شوی، تیم کارشناسان حرفه ای رسپینا به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالات شما خواهند بود. در صورت وجود تاخیر در پرواز حتی برای یک دقیقه، تیم کارشناسان رسپینا این تاخیر را به مسافران اطلاع می دهد.

خرید بلیط هواپیما تبریز به تهران

قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران

از آنجائی که مساله قیمت یکی از مهم ترین چالش های مسافران در انتخاب سفرهای هوایی است، لذا در ادامه معیارهای مهم در نرخ گذاری بلیط های پرواز را بررسی نموده ایم؛ چراکه قیمت بلیط ها هرگز روند ثابت و معینی ندارد و متاثر از این عوامل تغییر می کند.

 • تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط: در برخی از مقاطع سال در تهران، رویدادهای فرهنگی مختلفی مانند نمایشگاه کتاب و یا جشنواره فجر برگزار می شود که به طبع آن، سبب اوج گرفتن سفرها به شهر می شود. رویدادهای ورزشی، تعطیلات نوروز و تابستان نیز از جمله مواقعی هستند که پیک سفرهای تهران را موجب می گردند.
 • نوع بلیط (سیستمی یا چارتری): بلیط های نوع سیستمی از طرف ایرلاین و چارترها از طرف شرکت های چارترکننده به فروش می رسند. معمولا نوسانات قیمتی در چارترها بیشتر از سیستمی بوده و در مواقع پیک سفر حتی تا 2 برابر بیشتر افزایش قیمت دارند.
 • کلاس پروازی: بدیهی است که هر چه امکانات و خدمات هواپیما کمتر باشد، قیمت بلیط پرواز تبریز تهران نیز ارزان تر خواهد بود. خدمات و سرویس هایی که در صندلی های کلاس اکونومی ارائه می شود کمتر از خدماتی است که صندلی های بیزینس کلاس در اختیار مسافران می گذارند.
 • ایرلاین برگزار کننده پرواز: نوع ایرلاین بر اساس خدمات حین پرواز، نوع ناوگان استفاده شده و هم چنین سابقه برند ایرلاین بر قیمت بلیط ها تاثیرگذار است.

قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران آتا

برای خرید بلیط هواپیما تبریز تهران آتا می توانید در سایت رسپینا و با استفاده از فیلتر نوع ایرلاین، شرکت هواپیما آتا را انتخاب کنید. با بررسی تقویم پروازی در نیمه اول آبان 1401 می توان مشاهده کرد که بلیط هواپیما آتا برای این مسیر قیمت متفاوتی با سایر ایرلاین ها ندارد. اما با رسیدن به روزهای پرواز، قیمت آن کاهش یافته است.

بلیط هواپیما تبریز تهران آتا

پرواز تبریز به تهران

اطلاعات کلی پرواز تبریز به تهران در جدول زیر خلاصه شده است:

فرودگاه مبدا فرودگاه شهید مدنی تبریز
فرودگاه مقصد فرودگاه مهرآباد تهران
مدت زمان پرواز 1 ساعت
زمان رزرو بلیط تقریبا تمامی روزهای هفته
ایرلاین های فعال آتا، ماهان، ایران ایر، آسمان
 • مسافت هوایی و مدت زمان پرواز: فاصله هوایی این دو شهر 528 کیلومتر است که در مدت زمان حدودا 1 ساعت طی می شود.
 • ساعت و زمان پرواز: به دلیل اهمیت این مسیر پروازی، بلیط های آن نیز طی تمامی روزهای هفته ارائه می گردد. هم چنین جهت اطلاع دقیق تر از ساعت پرواز تبریز به تهران امروز می توانید به لیست پروازهای رسپینا مراجعه فرمائید.
 • ایرلاین های پوشش دهنده مسیر: کاسپین، معراج، آتا، ایران ایرتور، آسمان و قشم ایر
 • میزان بار مجاز: بر اساس ایرلاین و کلاس پروازی متغیر است. اما به طور معمول میزان بار مجاز برای بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم و برای بلیط های اکونومی کلاس، 20 کیلوگرم می باشد.

پرواز تبریز تهران

بلیط هواپیما تبریز تهران چارتر

برای رزرو بلیط چارتر تبریز تهران کافیست پس از مراجعه به جدول پروازهای سایت، از قسمت "نوع پرواز"، گزینه "چارتر" را انتخاب کنید تا سامانه تنها این بلیط ها را به شما نمایش دهد. اما قبل از رزرو، چند نکته مهم را مدنظر داشته باشید:

 • جریمه کنسلی بلیط پرواز تبریز تهران سیستمی نسبت به چارتر کم تر بوده و در مواقعی نیز بنا به ضوابط اعلام شده از سوی شرکت های چارترکننده، بلیط های پرواز چارتری قابل کنسل شدن نیستند.
 • در صورت تاخیر بیش از دو ساعت پرواز که امکان کنسلی بدون جریمه را به مسافر می دهد، در پروازهای سیستمی نیاز به ارسال اصل بلیط مهر شده نیست. اما اگر بلیط رزرو شده چارتر باشد، باید اصل بلیط مهر خورده برای آژانس چارتر کننده جهت دریافت کل وجه بلیط می باشد.
 • در صورت عدم استفاده مسافر از پرواز نیز، در بلیط سیستمی مسافر می تواند درخواست کنسلی نوشو (no show) دهد تا بخشی از مبلغ بلیط به وی عودت گردد. اما بلیط چارتر تبریز تهران امکان کنسلی نوشویی ندارد و در صورت جاماندن از پرواز، کل مبلغ بلیط سوخت خواهد شد.

بلیط هواپیما تبریز تهران چارتر

بلیط هواپیما لحظه آخری تبریز به تهران

بلیط لحظه آخری تبریز تهران در حقیقت همان چارتر است که در آخرین ساعات باقی مانده تا پرواز به دلیل عدم تکمیل ظرفیت خالی هواپیما، با تخفیف ویژه (حتی در مواقعی بیش از 50 درصد مبلغ بلیط) ارائه می گردد که می تواند یکی از بهترین روش های برای کاهش هزینه های سفر باشد. با استفاده از سرویس خبرم کن رسپینا، به محض تغییر قیمت بلیط هواپیما تبریز به تهران چارتری، شما نیز از طریق پیامک مطلع خواهید شد. کافیست زمانی که به صفحه لیست پروازها هدایت شدید، از سمت راست صفحه بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک کنید. در پنجره باز شده جزئیات خواسته شده به همراه شماره موبایل خود را وارد کنید تا به محض تغییر نرخ بلیط، از طریق سرویس پیامک مطلع گردید.

خرید بلیط تبریز تهران با نرخ دلخواه

بلیط تبریز تهران هواپیما ارزان

چنانچه به اینترنت یا رمز دوم دسترسی ندارید، نیازی نیست تا برای تهیه بلیط هوایی تبریز تهران به مراکز خدمات مسافرتی مراجعه نمائید؛ چراکه معمولا رزروهای حضوری از میزان کارمزد بیشتری نسبت به رزروهای اینترنتی برخوردارند. رسپینا این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان شرکت، از بلیط ارزان هواپیما با پایین ترین نرخ طی 30 روز آینده مطلع شده و با پرداخت وجه به شماره حسابی که برای آن ها پیامک می گردد، رزرو خود را قطعی کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور

شرکت رسپینا به عنوان اولین ارائه دهنده بلیط هواپیما سیستمی آنلاین، خدمات متنوع دیگری نیز در زمینه فروش بلیط قطار، اتوبوس و هتل در اختیار مسافران قرار می دهد. برای این منظور می توانید از قسمت درخواست راهنمایی سایت (گوشه سمت راست صفحه) شماره تماس خود را وارد نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

سوالات متداول بلیط هواپیما تبریز تهران

قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران چقدر است؟ چگونه می توانیم ارزان ترین روز برای خرید بلیط تبریز تهران را انتخاب کنیم؟

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

چگونه می توانیم بلیط هواپیما تبریز تهران آتا را بخریم؟ آیا قیمت بلیط هواپیما آتا در این مسیر ارزانتر است؟

برای خرید بلیط هواپیما آتا در سایت رسپینا، در صفحه پروازها و فیلتر نوع ایرلاین، می توانید بلیط ایرلاین آتا را انتخاب کنید. در بیشتر روزها قیمت بلیط این ایرلاین با ایرلاین های دیگر یکسان است اما در لحظات نزدیک به پرواز ممکن است کاهش قیمت داشته باشد.

میزان بار مجاز در پرواز تبریز تهران چقدر است؟ آیا برای حمل بار اضافه با هواپیما باید جریمه پرداخت کنیم؟

در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است به ازای هر کیلوگرم، جریمه پرداخت کنید.

جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای تبریز تهران چقدر است؟ آیا امکان کنسلی بلیط چارتر نیز وجود دارد؟

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد. هم چنین ممکن است در مواقعی بلیط های چارتر تبریز تهران قابل کنسل شدن نباشند و کل مبلغ به عنوان جریمه سوخت شود.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری تبریز تهران چه زمانی است؟

بهترین زمان برای خرید بلیط لحظه اخری ارزان، رزرو بلیط در روزهایی از سال است که میزان مسافرت ها به تهران پایین بوده و ایرلاین ها برای تکمیل ظرفیت هواپیما، بلیط ها را با قیمت پایین تر می فروشند.

پروازهای بیشتر از تبریز

آیا به بلیط برگشت از تهران به تبریز نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران تبریز